Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 2xPsychedelic Auto 20/4 - 85w CFL/100w HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Obecné 2xPsychedelic Auto 20/4 - 85w CFL/100w HPS Příspěvek č. 1

Jsem tu se třetím micro kolem
Skříň: 70x40x80 (Š x H x V)
Světlo: Růst 85w CFL / Květ 100w HPS
Přítah: Silnej PC větráček
Odtah: TT100 145m3/h + Can Lite Filter 150m3/h

Uvnitř 2x Psychedelic Auto v cca 3,5l květináčích (zasazeno 4.5)
od začátku jedu 20 hodin světlo / 4 hodiny tma

Old Post 11-06-2019 v 13:55 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 2




v předpěstu
jsem blbec a při vázání větviček se mi skvěle povedlo u obou kytek zlomit hlavní vršek ...... ta v černým květináči to dala a udělala kloub..druhá bohužel ne a je bez hlavního vršku ...

Old Post 11-06-2019 v 13:58 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 3






v květu přesunuty pod 100w
je pěkný vedro a tím pádem v boxu taky :-D
v místnosti mám odpoledne 30°C
v boxu je u hlíny 30 - 32°C
u vršků 34 - 36°C
vlhkost 40 - 50%
každopádně jím to zatím asi vůbec nevadí..
hnojím Plagron Bloom + Cannaboom Maxisugar

Old Post 11-06-2019 v 14:01 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 4




38.den od zasazení - začíná to hezky vonět

Old Post 11-06-2019 v 14:04 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 5






Nevím čím to je jestli špatný ph nebo živiny nebo teplota ale asi nějak umíraj :/ příjde mi že začínaj předčasně dozrávat ze stresu ...začli žloutnout všechny listy :/ (na balkón jsem je vytáhl jen na focení)

Old Post 21-06-2019 v 17:59 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 6


Další.... Příjde mi že začínaj hnědnout blizny ze stresu no.
Neví někdo čím jsem to způsobil? :/ Jde to ještě zachránit?

Old Post 21-06-2019 v 18:06 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 7

ja bych prihnojil.....ale nejsem v tomhle moc dobrej....a taky jsi pred koncem ne?

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 21-06-2019 v 20:28 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 8

no zasadil jsem je 4.5 a měli by jet cca 11 tejdnů od vyklíčení. :/ takže před sebou ještě maj mít měsíc.. a napadlo mě že to žloutnutí listů začalo od tý doby co tu něco dělali s vodou :/ a nemám ph metr tak nezjistím nic. zkusím teda přihnojit no. mě přijde že začli dozrávat stresem ( teď během cca pěti dní) před deseti dněma byli ještě malinký paličky ...

Old Post 21-06-2019 v 23:10 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 9

Zdar.,jestli mas u vrsku 36°C mohlo by to zapricinit to hnednuti blizen. taky jsem si vsiml ze hnojis jen slozkou bloom, kytky v kvetu potrebuji taky nejakej prisun dusiku. Dalsi vec, bych se vysral na ten aktivni pritah s pc vetrackem, s vetsim pasivnim otvorem bys podle me udelal vetsi paradu.

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 21-06-2019 v 23:11 PM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 10

-plagron ma v bloom slozce dost dusiku,netreba pridavat....
-teplota ma urcite neg.vliv,jak pise kolega...
-ten pritah musis prozkouset co je lepsi viz. kolega hore
-ph metr je podle me zaklad,kdyz na to svitis......
-AF nemuzes poradne kontrolovat,delaj si co chtej,zloutnuti muze delat uplne neco jinyho nez tipujem....
-gl

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 21-06-2019 v 23:31 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 11

Čau, takhle už je těžký něco řešit, řekl bych že i když zjistíš, čím to je, tak už to nezachráníš, Af chyby neodpousti.

Já bych zkusil nejprve změnit vodu, nejlépe dešťovou a přihnojil bych. Ale jak píše Aladin, Afka si dělají, co chtějí, takže i já jen tipuju

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 22-06-2019 v 06:02 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 12




Asi to bude špatný PH a něco s kořenama :/ nechal sem je na balkóné aby nebyli vystavený těm teplotám. Skřín jsem vypnul a prolil jsem květináče 3l dešťovky. Listy přestali žloutnout tak uvidíme jestli se ještě chytnou.

Old Post 23-06-2019 v 11:18 AM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 13

Up ... Je to docela bídka jsem zklamanej.
pro příště už pojedu s ph,ec metrem a budu upravovat vodu. Kytky půjdou na svoje poslední týdny na zahradu. Palice ale docela hezky narůstají i přes (na první pohled) hodně špatný ph a kořenový problémy. Napadlo mě jestli by nebylo lepší pro kořeny že bych je na tý zahradě vyndal z květináčů a dal do země (lehce bych je zalil aby držela hlína pohromadě a opatrně vytáhnul celej obsah květináče a dal do země) ale to by mohlo bejt asi spíš na škodu ...maj před sebou posledních par tejdnů. Co myslíte? Zejtra dám fotky.

Old Post 27-06-2019 v 10:49 AM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 14

Ahoj. V květu a ještě navíc takhle pokročilém bych rozhodně nepřesazoval. Toť můj názor. Ať to roste!

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 27-06-2019 v 11:32 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lolotutko
Stálý Člen

Karma uživatele lolotutko - 71% PěstitelskáKarma uživatele lolotutko - 71% PěstitelskáKarma uživatele lolotutko - 71% PěstitelskáKarma uživatele lolotutko - 71% PěstitelskáKarma uživatele lolotutko - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 15

Zdar, rozhodne už nepresádzaj, pre rastlinku to je stres a takto na konci to už bude iba na škodu.

Priatelia príde deň
a my takto na jeseň
vrátime sa pre tú pieseň sem.

Zahradka strycka Jonatana 2010
Medikit/Doctor CBD Microgrow
Dinamed cbd plus/Critical+ 2.0 / 150W LED

Old Post 27-06-2019 v 18:28 PM
lolotutko je offline   Profil uživatele lolotutko   Find more posts by lolotutko   Foto galerie člena lolotutko   Click here to Send lolotutko a Private Message   Add lolotutko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lolotutko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 16






Hodil jsem je na zahradu dal sem je do země i s květináčem protože tam svítí celej den tak aby se neuvařili
Fotky nic moc ale aspoň něco :-D

Old Post 28-06-2019 v 16:45 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5727820 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív