Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Euforie-Dutch Passion,16ks,kokos,600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9
Autor
Téma 
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 113

Ahoj, hele mrkni se tady do grower bazaru, má tam inzerát jak Fruddy, tak i FrYnK. .....
To jsou určitě typci co se vyznají a poradí ti, popřípadě nasviti to, co na svítit chceš, já se v tom moc nevyznám, jsem spíš praktik 🙃🙃🙃

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 30-03-2018 v 20:25 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamdomaejkej
Stálý Člen

Karma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 114

Už sem se snažil ten můj dotaz smazat pač sem si ty kluky už našel a už sonduju co a
jak každopadně díky moc za radu )

Old Post 30-03-2018 v 21:12 PM
mamdomaejkej je offline   Profil uživatele mamdomaejkej   Find more posts by mamdomaejkej   Foto galerie člena mamdomaejkej   Click here to Send mamdomaejkej a Private Message   Add mamdomaejkej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanapee
Stálý Člen

Karma uživatele kanapee - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 115

pěknej cukrouš povedené !!

"Nikdy nevěř někomu, kdo nekouří trávu a poslouchá Boba Dylana."

------///\-----
-----///\\\----
----///--\\\---

Old Post 31-03-2018 v 10:49 AM
kanapee je offline   Profil uživatele kanapee   Find more posts by kanapee   Foto galerie člena kanapee   Click here to Send kanapee a Private Message   Add kanapee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 116

kanapee: děkuji za pochvalu, moc mě těší, že se to líbí


Jinak informace pro všechny koho to zajímá, posílal jsem ty jiste, stejně vzorky ze stejné várky řeziva na rozbor,jednalo se o ten poslední pěst Euforie s tím rozdílem, pod čím byly vypěstované a to:
1 vzorek 600w sodik-600 g JIDB+Xko

2 vzorek 200w led Fruddy-215 g JIDB+jen pár zalivek Xko

3 vzorek 2*400w sodik-490g (pouze 5 kytek od mého kamarada)-komplet nebo skoro celá řada od AN-nutno podotknout,že ta susina se mi líbila asi nejvíce, někde bych mel mít ještě kousek na skříni, až budou výsledky, tak je zveřejním + nafotím tu paldu od kámoše ,to ovšem nic nemění na pořizovací ceně tech hnojiv......
No sám jsem zvědav, tak uvidíme jak to dopadne 🙃🙃🙃

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 04-04-2018 v 10:25 AM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 117





slibene fotky euforie aktualni kolo, 9 kytek, 450W LED Frynk, 22 den kvetu

Old Post 07-04-2018 v 10:13 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 118

Zdar kcb , jaký to máš prostor ? Za chvíli mi dorazí to samé , akorat 650.. do 150x150 , máš ty kytky štipnuté? Nebo se to tak krásně rozrostlo samo ? Dáš mi trošku větší info o čipech? 6x 3 , 2x1.7 a i to nové 660 tam máš ?

Old Post 07-04-2018 v 10:42 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 119

110*120, mam tu vicecipovou a je tam i ta 50W 660. Kytky jednou stipnute

Old Post 07-04-2018 v 10:46 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 120

kcb mas to perfektní, kytky luxusně rozrostly, jak dlouho jsi je mel na rustu???
Ten panel jsem chtěl taky, přesně ten co máš, ale jedu tedka na nějakou dobu dost možná poslední kolo,tak jsem nechal 600w hps a SL ,uvidíme co přinese stěhování,možná i ten panel 😀😉
Určitě je dobrý, že tam necpes víc kytek, že mají prostor do šířky ,kolik mají cm?? 80???

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 07-04-2018 v 11:08 AM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 121




Tady mas Amnezii taky 22/12 at vis co te ceka )

Old Post 07-04-2018 v 18:01 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 122



kcb : mas to parádní, dobre kraky , jde vidět rozdíl pod led a hps, led nižší a světlejší a hps vyšší a tmavší, kdyby se ti chtělo, mohl by jsi to pak zvážit pod čím toho bude více a o kolik, když podmínky mají totožné. ....
Já jsem zatím asi 7/12 brutálně mi letí do výšky,ohybam jak urvany, stonky jsou šílené silné, uvidíme jestli se poštěstí nějaký pěkný výsledek. ....

Jinak kdyby to někoho zajímalo mám výsledky toho rozboru, přikládám fotku
1. Hps 2*400 w - hnojky advanced nutrients-pěst kámoše
2. Hps 600 w- hnojky jungle in da box+Xko-muj pěst
3. LED 200 w- jidb a Xko parkrat-můj pěst
Rozbor prováděl Kvakos - velký diky - doporučuju 😊

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 11-04-2018 v 21:03 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 123

Čau Anarchom, musím Ti pochváliť tento pest aj výsledky rozboru, veľmi pekné.
V akom priestore si mal tie kytky pod led svetlom?Vypadá to na 60x60 ale nie som si istý.Myslíš že by tie ledky čo máš zvlásli box 75x75?Alebo je 60x60 lepšia voľba?

Old Post 18-04-2018 v 14:05 PM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 124

Ahoj,dekuju moc za pochvalu, vážím si toho, že se ti to líbí. ...
Ano prostor je 60*60cm a ano myslím si, že by to efektivně osvetlilo i prostor 75*75/80*80 cm , s tím, že pokud necháš 4 kytky jako já, nechas je déle na rustu a roztahnes do prostoru nebo můžeš dát kytek více a přepnout dříve , jel jsem LED-ký poprvé a jsem spokojeny, tedka tam pod nima mám 4 Jacky Herery a včera jsem to neskutečně prostrihal, kytky za dva dny vyletely o 10 cm a to ještě nemam prepnuto.....aspoň bude více výhonků, je to maličký prostor, ale 300 bych chtěl tedka napodruhé hecnout.....myslím si,že světlo je toho schopné, uvidíme, co dokážu já 😀😁😉

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 18-04-2018 v 17:14 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 125

Díky za odpoveď a rady, určite zužitkujem.
Chystám sa na svoj prvý indoor, zatiaľ bez boxu (niesú peniaze) taký menši punk v izbe medzi doskami pokrytými PE fóliou.Mám objednané rovnaké svetlo ako to tvoje a neviem sa dočkať.Pojdem 5x NL #9 from Sagarmatha seeds, možno založím aj vlákno ak bude záujem.

Tých 300g ako píšeš si myslím, že nie je nereálnych.Dúfam, že ten pest zverejníš aj keď si písal mám taký pocit, že ho zverejňovať nebudeš.Celkovo je to tu na G nejaké skapaté, keď som sa tu pred 2 rokmi registroval bolo tu živšie...

Old Post 18-04-2018 v 19:02 PM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 126

Určitě založ vlákno, je tady spousta schopných lidí , kteří jsou ochotni ti do začátku poradit a pomoct, model sis vybral super,taková klasika, jede to tady hodně lidí, sice z klonů a ty předpokládám mas semínka, ale to nevadí. ....
Svetlo je super,jak už jsem napsal výše ve vlakne,za celkem málo peněz jsem dostal hodně muziky, s trochou cviků to půjde vysperkovat o dost víc, každopádně já to mám ve stanu,kterej mi půjčil kámoš, jinak kdybych si kupoval svůj koupím tech 80*80 a 300 bych dal na pohodu.....
No zveřejňovat se mi nechce, už mi to roste nějaký ten týden, ale jak pises, je to tu nějaké "skapaté" a psát si to tu a postovat sám pro sebe mě moc nebaví 🙃🙃🙃
To si můžu ty fotky nechat rovnou v mobilu a vyjde to na stejno. ....

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 18-04-2018 v 19:35 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 127

Porozmýšlam nad tým a ano pojdem zo semien.

Ako si vyriešil zavesenie toho svetla resp. kolko dier si navŕtal do chladiča a čo si použil na upevnenie.Ja mám nachystané 4 také krúžky na kľúče ktoré prevlečiem cez 4 dieri, na ne dám cca 20cm reťaze 2 kusy a tie zavesím na ProHanger.Navŕtal som dieri do stropu a zavesím na háky

Old Post 18-04-2018 v 20:00 PM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 128

Hele nejlepší je nejaka horolezecká karabina a řetízek z hobby marketu včera jsem zaviral stan kroužkem na klíče a normálně se to kolečko rozjelo a narovnal jsem ten drát, tak ať ti to nespadne ......

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 18-04-2018 v 20:16 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6963820 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív