Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Prvni Indoor 4x Vero 29 gen 7 380W, satni skrin 100x60cm
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Ledkar
Stálý Člen

Karma uživatele Ledkar - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ledkar - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 43  

Organika Prvni Indoor 4x Vero 29 gen 7 380W, satni skrin 100x60cm Příspěvek č. 1


Zdravim.
Tak jsem se konecne rozhoupal k vlastnimu pestu. Uz me nebavi hulit noname modely a desit se kolik zase hnojek jsem do sebe dostal.

Posadka: 5x Afghan Power F1 Fast version (Natural Seeds), 3x BLACK JACK F1 FAST VERSION (Sweetseeds), 3x JACK 47 F1 FAST VERSION (Sweetseeds)

Box: kvuli kamuflazi, jsem poridil satni skrin z bazaru s prostory 2x 100x60cm a uprostred 50x60 ten slouzi pro elktriku a elektroniku a jako sklad veci k pestu.
Zprovoznen mam zatim jen jeden prostor 100x60cm. Skrin mam v "pracovne", v mistnosti s extra vchodem.

Svetlo: 4x Vero 29 gen 7 380W od alucraftu

Folie: Orca

Odtah: Kovovy Dalap TURBINE M 125mm 370 m3/h umisten na pude. 6m flexi potrubi 125mm kominem k ventilatoru. Vetsi prumer jsem tam nenarval i kdyz snaha byla

Přítah: pasivní 25x25cm

Ofuk: 2x klips ventilator 20 cm

Kliceni: Minisklenik a Fleximix Root Riot

Medium: Hlina Plagron Light mix s perlitem

Nadoby: 8x kvetinac 11l

Hnojiva: BioCanna

Voda: Planovana je destovka, jestli teda zprsi a pro prvni tyden v propagatoru kupovana kojenecka. Samozrejmne bydlim ve srazkovem stinu

A proc sem s tim lezu? Prostudoval jsem horu informaci a stejne mam pocit ze nic nevim. To se tyka hlavne toho jakou metodu pestu zvolit. Jako zacatecnik si samozrejmne vyskakuju viz. sativni a indikove kytky v jednom boxu plus rovnou organika a pod. No asi si musim nabit hubu a tim nabrat zkusenosti.
Budu rad za kazdy postrech, radu, kritiku.
Diky predem, peknou nedeli a at to roste.

Old Post 13-05-2018 v 11:18 AM
Ledkar je offline   Profil uživatele Ledkar   Find more posts by Ledkar   Foto galerie člena Ledkar   Click here to Send Ledkar a Private Message   Add Ledkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ledkar
Stálý Člen

Karma uživatele Ledkar - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ledkar - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 2

Kliceni

Nejak se mi nechtelo do kliceni v tamponech nebo ve vode, prijde mi to jako ztrata casu a manipulace s klicky mi prijde dost choulostiva Na moje medvedi tlapy.

Sel jsem tedy rovnou do kostek Root Riot a dirky prikryl odstrizenym kouskem kostky. Vse slo do propagatoru a prvnich 48h jsem jel svetlo 24/0 stazene na 60W. Teplota: 27°C Vlhkost: 85-95%. Pak 3 den, kdyz se ukazala vetsina rostlin jsem prepnul na 18/6 a 144W. Teplota: 25.7 Vlhkost: 88

Na obrazku u prvniho prispevku jsou kytky presne 4 dny po zaseti. Jen jeden J47 se louda, ale uz leze. Takze klicivost 100%.

Zatim podana 2x zalivka. 50 a 100 ml, temp: 25 EC: 0.1 Ph: 6.4 (bohuzel upravena kys. fosforecnou - uz take vim, ze kdyz uz, tak mela byt dusicna). O tom, ze se nemaji anorganicke kyseliny pouzivat v organice jsem se docetl pozde I kdyz je to logicke. Takze bud budu pouzivat kys. citronovou nebo mozna vubec. Uvidim jake Ph bude mit destovka.

Naposledy upravil Ledkar 13-05-2018 v 14:08 PM

Old Post 13-05-2018 v 11:49 AM
Ledkar je offline   Profil uživatele Ledkar   Find more posts by Ledkar   Foto galerie člena Ledkar   Click here to Send Ledkar a Private Message   Add Ledkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 83% PěstitelskáKarma uživatele poolys - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 3

Budu sledovat, držím palce .

Old Post 17-05-2018 v 06:25 AM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4

Zdravim, jak ti tahne ten odtah na 6ti metrech flexi? Nejsou tam velky ztraty?

Old Post 17-05-2018 v 09:12 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ledkar
Stálý Člen

Karma uživatele Ledkar - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ledkar - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Zedy
Zdravim, jak ti tahne ten odtah na 6ti metrech flexi? Nejsou tam velky ztraty?


Primo ztraty v potrubi jsem nepocital. Mam pul metru sonoflex ke kominu > spojka > pak 90° ohyb flexi (sem jsem koleno bohuzel nedostal) a 5 m nahoru > 90° koleno a pul metru flexi primo na ventilator. Teplotu udrzim 25-27 pokud jedou LEDky. Pokud je zhasnuto, musim obcas pritopit v mistnosti aby to nepadlo nekam hodne pod 20. Ale to vyresi regulace ventilatoru.

Kdyz spustim vent, tak skrin chvilku vrze jak stara drevena barka, nez se srovna s podtlakem A chova se to samozrejmne jako komin, pokud vypnu vent, maly tah je stale znat.

@poolys diky

Naposledy upravil Ledkar 17-05-2018 v 14:24 PM

Old Post 17-05-2018 v 13:38 PM
Ledkar je offline   Profil uživatele Ledkar   Find more posts by Ledkar   Foto galerie člena Ledkar   Click here to Send Ledkar a Private Message   Add Ledkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ledkar
Stálý Člen

Karma uživatele Ledkar - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ledkar - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 6




7. den (16.5.2018)
Presazeno do mensich kvetinacu. Puvodne jsem nechtel. Ale v tehle kostkach uz bych to neudrzel (koreny uz cuci ven) a navic chci dat delozni listky pod hlinu, takze jeste musi povyrust. Doufam, ze to s tim lepsim vetvenim neni kec

Namichana zalivka Biocanna dle navodu. EC: 0.66 Ph: 6.8 (upraveno bio citronem).
Podano 1l zalivky.
Svetlo: 190W, 24192 lux, 50cm. Box den: 25.6°C/61%, noc: 21°C/75%
Substrat: vodivost: 1553 uS/cm (EC 1.5?), hum: 69%.

Brko a hokej ted!!

Foto 2 a 3 porizeny dnes 8 den.

Old Post 17-05-2018 v 14:10 PM
Ledkar je offline   Profil uživatele Ledkar   Find more posts by Ledkar   Foto galerie člena Ledkar   Click here to Send Ledkar a Private Message   Add Ledkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ledkar
Stálý Člen

Karma uživatele Ledkar - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ledkar - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 7


Tak jsem si ja hlava vyhulena vzpomel na email zadany pri registraci a obnovil jsem si heslo Takze muzu konecne pokracovat v reportu.

9. den rustu
Tezkej vypadek v noci. 0:20-9:30!!! Napeti jen cca 60V!!
V boxu temp k ranu 18.8. Svetlo uz jsem nezapinal, takze meli 15 hod. tmu

10. den rustu
Jen navsteva kamose

Old Post 04-06-2018 v 15:34 PM
Ledkar je offline   Profil uživatele Ledkar   Find more posts by Ledkar   Foto galerie člena Ledkar   Click here to Send Ledkar a Private Message   Add Ledkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ledkar
Stálý Člen

Karma uživatele Ledkar - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ledkar - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 8


11. den rustu
Pri prohlizeni timelapse videa jsem zahledl pohyb na hline. Jak se ukazalo jsou to Smutnice. Aplikovan tabakovy vyluh. Zabralo to
Nasazeny lepove desky (zlute i modre).

Dost pochybuju ze bych to bez kamery odhalil uz takhle v zacatku. Takze doporucuju. Je napriklad videt, ze kytky prestaly rust (nestihal jsem presadit).

EDIT: Ten obrazek mel byt animovanej gif. Ale G to vykosti. Takze nic

Old Post 04-06-2018 v 15:59 PM
Ledkar je offline   Profil uživatele Ledkar   Find more posts by Ledkar   Foto galerie člena Ledkar   Click here to Send Ledkar a Private Message   Add Ledkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ledkar
Stálý Člen

Karma uživatele Ledkar - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ledkar - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 9



20. den rustu
Presazeno do finalnich kvetniku (nakonec 6L oproti puvodne planovanym 11L). Asi dost pozde podle korenu. Kytkam uz se nechtelo moc rust.
Zalivka destovka - final EC 0.5 Ph: 6.7.
Kazda slupla 1,5 Litru. Cekem 13.5 Litru.

Old Post 04-06-2018 v 16:10 PM
Ledkar je offline   Profil uživatele Ledkar   Find more posts by Ledkar   Foto galerie člena Ledkar   Click here to Send Ledkar a Private Message   Add Ledkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ledkar
Stálý Člen

Karma uživatele Ledkar - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ledkar - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 10

24. den rustu

Trem kytkam uhnil/prehnil stonek v prosotru tesne pod hlinou, asi nejspis kvuli rootitum. Saji jako houby vodu do prostoru kolem stonku. A ze by se to chtelo rozpadnout, na to ten material vubec nevypada. Naprd.

Na druhe fotce v prispevku vyse, je to ta dole napravo. Proste prestaly rust. Zajimave je, ze po tom co mi zustaly v ruce pri zalevani, jsem si vsiml, ze uz maji zase nove korinky. Dal jsem je do vody a pokud to pujde dam je ven.

Takze pokracuju jen se 6 kytkama

Old Post 04-06-2018 v 16:19 PM
Ledkar je offline   Profil uživatele Ledkar   Find more posts by Ledkar   Foto galerie člena Ledkar   Click here to Send Ledkar a Private Message   Add Ledkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ledkar
Stálý Člen

Karma uživatele Ledkar - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ledkar - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 11


26. den rustu
Provedl jsem jednoduchy zastip a zacinam pouzivat ohybaci kolenka. Musim ten prostor zaplnit jen se 6 holkama.

Cca 30 den bych chtel prepnout na 12.

Old Post 04-06-2018 v 16:25 PM
Ledkar je offline   Profil uživatele Ledkar   Find more posts by Ledkar   Foto galerie člena Ledkar   Click here to Send Ledkar a Private Message   Add Ledkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 12

Možná se mi to jen zdá z té přesvícení fotky, ale jak.moc to hnojis? Listy mi přijdou docela dost světlé...

Old Post 05-06-2018 v 01:27 AM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loyd
Stálý Člen

Karma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 116 

Příspěvek č. 13

Mozna malo hnoji , mozna spatny ph. Ale urcite maj malo hořčíku.

Old Post 05-06-2018 v 07:27 AM
Loyd je offline   Profil uživatele Loyd   Find more posts by Loyd   Foto galerie člena Loyd   Click here to Send Loyd a Private Message   Add Loyd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 14

Hořčík se projevuje jinak . Tyhle výkřiky fakt miluju , kluk jede poprvý indoor a nějaký nedochudce mu začne cpat do hlavy blbosti .

Zkus je nechat trochu víc proschnout

A prosím prosím , ze to na stěnách není alobal ? 😂

Hele na začátek moc pěkný . Můj názor , když nechávas naklíčit semínka tak 24/0 je blbost , semínka správně mají klíčit ve tmě , až když se objeví šlahoun tak začít svítit. Bio canna není úplně organická řada hnojiv, neboli je to částečně organické hnojivo a částečně minerální , ty minerály jsou získávány ekologicky šetrnou metodou , proto Bio-canna . Ale z větší části je to organická jak říkáš . To je další vec , organická hnojiva by neměla být moc v teple tak si hlídej kolik máš stupňů v ty míst osti uprostřed co používáš jako sklad .

Ať se daří

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 05-06-2018 v 08:59 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loyd
Stálý Člen

Karma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 116 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od BRooT
Hořčík se projevuje jinak . Tyhle výkřiky fakt miluju , kluk jede poprvý indoor a nějaký nedochudce mu začne cpat do hlavy blbosti .

Zkus je nechat trochu víc proschnout

A prosím prosím , ze to na stěnách není alobal ? 😂

Hele na začátek moc pěkný . Můj názor , když nechávas naklíčit semínka tak 24/0 je blbost , semínka správně mají klíčit ve tmě , až když se objeví šlahoun tak začít svítit. Bio canna není úplně organická řada hnojiv, neboli je to částečně organické hnojivo a částečně minerální , ty minerály jsou získávány ekologicky šetrnou metodou , proto Bio-canna . Ale z větší části je to organická jak říkáš . To je další vec , organická hnojiva by neměla být moc v teple tak si hlídej kolik máš stupňů v ty míst osti uprostřed co používáš jako sklad .

Ať se daří

Jak se podle tebe projevuje ?
Nasel sis neco na googlu ve stylu pokrocily stadium deficitu horciku?
To uz je docela pozd epokud soudis podle fotek , zaklad je to odhadnout trochu driv a jelikoz sem jel podobnej setup jako kolega a temer vzdy sem mel deficit horciku tak si troufam tvrdit ze ma rada je hodnotnejsi nez tva at to necha poschnout.
“Kybys o tom neco vedel , nepises to cos psal “
S klicenim souhlasim, zbytek je mimo. Proschlej substrat = deficit cal mag , spatna nasakavost , oschly koreny.
Nemusi to platit vzdy , ale tohle rozhodne “preliti “ neni.

Old Post 05-06-2018 v 11:09 AM
Loyd je offline   Profil uživatele Loyd   Find more posts by Loyd   Foto galerie člena Loyd   Click here to Send Loyd a Private Message   Add Loyd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 16

http://www.canna-cz.com/info-courier_magnesium

Deficit hořčíku zanechává na listech skrvny, taky jsem se stím potýkal, a neměl by takhle zelené listy bez jediné tečky při "pokročilém" deficitu hořčíku.

Koukni se na příspěvky od Hlavy kde vysvětluje vliv Suchy/Mokrý cyklus při pěstování v hlíně.

Vzhledem k tomu, že na každé fotce vypadá hlína mokrá, tak bych tipoval, že kořeny nemají čas "dýchat". Taky můžeš zkusit přidat do zálivky 1ml/10l peroxidu vodíku na pročiště a okysličení, ale musíš počítat stím, že pokud jedeš organiku tak to zabije a velkou část organických hnojiv.

Hlína není kokos a zas opačně, hlína když proschne tak ti nezpůsobí decifit cal,mag. Nasákavost se spravý po prvním zalití. Kořeny neoschnou pokud nejsou na přímém světle (kytka si udržuje kořeny vlhké díky vláze co má v sobě) proto, když je suchý substrát tak zvadnou listy, vláha se přesune do kořene aby nezaschl.

Respektuji i tvůj názor. Ale při tomhle případě si myslím, že zbytečně by tam narval moc hořčíku a víc tomu ublížil než pomohl.

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 05-06-2018 v 14:28 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-09-2018 - Indoor 4x Vero 29 gen 7 380W, satni skrin 100x60cm, 2 kolo - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0849330 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív