Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Super Cheeze+White Russian ULTIMATE JUNGLE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 193

Ted je to 59
Dní tak dobrá počkám ještě

Old Post 04-12-2019 v 12:21 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 194

Opravdu, tak to budu muset u sebe prepocitat. A minule jsi to sklizel v kolika, schvalne

Old Post 05-12-2019 v 10:49 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 195



Čekáme .. od doby co mají ec max 0.8 tak se hydru daří
Řekl bych že nakonec přeci jen něco bude

Old Post 06-12-2019 v 08:31 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 196

Dobrá jungle,téma je evidentně dobře pojmenované :-D



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 06-12-2019 v 09:29 AM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 197

2 kytky už byly zralé na sklizeň tak sem je střihl vysí v temném rohu kam nikdy nesvítí začíná se několikatýdení maratona boj se smrkaním a pálením očí

Old Post 11-12-2019 v 06:44 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 198


Hydro bylo svázáno ... pod váhou palic už se to celé rozpadlo takže sem to snad nějak zachránil
tím jak sem je proplýtal do sítě tak se některý větvičky zamotaly.... po tom co jsem je chtěl urovnat jakby jednu vele druhé se mi to eclý rozsypalo do stran že těžce nezájem ... aplikovány rychlovazací paásky velký jak drak dookola větviček celýho hydra as ju ken sí ted to vypadá takhle... snad to dozraje rychle nebo to mám rozvázat a nechat vyset do všech stran ?

Old Post 11-12-2019 v 17:18 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 199

Ahoj,bál bych se plísně když to je tak na sobě,ona by stačila i ta blbá gumová síť aby to podepřela a rozsáhlá ty větve aspoň,ale jestli se ti daří držet nikou vlhkost, tak snad to bude cajk



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 11-12-2019 v 22:38 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 200

ahoj včera jsem to rozvázal a tu sit pověsil nad kytky.. k te síti pak přivazoval větvičky takže nakonec je to dobrý... měl jsem obavy ze stejného problemu s vlhkostí a plísní

takže pak postnu fotky... sýr vapadá krásně..a v tom hydru se taky daří krásně
došli mi B složky od jidb.... míchám na konec květu ještě bloom a+b základ od AN tk snad to dojedou nějak aspon....

Old Post 12-12-2019 v 05:34 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 201

Cau, jsi to uz snad potreti zamotal a zase rozmotal. Takovej Joga styl
Proc jsi to jeste prihnojil, zaclo to jeste rust, tak jsi prikrmil. Ty AN jsou biohnojky? Tim jsi predtim nekrmil, to jsi koupil neco na pristi rundu?

Old Post 12-12-2019 v 16:37 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 202




Anko mam ze starych kol ... je to minerál no ale jen 1/4 doporučený dávky
Nene chci dal jet jidb jen pridal cal mag xtra od an do dalsiho kola


Ale uz bude cas na vodu a flush ... zacinaji oranzovet chloupky

Old Post 12-12-2019 v 23:28 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 203

zrovna jsem nedávno taky laboroval jak nasadit síť už v rozjetým systému... a narval jsem jí nad kytky, protože do nich bych to nedokázal ani náhodou, leda v nějakým úboru:-D jak chemik, vázacím drátem jsem je všechny navázal .. víceméně by to šlo je všechny zachytit za tyč na stopě stanu... kam se na tohle hrabou nějaký bambusový tyčky...

And I'm stoned!

Old Post 13-12-2019 v 06:05 AM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 204

no já sem alergickej takže kde se mě tráva dotkne tam červenám a po deeti minutach u otevřenýho boxu jsem těžce chodící rýma smrkám svědí mě horní patro v puse a už sem v hajzlu těším se na sklizen... naštěstí ta alergie je jen u črstvýho modelu ... při kouření to semnou nic špatnýho doufám nedělá

Old Post 13-12-2019 v 07:14 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 205

to bych nechtěl takovou alergii, to musej bejt nudle až na zem, při suchým trimmingu přemýšlím nad NFT prošel jsem tak 3/4 tvejch roundů a je vidět, že to možná není takový sraní, i když jak čistit vanu? to se dá z toho celý vyndat? přijde mi to dost nepraktický... jak fungujou ty víka? přijde mi že všichni mají nějaké homemade víko aby nesvítilo na kořeny, láká mě v tom 24/7 zálivka a ta propojenost, 5x 20 litrovejch bubblerů a v každém jinej roztok a jiný pH to je můj zlej sen s hydrem,

45 litrů zálivka to je málo, musí to špatně držet pH a navíc musíš mít někde druhej sud aby jsi tam rovnou dolejval stejnej roztok furt.

vidim v tom výhody oproti bubblerům, stejný roztok... jeden systém.
oproti RW rohožím, tam je taky v každý jiný pH, navíc rohože jsou dost velkej odpad a je snima i dost sraní - nevýhoda je tady prakticky nevychytatelná zálivka, při prosychání akumulace hnojiv a ustřelení pH.


kokos to je vůbec taková tajemná alchymie vzhledem k tomu jak to pracuje s kationtama, z toho jdu pryč, tam mám neustále deficity a přitom přepálený kytky hnojivama, navíc mám rád přehled o kořenech.

nad hlínou ani nepřemýšlím, to je matka jistota.

NFT vypadá jako velice slibnej systém, začínám si na něj věřit.

And I'm stoned!

Naposledy upravil Negative Creep 13-12-2019 v 08:30 AM

Old Post 13-12-2019 v 08:00 AM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 206

AHOJ hele k nft... mě to začíná srát a uvažuju o návratu k hlíně s nějakým poloautomatem na zalivaní u nft přesně jak říkáš... v květu rychle klesá hladina vody a 45 litru je málo víko je lepší pořešit nějaký homemade bude to pevnější lepší no ale ten materiál to chce vhodný kvooli vlhkosti ...

mám stejně objemnou nádobu (45litru ) takže si tam nachystám a pak bud dolívám vodu s hnojem nebo bez hnoje podle toho jak žerou
chce to udržet nižší teploty roztoku 22je maximální hranice

uvaažoval sem že do boxu 120*120 se vejde 90ti litrový nft 100*100 a pak by mohlo bejt vyřešeno spoustu problemů...

ph mě v tom nikdy moc nelítalo snad jen u advanced nutrients kde je ph perefect DD

spis je boj s tím udržet ec

je to ze dvou dílu plus kryt na kořeny takže vlastně ze tří
nádrž prostor pro kořeny a kryt
poslední kolo sem byl blízko k tomu že se mě na konci spádu navalilo tolik kořenů že zaslepovaly ten otvor na konci a mohlo by být vytopeno během pár desítek minut naštěstí mam na to připravenej box takže by se neměla ani kapka dostat ven ale vyzkoušený to nemam
nft sem prvně viděl jako tkaovej syyste namíchej a tyden neřeš... ale vono to chce kontrolovat ph a ec ideálně co den abys viděl jak se to chová co připravit za další den .... jestli doleješ 10 litrů s hnojkama nebo bez

vyhody vidím hlavně v tom že nemusím řešit co se zbytkem kořenůa hlínou takhle to sroluješ hodíš do pytle a odvezeš bud do lesa nebo vyhodíš ja teda všechno pravidelně vozil do lesa ale chápeš z paneláku naližit kombík černejma pytlema a zmizet někde ve tmě není zrovna cool na sídlišti kde každý druhý okno je keliška spolehlivější jak zdroje FBI

no a další věc je že s hydrem roste v boxu vlhkost.. a to ja pravidelně bojuju s číslem kolem 55 při dobrým počasí a 65% když venku prší

další věc je že vono to chce po každým kole umýt a to je boj ti povím ta sůl je zakeřná svině... další věc je voda vstupní .. mě teče v novým bydlišti ec 0,4 což není uplně pohoda proti původním 0,2 kde sem bydlíval

další věc pokud to nevypustíš asi na 10 litrů tak s tím spíš nepohneš a když dojde voda na pár litrů a nebudeš mít kytky stabilně např v síti dot možná se ti to vyvrátí na stranu další věc co mě na tom sere je přechod přes kostičku od stonku ke kořenům.. když ti na tom roste monstrum o 80cm s palicema kostička se rozdrtí na kousíčky a postupně zasíra čerpadlo kořenovej systém... atd..

kořeny mě pravidelně rostly až do nádrž a tohle kolo necyhbí moc aby došly po proudu až k čerpadlu připravily se tak o vodu a tím padem samy sebe zabijou . řeším míchacím čerpadlem které tvoří protiproud a tak jsou kořínky spíš vzadní části nadrže .... vzduchovací kámen je taky dost pozitivní přínos který v zakladním setu při pořízení nft chybí tak doporučuju

jinak mě ten systém baví ... ale nepočítej že s tím budeš chtít hýbat ay sis kytky z boxu vytáhl a ostříhal to nehrozí .. za což vidím veliké plus v systémech kde je každa kytka samostatně jedna se ti zkurví tak jy dáš pryč ale kdyžse ti zkurví jedna v nft ... co s ní no raději nic... v nft výrazně nedoporučuju jet ze semeen ani když jsou stejný ... nikdy nebudou stejný a to je veliký - v nft systému
takže to chce klony a seš závislej na matkařích nebo musíš klonovat sám a to je taky pro mě nepraktická věc 2x sem dal do boxu hlínua hydro dohromady .. prosím nikdo to nedělejte není to cool ani to není na pohodu protože hydro sisce bez starostí ale hlínu zalíváš ob den a to jsem pod ledkama kde prej není takový vedro ... prdlajz .. když ohulím qbčka naplno udělám v boxu 32 jak nic
ale to bude tím low end odtahem


a k tý alergii vyvíjí se u lidí který žijou dlohodobě v prostředí kde roste marihuana .. tím spíš když v tom pokoji spíš
postupně se rozvine.... u mě to trvalo jen pár let myslím že tak 2,5-3 roky co growím v podstatě nonstop je to moje první kolo u kterýho pozoruju tak silnou rekaci ... většinou je to jen lehká rýmička... budu to řešit skafandrem maskou s filtrem anvzduch a těsnýma brýlema takovej malej domací chemik to bude sranda no starý montérky z práce dlohej rukáv a maska s brejlema sranda musí bejt...

tak paličky z dvou holek už jsou sundaný ze stonku nacpaný v obří pixle čeká je pár hodin v mrazáku pak znova do tepla na vzduch větrat a pak už jen zaskladnit a rpavidelně vyvětrat pixlu sem nedočkavej takže nějaký dlohý zrání trvá jen u paliček který hulím přd sklizní když už není co jiného kouřit

hydro vylompalo fakt hodně vody s hnojema... chutná jim ec moc nestouplo takže od zítra zase pojedou na čisté vodě ... oranžovějí vrchní chloupky a podel celých palic taky takže od nich větší objem už nečekám

Old Post 13-12-2019 v 10:20 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 207



LinChi a co maska od 3M a rukavice.. Jinak dela ti to problemy i kdyz to susis pres pachac? Ja to mam takle vsechno v jedny almare, nahore to roste a dole susi, ta voda co se odparuje i zvlhcuje vzduch kytkam nahore v rustu.. Vsechno to jde pres filtr.. Jinak cihni na rukavice PurtSkin 1680 optimal AERO Opravdu vychytany rukavice na sklizen.

Old Post 13-12-2019 v 10:31 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 208

na čištění solí jedině ocet, ničím jiným to nejde dolů...
koukal jsem, že ti úplně zbytečně na těch malejch RW kostkách roste plíseň nějaká, přitom nejsou vůbec ke stabilitě jak jsou malý, bych to z toho hned oloupal.
kořeny co ucpou odtok, to je jedna z věcí s kterou by mohla komunita pomoct.

jestli máš hodně kořenů v nádrži, tak to už je bubbler a NFT dohromady:-D haha
pro mě je právě pakárna mít kytky samostatně v květníkách, tam prostě neprosychaj stejně, takže z automatickýho dripu je vždycky růčo zalejvání ...

pořád mi nejde do hlavy to víko, píšeš, že je lepší udělat homemade, ale zároveň píšeš, že k tomu nějaký víko je, já bych kupoval velký NFT .... nevim kde bych sháněl nějakou umělohmotnou desku na to, abych si byl jistej, že je odolná vůči chemii atd, navíc to toho vyřezat díry oj oj... raději bych to měl pěkně od výrobce nějak, ale hádám, že mě to stejně nemine...

Když tak nad tím přemejšlím, i vůči stěhovaní atd je lepší mít dva malý NFT nebo jeden velkej.

Raději ani nebudu říkat, co jsem udělal s hromadou kokosu s perlitem... je to fakt VOPRUZ to někam vozit

And I'm stoned!

Old Post 13-12-2019 v 10:39 AM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1449380 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív