Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Zažloutlé vršky u outdooru Purple Moby Dick
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
lukas.pokr
Nový Člen

Karma uživatele lukas.pokr - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 6  

Obecné Zažloutlé vršky u outdooru Purple Moby Dick Příspěvek č. 1



Ahoj.
Poprvé letos pěstuji Purple moby dick od Dinafem.
Předpěstováno ve foliovníku, zaštípnuto, nové výrustky začaly žloutnout již ve foliovníku, zkoušel jsem přesadit ven na obvyklé osvědčené zkultivované místo, ale po 14 dnech stále bez výsledku a rostliny chřadnou.

Poradíte někdo, čím by to mohlo být způsobeno a jak rostliny probrat k vitálnějšímu životu?

Děkuji všem za radu!

pokrukas

Old Post 23-05-2019 v 13:08 PM
lukas.pokr je offline   Profil uživatele lukas.pokr   Find more posts by lukas.pokr   Foto galerie člena lukas.pokr   Click here to Send lukas.pokr a Private Message   Add lukas.pokr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 2

Ahoj. Mohu se zeptat- k čemu je tam ta tyč a z čeho je vyrobena?? Jestli by toto nemohlo mít souvislost...

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 23-05-2019 v 13:47 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukas.pokr
Nový Člen

Karma uživatele lukas.pokr - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 3

Ahoj. Je to normální železná lešeňová trubka. Ale začalo to takto už ve foliovníku v květináčích. Proto jsem se to rozhodl přesadit ven a po 14 dnech stále bída, spíš mi přijde, že to je čím dál tím horší.

A tyč je tam jako opora k přivázání.

pokrukas

Old Post 23-05-2019 v 13:52 PM
lukas.pokr je offline   Profil uživatele lukas.pokr   Find more posts by lukas.pokr   Foto galerie člena lukas.pokr   Click here to Send lukas.pokr a Private Message   Add lukas.pokr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Willda
Stálý Člen

Karma uživatele Willda - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 4

Spíš napiš čím a jak často zaléváš, ta hlína vypadá dost mokrá, ta na druhé fotce vypadá povadlá jako od přelití.

Old Post 23-05-2019 v 13:59 PM
Willda je offline   Profil uživatele Willda   Find more posts by Willda   Foto galerie člena Willda   Click here to Send Willda a Private Message   Add Willda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukas.pokr
Nový Člen

Karma uživatele lukas.pokr - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 5

Je to venku, nezalévám, prší, bohužel...

pokrukas

Old Post 23-05-2019 v 14:03 PM
lukas.pokr je offline   Profil uživatele lukas.pokr   Find more posts by lukas.pokr   Foto galerie člena lukas.pokr   Click here to Send lukas.pokr a Private Message   Add lukas.pokr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 6

Já tedy nevím, kde přesně pěstuješ, ale dle mého názoru Ti zmrzly...
V noci může být u země stále ještě cca 7 stupňu, což je prostě málo...Zemina je prochladlá možná ještě více.

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 23-05-2019 v 14:07 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukas.pokr
Nový Člen

Karma uživatele lukas.pokr - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 7

Jsem v polabské nížině, spíš je divné, že už to dělalo ve foliovníku, kde to zmrznout nemohlo. Až potom jsem to přesadil ven, jelikož jsem doufal, že se to zlepší.

pokrukas

Old Post 23-05-2019 v 14:11 PM
lukas.pokr je offline   Profil uživatele lukas.pokr   Find more posts by lukas.pokr   Foto galerie člena lukas.pokr   Click here to Send lukas.pokr a Private Message   Add lukas.pokr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Willda
Stálý Člen

Karma uživatele Willda - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 8

A když jsi je měl ve foliaku tak jsi zalival čím? Obecně: naprostá většina těchhle problémů je způsobena špatným ph nebo přehnojenim. Kdyby to bylo v lightmixu a zalevano dešťovkou, nic takového se nemůže stát.

Old Post 23-05-2019 v 14:21 PM
Willda je offline   Profil uživatele Willda   Find more posts by Willda   Foto galerie člena Willda   Click here to Send Willda a Private Message   Add Willda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukas.pokr
Nový Člen

Karma uživatele lukas.pokr - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 9

Bylo to zaléváno dešťovkou ve foliaku, jinak klasický substrát pro výsev a množení. Dělám to takhle léta a až teď problém.
Tipoval jsem to na nějaký problém s hlínou, ale přesazením ven se to nepohnulo k lepšímu.

pokrukas

Old Post 23-05-2019 v 14:52 PM
lukas.pokr je offline   Profil uživatele lukas.pokr   Find more posts by lukas.pokr   Foto galerie člena lukas.pokr   Click here to Send lukas.pokr a Private Message   Add lukas.pokr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dain
Stálý Člen

Karma uživatele Dain - 61% PěstitelskáKarma uživatele Dain - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 10

toto sem teda jeste nevidel, neuderil ti do te tycky blesk? je divne, ze to pokracuje od stredu novych vyhonku, tzn to nejmladsi co by melo byt nejcertsvejsi - to by nasvedcovalo zmrznuti....problemy s vodou ci ph by se podle me urcite projevovaly na starsich vetsich listech, takove to klasicke osychani od konecku....zvazil bych taky, jestli ten substrat nemohl byt necim kontaminovan...a bohuzel bych doporucil eutanazii a zacit znovu ...vsechny vrsky mas v hajzlu a nez se z tohoto vzpamatuje, bdues mit davno novou, lepe stavenou

Old Post 23-05-2019 v 15:33 PM
Dain je offline   Profil uživatele Dain   Find more posts by Dain   Foto galerie člena Dain   Click here to Send Dain a Private Message   Add Dain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukas.pokr
Nový Člen

Karma uživatele lukas.pokr - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 11

Vidíš, blesk mě nenapadl
Zdá se mi to taky divné, přesně jak píšeš, ty nejmladší výhonky by měly být nejčerstvější, ale je to přesně naopak.
Zkusím tomu nechat ještě týden a jestli nebude pokrok, tak půjdou

pokrukas

Old Post 23-05-2019 v 16:00 PM
lukas.pokr je offline   Profil uživatele lukas.pokr   Find more posts by lukas.pokr   Foto galerie člena lukas.pokr   Click here to Send lukas.pokr a Private Message   Add lukas.pokr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 12

Jak jsem psal, ja si myslim, ze zmrzly...ja bych kytky do tohoto pocasi ven jeste nedaval

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 23-05-2019 v 17:20 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Willda
Stálý Člen

Karma uživatele Willda - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 13

Těžko říct no, každopádně bych už dal klíčit nové, na sadbu je pořát čas.

Old Post 23-05-2019 v 17:49 PM
Willda je offline   Profil uživatele Willda   Find more posts by Willda   Foto galerie člena Willda   Click here to Send Willda a Private Message   Add Willda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 14



V minulosti se mi stalo něco podobného - viz foto.
Myslím, že to byla Biddy Early - Serious Seeds , takže genetikou to asi nebude.
Nepřišel jsem na to, čím to bylo.
Jediné co mě napadlo ,je že jsem použil konev, se kterou jsem nejdříve zalil automaty v květu. Takže tam mohlo zůstat něco málo hnojiv a boosteru na květ.

Pořádně jsem to pár dní prolíval čistou vodou.
Ty bílé části uschly a kytka rostla dál. Kytka to přežila a nakonec byla i docela slušná úroda.


Trvalo to zhruba týden, než to bylo tak jak je to na fotce.
Ze začátku mi to připomínalo spíš málo dusíku, tak jsem dal maličko hnojiva - i proto jsem pak proplachoval.

Old Post 23-05-2019 v 17:52 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 15

Fakt nevím, tipl bych si stejně jako Šmoulí Prd.
Teplota by v polabí nemusela být problém, mám u řeky kytky už od konce dubna a jedou jak divý.Pravda trochu starší klíčené v únoru.Ale i tak podle toho jak jedou s teplotou problém nemají( 2x fim , hromada vrcholů teď něco přes metr na výšku).
Dej určitě vědět jak to pokračuje a jestli si na něco nepřišel. Hm, není někdo v blízkém okolí kdo ti vyloženě nefandí?I to se stává.

Old Post 24-05-2019 v 11:30 AM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7849060 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív