Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » přítahový ventilátor?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
PetrCZ_420
Nový Člen

Karma uživatele PetrCZ_420 - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 5  

přítahový ventilátor? Příspěvek č. 1

Sestava:
-box 60x60x170
-BestVA LED grow light Elite (odběr 132w) měl by nahradit 250 HPS
-odtahový ventilátor Vents TT 100 145 m3/h
-přítahový ventilátor Vents 125 VKO 185 m3/h
-filtr Can-Lite 150-165 m3/h

Mám otázku,musím mít instalovaní přítahový ventilátor?
Musí odtah bežet furt, nebo ho mohu třeba na noc vypnout? (docela hučí a mám to v místnosti kde spím) kdyby někdo věděl jak odhlučnit budu rád za každou radu.
Bez přítahového se box vcucne a s přítahovým se box nafoukne, samozřejmě jsem bez přítahového nechal otevřenou díru na přítah.
Když vypnu ventilátory bude to smrdět do místnosti?

PetrCZ_420

Old Post 24-04-2019 v 15:13 PM
PetrCZ_420 je offline   Profil uživatele PetrCZ_420   Find more posts by PetrCZ_420   Foto galerie člena PetrCZ_420   Click here to Send PetrCZ_420 a Private Message   Add PetrCZ_420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 2

Vše, na co se ptáš, je tu už milionkrát psané!!!

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 24-04-2019 v 16:15 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Re: přítahový ventilátor? Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od PetrCZ_420
Sestava:
-box 60x60x170
-BestVA LED grow light Elite (odběr 132w) měl by nahradit 250 HPS
-odtahový ventilátor Vents TT 100 145 m3/h
-přítahový ventilátor Vents 125 VKO 185 m3/h
-filtr Can-Lite 150-165 m3/h

Mám otázku,musím mít instalovaní přítahový ventilátor?
Musí odtah bežet furt, nebo ho mohu třeba na noc vypnout? (docela hučí a mám to v místnosti kde spím) kdyby někdo věděl jak odhlučnit budu rád za každou radu.
Bez přítahového se box vcucne a s přítahovým se box nafoukne, samozřejmě jsem bez přítahového nechal otevřenou díru na přítah.
Když vypnu ventilátory bude to smrdět do místnosti?


Treba hladat a citat.

Musi bezat furt. Zaboxujes pre odhlucnenie. Ked vypnes tak bude smrdiet.

Old Post 24-04-2019 v 20:39 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 4

Ten co si dal na přítah tak má být na odtah. Asi by stacilo jet s tim co tam máš bez pritahu. Otevri pruduchy a na tenhle prostor by to melo stacit. Uvidis jestli to uchladis. A uz jsem ti to psal jinde. Koukej hledat. Všechno je tady Xxxkrat. Zatim at se daří

Thomas V.

Old Post 24-04-2019 v 21:46 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 5

Ahoj. Přítah není nutný do takhle malého prostoru, dostatečně silný odtah vytvoří v boxu menší podtlak a vzduch si sám natáhne ventilačníma otvorama.
Já mám odtah TT 125US (345 M3/H), který je celkem hlučný. Koupil sem tedy cca 10 cm silný molitan, ze kterého jsem vyrobil jakýsi obal a do něho ventilátor zapustil. Ještě zevnitř sem polepil molitanovými jehlanami jako zvuková izolace. A funguje to skvěle.
Odtah ideálně nonstop. Pokud vypneš v pokročilém stádiu květu, určitě to bude cítit, ale hodně taky záleží na strainu, který pojedeš.
Jinak hledej...vše, co sem napsal je zde už 100x napsané...
Ať to roste!

edit: hlučnost může dost snížit také použití sonoflexu, místo obyčejného aluflexu...

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 25-04-2019 v 08:17 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon8791313
Stálý Člen

Karma uživatele anon8791313 - 87% PěstitelskáKarma uživatele anon8791313 - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 6

Mě se teda s tou vatou uvnitř sonoflexu moc dobře nepracovalo, ale mám ji a nepřijde mi nějaký větší rozdíl. Combiflex jste náhodou někdo nezkoušel? Tam by vata tuším být neměla

Old Post 25-04-2019 v 08:42 AM
anon8791313 je offline   Profil uživatele anon8791313   Find more posts by anon8791313   Foto galerie člena anon8791313   Click here to Send anon8791313 a Private Message   Add anon8791313 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 7

Já teda rozdíl mezi aluflexem a sonoflexem poznal. Sonoflex je dle mého tižší...
Jinak pravda, práce s tím není moc příjemná, skelná vata je dost agresivní a dostane se všude...musí se to dobře utesnit

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 25-04-2019 v 08:47 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 8

Combiflex je to co aluflex akurat pevnejsie. Hlucnost rovnaka.

Old Post 25-04-2019 v 09:54 AM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 9

odporucam PHONICTRAP, neni tam sklenna vata ale nejaky molitan ci co to je (vo vankusoch z ikea to byta). tlmi to fajn , nie je tam ziadna alu cast , tak sa to ani netrha

Old Post 04-05-2019 v 15:26 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-04-2004 - EURO ventilátory - 1 odpovědí
13-03-2003 - Teplovzdušný ventilátor - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2354740 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív