Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Black Death Skunk , Indoor, Cob-Led 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 30 31 32 33 34 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 497

A proto bych Panel Dal minimálně 50-70 cm nad kytky s čipama.. a ne bez čipu a 20 cm.. to je uplná píkačuovina.. fakt... končím tohle vlákno už nemá cenu sledovat.... uplněto tu zbytečně hrotíš rozebíraš rw kostky když ti koření řezy... jak chceš pak mít to nejlepšé .. když do toho furt reješ... čím vic se do hovna rýpe tím víc smrdí ... a u tebe to smrdí až moc... !

Old Post 18-12-2017 v 16:43 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 498

citace:
Původní příspěvek od LinChi
A proto bych Panel Dal minimálně 50-70 cm nad kytky s čipama.. a ne bez čipu a 20 cm.. to je uplná píkačuovina.. fakt... končím tohle vlákno už nemá cenu sledovat.... uplněto tu zbytečně hrotíš rozebíraš rw kostky když ti koření řezy... jak chceš pak mít to nejlepšé .. když do toho furt reješ... čím vic se do hovna rýpe tím víc smrdí ... a u tebe to smrdí až moc... !



50-70 cm nad vrcholy? V kvetu ? S tim teda rozhodne nesouhlasim. To si delas srandu, nebo to myslis vazne?
Vetsina co jede pod temahle ledkama me psala at to dam 20-30 cm nad vrcholy, v kvetu.

Odstranit rustove cocky poradil odbornik na tyhle ledky a potvrdilo me to i par groweru pres pm. Ani to nebyl muj napad.

Ja neodstranoval zadny cipy, ale jen cocky , to si asi spatne pochopil.
Ja si myslim naopak ze si to ted vyhrotil zbytecne ty, tim cos ted napsal, coz se me trosicku dotklo, promin.

Naposledy upravil Madical-Strains 18-12-2017 v 18:08 PM

Old Post 18-12-2017 v 17:52 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 499

odjel sem ted kolo v boxu 120*60 panel 60-70 cm na vrcholama a nemužu si stěžovat inspiroval sem se projektem 4x vero 242w co tady jel borec ve dvou boxech .. ty prostřední čipy s čočkama rozhdoně mají smysl.. boční ještě přimhouřím oči... neosvítíš celý box s 20cm nad vrcholkama.. boha madi prosím...
20 cm pod čipem máš snad 30 stupňů ..

Old Post 18-12-2017 v 18:08 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 500

citace:
Původní příspěvek od LinChi
odjel sem ted kolo v boxu 120*60 panel 60-70 cm na vrcholama a nemužu si stěžovat inspiroval sem se projektem 4x vero 242w co tady jel borec ve dvou boxech .. ty prostřední čipy s čočkama rozhdoně mají smysl.. boční ještě přimhouřím oči... neosvítíš celý box s 20cm nad vrcholkama.. boha madi prosím...
20 cm pod čipem máš snad 30 stupňů ..


Ja nic o prostrednich (neboli kvetovych) cipech vubec nic nepsal, nevim proc sis to vsugeroval.
Jen jsem napsal ze jsem odstranil cocky z rustovych cipu, to jsou ty krajni.(vnejsi)

20 cm pod panelem mam presne 27C .

Old Post 18-12-2017 v 18:16 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 501

20 cm je blbost a psalo se to tady stokrat. To ze filus to tak jede , jo jejo boj, ale ten panel neni stavenej na takovou vysku. Krajni cocky delaji intanzitu a stredni rozptyl.
Laicky receno mel bys to mit tak vysoko conosviti intenzivni cocka.
Bez optiky je to na jovado kdyz prerostou a nebo mas velkou plochu a postrebunes rozbit svetlo vic do stran.
Neres jak vysoko panel kdyz ho muzes mit treba i 2 metry a se spravnou optikou to bude delat treba 1m kolecko v prumeru. Proto se mimojine pouziva optika abys umernil svetlo kam chces.
Samostatnej cip ma myslim osvit kolem 120° , ale presvicuje stred pri 20cm i bez optiky.

Ten panel je spatne resenej na vetsi prostor.
Ideal tak jak to jel lincoln good luck.

Old Post 18-12-2017 v 18:36 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0hNy:h0ll4nD
Stálý Člen

Karma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 502

citace:
Původní příspěvek od Hemp-raider
Pozor aby si to neprepalil hnojkama. Ten stred zltsi moze byt kludne od svetla intenzivneho. Podla mna to mas ok. Mas panel od led ideal ten ma cipy naukladane vedla seba takze stred boxu bude najviac trpiet presvetlenim.


ten zlutsi stred je intenzivni rust a dalsi den to bude vyplneno.

Jsem ledkař.

Old Post 18-12-2017 v 19:02 PM
j0hNy:h0ll4nD je offline   Profil uživatele j0hNy:h0ll4nD   Find more posts by j0hNy:h0ll4nD   Foto galerie člena j0hNy:h0ll4nD   Click here to Send j0hNy:h0ll4nD a Private Message   Add j0hNy:h0ll4nD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 503

citace:
Původní příspěvek od Bitir
20 cm je blbost a psalo se to tady stokrat. To ze filus to tak jede , jo jejo boj, ale ten panel neni stavenej na takovou vysku. Krajni cocky delaji intanzitu a stredni rozptyl.
Laicky receno mel bys to mit tak vysoko conosviti intenzivni cocka.
Bez optiky je to na jovado kdyz prerostou a nebo mas velkou plochu a postrebunes rozbit svetlo vic do stran.
Neres jak vysoko panel kdyz ho muzes mit treba i 2 metry a se spravnou optikou to bude delat treba 1m kolecko v prumeru. Proto se mimojine pouziva optika abys umernil svetlo kam chces.
Samostatnej cip ma myslim osvit kolem 120° , ale presvicuje stred pri 20cm i bez optiky.

Ten panel je spatne resenej na vetsi prostor.
Ideal tak jak to jel lincoln good luck.


díky...

Old Post 18-12-2017 v 19:06 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 504

Ahoj, mě zaujala jiná věc než kluky výše- proč s přibývajícím květem zvyšuješ množství grow? Chce to spíš přidat bloom, v květu přece fosfor 😉😉😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 18-12-2017 v 19:18 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 505

Psal jsem 20 az 30 cm, 20 jsem to jeste ani nemel.
Ted to mam aktualne 35 cm.

50-70 cm je zbytecne prehnane daleko, tomu proste neverim.

U tech cipu vyrobce doporucuje 80 cm na semenacky, 60 cm na rust dospele kytky a kvet 40cm samozrejme s cockama.
Dobra teda , nebudu to prehanet a budu v kvetu udrzovat 40 cm co doporucuje vyrobce.
60-70 se mi zda uz opravdu hodne daleko a muze to mit negativni vliv na velikost palek.

Jeste jsem grow nepridal Pitre, byl to jen takovy navrh kvuli tem zlutejm vrcholkum na prostredku.
Necham teda na grow ty 2ml. Bloom uz normalne pridavam.
Dik za postreh.

Naposledy upravil Madical-Strains 18-12-2017 v 19:47 PM

Old Post 18-12-2017 v 19:20 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 506

Jak velký že máš box?

Old Post 18-12-2017 v 21:05 PM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 507

Mam maly box Miku, 100x100x200cm.

Zajimalo by me jesli uz ty zakorenene rezy v RW presazujete do kvetniku hned jak zakoreni nebo nebo jesli cekate az zakoreni uplne vsechny klony v rozmezi treba celeho tydne.. Cetl jsem ze to ma nejaky casovy limit to presazeni do hliny.

Naposledy upravil Madical-Strains 18-12-2017 v 23:22 PM

Old Post 18-12-2017 v 21:43 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 508

V 100x100 cm drzim ja 40 cm panel vYsoko tech 350w. Ty musis mit tezce nedoviceny kraje pri 35 cm. Pri takove vysce by byly idealni dva panely.
100x100 cm neni malej stan. Znam lidi co v tom jedou 600w.
Ty muzes presazovat klidne postupne , ale je lepsi az je kostka vic zakorenena nez kdyz ji couha jeden korinek.
Az budes rezat klony z jedne matky tak to bude korenit cca stejne rychle.

Old Post 19-12-2017 v 07:48 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 509

14.ty den koreneni v RW.

Zkusim s presazenim pockat na vsechny zbyle nezakorenene klony pokud vylezou do 3 dnu.
Za 3 dni zacnu presazovat do 1l substratu Light-mix Biobizz s perlitem a pridam trochu kremiciteho pisku z duvodu ze mam jen 20l substratu tak aby nabyl trochu objem.

Uz 2/3 klonu maji venku korinky, zbyva poslednich 7 klonu !
Ty u kterych jsem rozdelaval RW kostku tak jsou uz vsechny venku krome jedne jedine.

Old Post 19-12-2017 v 09:54 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ledideal
Stálý Člen

Karma uživatele Ledideal - 47% PěstitelskáKarma uživatele Ledideal - 47% PěstitelskáKarma uživatele Ledideal - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 510

[účet odstraněn]

Old Post 19-12-2017 v 15:10 PM
Ledideal je offline   Profil uživatele Ledideal   Find more posts by Ledideal   Foto galerie člena Ledideal   Click here to Send Ledideal a Private Message   Add Ledideal to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ledideal! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 511

citace:
Původní příspěvek od Ledideal
Zdravím,světlo po sundání boční optiky můžete nechat v klidu 30cm od vrcholku.Na váš prostor 100x70 cm po sundání 90 stupňové optiky ,vám to dobře osvítí i s této vzdálenosti.
Díky zpětným ohlasům nechává 9 s 10 světlo co nejníž a pokud mají větší prostor,tak sundáním optiky pomohlo.
Přesvícené středy nejsou(slovo přesvícené se v pěstitelské branži nepoužívá) kytka si vezme jen tolik světelné energie co potřebuje viz fotosyntéza rostlin.


Diky Ledideal !!!
A hodne podobnu odpoved me napsal i vyrobce tech cipu Bridgelux.
A asi dalsi 3 groweri atd.
Domnivam se ze Bridgelux by mel o tom trosku neco vedet kdyz ty cipy vyrabi, urcite testovaly apod.

Dobre udelam teda taky test , ted to necham tech 30cm bez rustovych cocek a pristi kolo necham 60 cm nad kytkama s rustovyma cockama ,podle Bitira a Linchiho .
Stejny pocet kytek.

A kde je pravda ,to se nakonec ukaze.


Naposledy upravil Madical-Strains 19-12-2017 v 17:43 PM

Old Post 19-12-2017 v 17:15 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 512

Takze koukal jsem do svych starych vlaken co jsem jel pod ledkama a nejlepsi vysledky byly 50 g na kytku v druhem indooru pri vysce led-panelu nad vrskama cca 35-40 cm. Spis to bylo 30 cm protoze jsem to nestihal zvedat jak rychle to rostlo.

Pak me Bitir v tom vlakne radil at to dam pristi kolo ten led-panel vys .

Dalsi kolo jsem mel panel mel 50-60 cm .
Vysledky na kytku byly 7,7 g , takze katastrofa.

Sice pripoustim ze jsem mel ty smutnice a mohly na tom mit take svuj podil.

Takze zustanu pri te vysce se kterou jsem udelal nejvic gramu na kytku coz je vzdalenost 35 cm.

Mam ted 8 kytek kdyby se podarilo alepson 35g na jedne (coz by bylo horsi ne v druhem kole) tak si budu spokojene chrochtat blahem.

Takze takhle.... uz jednou jsem te Bitire s tim zvednutim panelu poslechl a vysledky byly zalostne. jeste ze jsem se kouknul do starych vlaken.


Vis co me opravdu zajima ? Ja mam sklerozu ale proc TY , Bitire si mi tedka nerekl ,ze si me uz jednou s tou vyskou led-panelu od vrcholku radil ???

Old Post 19-12-2017 v 19:27 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 30 31 32 33 34 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2260220 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív