Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Prvni Indoor 4x Vero 29 gen 7 380W, satni skrin 100x60cm
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Ledkar
Nový Člen

Karma uživatele Ledkar - 64% Pěstitelská

Organika Prvni Indoor 4x Vero 29 gen 7 380W, satni skrin 100x60cm Příspěvek č. 1

Zdravim.
Tak jsem se konecne rozhoupal k vlastnimu pestu. Uz me nebavi hulit noname modely a desit se kolik zase hnojek jsem do sebe dostal.

Posadka: 5x Afghan Power F1 Fast version (Natural Seeds), 3x BLACK JACK F1 FAST VERSION (Sweetseeds), 3x JACK 47 F1 FAST VERSION (Sweetseeds)

Box: kvuli kamuflazi, jsem poridil satni skrin z bazaru s prostory 2x 100x60cm a uprostred 50x60 ten slouzi pro elktriku a elektroniku a jako sklad veci k pestu.
Zprovoznen mam zatim jen jeden prostor 100x60cm. Skrin mam v "pracovne", v mistnosti s extra vchodem.

Svetlo: 4x Vero 29 gen 7 380W od alucraftu

Folie: Orca

Odtah: Kovovy Dalap TURBINE M 125mm 370 m3/h umisten na pude. 6m flexi potrubi 125mm kominem k ventilatoru. Vetsi prumer jsem tam nenarval i kdyz snaha byla

Přítah: pasivní 25x25cm

Ofuk: 2x klips ventilator 20 cm

Kliceni: Minisklenik a Fleximix Root Riot

Medium: Hlina Plagron Light mix s perlitem

Nadoby: 8x kvetinac 11l

Hnojiva: BioCanna

Voda: Planovana je destovka, jestli teda zprsi a pro prvni tyden v propagatoru kupovana kojenecka. Samozrejmne bydlim ve srazkovem stinu

A proc sem s tim lezu? Prostudoval jsem horu informaci a stejne mam pocit ze nic nevim. To se tyka hlavne toho jakou metodu pestu zvolit. Jako zacatecnik si samozrejmne vyskakuju viz. sativni a indikove kytky v jednom boxu plus rovnou organika a pod. No asi si musim nabit hubu a tim nabrat zkusenosti.
Budu rad za kazdy postrech, radu, kritiku.
Diky predem, peknou nedeli a at to roste.

Old Post 13-05-2018 v 11:18 AM
Ledkar je offline   Profil uživatele Ledkar   Find more posts by Ledkar   Foto galerie člena Ledkar   Click here to Send Ledkar a Private Message   Add Ledkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ledkar
Nový Člen

Příspěvek č. 2

Kliceni

Nejak se mi nechtelo do kliceni v tamponech nebo ve vode, prijde mi to jako ztrata casu a manipulace s klicky mi prijde dost choulostiva Na moje medvedi tlapy.

Sel jsem tedy rovnou do kostek Root Riot a dirky prikryl odstrizenym kouskem kostky. Vse slo do propagatoru a prvnich 48h jsem jel svetlo 24/0 stazene na 60W. Teplota: 27°C Vlhkost: 85-95%. Pak 3 den, kdyz se ukazala vetsina rostlin jsem prepnul na 18/6 a 144W. Teplota: 25.7 Vlhkost: 88

Na obrazku u prvniho prispevku jsou kytky presne 4 dny po zaseti. Jen jeden J47 se louda, ale uz leze. Takze klicivost 100%.

Zatim podana 2x zalivka. 50 a 100 ml, temp: 25 EC: 0.1 Ph: 6.4 (bohuzel upravena kys. fosforecnou - uz take vim, ze kdyz uz, tak mela byt dusicna). O tom, ze se nemaji anorganicke kyseliny pouzivat v organice jsem se docetl pozde I kdyz je to logicke. Takze bud budu pouzivat kys. citronovou nebo mozna vubec. Uvidim jake Ph bude mit destovka.

Naposledy upravil Ledkar 13-05-2018 v 14:08 PM

Old Post 13-05-2018 v 11:49 AM
Ledkar je offline   Profil uživatele Ledkar   Find more posts by Ledkar   Foto galerie člena Ledkar   Click here to Send Ledkar a Private Message   Add Ledkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 75% Pěstitelská

Příspěvek č. 3

Budu sledovat, držím palce .

Old Post 17-05-2018 v 06:25 AM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 75% Pěstitelská

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4

Zdravim, jak ti tahne ten odtah na 6ti metrech flexi? Nejsou tam velky ztraty?

Problémy s fórem? Nebo potřebujete jenom upravit své téma? Kdyby cokoliv pošlete -> PM <-

Old Post 17-05-2018 v 09:12 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ledkar
Nový Člen

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Zedy
Zdravim, jak ti tahne ten odtah na 6ti metrech flexi? Nejsou tam velky ztraty?

Primo ztraty v potrubi jsem nepocital. Mam pul metru sonoflex ke kominu > spojka > pak 90° ohyb flexi (sem jsem koleno bohuzel nedostal) a 5 m nahoru > 90° koleno a pul metru flexi primo na ventilator. Teplotu udrzim 25-27 pokud jedou LEDky. Pokud je zhasnuto, musim obcas pritopit v mistnosti aby to nepadlo nekam hodne pod 20. Ale to vyresi regulace ventilatoru.

Kdyz spustim vent, tak skrin chvilku vrze jak stara drevena barka, nez se srovna s podtlakem A chova se to samozrejmne jako komin, pokud vypnu vent, maly tah je stale znat.

@poolys diky

Naposledy upravil Ledkar 17-05-2018 v 14:24 PM

Old Post 17-05-2018 v 13:38 PM
Ledkar
Nový Člen

Příspěvek č. 6

7. den (16.5.2018)
Presazeno do mensich kvetinacu. Puvodne jsem nechtel. Ale v tehle kostkach uz bych to neudrzel (koreny uz cuci ven) a navic chci dat delozni listky pod hlinu, takze jeste musi povyrust. Doufam, ze to s tim lepsim vetvenim neni kec

Namichana zalivka Biocanna dle navodu. EC: 0.66 Ph: 6.8 (upraveno bio citronem).
Podano 1l zalivky.
Svetlo: 190W, 24192 lux, 50cm. Box den: 25.6°C/61%, noc: 21°C/75%
Substrat: vodivost: 1553 uS/cm (EC 1.5?), hum: 69%.

Brko a hokej ted!!

Foto 2 a 3 porizeny dnes 8 den.

Old Post 17-05-2018 v 14:10 PM
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu

Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás