Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » mrtvý klíček
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

mrtvý klíček Příspěvek č. 1

Zdar groweři, stalo se vám někdy, že semínko jste si připravili na vlhkém ubrousku, pěkně vám puklo, objevil se dlouhý klíček, vložili jste do hlíny a nic?
Mně se to teď stalo se Skunk 1 od sensi seeds. Dal jsem do substrátu pro množení a výsev pěkné semínko s klíčkem a po 14 dnech stále nic. Vypadá to, že to nedal.

Old Post 20-03-2019 v 09:08 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 2

CBD Dinafem, myslím, že měl moc teplo.

Old Post 20-03-2019 v 10:32 AM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Just
CBD Dinafem, myslím, že měl moc teplo.


Teplo? Měl jsem za to, že pro první dny vyrážení klíčku a rostlíinky v zemi je vhodné vlhké a teplé mikroklima, vždyť proto se prodávají mikropařníky, ne?

Old Post 20-03-2019 v 10:42 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 4

27 bylo zřejmě moc.

Old Post 20-03-2019 v 11:54 AM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 5

dinamed od dinafem CBD odrůda, z 10 semínek mi to udělalo všech deset :/ k vzteku ... Měl jsem optimální teplotu, vlhkost. Nevím, kde byla chyba ...

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 22-03-2019 v 13:11 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 6

Popiš, jak jsi s nimi zacházel, srovnáme, najdeme problém. CBD semínka jsou drahá.

Old Post 22-03-2019 v 14:22 PM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od SubFocus
dinamed od dinafem CBD odrůda, z 10 semínek mi to udělalo všech deset :/ k vzteku ... Měl jsem optimální teplotu, vlhkost. Nevím, kde byla chyba ...


Tvl, no tak to je celkem katastrofa. Já mám ještě 2, tak budu zkoušet štěstí dál...

Old Post 22-03-2019 v 14:50 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4699070 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív