Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Asocialovo Box v3 - 150W LED Hydro
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Asocial
Stálý Člen

Karma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 94 

Hydroponie Asocialovo Box v3 - 150W LED Hydro Příspěvek č. 1


Po dlouhé pauze se mi díky přestěhování z garsonky do většího bytu podařilo najít místo pro box :]

Původně jsme chtěl použít starou skříň a vyhnout se tak zbytečným investicím, ale po letech ve sklepě nebyla v nejlepší kondici. Pořídil jsme tak jeden ze stanů, které tu používá kde kdo. Pěstební prostor je tak 120x60.

Vybavení tedy:
Stan s pudorysem 120x60
Světlo: 150W LED od Alucraftu (DYI Gmaxx)
Pěstební systém: Cirkulační Drip s Keramzitem
Ventilace: Boxovaná ulita s regulátorem otáček na odtah + 2x Cirkulační ventilátor

Boredom Generator Powered by Irritation

Naposledy upravil Asocial 28-09-2019 v 11:29 AM

Old Post 28-09-2019 v 11:07 AM
Asocial je offline   Profil uživatele Asocial   Find more posts by Asocial   Foto galerie člena Asocial   Click here to Send Asocial a Private Message   Add Asocial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Asocial
Stálý Člen

Karma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 2




Zbyla tedy otázka co zasadit pro testovací kolo - přemýšlel jsem nad semínky, ale příhodně se ozval kamarád, který mel 2 prcky navíc. Původně zasazené v hlíně - pro mé hydro tedy ne úplně vhodné, ale hlína šla z kořínků bez problému vymít a přesadit do keramzitu.
Prvních pár dní v systému mi hodně lítalo PH (upravoval jsme každý den), ale cca po 14 dnech se to uklidnilo a systém byl potom krom výměn roztoku + občasné dolívání prakticky bezúdržbový. Příště musím před zasazením nechat keramzit ve vodě s praveným PH déle no
Původní plán byl z každé kytky vzít 4 řízky pro další kolo, takže růst se protáhl na 18 dní) - řízky mi pak bohužel nepřežily

Foto z růstu:
1. Holky ještě v původních Airpotech (jde o Vanilla Kush a Chronic Thunder)
2. po 2. týdnech
3. přepnutí na květ (po 18 dnech)

Boredom Generator Powered by Irritation

Old Post 28-09-2019 v 11:30 AM
Asocial je offline   Profil uživatele Asocial   Find more posts by Asocial   Foto galerie člena Asocial   Click here to Send Asocial a Private Message   Add Asocial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Asocial
Stálý Člen

Karma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 3




Květ proběhl bez větších problémů - hnojil jsme minimálně, nepoužíval žadné boostey PK13-14 nic a zůstal jak v růstu, tak v květu na Atami Bcuzz Hydro A+B a Calmagu. Příště jen zkusím kolem 30/12 ubrat A složku - měl jsme lehce připálené špičky listů

Fotky jsou z 20-23/12 :]

Boredom Generator Powered by Irritation

Old Post 28-09-2019 v 11:44 AM
Asocial je offline   Profil uživatele Asocial   Find more posts by Asocial   Foto galerie člena Asocial   Click here to Send Asocial a Private Message   Add Asocial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Asocial
Stálý Člen

Karma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 4




Paličky jsme schválně moc neprostříhával - zajímalo mě jak hluboko 150W LED prosvítí

Foto:
36/12
47/12
62/12

Boredom Generator Powered by Irritation

Old Post 28-09-2019 v 11:49 AM
Asocial je offline   Profil uživatele Asocial   Find more posts by Asocial   Foto galerie člena Asocial   Click here to Send Asocial a Private Message   Add Asocial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Asocial
Stálý Člen

Karma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 5






Pár detailů paliček

1. 36/12 Vanila
2. 47/12 Vanilla
3. 53/12 Vanilla
4. 53/12 Chronic
5. 62/12 Chronic

Boredom Generator Powered by Irritation

Old Post 28-09-2019 v 11:52 AM
Asocial je offline   Profil uživatele Asocial   Find more posts by Asocial   Foto galerie člena Asocial   Click here to Send Asocial a Private Message   Add Asocial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Asocial
Stálý Člen

Karma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 6





Váhu zatím nevím - není pro mě ani důležitá, ale pro zajímavost jí do 2 týdnů doplním :] Cílem pro mě bylo si vyzkoušet poprvé pěstování v hydroponii a pokusit se při tom osazenstvo nezabít - za mě splněno.

nějaké poznatky pro příště
- musím se více věnovat větvení/ohybání v růstu. Měl jsem nakonec pod světlem několik míst, kam by se další palička vešla
- před zasazením pořádně vyprat keramzit (v nádrži jsme měl bordel + zbyčně nestálé PH)
- Nějaký efektivní prosvit vídím 20-25cm, takže příště půjde všechno níže pryč :]
- rozhodně více kytek než 2 - plán byl vyplnit 1/2 pěstebního prostoru což vyjde samosebou na mnohme větší kytky, než kolik květináčky v systému unesou. Z cirkulačního dripu, mi pak už na začátku květu kořínky prorostly do odtokových kanálků (takže jsem si zkusil i NFT), až nakonec kolem 2. týdne prorostly přímo do nádrže (takže jsme jel i bubler)

Boredom Generator Powered by Irritation

Old Post 28-09-2019 v 12:13 PM
Asocial je offline   Profil uživatele Asocial   Find more posts by Asocial   Foto galerie člena Asocial   Click here to Send Asocial a Private Message   Add Asocial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Asocial
Stálý Člen

Karma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 7


Nu je hotovo. Nakonec jsem na kytkách našel 176g (+/- podle tolerance kuch. váhy) což mi přijde nesmyslně moc. Pěst měl svoje mezery a obecně jsme měl za to, že přes 1g/w se dá dostat jen s opravdu super povedeným pěstem ,,,, možná nějaká vyšší chybovost váhy - nevím. Nicméně Aladin mi to do karmy trefil s chybou 1g o.O

čili:
Chronic navážil 74g
Vanilka 63g
zbylých 39g je směska spodků (2 zavařovačky)

Celkově jsem spokojený - příště se určitě pověnuji více prostříhání spodků - je s tím nakonec akorát práce navíc a triming a vlastně celá sklizeň obecně rozhodně nepatří k mnou vyhledávaným činnostem :]

pěstu zdar a zase někdy příště ,,,
Asoc

Boredom Generator Powered by Irritation

Naposledy upravil Asocial 14-10-2019 v 21:29 PM

Old Post 14-10-2019 v 19:14 PM
Asocial je offline   Profil uživatele Asocial   Find more posts by Asocial   Foto galerie člena Asocial   Click here to Send Asocial a Private Message   Add Asocial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marcusant
Stálý Člen

Karma uživatele marcusant - 83% PěstitelskáKarma uživatele marcusant - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 8

Vypadá to dobře, ale nějak mi přijde, že je toho světla málo. Mám poloviční skříň, 2X120W qb a květový booster 56W R,DR, FR, tj. 300W, před tím jsem měl dvě DIY Vera na stejném příkonu. Jinak dostat se přes g/W není až tak velký problém. Z dané plochy by se při optimálním osvětlení dalo dostat nejméně třikrát tolik, spíš víc. Při 150W jde u Vera efektivita dost dolů, na daný tvar bych doporučoval alespoň dva kusy s regulací, já bych tam dal klidně čtyři, stáhnout se to dá vždycky a efektivita je dost někde jinde.

Modlitba bastlíře:
"Svatý Scurvile, patrone náš nemohoucí, dej, ať to nepraskne."

Reportáž z výpravy hvězdoletu „Viva la evolución“

Old Post 15-10-2019 v 08:40 AM
marcusant je offline   Profil uživatele marcusant   Find more posts by marcusant   Foto galerie člena marcusant   Click here to Send marcusant a Private Message   Add marcusant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 9

1g/W se pro uspesny pest pocita pro sodik. Pod LED bych uspesny pest pocital 1,5 g/w a vice. Priklad, vykonove je LED 400W +- podobne jako 600W soda na stejnem prostoru, tak si to muzes odvodit.

Old Post 15-10-2019 v 09:29 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od marcusant
Vypadá to dobře, ale nějak mi přijde, že je toho světla málo. Mám poloviční skříň, 2X120W qb a květový booster 56W R,DR, FR, tj. 300W, před tím jsem měl dvě DIY Vera na stejném příkonu. Jinak dostat se přes g/W není až tak velký problém. Z dané plochy by se při optimálním osvětlení dalo dostat nejméně třikrát tolik, spíš víc. Při 150W jde u Vera efektivita dost dolů, na daný tvar bych doporučoval alespoň dva kusy s regulací, já bych tam dal klidně čtyři, stáhnout se to dá vždycky a efektivita je dost někde jinde.


Třikrát tolik, nebo i víc??? Já bych zase nepřeháněl...

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 15-10-2019 v 09:31 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marcusant
Stálý Člen

Karma uživatele marcusant - 83% PěstitelskáKarma uživatele marcusant - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 11

Inu mrkni ke mně, co jsem kdysi tady zveřejnil. Dvakrát Vero celkem 240W ještě bez boosteru, 281g a poloviční plocha, kdybych započítal i spodky jako kolega asocial, bylo by to přes 300g. Byly i lepší výsledky, ale ty už jsem nepublikoval. Taky horší. Prostou matematikou dojdeš při 480W k 600g. To pořád není 1,5g/W, takže žádný zázrak.

Modlitba bastlíře:
"Svatý Scurvile, patrone náš nemohoucí, dej, ať to nepraskne."

Reportáž z výpravy hvězdoletu „Viva la evolución“

Old Post 15-10-2019 v 10:25 AM
marcusant je offline   Profil uživatele marcusant   Find more posts by marcusant   Foto galerie člena marcusant   Click here to Send marcusant a Private Message   Add marcusant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Asocial
Stálý Člen

Karma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 12

ad světla - tohle kolo jsme bral jako testovací - časem s druhým světlem počítám, ale nechtěl jsem je kupovat rovnou obě, kdyby mi tohle kdoví proč nevyhovovalo :]
Můj původní plán byl vyplnit pouze 1/2 pěstebního prostoru pro to jedno světlo, ale holky trochu přerostly no
Spodků jsme nechával, jak jsme psal dřív, schválně víc, abych viděl, kam až led prosvítí - zpracuju to tak jak tak všechno :]

Boredom Generator Powered by Irritation

Old Post 15-10-2019 v 22:01 PM
Asocial je offline   Profil uživatele Asocial   Find more posts by Asocial   Foto galerie člena Asocial   Click here to Send Asocial a Private Message   Add Asocial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-09-2011 - Asocialovo Box vol. 2 - 33 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3649410 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív