Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Jake LED.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7
Autor
Téma 
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 97

nizsia teplota 3000k su praveze kompaktnejsie , krikove tie rastliny
vyssia teplota 4-5000k+ ma viac modrej , tak sa viac tahaju = vhodne na klony, matky

V kazdom pripade tie ciste biele funguju, ale skor kompakt a vela listov robia. Ak nevies presne chip mozu byt dalsie rozdiely v spektre.
Preto su dolezite tie extra chipy s tymi to doladis jak treba pre ktory model.

730nm FarRed, rozhodne neni blbost - to ze to urychli vidim ako plus. Ku koncu kvetu zrychli dozravanie.
Len pre porovnanie s HPS kde by to trvalo dlhsie, mas u LED + 730nm rychlejsi kvet, vyssi vynos aj kvalitu produktu.

To ze sa taha je dalsi Plus, pretoze takto si v rast faze pripadne este v kvete (zaciatok) vies rastlinu potiahnut vyssie. Pripadne Matky si tymto vies lepsie tahat.
Nahradzujes tym MH, aj to nerobis tak u niektorych modelov (nie vsetky) budu male rastliny a tym padom nizsia produkcia, huste listy a vyssia vlhkost.
Dobre je ked poznas model z klonov z HPS ako vyzeral, potom vies porovnavat

Videl by si to v teste: rovnaky model aj podmienky jeden pod MH / HPS a dalsi pod LED bez 730nm

Dolezite ale je u vsetkych LED aby si tie extra chipy (380,660,730nm atd) vedel zapnut/vypnut ako ty chces.
Panely ktore to maju iba stylom dimmer na cely panel alebo zapnut/vypnut cele - tym sa treba vyhnut - inac je to len vykonnejsie HPS. Pre tych co chcu skusat , treba prepinanie

UVB (nie UVA) dviha tu produkciu https://www.youtube.com/watch?v=URQNW-bZhuk tu to mas vysvetlene

Old Post 26-12-2021 v 12:58 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReeJack
Stálý Člen

Karma uživatele ReeJack - 78% PěstitelskáKarma uživatele ReeJack - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 98

Dobrej,

je to už jeden a půl dekády co jsem stavěl jedno světlo z LED 5mm.
Posledních 14dní sháním na trhu diody ( mám novej projekt) ale mám problém s nalezením výrobce/dodavatele červených diod podle mejch parametrů. ( nejde o to že by moje nároky byly přehnaný ale nejsem schopný sehnat červený diody který by aspon trochu odpovídaly tomu co jsem stavěl před 15ti lety.

Má otázka je kde poptat Diody. Nějakej ochotnej dodavatel na diody 5mm, 660nm se svítivostí 2000mCd, a uhlem 60. a pak druhej typ 5mm, 660nm, svítivostí 8000mCd, a uhlem 20+stupňů.

Za doporučení karma jistá.

ReeJacks LED box


CO JSOU TO LEDKY !!!

Výroba másla a Cookiesek

Old Post 07-02-2022 v 16:38 PM
ReeJack je offline   Profil uživatele ReeJack   Find more posts by ReeJack   Foto galerie člena ReeJack   Click here to Send ReeJack a Private Message   Add ReeJack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drone
Nový Člen

Karma uživatele Drone - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 99

https://hanhualed.en.made-in-china....l-Engineer.html

Old Post 07-02-2022 v 20:05 PM
Drone je offline   Profil uživatele Drone   Find more posts by Drone   Foto galerie člena Drone   Click here to Send Drone a Private Message   Add Drone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 100

citace:
Původní příspěvek od ReeJack
Dobrej,

je to už jeden a půl dekády co jsem stavěl jedno světlo z LED 5mm.
Posledních 14dní sháním na trhu diody ( mám novej projekt) ale mám problém s nalezením výrobce/dodavatele červených diod podle mejch parametrů. ( nejde o to že by moje nároky byly přehnaný ale nejsem schopný sehnat červený diody který by aspon trochu odpovídaly tomu co jsem stavěl před 15ti lety.

Má otázka je kde poptat Diody. Nějakej ochotnej dodavatel na diody 5mm, 660nm se svítivostí 2000mCd, a uhlem 60. a pak druhej typ 5mm, 660nm, svítivostí 8000mCd, a uhlem 20+stupňů.

Za doporučení karma jistá.


Ahoj,

držim palce a ldyby se ti chtělo, dej sem vysledek. By me fakt zajimalo jak das tolik malych cipu dohromady.

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 08-02-2022 v 09:40 AM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0541270 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív