Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Greenception LED + 400w hps podruhé
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Freelancer
Stálý Člen

Karma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 33

Tak vyhrál shivasambhu byl nejblíž celkem bylo 482

Old Post 03-12-2019 v 15:03 PM
Freelancer je offline   Profil uživatele Freelancer   Find more posts by Freelancer   Foto galerie člena Freelancer   Click here to Send Freelancer a Private Message   Add Freelancer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freelancer
Stálý Člen

Karma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 34




Tak jsem si udělal radost greenception gc 16+

Old Post 10-12-2019 v 17:15 PM
Freelancer je offline   Profil uživatele Freelancer   Find more posts by Freelancer   Foto galerie člena Freelancer   Click here to Send Freelancer a Private Message   Add Freelancer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
akaisan
Stálý Člen

Karma uživatele akaisan - 45% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 35

neber to zle, ale za polovicnu cenu GC sa da kupit svetlo z lepsou efektivitou a lepsim osvetlenim plochy
zo svojich zaciatkov mam GC4 a vpodstate som zaplatil za pekny biely dekel aby som nevidel ze su vovnutri noname drivre, mini chladice a nekvalitne ventialtory

Oni Seed Co. Tropicanna Cookies F2
4x Citizen CLU048 1212 3500K CRI90 120W
4x Samsung H-inFlux L09 3000K CRI80 200W
40x Osram Oslon SSL 80 660nm 25W
"Mainlining" pokus Cali Connection Seeds - Alien OG

Old Post 10-12-2019 v 19:36 PM
akaisan je offline   Profil uživatele akaisan   Find more posts by akaisan   Foto galerie člena akaisan   Click here to Send akaisan a Private Message   Add akaisan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freelancer
Stálý Člen

Karma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 36

Chápu s gc 9 jsem nad míru spokojený ale nedokázala pokrýt plochu tak jsem koupil 16+ možná jsem udělal blbost to teprve uvidím hodně jsem četl porovnával a nedokázal se rozhodnout které ledky si vybrat tak jsem zůstal u téhle značky. Vyšlo mě to na 24 což se relativně dá. Co se týče čipů tak údajně co jsem se dočetl na německých fórech co to tam jeden řešil přímo s greenception tak mu psali že si je vyvíjeli samy. Víc jsem nezjistil.

Old Post 10-12-2019 v 19:51 PM
Freelancer je offline   Profil uživatele Freelancer   Find more posts by Freelancer   Foto galerie člena Freelancer   Click here to Send Freelancer a Private Message   Add Freelancer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 37

Za tyto peníze koupíš světlo od Frynka, které je prověřené a používá ho i dost lidí tady, můžeš se podívat na výsledky do vláken. Navíc ti poskytne záruční i pozáruční servis a technickou podporu online.
Nemyslím to špatně, třeba bude dobré, ale je to dost peněz, aby člověk riskoval. Snad budeš mít dobrou ruku s volbou 👍💡

Grower sponzor

Old Post 10-12-2019 v 20:00 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freelancer
Stálý Člen

Karma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 38

Čas ukáže jestli jsem udělal chybu. Taky jsem uvažoval ještě nad OPTICkem a Quantum board ale fakt jsem se nedokázal rozhodnout.
Když to vezmu teoreticky tak každá firma musí nějak začít a pokud budou všichni skeptičtí tak jak rychle začala tak i brzo skončí.

Old Post 10-12-2019 v 20:18 PM
Freelancer je offline   Profil uživatele Freelancer   Find more posts by Freelancer   Foto galerie člena Freelancer   Click here to Send Freelancer a Private Message   Add Freelancer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
akaisan
Stálý Člen

Karma uživatele akaisan - 45% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 39

GC je najstarsia zo spominanych firiem/produktov
a ze by si vyzadovala nejaku zvlastnu podporu aby prezila si nemyslim
kazdopadne budem sledovat lebo spektrum maju idealne a pouzite led su kvalitne len pomer cena/vykon je slaby

Oni Seed Co. Tropicanna Cookies F2
4x Citizen CLU048 1212 3500K CRI90 120W
4x Samsung H-inFlux L09 3000K CRI80 200W
40x Osram Oslon SSL 80 660nm 25W
"Mainlining" pokus Cali Connection Seeds - Alien OG

Old Post 10-12-2019 v 21:02 PM
akaisan je offline   Profil uživatele akaisan   Find more posts by akaisan   Foto galerie člena akaisan   Click here to Send akaisan a Private Message   Add akaisan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freelancer
Stálý Člen

Karma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 40


A je zapojeno 😁

Old Post 14-12-2019 v 20:44 PM
Freelancer je offline   Profil uživatele Freelancer   Find more posts by Freelancer   Foto galerie člena Freelancer   Click here to Send Freelancer a Private Message   Add Freelancer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 41

To je dobry tak na diskotéku

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 14-12-2019 v 20:55 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freelancer
Stálý Člen

Karma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 42

😂😂😂 taky dobrý

Old Post 14-12-2019 v 20:57 PM
Freelancer je offline   Profil uživatele Freelancer   Find more posts by Freelancer   Foto galerie člena Freelancer   Click here to Send Freelancer a Private Message   Add Freelancer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 43

Prosím tě , příště než aby si splach do záchodu 24 tisíc , zkus se trošku podívat někde jinde... Tohle bych nevzal ani jako světlo na zachod :P

Old Post 14-12-2019 v 21:27 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freelancer
Stálý Člen

Karma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 44

No já se koukal po všem hodně četl a výsledek je greenception 🤣🤣🤣.
Ne vážně má to dobré spektrum které se dá přepínat podle potřeby což je jedna z věcí co jsem vyžadoval a tenhle panel to nabízí, nechtěl jsem žádný QB nebo DIY set.

Old Post 14-12-2019 v 21:45 PM
Freelancer je offline   Profil uživatele Freelancer   Find more posts by Freelancer   Foto galerie člena Freelancer   Click here to Send Freelancer a Private Message   Add Freelancer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 45

Nic jiného než světlo od Frynka není úctihodné a to můžu říct že jsem pod ním odjel to , co ty si procůral :-) Omlouvám se , ale tyhle světla jsou největší sracka a omyl světa , každý na to přijde sam..

Old Post 14-12-2019 v 22:44 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freelancer
Stálý Člen

Karma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 46

Nebudu jen hájit to své protože jsem ho koupil, jsou i jiné ledky jiných firem které jsou dobré ( tedy aspoň v mých očích) ale tady jak to vše čtu nechci nikoho zhazovat tak většina preferuje Vero, QB nebo frynka nic proti nikomu.
Ale proč jsou ty světla od frynka, nebo Vero či qb tak výjimečné??? Protože s tím máte zkušenosti a s greenception a jinými ne???
Nikomu neberu jaké ledky si vybrali, taky nikomu nenutím že si má koupit greenception, já js s tím světlem naprosto spokojen sice jsem teď jel jen s gc9, teď pojedu s gc 16+ a uvidím jaký má potenciál.
Samozřejmě se může stát že to světlo bude stát za hovno ale ja mu věřím, že mne nezklame 😉
Ať to roste a don't worry be happy

Old Post 14-12-2019 v 23:00 PM
Freelancer je offline   Profil uživatele Freelancer   Find more posts by Freelancer   Foto galerie člena Freelancer   Click here to Send Freelancer a Private Message   Add Freelancer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 47

Na growru vydiš vyborny výsledky ledek od frynka nebo ledideal to jsou světla kamo ne takovy předraženy kram za ty love .

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 15-12-2019 v 07:49 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 48

Já myslím, že pochopil co jsme mu chtěli sdělit ohledně výběru, takže to neni potřeba dále rozmazavat. Přeji úspěšný pěst a aspoň doufám, že uvidíme jak ti to pojede pod novým světlem 👍

Grower sponzor

Old Post 15-12-2019 v 08:16 AM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-08-2019 - Greenception LED mé první kolo - 67 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8196390 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív