Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » PROSÍM o radu, svěšené listy+vypadaj jak po válce
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

PROSÍM o radu, svěšené listy+vypadaj jak po válce Příspěvek č. 1

Zdravim,

Vyskytl se mi větší problém.
Mám 5x Green Poison F1 - Staré 21 dní

600w dual spectrum+cooltube, odtah tt125 , set hnojiv biobizz, zvlhčovačka, 3x ofuk

Do minulého týdne bylo vše v pohodě, před 4 dny příznaky nedostatku Mg .. Tak jsem dal postřik Fish Mix 1ml / l + bio heaven 1ml / l ...

Nedostatek byl z důvodu nekalibrovaného PH metru .. místo 6PH ukazoval 7PH .. ted by měl být v pořádku.

Listy svěšené + okraje do středu .. barva sytě zelená + až budu doma dám FOTO

Před 5 dnama jsem zastřihnul za 3 nebo 4. patren ted nevím ..

Spodní první patro jsem odstranil, a zkouším LST ..
Ale vzhledem jsou hrozné .. Jsou na svůj věk malé asi 10cm a 5 pater (blízko u sebe) --> Lampu 600w jsem zvedl na nějakých 80-90cm od kytek.
Dnes ráno jsem prolil čistou vodou PH 6,5.
Teplota noc 18,5 - 21 stupnu
Teplota den 24 - 28 stupnu
vlhkost 50-75%

Někdo nějaké rady?
Můj plán je počkat do soboty, jestli se holky zotaví .. nebudu zalívat nic .. ani LST .. prostě je nechám ... do pondělí snad budou dobrý a dám jim každopondělní dávku hnojiv .. a prodloužím růst o 1 týden .. jelikož jsem týden růstu ztratil.

Budu rád za každou radu a reakci. Děkuji

(Foto dodám kolem 14,00-15,00)

Old Post 31-01-2018 v 09:03 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 2

Jinak mam hlínu , biogreen light mix .. květináče 5,6L , příští týden chci přesadit do 11L a za 2-3 týdny až budou mít 40-45cm a alespon 2x zastřižené přepnout na 12/12 květ ..
Ještě se chci zeptat po kolika patrech mužu znovu zastřihnout?
Chci něco takového: https://imgur.com/zWgml01
Abych měl na každé 8 - 12 větví a dá je do SCROG sítě ..

Old Post 31-01-2018 v 09:10 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 3

Jsem doma, překontroloval ..
Výška 12-13cm za 21 dní ..
Listy: https://imgur.com/kH0a1bJ foto
Kyti: https://imgur.com/HWJhhcQ a https://imgur.com/Tg1jP1f
Listy hrubé, kroutí se okraje směrem nahoru .. před 3 dnama TOPPING metoda
2x denně .. ráno a odpoledne dávám postřik pouze vodou ..
Ph držím 5,8 - 6,5 ..
Nevíte co dělám špatně nebo co spravit?

Old Post 31-01-2018 v 13:22 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 4

čau, dle mého bych řekl, že ty zkoucený listy jsou od výkyvů pH které jsi měl a můžou k tomu přispívat i ty postřiky které dáváš. Jinak nevypadají nějak zle, to se spraví a ještě otázka? Hnojíš jednou týdně? Kolikrát zaléváš týdně? Kolik EC dáváš?

Po 2o dnech od usazení bych už hnojil každou zálivku, i to může být důvod proč jsou tak malé...

.:AeroCHronic25o/4oow:::HydroDD&N4oow:::MangoOut2o11:::PlastikHash:::
2x4oowDDtest:::DutchDragon+Nebula:::BeyondTheBrain:.

"moudrost je dcerou zkušeností,, Leonardo da Vinci




Old Post 31-01-2018 v 22:28 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 5

Ahoj, děkuju za odpověď.
Jinak ec nemerim 😅 nemám ec metr ..
Už jsou na tom pomalu lépe a lépe
Ano hnojim každé pondělí dle tabulky biobizz , případně v čtvrtek nebo pátek postřik fish mixem 1ml/l
A zalévám když je potřeba .. většinou každé 3 dny ..
Myslíš že je dobrý hnojít třeba 2x týdne menší dávky ? Než 1x týdne dle tabulky ?
Dost přátel mi říká že tabulka stačí a nemám to přehánět , že se jí mám držet

Old Post 01-02-2018 v 05:45 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 6

Čau měření EC je zbytecne, u organiky se v podstatě neměří. Pokud nelejes nějaký extrémní dávky, tak to neprehnojis. Já osobně třeba v matkarne zalevam s hnojkama jednou týdně a rostou úplně na pohodu(5ml/l grow a nebo fishmix), hnojení každou zálivku je zbytecne mrhani hnojkama. U organiky je nejdůležitější udržovat půdní život v cajku, to je to co dodává kytkam živiny, k obnovení postačí kompostovy čaj, naopak výkyvy pH, teplot, presychani substrátu je zdrojem problémů a je třeba počítat, ze veškeré změny na kytkach uvidis, az tak po tydnu. Popřípadě pokud je deficit akutní lze vyřešit zálivkou s mineralnima hnojkama.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 01-02-2018 v 10:31 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 7

Děkuju moc za odpoveď!
Budu se toho držet .. byl jsem zmatený, že mi někdo řekl že jim prospěje střídání mokrých a suchých dní .. neb otak něco .. Ale dnes mi bylo řečeno že to platí v květu.
Také se dost držím knížkou WEEDOLOGY .. super čtení.
Takže veg - budu držet mokrou půdu
květ - pravidelné zálivky .. zálivka az po vyschnutí půdy(1-2cm hloubka v pude) , tak to píšou v knízce weedology.

Old Post 01-02-2018 v 12:40 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 8

Presychani media je z mého pohledu hloupost, protože se smrští a ztratí schopnost udržet vodu. Je to na kazdem, me osobně zatím funguje udržovat médium vlhke, bylo mi doporučeno dat na vrch kvetniku piniovou kuru, jen jsem se k tomu ještě nedostal, asi příští kolo. Ideální je, naučit se poznat vlhkost substrátu potezkanim kvetniku.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 01-02-2018 v 20:49 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 9

Děkuji za radu!
Zkusím to dle Vás.

Old Post 01-02-2018 v 21:35 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3924160 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív