Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 9x WAPPA, 250-600W, První grow po mnoha letech
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
kadleec
Stálý Člen

Karma uživatele kadleec - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 17

zdarec ! též jedu Wappu 9 ks (semena) v biobizz light mixu a biobizz hnojkama akorát pod 400 ale to neva,alespon budu mít s čím porovnat

Old Post 02-08-2019 v 08:55 AM
kadleec je offline   Profil uživatele kadleec   Find more posts by kadleec   Foto galerie člena kadleec   Click here to Send kadleec a Private Message   Add kadleec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

41. den 12/12 Příspěvek č. 18






Buďte zdrávy,

Tak to dneska máme 41. den 12/12. Vše je při starém, jen už jsem neodolal a musel jsem ukrást jednu spodní větvičku... Samozřejmě v rámci testu kvality
Před chvilkou jsem to vrazil do sušičky, tak uvidíme co to udělá. Až ochutnám, tak se určitě pochlubím

Jinak dle přání přikládám pár fotek za tmy. Kvalita nic moc, fotím to mobilem ale aspoň pro představu. Pár listů je tam trošku nemocných, ale něják už to neřeším. Kosa je pomalu za dveřma, takže tohle kolo určitě s nějákým výsledkem dojedu. Matkář povída, že to kosí kolem 55. dne.

Příští kolo pojedu asi zase tuhle Wappu. Bohůžel nemám přístup k jiným řezům Kdyby náhodou někdo o nějákých vědel, nejlépe kolem Vysočiny a Jihu, tak mi prosím napište, byl bych vděčný a odměny se určitě nevyhnete Wappa sice dobrá, ale rád bych zkusil i něco jiného.

Jinak děkuji za K+, potěšilo to o dalším postupu budu dále informovat

Ať se daří!!!

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 04-08-2019 v 11:14 AM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

První ochutnávka Příspěvek č. 19

Zdar jak sviňa,

Tak jsem to ochutnal a jsem vcelku spokojený. Kouř byl takovej hutnej a těžkej do plic, ale přikládám to tomu, že to ještě není propláchnutý a taky jsem to kvůli nedočkavosti sušil dost na narychlo Stav byl příjemnej a pohodovej, takovej ten ideál na to domácí pokouřeníčko

Pěstu zdar a zahradníkům především!

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 05-08-2019 v 12:38 PM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 20

Zdar jak Brno hh, To jistě,rychlosusenim nemůžeme chtít žádnou chuťovku,jinak to vypadá moc dobře,wappa vypadá na pěkně pryskyřičný modylek hh,ať se daří



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 05-08-2019 v 18:02 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 21

Paradni paldy Herly, jsem zvedavej jestli to fakt bude hotovy v tom 55.dnu, sam tomu moc neverim, pestuju wappu uz dlouho a pod 65dni jsem jeste nekosil. Jinak to vypada na paradni vynos, mas to pekne na husto.

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 05-08-2019 v 21:39 PM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 22

K tomu 55. dni jsem taky trochu skeptický, ale prej je to tak. Necháme se překvapit
Při nejhorším bude delší průplach a to určitě taky není na škodu

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 06-08-2019 v 06:21 AM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

46. den 12/12 Příspěvek č. 23




Zdarec zahradníci,

Tak tu máme 46. den květu. Vše je při starém.... Teplota do 28°C, vlhkost do 60%... Na tu odvlhčovačku se nakonec vyseru, vzduch tam valí jak na horách, takže by snad neměl nastat žádný problém s plísní.
Zálivka 1600ml co dva dny na kus, PH 6,3-6,4.

Čím více se blíží předpokládaný den sklizně, tím více jsem k tomu 55. dni skeptický. Vidím to spíš na 60-65. den.

Jinak holčičky teda překrásně voní a vrchní paldy jsou na omak tvrdé jako beton
Myslím, že i přes ty otřesné teploty a blíže nespecifikovanou nemoc to nebude špatný návrat k indoorovému zahradničení

Přikládám pár fotek paliček.
POZOR!!! nenaslintejte si do klávesnice

Zdar a sílu všem!

NEČUM A UBAL!!!

Naposledy upravil Herly 09-08-2019 v 11:50 AM

Old Post 09-08-2019 v 07:13 AM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 24

Hrome! Vypada to naramne, mozna zacinam verit ze tech 10 dni tomu bude i stacit, no uvidis sam. Jinak nepremyslel jsi na dalsi kolo jet ze seminek? Podle me je to vetsi legrace a spousta prekvapeni

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 09-08-2019 v 10:39 AM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 25

To víš, že jsem přemýšlel ale trošku mě demotivuje ten delší čas na růstu... Možná bych to spíš vyřešil tak, že bych si zajel do Vídně už pro rozjetý sazenice... Na finance to vyjde stejně jako semena a nemusíš se bát, že ti třeba nevyklíčí... Do kosy ještě nějáký den zbývá, tak mám aspoň o čem přemýšlet

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 09-08-2019 v 11:48 AM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rombero
Stálý Člen

Karma uživatele Rombero - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 26

Ahoj taky jedu ted wappu z rizku,mam ji poprve,tak se chci zeptat jak moc vystrelila po prepnuti,chci to mit na rustu trosku dyl,tak aby mi to neprerostlo.jinak hezky pest.

Old Post 12-08-2019 v 07:48 AM
Rombero je offline   Profil uživatele Rombero   Find more posts by Rombero   Foto galerie člena Rombero   Click here to Send Rombero a Private Message   Add Rombero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 27

Buď zdrav, po přepnutí vyjela max 1,5-2x. Takže pokud chceš kytky třeba 70cm, tak přepínej při 35-40cm. Ať se daří!

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 12-08-2019 v 08:20 AM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rombero
Stálý Člen

Karma uživatele Rombero - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 28

Dekuji za rychlou ododezu.no necham je jeste tak tyden a prepnu to.jeste jsem ji nejel,ale pocital jsem ze se max zdvojnasobi.a co myslis budes kosit do 60teho dne?nebo to bude potrebovat dyl.

Old Post 12-08-2019 v 09:39 AM
Rombero je offline   Profil uživatele Rombero   Find more posts by Rombero   Foto galerie člena Rombero   Click here to Send Rombero a Private Message   Add Rombero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 29

Zatím to vidím na ten 55-60tý den. Včera jsem jim dal poslední zálivku s hnojkama a tenhle týden už budu jen proplachovat. Jak budu mít čas, tak zase nahodím nějáké fotky

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 12-08-2019 v 10:23 AM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

51. den 12/12 Příspěvek č. 30




Zdravím ve spolek,

Tak tu máme 51. den na 12/12.
Teplota pořád do 28°C, díky konečně příjemným teplotám jim teď pálím 600W.
V neděli byla poslední zálivka s hnojivem a dnes večer už dostanou jen čistou vodu s upraveným PH.
Vlhkost kolem 55%, ale po plísni ani známka, takže snad pohodinka

Jinak se kytičky pod mohutným náporem palic slušně ohýbají, tak je vždycky něják narovnám a je to. Žádný klacky a přivazovaní už řešit nebudu. Ať si dají taky trošku toho punku

V neděli to bude 55. den květu a řízkař asi nekecal, opravdu už se zdají jateční
Takže po neděli to začnu pomalu kosit.

Jak to je s tou tmou před kosou? máte s tím někdo zkušenosti?

Fotky jsou za světla, ale jinak jsem je dnes nezastihnul. Večer při zalejvání dodám lepší, když mi to teda moje lenost dovolí

Pěstu největší zdar!

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 14-08-2019 v 09:41 AM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 31

Ahoj. Já tmu dávám na celých 48 hodin a potom kosa...jestli to k něčemu je, netušim...já v tom moc rozdíl před tmou a po tmě na první pohled neviděl...možná maximálně ještě trochu víc dozrají během té tmy.
Ať se vše podaří!

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 14-08-2019 v 09:46 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 32

trisuli: Škoda, že nemám dva boxy. Tohle by byl zajímavý námět k pokusu
Příští kolo to zkusím něják uskutečnit.
Tentokrát tedy vyzkouším 48 hodin tmu. Myslím, že tím se nic podělat nedá

Díky za reakci a jen tak mimochodem, projel jsem si tvoje vlákno a máš můj upřímný obdiv. Veliká paráda

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 14-08-2019 v 10:01 AM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2721210 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív