Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 80x80x180, 250W, 4x WW, 5x Black dog, 1. pěst
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 97

Jasný, pokud to jde, tak bych na topení foukal 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 25-01-2019 v 14:43 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 98

Aha to , topeni. A ty mas v pokoji takovou kosu ?

Old Post 25-01-2019 v 16:27 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 99

Nemám to přímo v pokoji, je to taková samostatńa místnost a je tam tak 16-17stupňů, ale v boxu mám tak 14 a teď mi to zvedlo na 15 to topení, takže to chce vymyslet nějako líp, jinak to topení nemá moc cenu

Old Post 25-01-2019 v 17:46 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 100

Prestehuj boxik k sobe do pokoje, do tepla.
Ja bydlim v garzonce a mam klonarnu a box pres pul bytu

Old Post 25-01-2019 v 18:12 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 101

citace:
Původní příspěvek od Adamina420
Nemám to přímo v pokoji, je to taková samostatńa místnost a je tam tak 16-17stupňů, ale v boxu mám tak 14 a teď mi to zvedlo na 15 to topení, takže to chce vymyslet nějako líp, jinak to topení nemá moc cenu



Proč netopis tu místnost ? Nekoupis ohřívač který bude mít termostat a bude ti držet v místnosti teolotu třeba 20 stupňů ? To topení malé ti nevytopi...pokud budeš chtit poslu odkaz to topení stojí asi 300-400

Old Post 25-01-2019 v 18:50 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 102

Ještě mě napadá zpomalit odtah. Beztak ti tahá všechno teplo pryč. V nouzi to jde i v noci bez odtahu, dát ho jen na 15 min každé 2h 😉 ofuk uvnitř 24/7 samozřejmě 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 25-01-2019 v 19:33 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 103

Jak bylo řečeno, porid si nějaký regulátor (tryakovy seženeš za pár korun) a stáhni odtah na večer třeba o polovinu a topitko dej přímo před přitah vzduchu, pak samozřejmě poradny cirkulační větrák aby se teplí vzduch stihl pořádněv boxu promíchat a nešel ti přímo odtahem ven. Časovač NE, budeš je stresovat... Chvíli budou mít 18C chvíli 25C...
Samozřejmě že ti celou místnost nevytopi topitko s pár waty. Bez pH a ec metru, obrovská chyba. Já měl minimálně bez metrů vážně velké problémy. Přitom oba meraky se dají objednat z Aliexpress za tři stovky, předražený Milwaukee za litr který měří úplně stejně je vyhazování peněz. Používat kohoutkovou vodu když máš možnost dešťovky je taky blbost. Velká většina domácností má vodu naprosto nevhodnou a zadelavas si do budoucna opět na problémy. Moje kohoutková odstát voda má třeba ec astronomických 0,9, taky sem jel jako frajer bez Ec metrů a než jsem si jej pořídil, tři kola po sobě, pravidelně třetím týdnem od přepnutí mi kyti začli prestavat přijímat živiny a měl jsem problémy. Když pak konečně přišel měřák, Ec výtoku bylo 5,9 a to bio hnojiva mají malou vodivost a hnojil jsem poloviční tabulkové dávky...
Tak ty tři kila obětuj, jinak budeš řešit každé kolo nějaký problém.

Old Post 26-01-2019 v 14:02 PM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 104

citace:
Původní příspěvek od TommyH
porid si nějaký regulátor (tryakovy seženeš za pár korun) a stáhni odtah na večer třeba o polovinu
Tak ty tři kila obětuj, jinak budeš řešit každé kolo nějaký problém.


Ten regulator bych nepouzival , na odtah to neni urcene !
Muzes si lehce odpalit odtah.

Regulator primo na otacky stoji par tisic.

Old Post 26-01-2019 v 14:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 105

Neodpálí 😉 mám ho na odtahu 2 roky 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 26-01-2019 v 14:16 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 106

Madical: To máš pravdu, některé motory (hlavně Ufa) to nemají rády, a snizujes jim životnost cca o 50%, nehledě na to že pak příšerné bzučí. Každopádně, jak sám píšeš regulovat otáčky správne lze jedině regulačním autotransformátorem který nemění narozdíl od tryaku kmitočet ale přímo napětí, takže plynule měníš 0-100% (bez bzučení). Jenže nový stojí od 4,5tis nahoru a na to každej jaksi rozpočet nemá. Takže proto jej ani nezmiňují. Já sehnal z bazaru ruskej rv. 91 za 500,- a funguje bezvadně 😀.
Nebo je tu ještě varianta, napojit oddtah na 110V trafo... Ale pokud pan není elektrikář, tak to asi nemá smysl nějak rozvádět 😀.

Old Post 26-01-2019 v 14:31 PM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 107





Ahoj, tak teplota se vyřešila tak nějak sama, jak se oteplilo. Pomohl i stažený odtah. To topítko vrátim, představoval jsem si od toho moc a je mi tak nějak k ničemu doma. Jak jsem měl problém s nízkou vlhkostí, tak teď mám problém s vysokou vlhkostí (70%) snažím se místnost větrat, ale už tak 3 dny je to stejné. Hnojky dávám tak nějak podle tabulek akorát na fishmixu ubírám. Zálivka je 0,5l na kytku každý den, někdy když je to pořád hodně vlhký, tak je zaleju jen trochou děšťovky a pořádně zaleju zase druhý den. je to 13 dní od přepnutí a zatím mi nepřipadá, že by si jim chtělo přepnout, tak snad pohnou.

Old Post 30-01-2019 v 19:56 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 108

trpelivost mlady padavane se musis naucit............(pak toho jodu smaznu)

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 30-01-2019 v 22:28 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 109

Tak náznaky květu se už objevují Chtěl bych se zeptat. Jak dlouho si myslíte, že bude kvést ten zatoulaný automat? Teď mě tak napadlo, že mu dávám stejný hnojky jako ostatním holkám, měl bych mu dávat něco jinak? Hlavně nechci propásnout proplach, aby to koštilo. Ještě mě trápí ta vlhkost, nerad bych plíseň. Je nějaký způsob jsk snížit vlhkost krom odvlhčovačky? Místnost se snažím větrat, ofuk frčí, ventilátor taky...

Old Post 31-01-2019 v 20:32 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 110

Nikdo žádné rady ohledně vlhkosti? Když svítím tak 65% a když ne tak 100%, místnosti se mi dokonce začala dělat plíseň, bojim se o kytky, ale moc řešení jsem nenašel krom odvlahčivačů za 3000+. Když jsem v růstu chtěl 80% vlhkost, tak jsem musel koupit zvlhčovačku protože tam bylo 35%, teď když chci 35% tak tam mám úplný nesmysly...

Old Post 06-02-2019 v 08:01 AM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 111

Jedine odvlhcovac.
Zkus mrknout tady, maly a jednoduchy. Neni drahy.
https://www.growcity.cz/produkty/od...c-mini-cornwall

Grower sponzor

Old Post 06-02-2019 v 08:07 AM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 112

Ty mas odtah vyvedeny urcite do te stejne mistnosti ze?musis hodat aby to slo pryc,jinak krom silneho odtahu a nebo vykonne odvlhcovacka ktera zere 400w vejs ti asi nic nepomuze



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 06-02-2019 v 08:32 AM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5126680 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív