Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 12x Nebula, 400->600->750W - sklep
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

Obecné 12x Nebula, 400->600->750W - sklep Příspěvek č. 1

Zdravím všechny co si čtou tenhle tread.

Rozhodl jsem se s Vámi podělit o můj nový výtvor. Třeba to někoho bude inspirovat, uvidíme ještě, jak to vůbec celé dopadne. Prostor se nachází ve sklepě, je dost vlhký a chladný(proto mám okna částečně uzavřená a aktivní přítah je vypnutý)
Pořídil jsem si na zkoušku tohoto pokusu 12ks Nebula.

Žijí si v prostoru o rozměrech: š-180cm,h-145cm a výška je v nejvyšším bodě od země 176cm.

Velikost květináče je ze startu 3,5l a obsahuje Cannu profesionál plus.

Jejich zálivka v růstu obsahuje Root Booster GHE + atami silic boost(dostal jsem na cannafestu) a vodu používám z venku, budu si nosit do sklepa klidně sníh anebo kusy ledu. Zatím teda nebyla žádná pořádná zima a zásoby jsou furt velké.

V květu budu zkoušet Advanced Nutrients(na 9ks) a METROP(dostal jsem nějaký set na zkoušku a určitě vystačí na 3 kousky).

V začátku jím budu svítit jen 400W(MH), jak je přesadím dostanou 600W(MH) a v prvním dni fázi květu nasadím HPS a dostanou 750W.

Odtah nebudu mít zapnutý z důvodu teploty jaká panuje ve sklepě. Která se tu motá kolem 7-11 stupňů. Proto mám jen dva menší ventilátory v místnosti, který mně tam rozhání vzduch a on samovolně odchází z boxu do místnosti.

V boxu mají v období světla cca od začátku po konec 8-19 stupňů, vlhkost se pohybuje cca od 65-85% (mám obyčejný rtuťový teploměr na dvou místech, v místnosti a mimo. Vlhkoměr žádný jen odhaduji)

Ještě bych něco měl napsat ke vzduchotechnice. Mám jeden hlavní odtah ze sklepa komínem ven(teď přesně nevím jeho typ, ale jeho síle je cca kolem 1200m3/h) další je primaklima hlavní odtah z pěst. místnosti do sklepa a ten má 800m3/h. Potom mám přítah do sklepa TT150 cca 500m3/h + pasivní okno o rozměrech 50x50cm a ještě dva přítahy do pěst. místnosti o síle 220m3/h. Pachový filtr na primární odtah místnosti nasadím až v půlce květu, uvidí se, jak to bude smrdět.


EC a Ph budu měřit až v průběhu pokusu.

Můj první Grow 2010

Sezóna 2011

Old Post 19-01-2020 v 12:32 PM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

Fotka 3 dny po zasazení řízků do květináčů. Příspěvek č. 2


Zálivka už nevím kolik litrů vody ale obsahovala Root + Silic (jak jsem psal výše, dle tabulek).

Byla zima, atak jsem musel dát lampu blízko ke kytkám, aby měli tepleji aspoň v růstu.

Můj první Grow 2010

Sezóna 2011

Naposledy upravil Pine 19-01-2020 v 12:57 PM

Old Post 19-01-2020 v 12:39 PM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 3

tie teploty vela napovedaju ... ale ked myslis rad sa pozriem co dokaze konope v zime

i see you bejbe

Old Post 19-01-2020 v 12:48 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

13.den růstu Příspěvek č. 4


Z květináčů už vyrůstaly krásné kořínky, atak jsem se rozhodl pro přesazení do větších květináčů, které jsem vyrobil. (škoda, že jsem neudělal foto, ale byla to takový rychlovka, že jsem nestihl dokumentovat). Květináče moc krásně prorostlé a všude jen bílé kořeny/kořínky.

Květináče jsou velké cca 29l (použil jsem na ně 7 pytlů Canna profesionál PLUS)

Po přesazení dostaly až druhý den zálivku a každou jsem zalil 12l vody.

Okamžitě jsem přepnul na 600W a furt jsem nechal odtahy vypnuté, aby tam měli vůbec nějaké teplo.

Old Post 19-01-2020 v 12:50 PM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

20. den růstu Příspěvek č. 5


Kytkám se docela pěkné daří a dostávají obden postřik 1,5l s root GHE a dvěmi malinkými kapičky silic boostu.

Ph a ani EC jsem ještě neměřil.

Lehce mačkám nejvyšší vrcholky a snažím se kytky trochu rozvětvit.

Vše se mně zdá v pořádku.

Old Post 19-01-2020 v 12:54 PM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

27. den růstu Příspěvek č. 6




Kytky jsem ještě od prvního zalití nezalil, dávám jím postřik(1,5l) každý druhý den.

Ještě nemám zapnutý žádný přítah a ani odtah, pouze jen dva stojící ventilátory v místnosti na míchání vzduchu. Vše je zatím pasivně.

Teploty v té době byly kolem 12-21 stupňů v době světla a za tmy to slezlo občas i k 9 stupňům, ale nepřišlo mně to jako nějaký problém pro jejich průběh.

Furt mačkám stonky.

Vypadá to, že za chvíli přepnu, atak proběhne druhé zalití v růstu.

Old Post 19-01-2020 v 13:02 PM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

31. den růstu + 1. den květu Příspěvek č. 7




Dva dny před přepnutím jsem zalil každou po 7l vody.

9ks Nebul dostalo: root booster + silic boost + B52 + Bud Ignitor + Iguana Bloom(iguany jen poloviční dávku) ostatní dle tabulek.

3ks Nebul měli od Metropu: root + MR1+ Calgren, vše dle tabulek.


Ty tři kousky hnojeny Metropem rostou vždy vpravo na fotce.


EC a Ph jsem měřil a to mělo:
u 9ks EC - 0,7 a Ph - 6,3
u 3ks EC - 0,2 a Ph 6,7


Přehodil jsem lampu i předřadník a svítím 750W. V tuto chvíli zapínám i primární odtah pěst. místnosti a jeho dva přítahy. Točím vzduch v celém sklepě a pasivně se mění přes okno a komín.

Kytky mají velikost od 53-65 cm.

Old Post 19-01-2020 v 13:18 PM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

8. den květu Příspěvek č. 8



Vše vypadá v pořádku a rozhodl jsem se pro další zalití po 7l ke každé kytce.

Dostali stejné věci, jak v předchozím zalití, které proběhlo ještě v poslední fázi růstu.


Teplo se mně začíná líbit a v pěst. místnosti je teplota za světla i krásně kolem 24 stupňů, ale v období jejich tmy se to tam pohybuje v rozmezí 7-13 stupni.

Pořád se snažím ještě stonky mačkat, aby mně to úplně neustřelilo a lampu teď držím kolem 40cm, protože se to moc začíná táhnout.

Old Post 19-01-2020 v 13:25 PM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

15. den květu Příspěvek č. 9


Kytky se mně zdají úplně v pořádku až na pár lístků, které se mně začaly kroutit dolů a dělají takové obrácené lodičky. Uznal jsem, že to může být moc přelité, anebo velká vlhkost v místnosti už teď tam cítím, jak je tam vlhko a začíná se mně tam hodně srážet voda. Proto jsem vytáhl takovou základní verzi průmyslové vysoušečky a zapnul jsem jí. Ta my na svém čidle po hodině vyhodnotila, že tam mám vlhkost 87%.

Zapínám jí jen, když se tam nesvítí a díky ní mám teploty ve tmě aspoň o 3-4 stupně více.

Tentokrát jsem nezalíval a jen jsem prostříhal všechny spodky, které se mně zdáli dost zbytečné.

Asi díky té HPS se listy z indikových změnily hodně na sativové(krásně se protáhly)

Old Post 19-01-2020 v 13:35 PM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

21. den květu Příspěvek č. 10



Teď jsme v aktuálním dni.

Dnes dostaly zálivku každá po 7l.

9ks : Iguana bloom + Big Bud + Bud Candy + Nirvána + Carboload a silic boost, vše dle etikety od výrobce

EC: 1,7 , Ph: 5,4


3ks : MR2 + Calgreen + AminoXtreme, dle jejich tabulek v daném týdnu a silic boost


EC: 0,9 , Ph: 6,5


Vše se mně zdá být v optimálním stavu.

Vysoušečku zapínám, aby jela non-stop. K tomu, mně v určitých intervalech sepne na 15minut hlavní odtah do komínu a promíchá mně vzduch, cca 4x za den.

Nemám žádné speciální měření a nedokážu říct, kdy je tam nejmenší a největší teplota. Chodím tam velice často a sleduji teploměry. Tak uvidíme změnu s non - stop vysoušečkou a promícháním vzduchu. Už je ho třeba, kytky jsou veliké a určitě by ze sebe nevytáhly co umí, kdybych je furt škrtil na stejném vzduchu s pasivním střídáním.

Kytky měří od 137 do 153cm. Dost se mně to ještě teď vytáhlo a lampu už nemám jak dát výš a mám to v nejbližších místech paliček od lampy kolem 57cm. Tak snad to bude šlapat. To vytáhnutí jsem až tak rapidně nečekal a už se to snad sekne a jen minimálně naroste


Zatím se mějte a brzo dojdu s dalším postupem

Old Post 19-01-2020 v 14:44 PM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 11

Zdar má sto hezký,takový přerostlý obludky jak to mam rád 😀 nevím jestli se mě to zdá,ale možná bych ubral dusíku? Jinak bud Candy a Carbo load je to stejný si myslím jen bud Candy krapet lepší
Jinak jak říkám.mss to hezký,dal nemám co dodat a ti to šlape chlape 🤘



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 19-01-2020 v 17:11 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krouhis
Stálý Člen

Karma uživatele Krouhis - 54% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 12

Ty jo pěkné se to vytahlo držím pěsti ať to ukocirujes

Old Post 19-01-2020 v 17:56 PM
Krouhis je offline   Profil uživatele Krouhis   Find more posts by Krouhis   Foto galerie člena Krouhis   Click here to Send Krouhis a Private Message   Add Krouhis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elvírka
Stálý Člen

Karma uživatele Elvírka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Elvírka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Elvírka - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 13

Jak vysoko mas lampu nad kytkama? Z prvni fotky u posledniho prispevku se mi zda, jestli nemas par vrcholku az moc blizko...

Old Post 19-01-2020 v 18:02 PM
Elvírka je offline   Profil uživatele Elvírka   Find more posts by Elvírka   Foto galerie člena Elvírka   Click here to Send Elvírka a Private Message   Add Elvírka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Elvírka
Jak vysoko mas lampu nad kytkama? Z prvni fotky u posledniho prispevku se mi zda, jestli nemas par vrcholku az moc blizko...



Jak jsem psal je tam pár míst, kde to je od sebe cca 57cm, ale věřím, že když tak hodím silnější ventilátor směr lampa a zvládne se to

Old Post 19-01-2020 v 18:40 PM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Growoli
Zdar má sto hezký,takový přerostlý obludky jak to mam rád 😀 nevím jestli se mě to zdá,ale možná bych ubral dusíku? Jinak bud Candy a Carbo load je to stejný si myslím jen bud Candy krapet lepší
Jinak jak říkám.mss to hezký,dal nemám co dodat a ti to šlape chlape 🤘


Ničím jsem nehnojil a snažím se dávat minimum. Můžu se zeptat proč se, tak ptáš? Máš nějaké usouzení dle vzhledu, anebo těm věcem co jsem psal?

Vím, že je to podobné ale ten carboload se prý uvolňuje pomalu, atak to dávám 50/50 (např. na 10l vody dám 10/10ml)

Naposledy upravil Pine 19-01-2020 v 19:40 PM

Old Post 19-01-2020 v 18:42 PM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Pine



Jak jsem psal je tam pár míst, kde to je od sebe cca 57cm, ale věřím, že když tak hodím silnější ventilátor směr lampa a zvládne se to



Tomu nějak nerozumím , máš snad pocit , že když kytky budou presvicene tak zapnes větší ventilátor a uz nebudou ? Nesmysl , pokud se ti pálí kytky třeba při 50 cm , zvětšení ofuku tomu určitě nepomůže..

Old Post 19-01-2020 v 20:22 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2160930 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív