Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Plíseň v palicích?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Plabo
Nový Člen

Karma uživatele Plabo - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 13  

Plíseň v palicích? Příspěvek č. 1



Dobrý den, všem potřeboval bych poradit... několik dní jsem nechal sušit už utrhlou marihuannu a po několikatidenním sušením jsem našel na kytkách jakoby takové zahnědlé vyschlé pestíky a já nevím jestli je to vlivem sušení a nebo je to plíseň

Old Post 22-08-2015 v 16:57 PM
Plabo je offline   Profil uživatele Plabo   Find more posts by Plabo   Foto galerie člena Plabo   Click here to Send Plabo a Private Message   Add Plabo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 2

vypadá to na plíseň, zkus do toho škrábnout nůžkama a jak to půjde lehce odstranit, tak je to plíseň...pak odstranit plesnivé části, pořádně zkontrolovat a dosušit

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 22-08-2015 v 19:30 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 3

pestíky samozřejmě hnědé jsou...ale to uprostřed paličky to hnědé místo vypadá na plíseň

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 22-08-2015 v 19:31 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hosmel
Nový Člen

Karma uživatele hosmel - 17% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 4

Zdravím. Mám celkem velký problém. Mám ve skleníku NoName indiku a samozřejmě ji něco oprclo, takže budou seminka. Byl to takový malý keřík se spoustou malinkejch nelistnatejch paliček. Půlku už jsem sklidil z důvodu plísně a druhou jsem tam nechal, a pravě na ty druhý půlce co je na semínka, se to nějak šíří(plesnivé šišky odstraňuju). Včera jsem ji postříknul previcurem, nic jineho mě nenapadlo.
PS: stejnak to skončí v masti, ale pár semínek bych chtěl. Co radíte?? Zlikvidovat, nebo se jestě o něco pokusit?

Old Post 17-09-2015 v 06:17 AM
hosmel je offline   Profil uživatele hosmel   Find more posts by hosmel   Foto galerie člena hosmel   Click here to Send hosmel a Private Message   Add hosmel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 5

pokud se to nedá už uhlídat, tak to sekni.....plísně už se v takovém stádiu nezbavíš....měl jsem to samé....a na semínka z toho se vyprdni...je tady v grow bazaru dobrá řádka kvalitních pěstitelů co nabízí své crossy za pár peněz cca ks/20kč.....a můžeš si být jist co to je za model a jak vypadá....zkoukni bílou listinu

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 17-09-2015 v 18:58 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-10-2019 - Padlí (plíseň) pouze na palicích - 8 odpovědí
16-08-2017 - Plíseň ? - 12 odpovědí
14-08-2017 - Plíseň na listech - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2439880 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív