Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Cali elites LED grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Cali elites LED grow Příspěvek č. 1





Už jsou to roky co jsem tady udělal nějaký vlákno. Nakonec jsem se rozhodl zveřejnit tenhle pěst, jelikož se to trošku liší od většiny místních.

Za prvé mi nejde v žádnym případě o výnos. V podstatě čim mín, tim líp . Mám to jen pro svoji potřebu a dvě kola za rok ji naprosto uspokojej. Radši bych jel 3, ale nechci, aby se mi to tady zbytečně kupilo. Možná začnu dělat víc mastí...

A za druhé, genetiky, který kvetu nejsou jen tak ledajaký selekce. Sehnat mi je trvalo roky, takže se prosim neptejte zda vám dám řez, sorry, ale nedám.


Geny jsou vše clone only přímo z Cali:

2x Pure Kush (ghost1, pkg, SoCal)
1x Face Off OG (cdub)
1x GS Cookies (Forum)

Stan: 60 x 60 x 170 cm

LED (jede na 150W)
Čipy: 4x VERO 29 7.gen 3000K
Chladič: 2x Alunet 55cm
Driver: Mean well HLG-240H-C1400B

Odtah: Primaklima cca 240m3

Substrát: cca 1/3 biobizz growmix, 2/3 kokos + Plagron supermix

Hnojiva: Biobizz grow, bloom, topmax a Cal mag.

Květináč: 11l

Foto:

Růst
0. den
7. den
14. den

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 22-01-2019 v 18:49 PM

Old Post 22-01-2019 v 17:15 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 2

Krasne naslapnuto !
Budu sledovat mistra !

Old Post 22-01-2019 v 19:05 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 3

Tiež som si označil tému, konečne zase niečo, čo sa oplatí sledovať. Nakoľko som doteraz pestill iba komerciu zo seedsbank, tak budem sledovať aj ja. No najradšej by som to už ochutnal...
Držím palce!

Old Post 22-01-2019 v 19:40 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 4

Čau. Super, že si dal vlákno. Ty a Zedy.....skvelá dvojka growerov. Inak mi už rastie od neho ten Oldtimer's Haze a pokiaĺ si dobre pamätám skrz teba mi tam rastú Vanuatu landrace/Chemdog Ibl.. Zatiaĺ všetko v poriadku a tvoj trejd si rád posledujem. Nech to rastie. S pozdravom Shiva.
P.S. ak to vyjde z Vanuatu chcem urobit semená. A z nich lepšiu selekciu. Uvidíme.... sú tam 2 pekné reg..

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Naposledy upravil shivasambhu 23-01-2019 v 17:25 PM

Old Post 23-01-2019 v 16:51 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 5

Konečně něco jinýho než stokrát provařený modely!

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 23-01-2019 v 19:10 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 6






Díky!

shivasambhu: Vanuatu x ChemD ibl mám myslim ještě dost, kdybys chtěl, neni problém.

Fota:

21. den
28. den
Pure Kush
GSC
Face off OG

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 25-01-2019 v 13:10 PM

Old Post 24-01-2019 v 20:03 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 7

Hojan,moc skvostny grow :-)jak mas vysoko cca ty vera? Uz dlouho jsem nevidel tak hezky a vitalni kytky,daval jsi i nejakej postrik na rustu nebo jen ty biobizzy?jen tak dal breh...:-)

Old Post 25-01-2019 v 07:50 AM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 8

Čau
a díky. Vysoko jsou 50 cm nad vrškama. Já s tim uplně spokojenej nejsem. Když se koukneš na tu celkovou fotku, tak je vidět rozdíl v barvě horních a spodních lsitů. Mám u těch ledek problém s intenzitou. Během růstu jsem měl taky trable. Když jsem to zvednul nad 60W, tak se mi začali pálit špičky listů ve vývoji, jakmile ten list dorostl, tak zbytek uplně OK, jen ta špička... Plus mi to minule dost popálilo vršky i přes dost nízkou teplotu. Jediný řešení vidim ve většim a vyššim boxu.
Jinak žádný postřiky nepoužívám, pH neměřim ani neupravuju, leju tam deštovku. Jen na začátku jsem teda dal párkrát kořenák a sem tam enzymy.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 25-01-2019 v 14:13 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 9

Množej se mi dotazy zda bych neměl nějaký semena na prodej. Do budoucna určitě budou. V plánu je vytvořit řádnýho samce Pure Kush bx, kterej by dobře seděl na zámořský clone only i naše selekce. Odhadem to bude tak cca za rok. Nicméně pokud mi potomstvo nebude vyhovovat, tak začnu znova. Takže bůh ví .
Nejsem velkej fanda prodávání semen vzniklejch díky samci od jinýho breedra. Příjde mi to jako ojeb, tak proto ten PK bx male.

Nicméně bych daroval zkušenýmu growerovi, kterej má alespoň minimální zkušenost s OGs, na test semena Pure Kush x Designer OG (pod podmínkou prezentace). Rád bych věděl, zda potomstvo bude stát za to a tedy, zda v tom má význam hledat samce na bx. Samo pojedu si je taky, ale rád bych znal názor někoho zkušenýho.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 25-01-2019 v 15:15 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 10

Slušný geny pane. Samá lahůdka
Počkám si na bowle

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 25-01-2019 v 19:49 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 11

Caf chcem sa spytat-nie su 4 vera pre taky boxik moc? Aku wataz im plnujes dat vo finale?mozes odfotit to svetlo?dik

Old Post 31-01-2019 v 17:29 PM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 12






atletico: Hahaha odhalil si mě, 4 vera jsou moc. Sestavoval jsem to, když jsem neměl o ledkách a jejich výkonu páru . Časem je v plánu stěhování do boxu 80x80. Finále asi stále těch 150W max 160W, uvidíme.

Tady je 35. den. Vše vypadá OK. Hnojim každou třetí zálivku, jinak voda a voda + enzymy.

Foto:

Podomácku sestavené LEDky

Celek

Pure Kush - už začínám chápat proč mi amíci, co maj přístup ke všem clone only řikali, že tohle je jeden z jejich nejoblíbenějších modelů a nejlepší ze všech OG Kush řezů . Ten smrad je perfektní .

GSC Forum

Face-Off OG

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 31-01-2019 v 20:20 PM

Old Post 31-01-2019 v 19:39 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 13

No pekne tymto svetlam keby si dal plnu palbu tak ich usmazis :P ja som si zrovna zostavil jednocipove vero max 150w ale este cakam kym mi rastliny zosilneju..zatial maju 2 poschodia..bojim sa ze by som im vytiahol tym verom vsetky ziviny a zozltli by.. doteraz som isiel s cinou tak som zvedavy na tu zmenu..

Old Post 01-02-2019 v 10:55 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 14






Na plnou palbu mám výkon cca 220W, což by na tenhle prostor bylo opravdu moc.

Ve 42. dnu naposledy pohnojeno, ted tak ještě tak tejden enzymy a pak už jen čistá voda. Dvacetosm dní na dešťovce snad bude stačit...

Fota z 42. dne květu.

Celek

Girl Scout Cookies

Face-Off OG

Pure Kush

Pure Kush

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 08-02-2019 v 09:51 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 15

Ty gsc vypadají krásné taky mám doma seminka jen jsem je zatím nedal ta doba 11tydnu...jsem zvědav na konec ale podle fotek to nebudou nějaké velké palice ne ? Ale spíše chuťovky...tak jsem zvědav až budeš. Už ususeno a po kose

Old Post 08-02-2019 v 12:25 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 16

Krásný cukrátka..!

Old Post 08-02-2019 v 16:36 PM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-01-2008 - 200W Envirolite RED grow - 45 odpovědí
21-12-2004 - A Fresh New Grow - 81 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8833980 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív