Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 10x MAZAR,250w MH-HPS,light mix,Advanced Hydroponics.1st
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 49

gs 1ml na 10 litru???

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 03-02-2019 v 21:26 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 50

Díky za upozornění,upraveno na 10ml 👍
https://overgrow.com/t/10x-mazar-du...50-mh-hps/17050

Old Post 03-02-2019 v 22:20 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 51






Tak jo,update.
Pro lidi co mi tady psali že je to mučírnička a že nemůžu čekat výsledky,tak děkuju za komentář,ale akorát mě to motivalo,což asi nebyl důvod k jejich reakcím.
Jinak od neděle nezalito,více jak 14dní jsem je nevidel,stará se o to rodina,já jsem v nemocnici.
Hnojení:Plagron gs 10ml
Cannaboom:biotonex 2ml
GOM 2:3ml
Redboom 3ml
A postupně přidám compactor.
Vypadá to dobře fotky sice nejsou moc kvalitní ale keř se pěkně rozvětvil ale do výšky se zas tak netáhnou díky scrogu,ale to je dobře aspoň nemusím manipulovat se stínidlem směrem nahoru.
Asi musím dát instrukce ať prostříhaj nažloutlé listy a trošku jim pomůžou proplétat tou sítí,nevím jak to bude prorůstat a jaký bude efekt.
MAZAR...

Old Post 21-02-2019 v 17:10 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 52


Asi za týden přijde kosa +-.
Přidáme super boom compactor a asi trochu vína na flush.
Na vlastní oči jsem je neviděl ale na fotkách vypadají palice pěkně.

Old Post 25-02-2019 v 19:28 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 53

Uf za týden kosa no to ani náhodou a už to ničím nekrop si zaděláváš na plíseň.

Old Post 25-02-2019 v 20:52 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 54

Okey

Old Post 25-02-2019 v 21:02 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 55

Za týden kosa? To vypadá jak před půlkou

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 25-02-2019 v 21:07 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 56

Jasný já to vidím minimálně na 20-30 dní ještě.

Old Post 25-02-2019 v 21:11 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od zverinazezlenic
Tak ten panel jsem tam 5dní nechal,žádný rozdíl nezpozoroval.
V neděli do vany nalito přes 10l,dnes odpoledne prázdno.
Kytky vyrostli za 4dny o víc jak 10cm.
Pořízen ventilátor sunon dp201a s odtahem +-160m3/hod,43db.
Nechci do 1,growu cpát hned prachy tak jsem za pár korun (50kč bazoš)pořídil todle,myslím že to poslouží.
Zajímal by mě váš názor,jestli se tento ventilátor bude dát napojit na pachový filtr,dejme tomu třeba 150m3/hod?
Kytky se přiblížili k lampě tak jsem ventilátor pustil na výbojku at se to zvládá uchladit,zítra asi napojim na rouru.
Hnojeno furt stejně,zítra chci pořídit už konečně bloom.
MAZAR...


Můžeš , ale že 160m3 budeš mít cca 130-140, což nevadí aspoň filtr bude stíhat . A jak kluci píšou , máš před sebou ještě tak 20-30 dní

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 25-02-2019 v 21:29 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 58

Okey,20-30 dní? Prodejce udává květ 60-65dní,otázkou je od kdy to můžu považovat za květ,ze začátku jsem jel MH a asi po +dvou týdnech přehozeno na hps. 20-30dní se mi zdá hodně ,dostanu se k nim snad o výkendu tak uvidíme jak to bude zbarvené.
Plýseň nechci,nejradši bych zaléval pouze že naleju vodu do vany,bude to stačit ? Na postřik už se radši vyprdnu.
Pachový filtr nemam.,zboku na ně Fučík obyč stolní ventilátor a u výbojky je Sunon.
V pokoji je smrad jak v Cařihradu.
MAZAR

Old Post 25-02-2019 v 21:44 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jarmilek
Stálý Člen

Karma uživatele Jarmilek - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 59

Květ se počítá od přepnutí na 12/12...

Old Post 26-02-2019 v 08:40 AM
Jarmilek je offline   Profil uživatele Jarmilek   Find more posts by Jarmilek   Foto galerie člena Jarmilek   Click here to Send Jarmilek a Private Message   Add Jarmilek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 60

Pana beka.. toto nekos, niesi ani za polkou.

Netrollujes iba ?

Old Post 26-02-2019 v 09:18 AM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 61

CO na tom chceš sakra kosit, vžyť ti to teprv začalo kvést Ale jestli chceš mít o 90% menší sklizeň... proti gustu...

Old Post 26-02-2019 v 09:51 AM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 62




Je to první pěst tak jsem netušil,nevěděl jak budou po 2měsících vypadat,3týdny jsem je neviděl,když včera bylo nutné prostříhat spodky z důvodu špatného zalívání,tak mi bylo jasné že to na sklizeň eště neni.
Dokážou se kytky sami zavlažovat když je v pěstební nádobě nalito 20l vody s hnojivy ?(myslím to tak jestli je potřeba zalévat přes květináč,nebo stačí aby měli v nádobě vodu a sami si zvládnout potřebnou vzít)
Prostříhané spodky,+uschlé žluté listy,prokropeno,na plýsně to nevypadá,paličky jsou miniaturní,vydím to opradvu skoro na měsíc až to bude na sklizeň.
Přídáno hnojivo cannaboom super boom compactor.
Plagron GS už došel.
Svítíme 12h.
1 kytka to má ze sebou protože byla přesazena do litrového květináče a nebyla dostatečně zavlažována.
Jinak to vypadá na pěkný kuřivo.

Old Post 03-03-2019 v 10:58 AM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 63



foto s bleskem.

Old Post 03-03-2019 v 12:56 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 64



Příspěvek číslo 101
Kytky vidim max 1den v týdnu,zálévání se super boom compactor.
Trochu se bojím toho kroucení listů směrem dolů,doufám že tonení přepálené či deficit.

Old Post 07-03-2019 v 09:57 AM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3160280 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív