Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Komorní outdoor 2018
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 162  

Obecné Komorní outdoor 2018 Příspěvek č. 1

Zdravím všechny growery a zahradníky cechu pěstitelského!

Po delší odmlce jsem tu. V zimě mě přepadlo pár myšlenek s představou, že bych mohl letos jet outdoor. Představa krásná, ovšem člověk musí svůj koníček skloubit s dalšími povinnostmi a pramálo času na všechno. Leč growing člověku činí radost, má potěšení ze svých výsledků a z toho že projekt je zdárný a probíhá dle předem jasně definovaného plánu; ačkoli všichni víme, že často je nutné improvizovat.
Mám vcelku omezené možnosti, a proto pojedu pouze outdoor v komorní sestavě. Dle všeho mám k dispozici místo na tři kytky, což není zrovna moc. Nutno ale podotknout, že mi ani tak nejde o kvantitu, nýbrž o kvalitu a samotnou radost z growingu. Také by byla ideální rozmanitost strainů.
Postupně budu přidávat příspěvky z přípravy na letošní out, uvažuji o kulatých maltovnících co by pěstebních nádobách o objemech 45 nebo 60l, do kterých vyvrtám zezpod díry pro drenáž, medium si budu míchat vlastní (zahradnický substrát+lignocel+perlit v daných poměrech).
Zatím jsem neuvažoval o speciálních pěstebních technikách jako cropping apod., to přijde v úvahu dle toho, jaká bude genetika.
Hnojky budu řešit operativně, určitě ale chci používat co nejméně chemie. Rozhodně guano najde svoje místo na příkrm kytek.
Otázka nejdůležitější a to je otázka genetiky zatím zůstává otevřená, nicméně jak jsem zmínil, budu cílit na rozmanitost. Čte-li to tu nějaký šikovný matkář, budu rád, když se ozve přes PM s nabídkou řezů. Neměl by být problém dojet kamkoli, však Moravu preferuji více.
Takže toto je můj první, úvodní příspěvek. Další budou postupně následovat i s fotkami, v podstatě s každou novinkou či změnou. Všem kolegům přeju pohodovou sezónu!

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Old Post 17-04-2018 v 15:51 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-06-2018 - Starý kompost? outdoor 2018 - 14 odpovědí
09-05-2018 - Outdoor 2018 - 2 odpovědí
25-09-2018 - Outdoor 2018 - 58 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3887490 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív