Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Nové kolo v novém hávu,240×120×200 a 2 aplikace dvakrát 330w Vero
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7
Autor
Téma 
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 81

Postupné zosekávanie rastlín opisoval aj EdRosenthal - s tým, že sa tak skvalitní (dozrie) materiál na spodných častiach rastliny.

Old Post 04-11-2018 v 12:27 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 82

citace:
Původní příspěvek od DrGrinspoon
Postupné zosekávanie rastlín opisoval aj EdRosenthal - s tým, že sa tak skvalitní (dozrie) materiál na spodných častiach rastliny.
jj přesně proto bych to chtěl zkusit, třeba to trošku zvedne celkovou výtěž 😉

Old Post 04-11-2018 v 12:48 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 83

Super napad jsem zvědav na výsledek...hlavně ten udělat kosu vrsku a nechat spodky

Old Post 04-11-2018 v 16:44 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 84






Zdarec,nebyl vůbec čas přispívat, včera proběhla kosa.. Tedy na 50.den 12/12 😉

Old Post 14-11-2018 v 11:57 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 85

citace:
Původní příspěvek od Bouřekk
jj ručně 5 minut a je zalito 😀


5 minut.. ? to mi prosím vysvětli jak za pět minut zaliješ tolik květináčů

měl sem 6x 11 litr květináče.. a stejně to zalívám snad hodinu.. ( počítam i přípravu roztoku )

zalíváš konví nebo nějakou tlakovanou nádobou s rozprašovačem.. ?
řešíš nějak prolití květináčů rovnoměrně ? '
mohl by ses o tom krmení prosím toršku víc rozepsat ?

Old Post 14-11-2018 v 12:56 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 86

Já jsem ze spodku jednou vyždímal ještě dalších 100g. Ostříhal vršky, dva dny hnojil a pak 10 dní průplach a krásně mi dojely do tvrdých malých šišek.
Dokonce listy měly podzimní barvy do červena, bylo to krásné


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 14-11-2018 v 16:09 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 87

citace:
Původní příspěvek od LinChi


5 minut.. ? to mi prosím vysvětli jak za pět minut zaliješ tolik květináčů

měl sem 6x 11 litr květináče.. a stejně to zalívám snad hodinu.. ( počítam i přípravu roztoku )

zalíváš konví nebo nějakou tlakovanou nádobou s rozprašovačem.. ?
řešíš nějak prolití květináčů rovnoměrně ? '
mohl by ses o tom krmení prosím toršku víc rozepsat ?
žádná věda natočím jedno ráno vodu, večer namíchám hnojiva a druhý den zaleju, zalejvám konví co má dva litry, jednou konví zaleju 4 kytky... prostě normální zálívání 😀

Old Post 14-11-2018 v 17:41 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 88

citace:
Původní příspěvek od WeedBurger
Já jsem ze spodku jednou vyždímal ještě dalších 100g. Ostříhal vršky, dva dny hnojil a pak 10 dní průplach a krásně mi dojely do tvrdých malých šišek.
Dokonce listy měly podzimní barvy do červena, bylo to krásné
já pokosil všechno najednou...

Old Post 14-11-2018 v 17:42 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 89



Vyhrabal jsem staré fotky z minulého roku. Tady je vidět výsledek pod 600W spodní 1/3 .. jen pro inspiraci.. akorát já suším ve stejném boxu a musel jsem udělat neprůsvitné vaky na stropě skříně, nebyla tam úplná tma, ale na prosuseni vrchů to stačilo mít lepší místo na sušení tak to udělám znovu..
Pěst kokos, 2 dny hnojení a 10 dní průplach. A že jsi to seknul, nevadí, třeba na příště, myslím že s tvým set upem bys toho udělal mnohem víc. Je to jen 12-13 dní svícení navíc a ty silné kmeny válí živiny jen do těch zbylých palic, ztvrdnou a dozrají


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Naposledy upravil WeedBurger 15-11-2018 v 19:21 PM

Old Post 15-11-2018 v 19:09 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 90

citace:
Původní příspěvek od WeedBurger
Vyhrabal jsem staré fotky z minulého roku. Tady je vidět výsledek pod 600W spodní 1/3 .. jen pro inspiraci.. akorát já suším ve stejném boxu a musel jsem udělat neprůsvitné vaky na stropě skříně, nebyla tam úplná tma, ale na prosuseni vrchů to stačilo mít lepší místo na sušení tak to udělám znovu..
Pěst kokos, 2 dny hnojení a 10 dní průplach. A že jsi to seknul, nevadí, třeba na příště, myslím že s tvým set upem bys toho udělal mnohem víc. Je to jen 12-13 dní svícení navíc a ty silné kmeny válí živiny jen do těch zbylých palic, ztvrdnou a dozrají
spodky jsem měl všechny prorostlí a kupodivu pěkný,na tu Jungli 😀 takže pohoda, včera jsem to ještě v pytli nalisoval a zase dal na síť, ať to má tvar, ještě je tam nějaká vlhkost,ale dneska večer nebo zítra to bude ready 😉

Old Post 17-11-2018 v 11:09 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 91

citace:
Původní příspěvek od WeedBurger
Vyhrabal jsem staré fotky z minulého roku. Tady je vidět výsledek pod 600W spodní 1/3 .. jen pro inspiraci.. akorát já suším ve stejném boxu a musel jsem udělat neprůsvitné vaky na stropě skříně, nebyla tam úplná tma, ale na prosuseni vrchů to stačilo mít lepší místo na sušení tak to udělám znovu..
Pěst kokos, 2 dny hnojení a 10 dní průplach. A že jsi to seknul, nevadí, třeba na příště, myslím že s tvým set upem bys toho udělal mnohem víc. Je to jen 12-13 dní svícení navíc a ty silné kmeny válí živiny jen do těch zbylých palic, ztvrdnou a dozrají
dýl bych to nechat nemohl,ten 50.den byl ideální, už bych riskoval plíseň...to je to poslední co bych potřeboval..Bylo to hotový tak i tak..

Old Post 17-11-2018 v 11:12 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 92


Teď jsem si vzpomněl, že jsem to vyfotil kolik to má jen pro zajímavost, když jsem to trošku v pytli pomačkal, ať to má nějakou strukturu..pytel má 17 gramů, váha váží+- 5 gramů,je tam ještě nějaký menší stonek někde a ještě vlhkost... která by měla být zítra už pryč 😉 ještě bylo vlhký co bylo na vrchních patrech na sítích, spodní tři patra byly suchý ve směs...

Old Post 17-11-2018 v 11:19 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 93

Ahoj Bourku, to je masáž!¡!!!!!!!
Takovy výsledek jsem u nikoho neviděl. JSI U ME BOREC!!!!!!, Teda pokud vidím dobře 1.500 gramofonu.
Dávej pozor na zavistive lidi.

Old Post 18-11-2018 v 08:53 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 94


citace:
Původní příspěvek od fikus37
Ahoj Bourku, to je masáž!¡!!!!!!!
Takovy výsledek jsem u nikoho neviděl. JSI U ME BOREC!!!!!!, Teda pokud vidím dobře 1.500 gramofonu.
Dávej pozor na zavistive lidi.
to je s vlhkostí ještě 😂😂😂😂 takový borec nejsem ještě 😂 je toho 1075 ještě se z toho půl kila vody vypařilo po tom co jsem to nalisoval a hodil zase zpátky na síť 😉

Old Post 18-11-2018 v 14:28 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 95

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Ahoj Bourku, to je masáž!¡!!!!!!!
Takovy výsledek jsem u nikoho neviděl. JSI U ME BOREC!!!!!!, Teda pokud vidím dobře 1.500 gramofonu.
Dávej pozor na zavistive lidi.


Fikusy ty me fascinujes, ty, takovej zkusenej pestitel, kterej kazdymu rika jak neni mozny aby tam mel tolik kolik ma, tak sis vazne myslel , ze je tam 1500 g ? Koukam, ze jak ma nekdo svetlo od Ledidealu tak i kdyby sklidil 5 g/w tak by si mu to odkejval sorry, ale timhle si to uplne zabil...

VÝROBA A PRODEJ LED SVĚTEL

Old Post 19-11-2018 v 14:46 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 96

To Frynk, jj to bude světlem. Pokud jsi trochu pochopil moji filozofii, tak bys měl vědět, že světlo je jen pár % s celkového pěstu. Psal jsem to tady 100 x. Mám takřka totožné světlo, tak vím, že za určité konstalace jde udělat ranec pod tímto světlem. A taky v tom je trochu sarkasmus.
Měl jsem minule kolo Padlí a pokud pánbůh se slituje a já budu zdraví, tak mám připraveno další kolo a tam dám o 1/3 víc než v kole minulem.(Teda je to moje přání a s trochou štěstí to půjde)
No a navíc jsem vyzkoušel x ledek, takže vím s vlastní zkušenosti ( ne jen co někdo vyčetl s netu a dělá tady chytraka a přitom kopíruje nesmyslné články o změny dna rostliny pomocí ÚV čka),že led technologie už dávno překonala hps.
(není to myšleno na tebe, ať se opět tady nehadame).
Upozorňuji, že mi je jedno pod čím si kdo pěstuje. Já se budu vyjadřovat jen k tématům, které mám odzkoušeno.

Naposledy upravil fikus37 19-11-2018 v 15:22 PM

Old Post 19-11-2018 v 15:07 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8122150 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív