Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 80x80x180, 250W, 4x WW, 5x Black dog, 1. pěst
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10
Autor
Téma 
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 129

Su ludia co tvrdia ze preplach by sa mal robit kazdy mesiac..Jedna zalievka bez hnojiv tu rastlinu nezabije..problem je aj to ph ktore davas naslepo..stale tie iste deficity

Old Post 27-02-2019 v 12:53 PM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 130

Je to na té první fotce, nedostátek vápníku a hořčíku se mi projevoval, když jsem hnojil dešťovkou, pak jsem začal z kohoutku a vše se spravilo, tak kdyžtak koupím calmag nebo něco

Old Post 27-02-2019 v 13:16 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 131

calmax od groteku je dobrej za par šupů

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 27-02-2019 v 13:18 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 132

citace:
Původní příspěvek od AladinXXX
calmax od groteku je dobrej za par šupů


Souhlas , funguje i při velké teplotě

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 27-02-2019 v 13:25 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 133


Tak jsem objednal ten Cal max, snad dorazí co nejdříve. Po 3 dnech vody jsem jim dal zase hnojky, ale už míň, dal jsem 2ml/l bloom, 2ml/l bioheaven, 2ml/l alg a mic a 3ml/l topmax. Taky jsem si všiml, že u jedné kytky mi už hodně zhnědly trichomy, zničeho nic. Přitom to je kytka na které je toho nejmíň, neměl bych jí dát už radši proplach, aby aspoň to něco málo co na ní je mělo dobrou chuť? Na dalších 2 je jen pár hnědých trichomů všechny 3 jsou Black D.O.G., jestli už fakt začínájí být hotové, tak to výnos nic moc, WW si zatím vesele kvetou

Old Post 27-02-2019 v 18:32 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 134

Black DOG jsem jel minulé léto a nebylo to špatný. Já už jsem teda starej prohulenec, takže mě je tak něco neodrovná, ale není to špatný model. Je po něm takový čistý a docela vysoký HIGH, hodí se do společnosti. Chuť byla excelentní, něco jako ovocný bombóny. Sklízel jsem kolem 60 dne, přesně už si nepamatuju. Kytky byly cca od 40 dne hodně do tmava, taková černo fialová barva a nebylo to nízkou teplotou, je to zkrátka tmavá genetika. Palice byly jak kameny, nikdy jsem neměl tak tvrdý jako tady. Výnos nebyl špatný, ale nevážil jsem.

Je to tvůj první pěst, tak nevěš hlavu, zase tak špatný to není. Určitě si pořiď PH metr. Nečetl jsem to tady úplně všechno, ale ty PH papírky jsou na hovno. Já měl první PH metr z Aliexpressu za 150,- a vydržel mi 2 roky, takže věc peněz to snad není.

Old Post 28-02-2019 v 03:21 AM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 135

Tak nejak..staci ak na zaciatok kupis nejaky lacny ph meter..tiez kym sa s tym naucis robit(ako skladovat sondu,ako a kedy kalibrovat atd) Bola by skoda keby si kupil nejaky profi merak a za 3mesiace by si ho odjebal lebo nemas skusenost ako s tym zachadzat..su to citlive zariadenia..netreba sa toho bat

Old Post 28-02-2019 v 06:56 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 136

Tak odpoledne zkusím objednat z aliexpresu, při nejhoršim přijde aspoň na další kolo, večer holky vyndám z boxu a vyfotim vám ty co dorzrávají

Old Post 28-02-2019 v 07:47 AM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 137

Nemusíš z ali expresu . Obyč Milwaukee vyjde na 900 z bazaru za 500

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 28-02-2019 v 07:50 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 138

Já ho kupoval nedávno v akci za 650,- na bio farm, teď je za 750,-. Z aliex ti to přijde až za měsíc, to je nevýhoda.

https://www.bio-farm.cz/ph-ec-metry...lwaukee_ph_600/

Old Post 28-02-2019 v 08:02 AM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 139

Kup nový dá se koupit jak pisou kluci za 650-750 to není nějaká velká částka k tomu si vem zrovna kalibrační roztoky a mas klid z ali člověk musí čekat...

Old Post 28-02-2019 v 08:50 AM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 140

Já mám z alli a nemůžu vynachválit... Ne ty tuzkovy, ty jsem měl dva a oba chcípli jeden Milwaukee za 1700 A sel srát... A to jsem ho udržoval v roztoku a čistil... Vše jak mělo bejt... Vydržel půl roku... Pak už se nedal zkalibrovat... Měl automatickou kalibraci... A druhej taky mrdat ,pak jsem koupil z alli něco na způsob bluelabu.. Prostě krabička a z toho kabely se sondama... Za 600 a náhradní sonda stojí 200...v Česku dáš za sondu jak za novej pomalu



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 28-02-2019 v 17:15 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 141




Už jsme objednal z ali, tak si na něj počkám, snad se nic neposere. Tady vám dám fotky jak vypadá ten black dog, stejně vypadá ještě jeden a zbylé 2 kytky je max jen pár hnědých trichomů. Na kytce je všehovšudy snad 5g a už zraje, mám to zatím nechat nebo začít s proplachem, ať si užiju aspoň těch 5g? je to nějakých 43 dní od přepnutí

Old Post 28-02-2019 v 19:31 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 142

Chtělo by to mikroskop, ale vypadá to tak na týden do konce... Hele prostě zalivej už jen vodou ...ono to v tom médiu bude mít dostatek živin a i v listech ještě,na výnos to mít vliv už nejspíš nebude... Nebyla zastíněná ostatníma?nebo to může být takový phenotyp...taky jsem měl něco podobného teď, byl to pineapple chunk od barneys farm



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 01-03-2019 v 18:36 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 143

Ale abych tě uklidnil tak to celou dobu vypadalo marně až snad ten poslední týden když se to proplachovalo tak se to nafouklo



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 01-03-2019 v 18:50 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 144

Dneska když jsem je chtěl zalejt, tak i po dvou dnech u těch 2 black dogů byla dost mokrá hlína a to jsem je nezalíval nějako moc. Mám j zítra vyndat z boxu a dát jim proplach, i když je třeba medium pořád mokrý nebo počkat až doschne a pak až proplach? díky

Old Post 01-03-2019 v 22:46 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9821530 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív