Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Moje DIY LED sestava -
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
HydroBoy
Stálý Člen

Karma uživatele HydroBoy - 92% PěstitelskáKarma uživatele HydroBoy - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 17

Ahoj, no nafóru jsem se dočetl že mám přepnout až se objeví první naznak květu...Informací je spousty, jen si vybrat :/. Dobrá a kdy bych tak jako bych měl přepnout Vím že záleží na odrůdě ale přece jen, tím že jsou tak zakrslý tak nevím...

HydroBoy
Moje DIY LED sestava

Old Post 31-01-2019 v 19:43 PM
HydroBoy je offline   Profil uživatele HydroBoy   Find more posts by HydroBoy   Foto galerie člena HydroBoy   Click here to Send HydroBoy a Private Message   Add HydroBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 18

Náznak kvetu sa objaví, až keď prepneš. Preto sa pestuje indoor grower rozhoduje o tom, kedy prepne rastlinu do kvetu. A zakrslé sú lebo majú vysoké ec, ja momentálne dávam svojim 1,1 a sú v treťom týždni kvetu. Niesom expert, ale je to podľa mňa na také malé rastliny veľa, sú tmavé, listy skrútené a ako aj hovoríš, sú také zakrslé

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 31-01-2019 v 19:51 PM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od HydroBoy
Ahoj, no nafóru jsem se dočetl že mám přepnout až se objeví první naznak květu...Informací je spousty, jen si vybrat :/. Dobrá a kdy bych tak jako bych měl přepnout Vím že záleží na odrůdě ale přece jen, tím že jsou tak zakrslý tak nevím...


Zle si to pochopil - prepnúť keď sa objavia preflowers - teda keď rastlina ukáže pohlavie. A ani toho sa nemusíš držať na 100%, je to len znak pohlavnej dospelosti rastliny a mala by byť od toho momentu schopná začať kvitnúť. Ale ako vravím je to len pomôcka, časom to vychytáš a zistíš, že na veľa veci neexistuje len jedný spôsob...

Old Post 31-01-2019 v 20:16 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HydroBoy
Stálý Člen

Karma uživatele HydroBoy - 92% PěstitelskáKarma uživatele HydroBoy - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 20

Ahoj, tak dnes přispěji dalšími fotečkami a zároveň s dotazem. Kytky se tváří zatím stejně, před dvěma hodinami jsem na radu JetiX snížil EC an 0,86 tak uvidíme jestli se ještě vytáhnou. Nicméně, můj dotaz zní takto : Nebylo by lepší kytky trošku ostříhat? přijde mi že jsou tak husté že spodní listy jsou bez světla. Vím že je zde spousta zastánců ale i odpůrců ale nekamenujte mě, rád si nechám poradit. dneska jsem obdržel konečně moje zrcadlo tak fotky už nebudou růžové


1. Foto : momentální stav ve skříni
2. Foto : Kořínky zdravoučké

HydroBoy
Moje DIY LED sestava

Old Post 01-02-2019 v 18:58 PM
HydroBoy je offline   Profil uživatele HydroBoy   Find more posts by HydroBoy   Foto galerie člena HydroBoy   Click here to Send HydroBoy a Private Message   Add HydroBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HydroBoy
Stálý Člen

Karma uživatele HydroBoy - 92% PěstitelskáKarma uživatele HydroBoy - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 21






Ahoj, tak dnes přispěji dalšími fotečkami a zároveň s dotazem. Kytky se tváří zatím stejně, před dvěma hodinami jsem na radu JetiX snížil EC na 0,86 tak uvidíme jestli se ještě vytáhnou. Nicméně, můj dotaz zní takto : Nebylo by lepší kytky trošku ostříhat? přijde mi že jsou tak husté že spodní listy jsou bez světla. Vím že je zde spousta zastánců ale i odpůrců ale nekamenujte mě, rád si nechám poradit. dneska jsem obdržel konečně moje zrcadlo tak fotky už nebudou růžové


1. Foto : momentální stav ve skříni
2. Foto : Kořínky zdravoučké

HydroBoy
Moje DIY LED sestava

Old Post 01-02-2019 v 19:00 PM
HydroBoy je offline   Profil uživatele HydroBoy   Find more posts by HydroBoy   Foto galerie člena HydroBoy   Click here to Send HydroBoy a Private Message   Add HydroBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HydroBoy
Stálý Člen

Karma uživatele HydroBoy - 92% PěstitelskáKarma uživatele HydroBoy - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 22




ještě pár...

HydroBoy
Moje DIY LED sestava

Old Post 01-02-2019 v 19:08 PM
HydroBoy je offline   Profil uživatele HydroBoy   Find more posts by HydroBoy   Foto galerie člena HydroBoy   Click here to Send HydroBoy a Private Message   Add HydroBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 23

No dúfam, že mám pravdu , ja osobne listy nestrihám, u seba som odtrhol zatiaľ možno dokopy 4 listy od spodu aby som sa vedel pohodlnejšie dostať k revíznemu otvoru.

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 01-02-2019 v 20:08 PM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 24

Spodky sa holia, ale nie na takto malých rastlinách. Ak ti mám poradiť - pokial nemáš skúsenosti tak sa toho nechytaj a nechaj to radšej rásť.

Pripadne si pohľadať články, volá sa to “cannabis defoliation”

Old Post 01-02-2019 v 20:17 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witcher
Stálý Člen

Karma uživatele Witcher - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 25

Ahoj, opravdu je to tím světlem, kořeny vypadají zdravě. Jel jsem 400w, 600w, cfl a nyní mám měsíc světlo od Frynka, skutečně mu nechci dělat reklamu, ale v životě mi tak rychle kytky nevyrostly... Když jsem to měl na 135W tuším, tak vedle byly další pod 150w cfl, rozdíl ve velikosti i kořenovým systému byl neuvěřitelnej(pod cfl tak poloviční kořenovej system, možná i méně).... Osobně si myslím, že je to oproti sodíku i cfl vyvážeností spektra, třebas se mýlím, ale opticky to bylo naprosto jasné. Nyní přemýšlím, za co vyměnit cfl, zde se šetřit skutečně nevyplatí.

Old Post 01-02-2019 v 20:59 PM
Witcher je offline   Profil uživatele Witcher   Find more posts by Witcher   Foto galerie člena Witcher   Click here to Send Witcher a Private Message   Add Witcher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HydroBoy
Stálý Člen

Karma uživatele HydroBoy - 92% PěstitelskáKarma uživatele HydroBoy - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 26






Tak, jsem tu dnes zas a vypadá to že dle rady jetiXe se vše začíná v dobré obracet. Rostliny začínají mírně táhnout do výšky a do stran, což je hezké. EC mi ve dvaceti litrovém roztoku spadlo za 24 hodin z 0,86 na 0,79, nevím jestli je to adekvátní ale je to fajn. Ph stabilní, akorát mi přijde že když potřebuji zvýšit PH tak doliji PH+ a myslím si že se mi tím i zvedá EC. Někdo zkušenost??? Jinak poslední foto, dnes jsem byl pro další zápasníky v mých bojových podmínkách.

Opět se přihlásím a děkuji všem členům kteří mi dávají rady, zejména JetiXovi.
Díky

HydroBoy
Moje DIY LED sestava

Naposledy upravil HydroBoy 02-02-2019 v 22:56 PM

Old Post 02-02-2019 v 22:37 PM
HydroBoy je offline   Profil uživatele HydroBoy   Find more posts by HydroBoy   Foto galerie člena HydroBoy   Click here to Send HydroBoy a Private Message   Add HydroBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 27

Vyzerá to lepšie a už po dvoch dňoch, keď padlo ec, tak žerú, tekže je to ok. Ph + zvyšuje ec aj mne, tak isto aj sóda bikarbóna. Jo ja som im tiež dával veľa

Pod tým marsom pôjdeš až dokonca? To by som si pozrel, čo sa s tým dá

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 02-02-2019 v 23:31 PM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HydroBoy
Stálý Člen

Karma uživatele HydroBoy - 92% PěstitelskáKarma uživatele HydroBoy - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 28

Pojedu do konce. Je to mé první kolo hydro a zároveň LED. Já vím, skočil jsem do toho po hlavě ale co, spálil jsem se a příště to bude jistě lepší. Díky Tvým radám z toho asi možná něco bude, jinak by asi umřely holky. Mám v plánu, koupit světlo od Frynka, jestli odepíše ale koukal jsem i po nějakých DIY setech a nemyslím si že bych to nezvládl zapojit(elektrikář). Každopádně na světlo teď nemám, jelikož měním práci a jsem na hraně. Dojedu toto a případně chvíli počkám. Samozřejmě doufám že toto zdárně dojedu nějakým stylem Ještě jednou děkuji za podporu

HydroBoy
Moje DIY LED sestava

Naposledy upravil HydroBoy 03-02-2019 v 00:39 AM

Old Post 02-02-2019 v 23:48 PM
HydroBoy je offline   Profil uživatele HydroBoy   Find more posts by HydroBoy   Foto galerie člena HydroBoy   Click here to Send HydroBoy a Private Message   Add HydroBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HydroBoy
Stálý Člen

Karma uživatele HydroBoy - 92% PěstitelskáKarma uživatele HydroBoy - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 29



A ještě si dloubnu JetiXi je to jen jeden den včera/dneska

HydroBoy
Moje DIY LED sestava

Old Post 03-02-2019 v 00:02 AM
HydroBoy je offline   Profil uživatele HydroBoy   Find more posts by HydroBoy   Foto galerie člena HydroBoy   Click here to Send HydroBoy a Private Message   Add HydroBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HydroBoy
Stálý Člen

Karma uživatele HydroBoy - 92% PěstitelskáKarma uživatele HydroBoy - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 30



Tak teď nevím. Buď je to spínačem anebo má mars v sobě generátor proudu hodinu a půl po vypnutí panelu mi takhle svítí (s bleskem/bez) máte s tím někdo zkušenost? dle návodu jsem zjistil že spínací zásuvka rozepíná nulový vodič, může to na to mít vliv???
Mimochodem tedy reaguji také na příspěvek cca tři dni zpět, kde uvádím pozor na spínače ze supermarketů. Buď všechny fungují na stejném principu a growera to neuspokojí a je třeba zakoupit dražší(profesionálnější) hodiny nebo jsem blázen a vše se mi zdá tento příspěvek tady ráno nenajdu.

HydroBoy
Moje DIY LED sestava

Old Post 03-02-2019 v 00:27 AM
HydroBoy je offline   Profil uživatele HydroBoy   Find more posts by HydroBoy   Foto galerie člena HydroBoy   Click here to Send HydroBoy a Private Message   Add HydroBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HydroBoy
Stálý Člen

Karma uživatele HydroBoy - 92% PěstitelskáKarma uživatele HydroBoy - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 31

Blesk/Tma

HydroBoy
Moje DIY LED sestava

Old Post 03-02-2019 v 00:29 AM
HydroBoy je offline   Profil uživatele HydroBoy   Find more posts by HydroBoy   Foto galerie člena HydroBoy   Click here to Send HydroBoy a Private Message   Add HydroBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 32

Hahaha
Pokuď ti to svítí i po tom, co to světlo vytáhneš ze zásuvky, tak ti gratuluji... Tvoje světlo v sobě má uranovej generátor nebo je to perpetum mobile, udělá tě slavným a budeš se topit v penězích.

Pokuď ovšem svítit přestane, más v prdely hodiny protože ti očividně nějakej malej proud pouští i ve vypnutém stavu. Vyhoď je a kup nové. Na tom jestli vypínáš nulu nebo fázi v tomhle případě určitě nezáleží.
Klasický digitály z bauhasu za pětikilo by měly být ok.

Old Post 03-02-2019 v 00:41 AM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0371530 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív