Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Super skunk :) první pěst
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 209

Dobry den, i kdyby bylo hnojivo spatne, urcite by se to neprojevolalo takto. Zaslani jineho A hnojiva vas problem nevyresi, problem musi byt nekde jinde. Proto maxivalne vam muzeme vratit penize, ale spis bych badal kde je realny problem.

Tohle mi odepsal grow shop...ale jde jinde by byl problém to netusim když je tam jen odstata voda pak hnojivo B a A...

Old Post 15-12-2018 v 19:54 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 210

Rikal sem ti to ze budou hazet vinu na tebe.

Vrat to vsechno a vem si od nich Biobiz, grow, bloom, top-max, root juice,a hlinu.

Old Post 15-12-2018 v 21:38 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 211

Medicale, ty jsi neodbytnej 😁 třeba chce jet kokos a jen vyřešit problém. A né vše měnit 😁 děláš chytrýho a stejně víš prd. Znáš jeden postup, kterej cpeš všem kolem.
Jinak nejsem na ec odborník, ale pokud naleješ hnojky, pak kopici kyseliny, tak máš ec nejspíš hrozně vysoko a zasoluješ kokos.
Kalibroval jsi pH metr?

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 16-12-2018 v 07:32 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 212

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Medicale, ty jsi neodbytnej 😁 třeba chce jet kokos a jen vyřešit problém. A né vše měnit 😁 děláš chytrýho a stejně víš prd. Znáš jeden postup, kterej cpeš všem kolem.
Jinak nejsem na ec odborník, ale pokud naleješ hnojky, pak kopici kyseliny, tak máš ec nejspíš hrozně vysoko a zasoluješ kokos.
Kalibroval jsi pH metr?


Jo , za to ty jsi expert !

Klidne muzes prevzit celou iniciativu a vyresit to s jablickarem sam , pokud to tak bude chtit , ja se urcite zlobit nebudu !!! Muze samozrejme poslechnout koho chce , ani nijak dotceny urcite nebudu.

Ale to co mu tady radis ty s presolenim a ph metrem tak jsem mu psal uz nekdy pred tydnem , mozna dokonce i jeste driv
A kdes byl ty , kdyz potreboval radu ???

Nikomu nic nevnucuju , jen doporucuju a vyjadruju svuj nazor , rozhodnout se muze svobodne kazdy jak chce.


Jo a Pitre- Moc ti dekuji za to zes me upozornil ze do organiky doplnit do hliny dolomit. Asi si mozna prehledl ze tam uveden je.

Naposledy upravil Madical-Strains 16-12-2018 v 10:07 AM

Old Post 16-12-2018 v 09:23 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 213

Jej...s madicalem jsem v kontaktu delší dobu..radil mi už ohledně kola co dojizdim a jsem mu za to vděčný...kokos jsme si řekl s Growolim ze by nemusela být špatná volba...nejhorsi ze mám proste nakoupene vše od plagronu...proto se mi nechce měnit značka...jako samozřejmě mužů koupit hlinu a od plagronu hnojivo na růst protože kvetove ještě mám...metr zítra znova zkalibruji nemám už kalibrační roztoky...ale ph ve vodě jsem měl stejně +- po celou dobu tak ze je nesmysl ze by ph metr snížil třeba o 3 stupně...v growshopu mi klidně vrátí peníze říkali ale tvrdí mi ze hnojivem to není ale nic jiného tam nedavam než A+B a je jasné ze B to sníží na 6,5 a A pak na 2,8 a tohle asi není dobre...ale tímhle stylem ty kytky zdechnou tak ze teď jsem je prolil upravenou vodou dal trochu enzymu ať se odsoli a dávám upravenou vodu...tak ze nevím zda chtit novou lahev A a nebo si poslat od nich 50 litru hlíny a hnojivo do hlíny na růst

Old Post 16-12-2018 v 09:35 AM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 214

A co když dáš jen A? Kolik to udělá?

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 16-12-2018 v 09:41 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 215

A proc asi Plagron vyrabi slozku B ?
Mozna proto ze je nezbytna , nemuze to tak byt?

Old Post 16-12-2018 v 09:55 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 216

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Medicale, ty jsi neodbytnej 😁 třeba chce jet kokos a jen vyřešit problém. A né vše měnit 😁 děláš chytrýho a stejně víš prd. Znáš jeden postup, kterej cpeš všem kolem.
Jinak nejsem na ec odborník, ale pokud naleješ hnojky, pak kopici kyseliny, tak máš ec nejspíš hrozně vysoko a zasoluješ kokos.
Kalibroval jsi pH metr?



A mas pravdu nechci měnit vše ale potřebuji vyřešit problém...

Old Post 16-12-2018 v 10:12 AM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 217

Zkoušel jsem zatím první dat béčko pak áčko...a výsledek je vyfoceny výše...jako není problém dat první áčko ale je jasné ze áčko ph brutálně dává dolu a oak se musí dávat hodně kyseliny a to tak malým kytkam nedělá dobre jak to tak vypadá

Old Post 16-12-2018 v 10:14 AM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 218

citace:
Původní příspěvek od jablickar



A mas pravdu nechci měnit vše ale potřebuji vyřešit problém...


To je celkem pochopitelny ze platit dalsi penize se nikomu nechce.
Ale prave tohle by vyrerilo problem nejjisteji a nejrychleji , kdyz nevis jesli te to delaji hnojky nebo ten kokos. Nemas anung co zpusobuje ten problem.

V tom pripade to vem alespon do vany a poradne prolej ten kokos vodovodni vodou sprchou ( pozor na teplot vody ) a na zaver prolej kazdy kvetinac upravenou vodou na 6,5 , kdyz nechces aby te to stalo nejako korunu. A prosim nehnojit.

To je ma posledni rada.
Snad to s Pitrem ten problem spolecne nejak zdarne vyresite.

Old Post 16-12-2018 v 10:26 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 219

Madical utíká z boje, protože už neví 😂😂😂
Viděl bych to následovně: přeměřit pH výtoku, prolití taky nejspíš neuškodí, dal bych minimální dávku hnojiv, aby ti neumřely a uvidíme.
Stejně jako mistr výše pěstuju v substrátu, takže kokos jen teoreticky.
Možná bych zkusil zkontaktovat někoho,kdo tu v kokosu jede a poradit se s ním

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 16-12-2018 v 10:34 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 220

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Madical utíká z boje, protože už neví 😂😂😂



Ano, presne tak !
Utikam z boje protoze jsem sve reseni uz nabidl a jelikoz neni brano na zretel , protoze by holt musel neco doinvestovat tak pak uz zde nemam co nabidnout.
Je to jako hazet hrach na stenu na stenu.

1.- Moje prvni rada byla , vymenit hnojky Plagron za A+B za nove Plagron A+B

2.-Pak tu hlinu.

3-Pokud by to jeste nepomohlo vymenit i hnojiva Plagron za Biobizz.

Podle me je to to nejlepsi zpusob jak ten problem v co nejkratsim case vyresit.

Moje posledni veta k Pitrovi

Naposledy upravil Madical-Strains 16-12-2018 v 11:09 AM

Old Post 16-12-2018 v 10:50 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JesseRoyal
Stálý Člen

Karma uživatele JesseRoyal - 83% PěstitelskáKarma uživatele JesseRoyal - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 221

Jestli kvuli problemu s ph musis menit medium, hnojiva, to muzes rovnou vymenit stan, svetlo, genetiku..no klidne vlastne pestovat rajcata.. To je rada.. Jestli do reseni problemu chces dat nejakou korunu a stojis si za tim, ze je to jednou slozkou, tak kup nejlevnejsi variantu toho stejnyho a zkus to znovu.. Takze 250ml A i B.. Nakalibruj PH metr.. Ujisti se, ze nemas slaby baterky, protoze to nekdy hodne ph metru komplikuje zivot nalivej to podle navodu.. Hlavne do neupravene vody.. A zacni trebas jen polovicni davkou A... Poradne namichej a nechej hodinu odlezet.. Polovinu B a zase poradne rozmichat a nechej zase hodku.. At mas jistotu ze jsi nic s roztokem neuspechal..ale treba to delas presne takhle.. Predtim to poradny proliti urcite nic nezkazi.. Jen bych tu odstatou vodou upravil na nejakych 5,5 - 5,7.. Prolil vsechny litrem vody..a pak druhy kolo zase litrem a z toho vytoku zmer ph.. Hlavne nikam uz nelij kyseliny..ty ph davaji jen dolu.. Zasada dava ph nahoru.. Kdybys to mel moc tak pouzivej jedlou sodu.. Ale pokud nemas jen RO z ktere to PH leti daleko vic dolu nez z normalni kohoutkove.. Jestli delas vse ok.. Sedi vytoky.. A s novyma lahvema to nepujde tak vis, ze to bylo tou jednou slozkou..esi to vyresis, tak mas jen hnojivo na delsi dobu... Jina znacka hnojiv a hliny je jako zahodit zbrane a zbabele zdrhnout mame pod sukni.. Takze to snad nezvolis.. Hojaja ( necetl jsem to cely tak sorrac) ale preju hodne stesti a vic rad od vic lidi..

Old Post 16-12-2018 v 10:55 AM
JesseRoyal je offline   Profil uživatele JesseRoyal   Find more posts by JesseRoyal   Foto galerie člena JesseRoyal   Click here to Send JesseRoyal a Private Message   Add JesseRoyal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 222

Včera jsem je prolil upravenou vodou výtok měl 5,5 s kokosu...grow shop mi nabídli vrátit peníze zkusím si nechat zaslat nové hnojivo jak tady radite...zítra nakalibtuji znova ph metr a vyměnim i raději baterie... nejsem ten co před problémy utíká to jsem nezabalil ani v tom kole co dojizdi i když někdo radil ze kytky umírají já to nevzdal...teď to taky nechci vzdát a dávat to do hlíny...je jasné ze A to dává dolu nic jiného než tyhle dvě složky tam nejsou tak ze proto si myslim ze problém je v A...ptotoze kde jinde by mohl být netusim...pokud by měly i nové lahve tenhle problém tak už nevím snad tady někdo musel mít od plagronu A+B a vi zda to taky takhle padalo...ale nikdo nic nepsal a na fóru jsem taky nic nenasel...jinak kdybych pak daval biobizz je kravina pouzivat od plagronu green sensation sugar royal atd co ? A zalivam je teď jen vodou...a já kyseliny na ph - nepouzivam dávám jen na ph +...

Old Post 16-12-2018 v 11:25 AM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 223

Asi fakt bude nejjednodušší vzít nový áčko, jinde by asi být problém neměl. Koukal jsi na datum výroby/trvanlivosti?
Teď teda prolít, srovnat pH kokosu a zálivku zatím jen s béčkem. Ony to chvíli vydrží 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 16-12-2018 v 12:21 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 224

Na cocos B je výroba do 7/22 ale na cocos A to je osoupane...podle spodku kde je vyrazena zřejmě výroba je tam 12/17... a na cocos B je vyrazeno dole 4/18...

Old Post 16-12-2018 v 16:00 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-05-2012 - Pokus o úplně první pěst - 3 odpovědí
27-09-2007 - Super Skunk - 400W - 36 odpovědí
22-01-2003 - SuperSkunk v květu - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3781790 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív