Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani IV.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22 23 24 »
Autor
Téma 
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 337


Pohľad zboku - svetlo je tenké cca ako zapaľovač CLIPPER, prípadne izolačná páska- preto sa hodí aj do nižších priestorov

Old Post 28-01-2019 v 18:02 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 338

doprava zalezi kolko beres ale jeden panel + chladic ma asi 1.5kg.

takze panel s chladicom cca 50usd x 4 = 200 usd
zdroj 1 ks 30usd
Posta tak 100-150
Spolu cca do 400usd
dan 20% + clo 2-3% tusim = 80usd

takze si na cca 10 000kc

Alibaba - platis vacsinou prevodom na ucet, treba anglicky aby si to vykomunikoval , X krat dokola aby ti neposlali nieco ine ako to niekedy vedia.
Ked to maju skladom (co vzdy tvrdia ze maju, ale stane sa nieco "neocakavane" a cakas 2t naviac) z ciny to mas v CZ asi za 3-4dni max.
Potom par dni Colnica a ked ide vsetko hladko mas to za 1-2d doma.

Mozes poziadat predajcu aby ti upravili cenu , ale ked sa to colnikom nebude pozdavat budu chcet nejaky screenshot uctu odkial si to platil a kolko...

Alebo napises tuto DrGrin a mas to o par korun viac ale bez srania a uz nastavene/zlozene od predajcu ktoreho ma urcite overeneho

Old Post 28-01-2019 v 18:20 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bep Kororoti
Nový Člen

Karma uživatele Bep Kororoti - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 339

Ahoj. Prosím Vás o radu ohledně tohoto světla. Dá se věřit recenzím? Překvapuje mě cena. Co to může být za COB? Někdo nějaký názor?
http://www.hipargero.com/product/hg450ledgrowlight/

Old Post 28-01-2019 v 21:53 PM
Bep Kororoti je offline   Profil uživatele Bep Kororoti   Find more posts by Bep Kororoti   Foto galerie člena Bep Kororoti   Click here to Send Bep Kororoti a Private Message   Add Bep Kororoti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 340

nezda se mi to,jak to sviti fialove tak to bejva disko,cenna taky nesedi,i na oko je to moc hezky,opravdovy ledky jsou na sviceni a ne na pohled vis jak.
za me ne ee.
-zkus overeny zdroje jako je ledideal,frynk,alucraft....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 28-01-2019 v 22:16 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 341

citace:
Původní příspěvek od psyweed
doprava zalezi kolko beres ale jeden panel + chladic ma asi 1.5kg.

takze panel s chladicom cca 50usd x 4 = 200 usd
zdroj 1 ks 30usd
Posta tak 100-150
Spolu cca do 400usd
dan 20% + clo 2-3% tusim = 80usd

takze si na cca 10 000kc

Alibaba - platis vacsinou prevodom na ucet, treba anglicky aby si to vykomunikoval , X krat dokola aby ti neposlali nieco ine ako to niekedy vedia.
Ked to maju skladom (co vzdy tvrdia ze maju, ale stane sa nieco "neocakavane" a cakas 2t naviac) z ciny to mas v CZ asi za 3-4dni max.
Potom par dni Colnica a ked ide vsetko hladko mas to za 1-2d doma.

Mozes poziadat predajcu aby ti upravili cenu , ale ked sa to colnikom nebude pozdavat budu chcet nejaky screenshot uctu odkial si to platil a kolko...

Alebo napises tuto DrGrin a mas to o par korun viac ale bez srania a uz nastavene/zlozene od predajcu ktoreho ma urcite overeneho



zdroj na 4 QB panely ze 30 USD? můžeš poslat link? to se mi nechce věřit že se dá sehnat efektivní a kvalitní zdroj za 30 USD. Proč říkám efektivní a kvalitní? protože když už člověk investuje do lepších čipů je škoda to celý potpit zdrojem který má efektivitu sotva 80% a odejde po půl roce :-) Určitě bych doporučil zdroj řady HLG a na 4 desky konkrétně HLG-480h-XXb ,takovej zdroj se třeba na aliexpressu moc neprodává protže se jim nevyplatí to fejkovat, ale pár lidí to tam má za cca 100-130USD, v čechách se pohybují ceny okolo 3500+ s DPH

Já osobně kvalitu zdrojů považuji za ještě důležitější než kvalitu LEDek a mám pro to své důvody, za moje desetiletý podnikání v oblasti LED jsem zjistil, že když se něco pokazí, tak je to buď lidkský faktor nebo napájecí zdroj pro LED nebo řídící modul LED diod. Samotný LEDky většinou přežijí vše a jsou schopný vystřídat několik zdrojů za svůj život :-)

Úplně jiná písnička je když zvolíš kvalitní LEDky, dobře nadimenzovaný chlazení a kvalitní zdroj (mean-well HLG) Dřív se pokazí odtahy, ofuky, rozpadne stan, sousedi mezitím postaví novej dům a dokončí se D1 a až potom se možná začne trochu kazit tato sestava :-)


citace:
Původní příspěvek od Bep Kororoti
Ahoj. Prosím Vás o radu ohledně tohoto světla. Dá se věřit recenzím? Překvapuje mě cena. Co to může být za COB? Někdo nějaký názor?
http://www.hipargero.com/product/hg450ledgrowlight/


Díval jsi se na to video s kterým to prezentujou? je tam přesně vidět jakýho efektu dosáhneš, 4 kytky, každá vypadá dost neduživě, předpokládám že to natáčely někde v konečnější fázi květu (proč by se chlubily něčím co bude za 14dní ještě mohutnější?) takže z toho sklidí MAX 50g možná i ne, koukni na to je to tam. Kloubouk dolů tomu kdo se rozhodl "jo tohle video tam musíme dát, díky tomu to bude každej kupovat" spletli se ale v tom že špatně odhadli cílovou klientelu, ta přece není úplně vypatlaná a pár kytek už určitě vypěstovali, takže dokážou z přiloženého videa usoudit že je to vlastně horší než 125W CFL... vždyť lepší výkony podávají borci zde v kategorii mikropěstování pod 70W HPS :-)

Za tu cenu kup radší jeden SMD LED panel osazenej kvalitníma čipama, sice bude mít "jen" 120-130w) ale bude dvakrát slinější jak zmiňovaná "čtyřistapadesátka"

citace:
Původní příspěvek od svijan


Díky za názor. Zajímalo mě hlavně jak moc se na ten obchod dá spolehnout, za jak dlouho by to třeba přišlo apod. Původně jsem plánoval 190 W DIY set z Alucraftu, ale ty DIY sety už nemají v nabídce a mít nebudou. Sám si to nesestavim takže pujdu do těch QB 288. Mám stan 90x90, plánuju do něj 2 kusy tohoto panelu. Bude to dostačující ?


Taky mě mrzí že už je neprodáváme, na druhou stranu dost lidí chtělo abchom jim chladič řízly napůl aby bylo lepší rozprostření světla, následně nastal problem se zavěšením, musel se dávat další zdroj pro ventilátory, jiná kabeláž atd... nahradili jsme to chladičema z G-MAXXek který jsou schoný uchladit až max. 150w, i více (testoval jsem na nich vero půštěný na 280W :-D to byla celkem nálož (nutno podotknout že při takovým zatížení už dost neefektivní nálož :-D)

Každopádně nezoufej, QBčka jsou dobrou alternativou DIY setů, dokonce si troufám tvrdit že jsou i lepší, navíc už máme 3000, 4000 a 5000k a připravujeme další sety s QBček, velký světla z QBček prostě sem se do těch desek zamiloval :-D kombinace QB + V29ka bude taky dosta zajímavá :-)

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Naposledy upravil Fruddy 29-01-2019 v 10:24 AM

Old Post 29-01-2019 v 09:52 AM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 342

smazáno - nebo ne?

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 29-01-2019 v 10:22 AM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svijan
Stálý Člen

Karma uživatele svijan - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 343

Fruddy- díky za info. Já to beru spíš experimentálně takže nezoufám :-D
Jde o to že nemám ted najednou třeba na 4 QB panely, který by třeba byly optimální na můj prostor ale rozhodně do budoucna plánuju tu watáž navyšovat. Kombinace těhle panelů s Verem se mi moc zamlouvá, pěknej set tady má třeba DrGrinspoon, ale jak řikám, momentálně si takový světlo nemůžu dovolit. Tak snad bude něco takovýho v nabídce na Alucraftu co nejdřív :-D
Držim palce

Old Post 29-01-2019 v 18:03 PM
svijan je offline   Profil uživatele svijan   Find more posts by svijan   Foto galerie člena svijan   Click here to Send svijan a Private Message   Add svijan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Spectrum king akce!! Příspěvek č. 344

Ted maji v akci na hotchilli spectrum king sk402
https://www.hotchilli.cz/spectrum-k...um-king-sk-402/
Co na to rikate ?? Todle nebo radeji frynk panel??



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 30-01-2019 v 12:56 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 345

Growoli - do akého priestoru to chceš?

Old Post 30-01-2019 v 13:23 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Re: Spectrum king akce!! Příspěvek č. 346

citace:
Původní příspěvek od Growoli
Ted maji v akci na hotchilli spectrum king sk402
https://www.hotchilli.cz/spectrum-k...um-king-sk-402/
Co na to rikate ?? Todle nebo radeji frynk panel??


To uz si radeji kup a poskladej QB.. ;-) Za tuhle cenu to je ulet pri dnesni urovni COB a QB..
Kdyz to mivaj v US v akci ,tusim na Black Friday to stalo 600USD ;-)

Edit/navic ty hodnoty a porovnani s jinymy vystupy,nejsou nejaky oslnivy ...za ty penize bych si to urcite nekoupil...to uz je lepsi opravdu nejaky COB nebo QB ;-)

Old Post 30-01-2019 v 13:44 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 347

Pokud chces uvalit tolik penez,tak bud vyuzij ofiko prodavajicich v CR a maj reklamu tady na foru a nebo si kup rovnou tohle a mas klid.Samozrejme zalezi do jak velkyho pokoje to mas :-)
https://www.amazon.com/dp/B071WD7Q3...1_t5_B01M2A7XQH

Old Post 30-01-2019 v 13:57 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 348

@Fruddy: 1x zdroj som od oka zadal sumu co stoji v CZ nejaky MW ELG - lepsie by boli asi dat 2x. Cena je len hruby nastrel pre predstavu.

Zdroj / Dosku neberes z aliexpress ale z alibaba. Na Aliexpress su neni moc tie komponenty panel/zdroj.
Ak myslis ze dostanes FAKE otvoris staznost - cize ti vratia prachy a predajca ma problem.

Ak mas presnejsie info ohladom zdrojov / panelov uved tu konkretne modely + panely aky zdroj treba pre aku konfiguraciu. urcite sa to hodi viacerym clenom

Napr:

1x panel LM301b 288x + zdroj
2x panel
4x panel...atd

Lebo X ludi tu pise teorie a malokto da konkretny typ / zostavu. Realne viac uzitocnych info najdem na rollitup alebo ledgardener.com

Old Post 01-02-2019 v 17:50 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 349

Cena zdroja sa odvíja od wattáže, ja väčšinou používam viac ks HLG 120h-c1400b (cca 55€/ks), niekto má radšej HLG 120h-c2100b, iný zas radšej použijú HLG320 /HLG480 a napájajú všetko na jeden driver. Záleží ako veľmi chce človek zachovať efektivitu svetla, niekto proste chce zo svetla dostať čo najviac, je to proste individuálne.

Old Post 01-02-2019 v 18:55 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 350

Čauko draci,jdu na vás s jednoduchou otázkou,avšak přes PM jsem se ke konečné odpovědi nedopídil.. Přemýšlím,že bych na zkoušku koupil Spider Vero gen7 242W,ale nejmenší stan mám 90x90 a nevím,jestli by to do něj stačilo (jako aby to valilo pořádně,nechci to půl na půl) tak bych potřeboval pár jiných názorů,někdo říká jo,někdo ne. Díky moooc


Ser na Béma, Topola, Špidlu a Zemana
zpívej dokola se mnou ganja marihuana
papírky bonga, do toho tráva
ubal to s náma, zduň to, dej si páva.

Old Post 05-02-2019 v 06:57 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 351

Určitě ti to stačí bude měl jsem ho v 90x90 taky.

Old Post 05-02-2019 v 07:01 AM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 352

Za me nee,je to slaby,ja bych chtel bombu a tto tohle neni.
Ikdy o necem podobnym uvauju do boxu 120x60,ale pro me to bude poradd dvojka,jednicka je moje veru330w

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 05-02-2019 v 08:29 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22 23 24 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-02-2018 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani III. - 1011 odpovědí
04-10-2016 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani II. - 1018 odpovědí
21-04-2014 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani I. - 1016 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7441860 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív