Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Cali elites LED grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 33

Chtěl jsem to shrnout až budu mít fota sušiny, ale nějak se k tomu nemám

Dohromady tam bylo 150g. Samozřejmě nejmín na GSC. Výsledek považuju za dost úspěšnej, příště snad jen musim ubrat s N.

Čím je PK excelentní? No je toho víc.
1. Je to perfektní reprezentace originálního OG Kushe. Aby nevznikla mílka, tak existujou dva typy Pure Kush. Jeden je víc podobnej Bubba Kush (Suge PK a snad ještě jeden) a další (Ghost1 PK, Hollywood PK, Topanga Canyon PK) jsou skoro indentický s OG Kushem až na pár detailů. Řekněme, že 80% je stejný jako OG, ale Ghost1 je místo citronu do limetky a kolínský, Hollywood i TCPK maj k tomu terpeny limetky a marshmallow.
Každopádně vůně PK je extrémně silná, hodně pronikavá a dost "sexy" . Něco jako limetka, kolínská, borovice, hlína a trocha benzínu.
Chutná stejně skvěle a intenzivně jako voní.

2. Struktura květů je perfektní. Poměr list x kalich je tak 9 bodů z 10. Květy jsou tvrdý jako kámen.

3. Je to jeden z nejsilnějších klonů vůbec. Lidi z SoCal, od kterejch to mám, maj přístup ke všem clone only a tvrděj, že je to jeden ze 3 nejsilnějších modelů vůbec spolu s Hollywood PK a Mythic Lemon Cake. Co se mejch poznatků týče, tak ano je to extrémně silný. Stačí mi 0,1g a mám dost (ne, že bych se chtěl zhulovat jak prase, ale líbí se mi, že do sebe dostávám daleko mín škodlivin). Nicméně unikátnost toho high je v tom, že je extremně čistý. Já jsem nikdy nedokázal rozlišit ani indiku od sativy. Nicméně tady to je jiný, jsem zhulenej jak svina, ale ještě se mi nestalo, že by to bylo nepříjemný. U mnoha odrůd se mi ze začátku rozjela pumpa jak svina,, dostavily se úskostlivý stavy, řikal jsem si zda to mám vůbec zapotřebí, ale u PK nikdy.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 04-06-2019 v 09:58 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 34

No sakra po tomhle popisu se mi zbíhají sliny ještě víííc mňaam :-D Kdyby byl PK k mání, tak beru všema 10-ti :-D Takovej model přesně hledám. Výtečná intenzivní chuť a čisté high... Luxusní práce mistře ;-) K+++

Thomas V.

Old Post 04-06-2019 v 11:44 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 35

Hele nebal bych se v kvetu jim pustit plnu palbu zvedni světlo a pohoda ja na stejnym prostoru s 242w verem odjety kola a nic sem nikdy nespaliltak bych se toho nebal vůbec.

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 04-06-2019 v 12:30 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

PureKush Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od Časlove

1. Je to perfektní reprezentace originálního OG Kushe. Aby nevznikla mílka, tak existujou dva typy Pure Kush. Jeden je víc podobnej Bubba Kush (Suge PK a snad ještě jeden) a další (Ghost1 PK, Hollywood PK, Topanga Canyon PK) jsou skoro indentický s OG Kushem až na pár detailů.

2. Květy jsou tvrdý jako kámen.

3. Je to jeden z nejsilnějších klonů vůbec. Lidi z SoCal, od kterejch to mám, maj přístup ke všem clone only a tvrděj, že je to jeden ze 3 nejsilnějších modelů vůbec spolu s Hollywood PK a Mythic Lemon Cake. Co se mejch poznatků týče, tak ano je to extrémně silný. Stačí mi 0,1g a mám dost (ne, že bych se chtěl zhulovat jak prase, ale líbí se mi, že do sebe dostávám daleko mín škodlivin). Nicméně unikátnost toho high je v tom, že je extremně čistý. Já jsem nikdy nedokázal rozlišit ani indiku od sativy. Nicméně tady to je jiný, jsem zhulenej jak svina, ale ještě se mi nestalo, že by to bylo nepříjemný. U mnoha odrůd se mi ze začátku rozjela pumpa jak svina,, dostavily se úskostlivý stavy, řikal jsem si zda to mám vůbec zapotřebí, ale u PK nikdy.


Čau chlape. Všetka česť Tebe Maestro.

Super opis..... Čo sa týka genetického pozadia Puru Kushu som bol nejak v tom, že korene sú na Oriente....cca.....či ten názov "Kush" nesúvisí s tou oblasťou tam?

A že to má čistý high je paráda..... vidím to cca tak, že čisté indiky aj sativy majú práve tie čisté stavy. Tie miešaniny indík so sativami môžu spôsobovať rôzné, nie moc vyladené stavy....ako si aj sám spomínal..... a mám tiež s tým skúsenosti.
Postupne pozerám skôr bud čístá indika alebo sativa, čo je ale trochen kumšt popestitť ..... Mal som tie fazulky od Zedyho...Oldtimer Haze, ale sakra jeden kus mi zežrala myš v boxe..haha....a druhý kus bol na parádu, ale samec.....

Samca sme zhulili a parada.....fajný peľ mal...hehe.... samci majú kludnejší a vyrovnanejší high ako samice. Ale je to také zvláštné to huliť.... peľové vačky...sranda proste....

Teraz mám napr. Wappu a High bez gaučloku..... mala by to byt 100perc. indika...

Ešte k tým100% indikám, že sú aj také, čo majú 100perc. stav gauču....zrejme... ale tak to ešte neznamená že každá indica je gaučák....

Naposledy upravil shivasambhu 17-06-2019 v 16:09 PM

Old Post 17-06-2019 v 15:53 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grubba
Stálý Člen

Karma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 86  

Re: Cali elites LED grow Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od Časlove
Už jsou to roky co jsem tady udělal nějaký vlákno. Nakonec jsem se rozhodl zveřejnit tenhle pěst, jelikož se to trošku liší od většiny místních.

Za prvé mi nejde v žádnym případě o výnos. V podstatě čim mín, tim líp . Mám to jen pro svoji potřebu a dvě kola za rok ji naprosto uspokojej. Radši bych jel 3, ale nechci, aby se mi to tady zbytečně kupilo. Možná začnu dělat víc mastí...

A za druhé, genetiky, který kvetu nejsou jen tak ledajaký selekce. Sehnat mi je trvalo roky, takže se prosim neptejte zda vám dám řez, sorry, ale nedám.


Geny jsou vše clone only přímo z Cali:

2x Pure Kush (ghost1, pkg, SoCal)
1x Face Off OG (cdub)
1x GS Cookies (Forum)

Stan: 60 x 60 x 170 cm

LED (jede na 150W)
Čipy: 4x VERO 29 7.gen 3000K
Chladič: 2x Alunet 55cm
Driver: Mean well HLG-240H-C1400B

Odtah: Primaklima cca 240m3

Substrát: cca 1/3 biobizz growmix, 2/3 kokos + Plagron supermix

Hnojiva: Biobizz grow, bloom, topmax a Cal mag.

Květináč: 11l

Foto:

Růst
0. den
7. den
14. den

Zdar, kvalitni genetika by se mela sirit mezi lidi!!!

Old Post 25-07-2019 v 00:49 AM
grubba je offline   Profil uživatele grubba   Find more posts by grubba   Foto galerie člena grubba   Click here to Send grubba a Private Message   Add grubba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon8791313
Stálý Člen

Karma uživatele anon8791313 - 87% PěstitelskáKarma uživatele anon8791313 - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 38

Myslim, ze to Caslove napsal jasne, nic nepusti dal. A ja ho chapu, jen je to na druhou stranu skoda. Od nejlepsich je to nejlepsi. Tedy nam nezbyva, nez se kvalitnim growerem stat . A to bude beh na dlouhou trat...

Old Post 25-07-2019 v 06:23 AM
anon8791313 je offline   Profil uživatele anon8791313   Find more posts by anon8791313   Foto galerie člena anon8791313   Click here to Send anon8791313 a Private Message   Add anon8791313 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grubba
Stálý Člen

Karma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 39

Vetsina techto modelu vznikla,tak ze nekdo nekomu dal/prodal seminka/klony.Nikdo nechce,aby je daval zadarmo nebo za stovku.ale za odpovidajici cenu.Cim vice kvalitni genetiky mezi lidma tim lip a minimalne tady pro komunitu na groweru by to byla zas krok o kousek dal.Ten kdo ma zajem,ale uz dnes muze sehnat kvalitni og genetiku ze semen.Ja osobne jsem se vratil k old school klasice a selektuju Angel Heart a Skunk x Haze od Mr.Nice.Kdyz budu mit cas(dve male deti) a podari se mi najit nejakej dobrej Skunk x Haze,tak by mne lakalo zkusit udelat krizence Haze x OG.

Old Post 25-07-2019 v 09:28 AM
grubba je offline   Profil uživatele grubba   Find more posts by grubba   Foto galerie člena grubba   Click here to Send grubba a Private Message   Add grubba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 40

Tiez som uz dostal par krat klon on niektorych ludi s tym, ze si nezelaju aby sa siril dalej. Nech uz maju dovody akekolvek, ked som stym suhlasil, tak to sirit nebudem. Ak to aj nieje Casloveho situacia, tak cakat ze mi niekto nieco da, ako cudziemu cloveku, pokial nemam minimalne nieco adekvatne na vymenu, mi pride trochu naivne. Dalsia vec je co je odpovidajici cena, pocul som o pripadoch kedy sa predal klon za tisice dolarov. Hovori sa ze kazdy ma cenu, ale zas nie kazdy pocuva na peniaze. Super pest btw.

Old Post 25-07-2019 v 10:36 AM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grubba
Stálý Člen

Karma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 41

Je kazdyho vec co dela se svoji genetikou,jen jsem chtel rict,ze spousta techto modelu vznikla prave proto,ze lide svoji gentiku sdileli.

Old Post 25-07-2019 v 11:00 AM
grubba je offline   Profil uživatele grubba   Find more posts by grubba   Foto galerie člena grubba   Click here to Send grubba a Private Message   Add grubba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 42

Suhlasim. Ale ked sa chce tak sa da. Clonelab vo viedni drzi vela clone only veci. Tu na G v bazari som videl vela zaujimavych crossov s clone only kde sa urcite daju najst dobre phena. Ale chapem ta, tiez by som si chcel odist Face off og alebo cookies.

Old Post 25-07-2019 v 11:11 AM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grubba
Stálý Člen

Karma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 43

Presne tak,kdo tu gentiku bude moc chtit tak si ji sezene.Ja se ted pustil do tech Haze,ale urcite by stalo zato zkusit nejakej dobrej kush.At se dari.

Old Post 25-07-2019 v 11:18 AM
grubba je offline   Profil uživatele grubba   Find more posts by grubba   Foto galerie člena grubba   Click here to Send grubba a Private Message   Add grubba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grubba
Stálý Člen

Karma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 44

Videl jsem v nejakem starsim threadu,ze mel Caslove krizence GG4,tak jsem se zkusil poptat po par semenech a verim,ze ten krizenec PK x Designer Og bude taky hodne zajimavej model.Pestu zdar

Old Post 25-07-2019 v 11:36 AM
grubba je offline   Profil uživatele grubba   Find more posts by grubba   Foto galerie člena grubba   Click here to Send grubba a Private Message   Add grubba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 45

Hahaha chvíli jsem přemejšlel zda má smysl na tohle reagovat.

Za 1. jsem u spousty clone only musel slíbit, že je nepošlu dál.
Za 2. mě cesta k originál ověřenýmu OG (né bůhví co z Vídně) stála skoro 10 let, spousty času během komunikace, spousty problémů, rizika a peněz za trasnsport.
Za 3. můj plán je vytvořit KVALITNÍ OG hybridy a až budu s finálem spokojen (což jsou roky), tak je nabídnu za nějakou slušnou cenu s tim, že půlku si nechám na zaplacení nákladů a druhou budu posílat na smysluplný projekty na ochranu druhů/ekosystémů. Alespoň takovej je plán.

Živim se slušně legální prací, tráva je jen koníček. Nicméně to co jsme za ty leta sehnal pro mě má velkou hodnotu a penězma si to rozhodně nekoupíte.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 25-07-2019 v 13:52 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 46

Pěkný kytky ale paličky jsou fakt pidi...

Old Post 25-07-2019 v 15:39 PM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 47

Časlove:"můj plán je vytvořit KVALITNÍ OG hybridy" - mohol by si trochu popísať pojem "kvalitný hybrid" ??? Čo to je kvalitný hybrid? Pre koho kvalitný? Podľa akých kritérii kvalitný?

Som v konzume neskúsený a laik. Doteraz som za tých pár rokov užíval iba to, čo som odpestil z komerčnej ponuky seeds bank. Mne vačšina nedala to, čo som očakával, ale mám známeho, čo si to chváli. Z můjho pohľadu to je shit a z pohľadu iného "kvalita" ? Tak ako to je?
Diky!
Rád by som sa dostal do obrazu!

Old Post 25-07-2019 v 18:56 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od WhiteFrost
Pěkný kytky ale paličky jsou fakt pidi...


heh.... ale vo to lepší

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 25-07-2019 v 22:30 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-01-2008 - 200W Envirolite RED grow - 45 odpovědí
21-12-2004 - A Fresh New Grow - 81 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6843990 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív