Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1xRoyal Gorilla, 1xCritical-RQS/50l DWC bubbler,60x60,cool tube-min.450w HPS,METROP,C
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 129

citace:
A nepřemýšlel jsi o hydro drip systému? Mě to vyšlo dost levně, "stůl" jsem si zbochal sám a na něj hodil akorát dvě vrstvy silného igelitu, je do "V" aby voda stikala do středu a je nakloněný směrem do odpadní nádrže. Vedle boxu mám čerpadlo v nádrži a tu mám z OBI - na maltu 90litru. Je to efektivní, levné a dobře se to čistí a udržuje...


No ja som si myslel, že tá wilma je hydro drip to čo máš sa mi páči, akúrát celkom presne nerozumiem ako to funguje a ako to je postavené.
Musím popozerať na nete niečo, vôbec netuším, že čo by bolo vhodné a čo by som chcel , či zobrať hotový systém, alebo postaviť niečo a mieru
(niesom žiadny majster, ale považujem sa za dostatočne zručného človeka aby som nazbieral odvahu a pustil sa do stavby niečoho podobného ), neviem


citace:
kdyz vemes v hanfhanf ty vetsi klony ve velky kostce tak to muzes hned prepnout a za 7-8 tydnu je hotovo.. semena jsou strasne neefektivni.


To by bolo úplne najideálnejšie len sa strašne bojím ísť s klonmi cez hranice, keď tak zoberiem jeden, spravím si z neho matku (to sa môže, nie?) v tom 60x60 stane (to by som ju nechal v tom bubbleri) a narobím klony do greenqube.... Možno keby som kúpil ešte jeden taký stan, tak by s.... NE DOSŤ!! "selfie-facka"

citace:
stan je ok, wilma na kokos jsou vyhozeny prachy... nejaky tu mam kdyztak v kumbalu, akorat verze 16x11l 115cmx115cm


Ten stan je iná frajerina, brutálne sa mi páči. Tú wilmu som pozeral tiež, ale ako sa potom dostaneš k tým rastlinám v strede? Treba sa k nim vôbec dostávať?
Chcem nejaký bezúdržbový systém v zmysle nasadím to šup šup, raz za rýždeň vymením čo treba - ak treba, bude to hydro a bude to rásť tak, že mi to vydrbe všecky šiby na stane a o dva mesiace sadím ďalšie.
V poslednej dobe mám nenormálnu spotrebu , ale strašne plýtvam, gramové blunty a podobne.

citace:
ten ventilator je slabej, pridej. a primaklimu bych nebral, ta pica strasne bzuci a dela randal.


Ktorá značka je vhodná alternatíva? nech už to má regulátor a termostat...
Ďalšia vec budú hnojivá, mne sa ten metrop celkom páči, ale iné hnoje som neskúšal, takže neviem porovnať

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 12-11-2018 v 17:17 PM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 130

Spravit drip je lahke jak facka. Chod do najblizsej zavlaharne a hotovo )
stol plus odtok je na tvojej fantazii iba

Old Post 12-11-2018 v 17:22 PM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 131

citace:
Původní příspěvek od Ajtaktak
Spravit drip je lahke jak facka. Chod do najblizsej zavlaharne a hotovo )
stol plus odtok je na tvojej fantazii iba


Ty máš to isté ako Weedburger? Z fotiek to pre moje oko vyzerá podobne.

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 12-11-2018 v 17:26 PM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 132

Základ mame rovnaky Rw rohoze. Aspon myslim, že on nejde kokos.
To kam to odteka a ako to odteka, už máme rozdielne.

Old Post 12-11-2018 v 17:32 PM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 133

Tebe to ako odteká a kam? resp, dozviem sa to v tvojom vlákne?

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 12-11-2018 v 17:38 PM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 134

Jsem v práci, ale najdu si chvíli a schematický ti to nakreslim do večera to tu máš


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 12-11-2018 v 17:46 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 135

Ouuuu to si cením, Ďakujem

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 12-11-2018 v 17:53 PM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 136


Ten úhel přední strany stolu může být menší, jde to podložit něčím a můžeš si to "V" nastavit podle potřeby. Aby mi voda tekla opravdu středem ven a ne po celé délce konce, tak jsem ten igelit trochu podebral, udělal jakoby vlnku a zatloukl tam dva hřebíčky (na suchou stranu). Rockwool rohože mám přímo na stole a v každé mám v rohu 3mm otvor na odtok. V nádrži je cirkulační čerpadlo 90l/h, žádné vzduchovani, čerpadlo na zalévání je 1000l/h, regulační ventil za 30kc.

Snad je to srozumitelně podané. Celý stůl jsem postavil ze staré postele jen OSB desky jsem koupil a takovou jakoby gumu nahoru v zahradnictví.

Zalévá se tak, aby vytekl max litr ven. Nastavím si to regulací průtoku a intervaly mezi zaléváním.. nejdřív dvakrát denně, pak třikrát.. nakonec pětkrát a třeba i přidám větší proud, když hodně pijí.. je to jen o zkoušení a je to lehký.


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Naposledy upravil WeedBurger 12-11-2018 v 18:19 PM

Old Post 12-11-2018 v 18:09 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 137

No, mozno v mojom minulom vlakne, ale niesom si isty ci som daval aj tuto moju novu verziu.
Ak mas LÓVE, tak kup 4x stôl z IKEA za 13 Eur, LACK sa mi zdá ze sa vola.
poskladaj, na to poloz zakupenu ebb and flow vaňu DUMA sa mi zda 100Eur a pod odtok daj tak isto nadobu z IKEA, ja neviem, max 15 eur moze stat.
Co sa tyka cerpadla kapilar a rohozi, to uz si zisti v zavlahach a v growshopoch.

Ja mam Drain to Waste system. Weedburger neviem ci ma daco cirkulacne. Rozdiel je ci sa ti to vracia do rezervoara.

Old Post 12-11-2018 v 18:24 PM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 138

Já vylivam odpadní vodu pryč, ale přemýšlím že to budu předělávat na cirkulační systém, abych neplýtval vodu. Zase ale dřív se ta voda kazí, takhle mají kytky vždy fresh a čistou zálivku.. když mi vytika moc pryč, tak utáhnu kohoutek a zalévá se 2,5litru za minutu, ven vytika 0,5-1litr ze začátku, jak se rozjedou, tak vytika max 0,5litru odpadu .. navíc si můžu kytky kdykoliv prolit ručně a jen vykydam odpadní nádrž


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 12-11-2018 v 18:46 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 139

Chlapi toto sú užitočné informácie to sa mi páči, človek sa na vec hneď pozerá z niekoľkých uhlov a môže si vyberať.

citace:
Ten úhel přední strany stolu může být menší, jde to podložit něčím a můžeš si to "V" nastavit podle potřeby. Aby mi voda tekla opravdu středem ven a ne po celé délce konce, tak jsem ten igelit trochu podebral, udělal jakoby vlnku a zatloukl tam dva hřebíčky (na suchou stranu). Rockwool rohože mám přímo na stole a v každé mám v rohu 3mm otvor na odtok. V nádrži je cirkulační čerpadlo 90l/h, žádné vzduchovani, čerpadlo na zalévání je 1000l/h, regulační ventil za 30kc.

Snad je to srozumitelně podané. Celý stůl jsem postavil ze staré postele jen OSB desky jsem koupil a takovou jakoby gumu nahoru v zahradnictví.

Zalévá se tak, aby vytekl max litr ven. Nastavím si to regulací průtoku a intervaly mezi zaléváním.. nejdřív dvakrát denně, pak třikrát.. nakonec pětkrát a třeba i přidám větší proud, když hodně pijí.. je to jen o zkoušení a je to lehký.


Ďakujem za nákres, už je to jasnejšie Ono potom na ten stôl sa položia rohože a na tie rohože idú ešte RW kocky už s rastlinami a do kociek pichnúť kapiláry?
Aký typ čerpadla mám hľadať na to zalievanie? Máš tiež drain to waste? Tie 3mm diery treba spraviť do igelitu v tých rohožiach?

citace:
No, mozno v mojom minulom vlakne, ale niesom si isty ci som daval aj tuto moju novu verziu. Ak mas LÓVE, tak kup 4x stôl z IKEA za 13 Eur, LACK sa mi zdá ze sa vola. poskladaj, na to poloz zakupenu ebb and flow vaňu DUMA sa mi zda 100Eur a pod odtok daj tak isto nadobu z IKEA, ja neviem, max 15 eur moze stat. Co sa tyka cerpadla kapilar a rohozi, to uz si zisti v zavlahach a v growshopoch. Ja mam Drain to Waste system. Weedburger neviem ci ma daco cirkulacne. Rozdiel je ci sa ti to vracia do rezervoara.


To s tou Ikeou sa mi páči a vaňu 110x100 som našiel za 60€ a rohože sú tiež cenovo okej. Prečo to necirkuluješ? Aká je potom spotreba vody, keď to vypúštaš?

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 12-11-2018 v 18:53 PM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 140


citace:
Původní příspěvek od JetiX

No ja som si myslel, že tá wilma je hydro drip to čo máš sa mi páči, akúrát celkom presne nerozumiem ako to funguje a ako to je postavené.


jakykoli system kde koreny nejsou primo ve vode neni hydro, je to neco jako s tou "organikou" vsechno pseudo..


citace:
Původní příspěvek od JetiX


To by bolo úplne najideálnejšie len sa strašne bojím ísť s klonmi cez hranice, keď tak zoberiem jeden


dont worry bro, par set jsem si jich uz dovezl a nikdo neprotestoval

citace:
Původní příspěvek od JetiX

Ten stan je iná frajerina, brutálne sa mi páči. Tú wilmu som pozeral tiež, ale ako sa potom dostaneš k tým rastlinám v strede? Treba sa k nim vôbec dostávať?


no to zalezi... ja to nejak neresim, pac ja se stejne do stanu dostanu jen predmina dverma [mam ho napasovanej v kubalku kam se vejde na par centimetru presne] a jakmile vyrostou nad 80cm tak se nedostanu dal jak 60cm dal do stanu.
ale jak rikam, ja to over all prcam a jedu jungleindabox.


EDIT: co se tyka ventilatoru tak RUCK je n1 a ja jeste muzu doporucit NTS napric tomu, ze mi od nej vsichni odrazovali tak uz leta letouci dela svoji sluzbu.

Naposledy upravil Gauss 12-11-2018 v 20:34 PM

Old Post 12-11-2018 v 18:58 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 141

necirkulujem preto, lebo treba castejsie udrziavat roztok - kolisanie PH a EC. Pritom ja potrebujem system, ktorý vydrzi ked potrebujem bez udrzby aj 3 - 5 dni. Spotrebu vody neriesim. Je dost velka, lebo vodu aj filtrujem pouzivam RO.
Tam vznika aj dost odpadnej vody. Co sa tyka vytekania vody z rohozi. tak sa to rovna skoro nicomu. Iba ak meriam vytok (dlho pustim cerpadlo).
Na deň mám momentálne na jednu rohoz 1300ml zálievky.

A k tej cene za vanu. Som zabudol ze ty ides mensi stan. Ja som hovoril o 240x120.

Old Post 12-11-2018 v 19:14 PM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 142

citace:
Původní příspěvek od JetiX
Ďakujem za nákres, už je to jasnejšie Ono potom na ten stôl sa položia rohože a na tie rohože idú ešte RW kocky už s rastlinami a do kociek pichnúť kapiláry?
Aký typ čerpadla mám hľadať na to zalievanie? Máš tiež drain to waste? Tie 3mm diery treba spraviť do igelitu v tých rohožiach??


Donesu řízky a rovnou dám do kostek, pár dní nechám vzpamatovat a pak:

Do těch rohoží vyřezu čtvercové otvory, do kterých vložím kostky do 2/3 a ten igelit okolo kostek (ve kterém jsou obalené) povytáhnu ven, abych jim tam mohl ručně nalévat naráz cca 300ml roztoku (abych je lépe proplachl a rozpustil usazená ložiska s vyšší koncentraci hnojiv). A do kostek dám kapiláry.

Čerpadlo 1000l/hodinu, ale může být i 800l/h. Stojí to skoro stejně cca 25€.

A ano, díry přímo do rohoží do rohů, pěstuje se v nich dobře, ale musí být balené tak, aby neměly zespodu díry od výroby, já kupuju takové, že maji dvě díry jen na jedné straně a tu dám nahoru. Ty v rozích si udělám dle potřeby. Stačí opravdu malé, raději udělám menší a zvětším podle výtoku. Do každé rohože jen jednu díru v rohu tak, aby se mi tam po ukončení zálivky nedržela kapsa vody.

Nepotřebuji žádné vany, žádné libra kvetniky do kterých se ty rohože dávají, ten igelit na nich je dost silný a tvoří mi květináč.. Nepotřebuji vzduchovani, protože to jednou za den prolevam ručně dávkou vody a ta mi vytlačí svým sloupcem starý vzduch a nasaje novy a když nemám čas, tak to zaleju jednou za tři dny podle nálady. Rockwool je vzdušný dost a vzduchové čerpadlo je moc hlučné.

Celkem v eurech:
Čerpadlo 25€
Cirkulační čerpadlo na míchání hnojiva v nádrži 10-15€
OSB desky 15€
Materiál na stůl jsem měl zdarma (prkna z postele)
Hadice, kapiláry, ventil 10€
Guma na stůl 10€
Nádrž - maltovnik 90l 10€

Celkem tedy: 85€ cca a to je strop, dal jsem to s rezervou.

Pár šroubů..

Výhoda je ta, že mají kytky stále čerstvou vodu a jak psal Ajtaktak, nekolísá EC a hodnoty jsou stabilní, nádrž stačí čistit jednou za 14 dní (já v půlce toho času naleju na noc peroxid vodíku 30% 1ml/litr a tím dezinfikuji, do rána vyprchá a v noci nezalevam). Nevýhoda je větší spotřeba vody, hlavně když tam lejes drahé doplňky, ty tam já dávám ručně jednou denně a když mi zbývá víc green sensation, který jsem ušetřil ( stojí 50€ za 250ml) tak v půlce největšího rozkvětu, to naleju i do hlavní nádrže aby to měly v každé zálivce.

Když sklízím a pořád mám pět dní před koncem vysoké hodnoty, tak díky těm vytaženým igelitum z kostek, to můžu libovolně často prolévat dávkami vody, které mi rapidně snižují EC na výtoku, který pak leju do záchodu

PS nepochopil jsem co je ten drain to waste. Šetřím drahé doplňky ručním dávkováním. Zalévá se 2,5l za jednu minutu 1x denně, 2x denně a teď už 5x denně .. záleží jak pijí a v jaké jsou fázi.


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Naposledy upravil WeedBurger 12-11-2018 v 19:42 PM

Old Post 12-11-2018 v 19:26 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 143

citace:
necirkulujem preto, lebo treba castejsie udrziavat roztok - kolisanie PH a EC. Pritom ja potrebujem system, ktorý vydrzi ked potrebujem bez udrzby aj 3 - 5 dni. Spotrebu vody neriesim. Je dost velka, lebo vodu aj filtrujem pouzivam RO. Tam vznika aj dost odpadnej vody. Co sa tyka vytekania vody z rohozi. tak sa to rovna skoro nicomu. Iba ak meriam vytok (dlho pustim cerpadlo). Na deň mám momentálne na jednu rohoz 1300ml zálievky. A k tej cene za vanu. Som zabudol ze ty ides mensi stan. Ja som hovoril o 240x120.


Jo ja som sa zle vyjadril, chcel som povedať vodu s hnojivami teda spotrebu hnojív, recirkulačný systém má tým pádom o veľa menšiu spotrebu nie? Čo sa týka údržby, mne môj bubbler vydržal 5 dní a akurát bolo treba doliať vodu to je celé. Až na to, že mi potom zhnila a zdochla jedna rastlina, ale to je OT

citace:
Nevýhoda je větší spotřeba vody, hlavně když tam lejes drahé doplňky, ty tam já dávám ručně jednou denně a když mi zbývá víc green sensation, který jsem ušetřil ( stojí 50€ za 250ml) tak v půlce největšího rozkvětu, to naleju i do hlavní nádrže aby to měly v každé zálivce.


GreenSensation je peklo to je teda drahá chujovina, ja som to tiež lial predošlé kolá.


citace:
PS nepochopil jsem co je ten drain to waste. Šetřím drahé doplňky ručním dávkováním. Zalévá se 2,5l za jednu minutu 1x denně, 2x denně a teď už 5x denně .. záleží jak pijí a v jaké jsou fázi.


Drain to waste, že to čo ti stečie do tej nádrži vydrbeš preč a teda necirkuluješ. Akú veľký nádrž na roztok máš?


citace:
dont worry bro, par set jsem si jich uz dovezl a nikdo neprotestoval


Z rakúska do cz by nevadilo ani mne ale na slovensku je nelegálne už klíčenie, keby ma čapli s rastlinkou tak neviem

citace:
no to zalezi... ja to nejak neresim, pac ja se stejne do stanu dostanu jen predmina dverma [mam ho napasovanej v kubalku kam se vejde na par centimetru presne] a jakmile vyrostou nad 80cm tak se nedostanu dal jak 60cm dal do stanu. ale jak rikam, ja to over all prcam a jedu jungleindabox.


Čo to ty tam máš za systém? Vyzerá to uhladene. Jundleindabox si myslel hnoje? Či štýl pestovania?

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 12-11-2018 v 20:33 PM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 144




citace:
Původní příspěvek od JetiX

Z rakúska do cz by nevadilo ani mne ale na slovensku je nelegálne už klíčenie, keby ma čapli s rastlinkou tak neviem


to se pletes,v CR jsme na tom dost podobne, ale ja si za svoji veci stojim, pocitam s rizikem i nasledky... u soud budu tvrdit, ze jsem nenapravitelnej a jestli me nekdy pustej ven tak to udelam znovu a budu zadat rovnou trest smrti.

citace:
Původní příspěvek od JetiX

Čo to ty tam máš za systém? Vyzerá to uhladene. Jundleindabox si myslel hnoje? Či štýl pestovania?


aeroflo od general hydroponics krizeny s wilmou od atami a doplneny o ten tank jak jsem jiz zminoval. tenhle system so far nic neprekona co se tyka effortu ktery musim vynalozit od startu do konce. vlastne jen 7krat pustim cerpadlo, naladim EC a je hotovo. na zacatku akorat musim krotit cubky aby to nejak vypadalo, ale v pozdejsi fazi uz s tim nic nedelam a vydrzi to bezemne klidne i 10 dni. a kdybych byl hnidopich a mel v ty mistnosti pristup k odpadu, tak s tim growduinem se to da udelat uplne komplet auto.

jidb jsem myslel styl ale vlastne oboje, jen ne ted, tohle je canna, stridam je dle nalady.

Naposledy upravil Gauss 12-11-2018 v 21:23 PM

Old Post 12-11-2018 v 20:53 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-04-2019 - 2x Tutankhamon, Pyramid Seeds/50l DWC bubbler,60x60,cool tube,250mh/hps,METROP - 91 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3974300 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív