Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » » n...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
SVORKIC
Nový Člen

Karma uživatele SVORKIC - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 6  

Re: NET Příspěvek č. 81

citace:
Původní příspěvek od AladinXXX
-foto pohled ze spodu

-nebudu se zlobit za nejakou tu karmu,jako podekovani,precejenom jsem to delal pro VAS.

-dikez za sledovačku


Zdravím pane,
jen mě tak napadlo, neuvažoval jsi o síti, která je na každé kytce zvlášť? Tahle je krásné profi udělaná, ale znemožňuje manipulaci s kytí, já dělám síť podobně jako ty jen ji dělám zvlášť na každou kytí, mám 1x1m box tzn rozměry každého čtverce jsou 33cmx33cm - upevnění je na tyčích v rozích květináče, každou kytí roztáhnu do vlastní sítě a je klid, když je třeba nějaká manipulace je to easy...
Jinak se omlouvám za SPAM ale chtěl jsem přispět, třeba to někomu pomůže

Old Post 06-09-2018 v 12:18 PM
SVORKIC je offline   Profil uživatele SVORKIC   Find more posts by SVORKIC   Foto galerie člena SVORKIC   Click here to Send SVORKIC a Private Message   Add SVORKIC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 82

ne v poradku,jen se klidne vyjadri.
Je to moc prace,davam hodne kytek,mit treba 11l teku bylo by to o necem jinem.me se libilo,mel to tady jeden borec,celej vyjizdeci suplik.to mi prislo lepsi protoze jsem driv treba NL tahal hodne daleko,napr 40-45cm pod siti.
Diky za koment,klidne prihod foto.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 06-09-2018 v 13:26 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 83

Škoda že to vylezlo tak málo nad tu síť.
Ale kurde fajnovy koberec
GL

pic ...

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 08-09-2018 v 17:17 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 84

Pod tímto světlem je rostlina trochu menší a více roztáhla do stran.Alespoň některé odrudy co jsem jel.

Old Post 08-09-2018 v 19:45 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 85

Uz se tesim na ten pohled 2 dni pred kosou.

Old Post 08-09-2018 v 20:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 86

Máš to nádherný draku!


Ser na Béma, Topola, Špidlu a Zemana
zpívej dokola se mnou ganja marihuana
papírky bonga, do toho tráva
ubal to s náma, zduň to, dej si páva.

Old Post 10-09-2018 v 09:12 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 87

diky kamo.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 10-09-2018 v 09:23 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
riskmc
Stálý Člen

Karma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 892 

Příspěvek č. 88

Kdyby tady bylo vic takovejch pestu tak dam k + ted nemuzu mam tam napsano bez se podelit s vice lidmi tak az budu moc k leti jen k tobe cau

Ajak se ti libi led za me dobry co se tyce rustu i kvetu .

Nenecham si vzit svuj klid....možna to znas a vis jak to mam hozeny...

Old Post 10-09-2018 v 19:58 PM
riskmc je offline   Profil uživatele riskmc   Find more posts by riskmc   Foto galerie člena riskmc   Click here to Send riskmc a Private Message   Add riskmc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 89

citace:
Původní příspěvek od riskmc
Kdyby tady bylo vic takovejch pestu tak dam k + ted nemuzu mam tam napsano bez se podelit s vice lidmi tak az budu moc k leti jen k tobe cau

Ajak se ti libi led za me dobry co se tyce rustu i kvetu .



To je jednoduchy , bez porozhledni se po vlaknech jak lidi pestuji a kdyz to bude stat za pochvalu tak das 4 growerum Kacko a pak muzes dat kacko konecne Bin Ladinovi.

Old Post 10-09-2018 v 20:30 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 90

A-ladin nebo Bin-ladin , vzdyt to zni skoro uplne stejne
Sorry za zasirani vlakna!

Old Post 10-09-2018 v 20:42 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 91

seržante,A-ladin nebo Bin-ladin , vzdyt to zni skoro uplne stejne,pane.
Sorry za zasirani vlakna!pane!

rikej mi normalne seržo.

-foto na str. 13.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Naposledy upravil AladinXXX 10-09-2018 v 23:02 PM

Old Post 10-09-2018 v 20:59 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 92

Hoj, na pohled to je krása, ale myslím, že moc s toho nevymackes. Ty led světla prosviti I krásně do hloubky, když máš světlo níž a pak je právě na kytce ranec. Tak to vypadá pěkně, ale stratis hodně g na kytce,tim že si tak oholil spodky. Já sice nikdy neholil spodky, tak moc o tom nemůžu psát, ale teoreticky bys měl větší výnos. Jsem zvědav na výslednou gramáž. Pokud ti tak nejde o výnos, tak je to paráda.

Old Post 12-09-2018 v 18:44 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 93

Od predátorů? Si tam vypouštěl roztoče? Jsou výborný.


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 14-09-2018 v 18:11 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 94

jo,vedu valku s trasnenkama,na chemky bylo pozde,tak jsem vypustil roztoce.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 14-09-2018 v 18:17 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 95

Ty jdou blbě i postřikem, stačí jich pár nechat a za dva týdny vše znovu.. ani se nestihnou kytky pořádně vzpamatovat když jsou už moc napadené.. ti roztoči mi pomohli i s třásněnkami, ale nevím do jaké míry, páč jsem to pak už sekal.. jsem zvědavý jak zaberou tobě. Držím palce..


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 14-09-2018 v 18:32 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 96

Transenky snad premuzes ! Roztoci dravy jsou nejlepsi !
Ale za me , mas nejhezci SCROG co sem kdy videl.
K+ leti

Old Post 14-09-2018 v 18:46 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1247110 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív