Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Brzke kveteni automatu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Jeřdno
Nový Člen

Karma uživatele Jeřdno - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 16  

Dotaz Brzke kveteni automatu Příspěvek č. 1

Zdarec zahradnici,
uz nejakou dobu me trapi kveteni automatu, zacinaji kvest moc brzo.
Proto me napadlo, zebyste mi tu mohli pomoct.
Takze otazka zni kdy je nejlepsi klicit autoflower? 😄
Muze byt kveteni zpusobeny horsim mistem?
Vesnice lezi v udoli kde sviti slunce minimanlne o 1,5h min
Driv sem myslel ze se da otocit autoflowery 2x ale semena sazeny po červenci uz byli mrzaci, vubec nerostli a hned kvetli

sew@s

Old Post 04-02-2019 v 12:47 PM
Jeřdno je offline   Profil uživatele Jeřdno   Find more posts by Jeřdno   Foto galerie člena Jeřdno   Click here to Send Jeřdno a Private Message   Add Jeřdno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 2

Mám přichystáno asi 25seminek na následující sezónu,viděl bych to tak že zasadím v pulce března,nechám to chvilku ohřát pod výbojkou a šup s tím ven,podle výsledků se rozhodnu jestli pojedu druhé kolo.
Bydlím taky v údolí,ale myslím si že i kdyby se zkracoval den o 1,5h,tak by automaty zase tolik strádat nemuseli.Vem si kdy v létě vychází a zapadá slunce,klidně i v 5 a do 22h máš světlo,to postačí.
Automaty mají výhodu v tom že právě rychle kvetou a venku dokážou udělat i nadprumerné výnosy.,tím pádem si myslím že kdyby rozumný pěstitel odjel solidně jedno kolo tak už ani druhé začínat nemusí,ale prostor k tomu je.
Chce si to asi ideálně rozvrhnout a promyslet co od toho člověk očekává.
Sám jsem zvědav jak to dopadne u mě,ale automaty umějí odpouštět a výnosem ani kvalitou nezaostávají ba naopak.Jsou i Fast verze které mají o nějaký týden kratší květ.
Zajímali by mě postřehy zkušenějších.

Old Post 04-02-2019 v 13:37 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 3

vole jak ma nekdo vedet co to je moc brzo?

Old Post 04-02-2019 v 22:18 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 4

Právě já si myslim že naopak automat neodpustí nic. Jakejkoliv stress a zabrždění bude na výsledku hodně znát.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 04-02-2019 v 23:20 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od crazyben
Právě já si myslim že naopak automat neodpustí nic. Jakejkoliv stress a zabrždění bude na výsledku hodně znát.



Presne tak, hlavne mala rostlinka nedava vedra uplne idealne,coz v cervenci byla
Ale jinak sklizet do pulky zari bych nevidel jako problem...(jen plisne)

Zalezi na genetice(pokud si koupis kratkokvety indiky a jeste od spatny banky, nemel bys ocekavat “kere”)

Dalsi vec, muzes mit v pude(hnojivech?)min N a vic P a tim padem ti muze jit driv do kvetu... jestli jsi je dal do stejny pudy jako v prvnim kole...

To slunce bych jako problem uplne nevidel.

Mas tam popsano malo veci, tezko rict jak to je/bude ale dve sklizne bych zkusil jestli jsi u kytek casto


Old Post 06-02-2019 v 23:55 PM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hypiz
Stálý Člen

Karma uživatele hypiz - 80% PěstitelskáKarma uživatele hypiz - 80% PěstitelskáKarma uživatele hypiz - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 6

Minulý rok jsem sázel Cheese auto od Dinafem cca 1.8 a plíseň mě to donutila sklidit v půlce listopadu, tak týden by ještě chtěla, i tak ale dala slušných 46G z jedné kytky. Ale pozor, to bylo na balkóně kde není moc vlhkosti.

Old Post 12-03-2019 v 13:19 PM
hypiz je offline   Profil uživatele hypiz   Find more posts by hypiz   Foto galerie člena hypiz   Click here to Send hypiz a Private Message   Add hypiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 7

Poradim se, letos mam poprve automaty venku... muze se automat zastřihnout nevo zaštipnout vrch..? Nebo lepsi do toho nezasahovat..?? Diky za rady nikdy sem se o to nezajimal. Snad nekdo zkusenejsi kdo zkousel poradi, kdyz ja tu taky rozdaval rady tak snad se mi to jednou vrátí 😂🤙

Old Post 15-07-2019 v 09:41 AM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od zajonc
Poradim se, letos mam poprve automaty venku... muze se automat zastřihnout nevo zaštipnout vrch..? Nebo lepsi do toho nezasahovat..?? Diky za rady nikdy sem se o to nezajimal. Snad nekdo zkusenejsi kdo zkousel poradi, kdyz ja tu taky rozdaval rady tak snad se mi to jednou vrátí 😂🤙

,
automaty nezastříhávat, nezaštipovat, zbrzdilo by je to v jejich už tak krátkém období růstu

a co se týká sazení, dřív jak v červnu bych je nedával, jsou krátké dny

Old Post 15-07-2019 v 10:49 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yaakub
Stálý Člen

Karma uživatele Yaakub - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yaakub - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 9

Podle mě místo zaštípnutí je lepší Low Stress Training (pořádně to drátama roztahovat do stran ty větvičky ). Automaty se mi většinou přepnuly v cca 4. týdnu od vyklíčení
(pěst v květináčích a bez přesazování, venku). A myslím si, že kdybych je zaštípnul, mohli by se seknout v nejhorším i na týden. Což ve finále na výnosu půjde vidět.

Old Post 15-07-2019 v 21:03 PM
Yaakub je offline   Profil uživatele Yaakub   Find more posts by Yaakub   Foto galerie člena Yaakub   Click here to Send Yaakub a Private Message   Add Yaakub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanWalk
Stálý Člen

Karma uživatele DanWalk - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 10

mne to zacalo kvitnut ked mala rastinka len 30 cm rovno som to vytrhol a zahodil .. jedna malinka siska

2014- Moj prvy grow


Old Post 17-02-2020 v 13:54 PM
DanWalk je offline   Profil uživatele DanWalk   Find more posts by DanWalk   Foto galerie člena DanWalk   Click here to Send DanWalk a Private Message   Add DanWalk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od DanWalk
mne to zacalo kvitnut ked mala rastinka len 30 cm rovno som to vytrhol a zahodil .. jedna malinka siska


Nepochopim.. i kdyby ti měla dát jen 5g tak furt lepší než nic. Plno automatů mi přeplo, když měli 30cm.. automat udela beztak nejvetsi prirustek když přepne.. kolikrát i na takovych mrzacich bylo treba 20g slušného materiálu.

Thomas V.

Old Post 18-02-2020 v 08:58 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Váchy 55


Nepochopim.. i kdyby ti měla dát jen 5g tak furt lepší než nic. Plno automatů mi přeplo, když měli 30cm.. automat udela beztak nejvetsi prirustek když přepne.. kolikrát i na takovych mrzacich bylo treba 20g slušného materiálu.


Přesně, taky nechápu- 30 cm akorát, normálka

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 18-02-2020 v 09:38 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Trisuli


Přesně, taky nechápu- 30 cm akorát, normálka


máte recht,30cm je ještě dobré občas se podařil nějaký mrzák co měl fakt na brko ale tak maty jedu 4 fun,aby bylo co pukat dřív nejvíc se nám na výnos vyplatil Automazar,ale účinkově nic moc...letos bych chtěl zkusit Blue Automazar

Old Post 18-02-2020 v 15:37 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-08-2018 - kveteni OUT - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8062290 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív