Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 12x Nebula, 400->600->750W - sklep
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od crazyn



Tomu nějak nerozumím , máš snad pocit , že když kytky budou presvicene tak zapnes větší ventilátor a uz nebudou ? Nesmysl , pokud se ti pálí kytky třeba při 50 cm , zvětšení ofuku tomu určitě nepomůže..


Nemyslel jsem to tak, že to je 100% obrana, ale spíš jde o to, že listy kytek se pálí tím teplem než světlem co dopadá na listy a jejich ochlazování transpirací nestíhá. Když teda zapnu ventilátor hlavně na ochlazování listů. Kytkam pomůžu k jejich ochlazování a vydrží být blíž k světlu.

Old Post 20-01-2020 v 06:10 AM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 18

50cm je cajk,teď jsem si nevšiml čím svítíš ale 6kouli jsem měl s dobrým ofukem i 20-30cm a nic se nepalilo



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 20-01-2020 v 11:54 AM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

28. den květu Příspěvek č. 19




Zdravíčko,

přicházím s fotkou a s menšími informacemi v mém pokračování pokusu.


Teď jsem je všechny zalil jen vodou se silic boostem a opět každá dostala po 7l.(zatím je zalévám 1x týdne, ale vypadá to, že budu muset zalévat každý 5-6 den)
Nic jsem neměřil a nějak moc nesledoval. Vše se mně zdá být v optimálním pořádku, a i když většinu času za světla je tam teplota v rozmezí kolem 13-20 stupňů a za tmy nejnižší co jsem tam teď naměřil před zapnutím bylo 11 stupňů.

Průměrná vlhkost v místnosti se pohybuje v rozmezí cca 61-69%, kterou vidím v době návštěvy na vysoušečce.

Příště dám zálivky hnojiva a uvidím, jestli ještě vůbec pak něčím za hnojím, anebo se spíš přikloním už jen k vodě.

Old Post 26-01-2020 v 12:04 PM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 20

Ahoj pěkně to jede,jen ta teplota by chtěla zvednout na 25 a tma min 16.... zkrátka o pět stupňů,ale i přesto nevypadá že by strádali....třeba se ti Max prodlouží květ



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 26-01-2020 v 13:33 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 21

caw, ide to pekne a to tiez cumim na tie teploty .. konope to ale ako vidno zvlada celkom dobre .. som zvedavy na finale .. nech sa dari !

i see you bejbe

Old Post 26-01-2020 v 15:30 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlueRhino
Nový Člen

Karma uživatele BlueRhino - 81% PěstitelskáKarma uživatele BlueRhino - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 22

Můžu se zeptat, kolik stupňů znamená zima ? Dojel jsem kolo kdy byla teplota v noci okolo 4°C a vypozoroval jsem jen to, že potřebovali o cca týden navíc květu.

Old Post 07-02-2020 v 19:50 PM
BlueRhino je offline   Profil uživatele BlueRhino   Find more posts by BlueRhino   Foto galerie člena BlueRhino   Click here to Send BlueRhino a Private Message   Add BlueRhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

42. den květu Příspěvek č. 23






Zdravím všechny, kteří sledují vlákno.

Přicházím s dalším updatem. Co bych napsal, holky dostaly 3 zálivky(po 7l každá) od té doby co jsem tu nebyl, které hnojím Metropem, tak ty dostaly 2 zálivky s poloviční dávkou dle tabulek a u 9, kde aplikuji AN, tak ty jsem zaléval jen jejich enzymama.

Nic neměřím, zalévám furt vodou dešťovou a žádný problém se mně zatím nejeví.

Zdá se mně, že příští zálivku už přestanu hnojit Metrop a dám tam jen ten AminoXtreme(co jsem tak pochopil, mělo by to být něco k pomáhání příjímání živin), ale AN těm tam stříknu overdrive ať se něco ukáže, ale z mého pozorování musím říct, že kytky jsou hodně stejné(Metrop má možná lepší paličky) a vůně se ještě trochu liší.

Docela dost se mně tam rozmnožili smutnice. Během 2 dnů jsem jich nachytal cca asi 700. Ohrožení to nebude snad velké, kořeny mají určitě dost prorostlé, ale škoda těch vrchních kořenů, kde mnohem líp přijímají kyslík.



Mějte se a ať se daří vše co má.

Můj první Grow 2010

Sezóna 2011

Old Post 09-02-2020 v 09:19 AM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0662980 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív