Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Black Death Skunk , Indoor, Cob-Led 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 33 34 35 36 37 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 545

Ja sem vas slusne zadal abyste se tady furt nehadali.
Ja bych rad dojel tohle vlakno v klidu aniz by do toho nekdo kecal a stale se tu o necem prel nebo se vzajeme napadal a urazel.

Nechci vas davat na ignore list tak to prosim respektujte !

Old Post 21-12-2017 v 21:12 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 546

Fikusy pujc mi to svetlo na jeden den nebo se domluv s Ledidealem at mi jedno pujci na testovani kdyz tak hrde prohlasujes ze je to nejlepsi svetlo... jestli to tak je a ja se pletu uznam ze jsem lempl co si myslel ze tomu rozumi a omluvim se tobe i Ledidealu...

Tvl ja si ho snad koupim....

Tvl ted si dobre zabil ty UNIVERZITO

Edit... ja jen prezentoval svoje poznatky a zkusenosti. Nechtel jsem se o nicem hadat. Podal jsem argumenty tak nejlip jak jsem doved... kazdej at si z toho vezme co chce...pristi vec kterou tu zverejnim bude test lediadel svetla.. tak zdar hosi...

Old Post 21-12-2017 v 21:16 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 547

Frynk, já jsem nenapsal že jsi lempl, ale že mám jiný názor. Realita a čísla jsou kurevsky rozdíl. Ty jsi teoretik a já praktik. Každý je nějaký. Ať se ti daří. Uvidíš sám jaké bude mít madical palice (takove ještě svět neviděl).

Old Post 21-12-2017 v 21:27 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 548

Dobre , o neco jsem vas prosil , ale vy na me prani proste serete , je vam to uplne jedno , nerespektujete nikoho a nic.
Neberte to vubec osobne ale chci tu mit vazne uz svatej klid.
Klidne me za to dejte negativni karmu , je mi to fuk .
Kazdeho kdo se tu s nekym hadal jsem proste zablokoval aby nemohl uz v tonhle hadani a ponizovani pokracovat, vcetne pochybnych Nicku .
Omlouvam se za to ale jinak to uz fakt neslo kdyz nerespektujete o co vas zadam.

Normalni , nehadavi groweri mohou samozrejme pokud chteji ,normalne prispivat.

Peace.

Old Post 21-12-2017 v 21:51 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 549




11.den 12/12

Dnes zalivka BDS -2ml grow ,2ml bloom, 1ml top-max.
Uz maji plne hotovy cca 1cm nakvet a zacinaji se formovat pomalu do malych palicek.
V boxu je naprosto vse v poradku a zatim to bezi presne podle mych predstav.

Dalsi jeden zakoreneny klon.
Zbyvaji uz jen 3 klony , vsechny oznacene cislem 4 vubec nechteji zakorenit , predpokladam ze i kdyby behem tydne preci je zakorenily tak by asi nebylo zrovna idealni je zaradit do selekce pro jejich spatne a pomale zakorenovani.
Tak to vypada ze pravdepodobne prijdu o ctyrku.

Presazenym klonum se zatim vice mene dari celkem dobre , vypada to ze nizkou vlhkost snaseji v pohode. Par jich ma lehce zlutsi listy ale verim ze jakmile se dostanou ze stresu z presazeni a zacnou brat z hliny ziviny ,rozjedou se naplno.

Matkarna dorazi po Novem Roce.

Old Post 22-12-2017 v 08:05 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 550

Ten střed je nějaký přesvícený :-D :-D Promin , musel jsem si rypnout na to divadlo viz. nahoře Mě se to líbí , každá zkušenost je dobrá.. kde si čerpal návod jak klonovat?

Old Post 22-12-2017 v 08:28 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 551

Crazyn - Ja vim, sranda musi bejt !
Jo ,to je pravda , zda se ze na tom stredu zloutnou listy z jakoby z "presviceni" .
Ale pravda je ze to vazne neni presviceny, to jen to zlute svetlo z kvetovych cipu (uprostred) ma zlutou barvu a jen to tak oparavdu vypada .
Ale koukni se na fotky z prispevku v 527 na str. 33.
Tam je to nafoceno bez ledek , jen pri dennim svetle.
Vsichni vcetene me jsme se taky domnivali ze me zloutnou stredy ale je to jen zluta barva kvetovych cipu.

O klonovani jsem si precetl a pak i rady od ruznych zdejsich groweru.

Kyti jsou krasne soumerne zelene a maji vsude kvalitni vice jak centimetrovy nakvet a to uz v 11.dnu.
Zatim jde vse az nejak podezrele dobre.

Old Post 22-12-2017 v 08:56 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 552

Jelikoz tu zitra uz nebudu a jedu za mamkou na Chatu a vraim se az 26.12....tak...


STASTNE A VESELE VANOCE
A V NOVEM ROCE
MNOHO STESTI , ZDRAVI
OSOBNICH , PRACOVNICH ALE I HLAVNE PESTITELSKYCH USPECHU !!!

VAM VSEM PREJE MADI.

Old Post 23-12-2017 v 14:40 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanapee
Stálý Člen

Karma uživatele kanapee - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 553

Ahoj , Šťatný a Veselý vánoce i tobě
pročíst se tímto vláknem chce trochu víc času, ale stojí to za to
drž se, budu dál sledovat

"Nikdy nevěř někomu, kdo nekouří trávu a poslouchá Boba Dylana."

------///\-----
-----///\\\----
----///--\\\---

Old Post 23-12-2017 v 16:49 PM
kanapee je offline   Profil uživatele kanapee   Find more posts by kanapee   Foto galerie člena kanapee   Click here to Send kanapee a Private Message   Add kanapee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 554






15.DEN -12/12



































Klony

Naposledy upravil Madical-Strains 26-12-2017 v 17:08 PM

Old Post 26-12-2017 v 16:56 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 555




Vcera odpoledne presazeny posledni zakorenene klony do Light-mixu s Root-Juice 4ml/1l.

A Takto vypada provizorni klonarna ted.

Dva uplne posledni zakoreneny klony i kdyz uz sice mely korinky tak jsem je vyradil jelikoz by se mi jednak nevesly pod stul a stejne zakoreneni trvalo u nich nejdele.
Ale mam uplne od vsech kytek klony , coz jsem ani necekal.
Zakorenilo vsech 100% , 21 klonu , coz jsem uz vubec neocekaval.

Old Post 27-12-2017 v 11:10 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 556


Prisly me k Jezisku dalsi regular seminka.
Tentokrat jsem si to dovolil pojmenovat sam... ( CNN ) Cal-No-Name jelikoz me ohledne teto odrudy tentokrat nenapsal absolutne vubec nic . Zadny puvod.
Jen to , ze je to udajne taky nejaky pro ne velmi vzacny strain.
Ze by ten prapuvodni Skunk? O ten sem ho prave nejvice zadal
ale uprime pochybyju ze by me ten zrovna poslal.

Takze na jare zasadim u kamose na zahrade v blizkosti hnoje tuhle odrudu.
Tech 5 seminek BDS co me zbylo sazet nebudu ,mohly by to byt sami samci.
Skoda ze kamos nechce dovolit na zahradce vice jak 5 kyticek.
50% urody bude samozrejme moje .

Otazka pak bude jak to budu autobusem prevazet aby to nebylo citit po celem autobuse.

Nektera seminka jsou krasne zihana , pripada mi to ze to jsou dve ruzne odrudy , kdyz ty seminka vypadaji jinak ? Seminka jsou o neco malo vetsi nez byly ty BDS a presne pulka jich je zihana a pulka jednobarevna.
Ptal sem se ho na to ale jeste me bohuzel na to neodpovedel.

EDIT:

Za chvili bude ta matkarna co pro me vyrabi jeden zdejsi clen, vazne mala.

Naposledy upravil Madical-Strains 28-12-2017 v 12:50 PM

Old Post 27-12-2017 v 19:32 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 557


Dnes 17 den 12/12 posledni brutalni odvetveni zaprcatelych vetvicek a castecne odlisteni.

Aktualizace koncem tretiho tydne.

Old Post 28-12-2017 v 12:53 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 558



Klony- 11 den v hline.

Naposledy upravil Madical-Strains 29-12-2017 v 19:02 PM

Old Post 29-12-2017 v 18:51 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 559

.

Naposledy upravil Madical-Strains 30-12-2017 v 10:55 AM

Old Post 30-12-2017 v 08:28 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 560






Maly update pro porovnani s mym druhym indoorem .

Aktualne- 19. Den 12/12 -BDS
3x foto
3.kolo s Cob-led panelem.



















=========================================================

Muj druhy indoor- 24.den kvetu -Super-Skunk
2x foto
Cob-led panel uplne novy-1.kolo pod led.

Old Post 30-12-2017 v 08:30 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 33 34 35 36 37 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0934990 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív