Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Padlí (plíseň) pouze na palicích
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Dotaz Padlí (plíseň) pouze na palicích Příspěvek č. 1



Zdravím grower's.. Po letech OUTDOORU jsem se poprvé letos setkal se zajímavým napadením jedné kytky. Vypadá to jak padlí, ale je to pouze na palicích. Vyskytuje se to téměř na celé kytce.Udelalo se to během 10 dní kdy jsem kytku neviděl. Vtip je v tom že to vypadá jak kdyby měli palice neskutečne množství pryskyřice. Moc se tomu z palic nechce ale když jsem koukal proti slunci tak to malinko práší. Padlí ale přece napadá hlavně listy a je jednodušše rozpoznatelne. Nic podobného jsem nikde nenašel. CO VY? Setkal se s tím někdo?
Odrůda Quick Kush. Palice jak ruce a šedé klasické plísně minimálně.

Thomas V.

Old Post 12-10-2019 v 17:50 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 2

Další

Thomas V.

Old Post 12-10-2019 v 17:52 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 3

Z fotiek by som povedal ze extra obsypane, ale nazivo si to predpokladam ze urcite videl lepsie.
udajne teplota nad 50 stupnov zabija padli. Ja by som to asi nehal normalne dojst, potom pred susenim poumyval, a po ususeni upiekol na maximalnu moznu teplotu ktora nespali thc.
Nikdy som to vsak neskusal, keby som ale v tvojej situacii, a mam nato prostriedky, tak by som to skusil.

Old Post 12-10-2019 v 18:28 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cingoringo
Stálý Člen

Karma uživatele Cingoringo - 93% PěstitelskáKarma uživatele Cingoringo - 93% PěstitelskáKarma uživatele Cingoringo - 93% PěstitelskáKarma uživatele Cingoringo - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 4

Ahoj Vachy. Přesně tohle se mi stalo kdysi. A je to padli. Nakazilo mě to asi 40 kytiček. Příčina byla, indoor v zimě v místnosti kde se netopilo. Takže za světla teplo a za tmy zima a pak tato plíseň. Bylo mě řečeno, když jsou velké výkyvy teplot, tak se ráda objevuje tato plíseň. Jinak tenkrát mě to zlikvidovalo celou úrodu. Tak doufám že nebudeš mít stejné neštěstí....

Konopi je lék!

Old Post 12-10-2019 v 19:25 PM
Cingoringo je offline   Profil uživatele Cingoringo   Find more posts by Cingoringo   Foto galerie člena Cingoringo   Click here to Send Cingoringo a Private Message   Add Cingoringo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 5

Díky moc oboum ;-) Naštěstí to byla poslední rostlina na fleku. Taky jsem si říkal že by to šlo vykoupat v něčem, ale nakonec jsem kytku ostříhal a už se suší. Říkal jsem si že po dokonalém ususeni bych palice pořádně oklepal a pak všechny palice oholil kolem dokola.. Furt to ale nebude 100% tak by to mohlo posloužit třeba do masti.

Thomas V.

Old Post 12-10-2019 v 21:50 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 6

Cus hele opravdu to na padli vypada, urcite by ti pomohl mikroskop, mozna i lupa. Pokud je to napadeny, urcite bych to nepouzil ke koureni a uprimne bych to nedaval ani na mast.

LED Vero 740w indica vs sativa
18x BigBud coco drip 2x450w LED by FrYnK
Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 13-10-2019 v 19:41 PM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dain
Stálý Člen

Karma uživatele Dain - 61% PěstitelskáKarma uživatele Dain - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 7

napadeni v tomto rozsahu si myslim moc oklepat nepujde, jestli to fak chces nak vyuzit, tak bych to ani nesusil ale za mokra narval do nadoby s alkoholem....tam by to mozna tak nevadilo, nebo jak rikas do masti varit spolecne s vodou, nejlepe na dvakrat, a pak by to v tom tuku na zevni pouziti melo byt ok...jinak to muzes leda tak spalit v taboraku....par let zpet sem sklizel tak ctvrtkilovou balkonovku, kde se to celkem rozjizdelo na spodnejsich paldach a okvetnich listcich, a protoze sem zid tak sem z tech spodku chtel zachranit, co slo, no a peknych par hodin sem dychal skrz respirator, protoze to padli je po suseni fakt humus a litalo to vsude

Naposledy upravil Dain 15-10-2019 v 14:33 PM

Old Post 15-10-2019 v 14:04 PM
Dain je offline   Profil uživatele Dain   Find more posts by Dain   Foto galerie člena Dain   Click here to Send Dain a Private Message   Add Dain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cingoringo
Stálý Člen

Karma uživatele Cingoringo - 93% PěstitelskáKarma uživatele Cingoringo - 93% PěstitelskáKarma uživatele Cingoringo - 93% PěstitelskáKarma uživatele Cingoringo - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 8

Ja osobně bych to vyhodil, plíseň je hnus....Jakmile vidím plíseň na rostlinách automaticky zahajují i když mě to trhá u srdce.Bacha zdraví máme jen jedno......

Konopi je lék!

Old Post 15-10-2019 v 17:47 PM
Cingoringo je offline   Profil uživatele Cingoringo   Find more posts by Cingoringo   Foto galerie člena Cingoringo   Click here to Send Cingoringo a Private Message   Add Cingoringo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 9

Souhlasím s vámi.. Půjde to do kopřiv. Dík všem za názory ;-)

Thomas V.

Old Post 15-10-2019 v 21:37 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-09-2015 - Plíseň v palicích? - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4278310 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív