Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Super Cheeze+White Russian ULTIMATE JUNGLE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15
Autor
Téma 
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 225

Problém je v tom, že všechny stykače a spinací hodiny pod 1000,- nejsou dělaný na kontinuální indukční zátěž větší jak 4A... starý stykače dokonce jen na 2A

And I'm stoned!

Old Post 19-12-2019 v 06:59 AM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 226

Čau, normální digitální za 300 😉 jen aby byli na vyšší indukční zátěž a to jsou většinou všechny

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 19-12-2019 v 08:32 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 227

Jakto ze nejsou, ja se bavim o beznym 230V stykaci na din listu.. U toho co mam, udavaji 20A coz je pri 230V x 20A 4600W. Jen abych tu neco nevypoustel, takovej vykon bych uz jel na 360V a rozfazoval to na 3 fazovym stykaci.. Na beznych 230V zasuvce, nejlip privedenych na svoji pojistku uz z rozvadece bych jel tak 2x 600W max na 2,5 mm dratu.. Jestli tu je nejakej elektrikar, at me radsi opravi... Protoze cumim na to co delaj hnoje s kabelama od cerpadel, pridal jsem radsi jeste proudovej chranic..

Old Post 19-12-2019 v 10:25 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 228

třeba tohle co jsem používal není nejlepší https://www.tipa.eu/cz/spinaci-hodi...denni/d-182065/
- maximalní spínaná indukční zátěž: 4A

na hodinách přímo už není nic o spínaný zátěži, je tam přímo jen maximální indukční zátěž 4A ... předchozí verze těhle spinacich hodin mají jen 2A

And I'm stoned!

Old Post 19-12-2019 v 12:03 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 229

našel sem v palicích plísen.. všechno sem včera stříhal dokud sem u toho neusnul... zbytek sem pověsil na sušák i s listím .. tak mam asi 65%hotové a 45% bez kadeřníka ... škody zatím odhaduju na 10 gramů uvidíme

Old Post 21-12-2019 v 10:01 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 230

Lumatek spinacky z gshopu za asi 4 kila. A ktomu stykac z hornbachu za 3 kila. Zatial problem nebol.

Old Post 21-12-2019 v 10:07 AM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 231




Kořeny v nft to co vidíte na fotce je podle mě takový bubbler/nft

Posledni fotka je duvod sklizně driv nez pozdeji

Old Post 22-12-2019 v 12:11 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 232

Tvl takovy koreny nemivam, taky mi to proroste a dost, ale tohle je dobra sala. Ze by to bylo hnojkama..hold me to asi vic roste nahore sranda
Jakou jsi tam mel vlhkost na zaver, pac to nevypada prezrali. A v jakym dni jsi to nakonec seknul, o kolik se to zpozdilo oproti minule? Skoda no, tak zase nove zkusenosti...

Old Post 23-12-2019 v 00:55 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 233

tak to pojdme uzavřít ...
kolo špatný kořenu moc modelu málo
ale poznatků že by se jeden zbláznil

supercheeze je dobrej na to že jsem tam měl 4 phena z 5 ti smeínek
jededo pheno vytahanýpidi paličky bez cukru vůně hezká učinek moc slabý
dvě phena se poveldy pořádny paldy pěknej cukřík chut zemitá taková od názvu sýrová ale žádnej skunkon to není
a poslední pheno udělalo hezky kompakt paldy ale bez cukru .. vuně slabší učinek slabej .. pokouření solídní stav s pomalým nástupem dobrý na večerní pohodičku když chce člověk vytuhnout.. krapet přezrály takže docela gaučok

hydro byla jiná paráda ... asi dvě topky sem vyhodil s plísní zbytek ok
chutná tak ostře trošku to kope... kouř hutný plíce nebolí ale člověk si zakašle...
všechno testuju v bongu v brku je to vždycky takový jiný neumím to popsat dobře... asi si nechám psát tyhle recenze od jinech lidí co si to zakouří bo ja sem z toho vždycky spatlanej a neumím to dobře vysvětlit.... ale každopádně to funguje..
kouřím to kažtdej den pořád tak 2-5 gramců podletoho jestli jsem v práci nebo ne takže se to dost těžko řeší ... co jsem rosztdal klukům a kamarádum ano o model se dělím a hodně protože pak se dělí kluci sem mnou když kvete u mě a oni sklízí . dokonce nam to vychází že když ja sklidím kámoš akorát kvete takže se hezky střídáme ... všichni tvrdí že mám vždycky nejlepší model ... ale tentokrát jsem prý dost zklamal .. ani ne tak chutí a učinkem ale vzhledem... prý kde jsou ty linčovo kameny.... jako za starých časů s chocolopkou ... legendarní kolo


abych to uzavřel toto kolo dám bez tipovačky... ' protože prostě to nešlo ani tipnout... chvili sem tam viděl tak 200 pak 500 no nakonec tam bylo tak 350 gramců odhadem nevažil sem to páč nechci budu sklamanej i tak sem ale nevěším hlavu už se to zase zelená amužete sledovat moje další kolo v top 10tce tentokrát už snad top 10tky hodného kola kolo bylo testovací ... nový panel kombinace hlíny a hydra a celkově všechno bylo hard...

díky všem za káčka tipy rady sledovaní a podporu .... snad se v dalším kole dostanu aspon na g/w ano počítam jen g/w protože počítat ge index bych se posral

mír a laásku pokud jsou dotazy neváhej a ptej se

Old Post 05-01-2020 v 20:43 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3738730 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív