Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Sestaveni prvniho Homeboxu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Hujakupa
Nový Člen

Karma uživatele Hujakupa - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 4  

Sestaveni prvniho Homeboxu Příspěvek č. 1

Ahoj lidi,mohl by mi prosim nekdo poradit jake komponenty nakoupit na prvni homebox ? koukal jsem na komplety co se prodavaji a je mi jasne ze to je zbytecne natazena cena za to ,urcite se da lepe seskladat a za mensi penize nebo minimalne lepsi vybaveni . Diky za rady a postup , Hanz

Old Post 04-03-2018 v 18:37 PM
Hujakupa je offline   Profil uživatele Hujakupa   Find more posts by Hujakupa   Foto galerie člena Hujakupa   Click here to Send Hujakupa a Private Message   Add Hujakupa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 2

Vyberes si wattaz a podla toho velkost boxu.
250w-60x60 az 80x80 odtah cca 180m3/h
400w-80x80 az 100x100 odtah cca 300m3/h
600w-100x100 az 120x120 odtah cca 450m3/h

Odtah ti staci TT ktore zaboxujes do krabice a je.
Este kupis ofuk aspon 30w a mozes pestovat.

Old Post 04-03-2018 v 20:29 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 3

Ventilátory TT moc nedoporučuji, z vlastní zkušenosti .. radši bych si připlatil za nějaky NTS UFO nebo Prima Klima
Doporučuji pročítat grower, ostatní stránky a nebo knížky než začneš
Dobrá je Mr jose - jak pestovat indoor nebo Weedology


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 04-03-2018 v 20:50 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 4

tuto to máš celkom dobre v kocke:
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=77004

Old Post 04-03-2018 v 21:14 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
savy
Stálý Člen

Karma uživatele savy - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 5

Pokuď nemáš moc peněz koukni tady na bazarek . Jsou tam i komplety takže nemušíš nic špekulovat.

Jinak na první pěst bych šel do 400W .

Old Post 06-03-2018 v 16:04 PM
savy je offline   Profil uživatele savy   Find more posts by savy   Foto galerie člena savy   Click here to Send savy a Private Message   Add savy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od savy

Jinak na první pěst bych šel do 400W .


No já ti nevím, 400w bude poměrně topit = vyšší šance začátečnických chyb 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 06-03-2018 v 16:12 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
savy
Stálý Člen

Karma uživatele savy - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Pítr90


No já ti nevím, 400w bude poměrně topit = vyšší šance začátečnických chyb 😉


Já jel taky první pěst 400w a nebyl problém ,samozdřejmě mušiš mít dobrý odtah...(adekvatní na roměr boxu) . Stejně v prvním kole bude spoustu chyb ale to ktomu patří ...

Old Post 06-03-2018 v 16:21 PM
savy je offline   Profil uživatele savy   Find more posts by savy   Foto galerie člena savy   Click here to Send savy a Private Message   Add savy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hujakupa
Nový Člen

Karma uživatele Hujakupa - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 8

Co sem si cetl tak jsem prave myslel taky 400w, no chtel bych do 10 t. Koupil bych i komplet ale zbytecny platit prachy navic kdyz muzu investivat do lepsiho. Videl bych na to rozmery 80x80x200 nejsky stan klidne

Hujakupa

Old Post 06-03-2018 v 20:44 PM
Hujakupa je offline   Profil uživatele Hujakupa   Find more posts by Hujakupa   Foto galerie člena Hujakupa   Click here to Send Hujakupa a Private Message   Add Hujakupa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
savy
Stálý Člen

Karma uživatele savy - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Hujakupa
Co sem si cetl tak jsem prave myslel taky 400w, no chtel bych do 10 t. Koupil bych i komplet ale zbytecny platit prachy navic kdyz muzu investivat do lepsiho. Videl bych na to rozmery 80x80x200 nejsky stan klidne


No pokuď chceš box 80x80 tak tam dej 250W to bohatě stačí a nebudeš mít problém s vysokou teplotou.... 400W se spiše hodí do 100x100

Old Post 06-03-2018 v 22:40 PM
savy je offline   Profil uživatele savy   Find more posts by savy   Foto galerie člena savy   Click here to Send savy a Private Message   Add savy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hujakupa
Nový Člen

Karma uživatele Hujakupa - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 10

Okey, tak to mam box 80x80x185 a osvetleni 250w . Tipy jaky jsou cenove dobr a zaroven kvalitni?
A co dalsi komponenty tak aby to do sebe zapadalo? Diky

Hujakupa

Old Post 07-03-2018 v 08:07 AM
Hujakupa je offline   Profil uživatele Hujakupa   Find more posts by Hujakupa   Foto galerie člena Hujakupa   Click here to Send Hujakupa a Private Message   Add Hujakupa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 11

Nebylo by lepší dát do vyhledávání tady na G. něco jako 250w a projít si pěsty, kouknout co tam lidi mají za výbavu?

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 07-03-2018 v 10:20 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madaros
Stálý Člen

Karma uživatele Madaros - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 12

Taky si myslim ze jak si proctes pesty pod 250w tak si udelas svuj nazor a set up podle sebe.

Old Post 31-03-2018 v 23:43 PM
Madaros je offline   Profil uživatele Madaros   Find more posts by Madaros   Foto galerie člena Madaros   Click here to Send Madaros a Private Message   Add Madaros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1557140 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív