Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » indoor+outdoor s THC i CBD pro léčení a radost
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

indoor+outdoor s THC i CBD pro léčení a radost Příspěvek č. 1


Zdravím.
Začínám po letech pěstovat, kdysi jsem jen házela na zahradu semínka a narostly tam téměř topoly. Dnes je to horší. Potřebuji trávu vypěstovat jako léčivo a když mi po ní bude dobře i na duchu, tím lépe. Zahradu mám totálně jílovitou, plnou slimáků, kteří přijíždějí každou noc ze sousedního zahegešeného pozemku, který je sekán dvakrát za rok. Přijíždějí v širokých rojnicích a většinou na zahradě sežerou vše, co chci případně pěstovat. Jednou jsem jich zabila 2000 za den, pak druhý den asi 500 a pak jsem se na vše vybodla. Až letos.. opět....
Rozhodla jsem se k pěstu až na začátku června, takže jsem koupila narychlo tři klony blueberry a celkem trvalo, než se rozjely. Dala jsem je do větších kýblů a do pofiderního foliovníku, který je vlastně rozbitý starý skleník zkombinovaný s roztrženou folií.
Pak jsem honem nakoupila semínka co nejsilnějších rostlin s THC i CBD. Začnu sem ládovat fotky.

Naposledy upravil blizna 23-09-2017 v 14:49 PM

Old Post 23-09-2017 v 01:54 AM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

pokračování Příspěvek č. 2



CBD BLACKBERRY 1ks
CBD ROYAL MEDIC 2ks
CBD Star 2ks
Micron Auto 1 ks

Pak se mi zdálo, že nestihne nic vyrůst a objednala jsem na začátku července další semínka. Ty jsem zasadila asi 7.července. Minulá semínka v polovině června. Takže hooooodně opožděnej pěst.
Koupila jsem nový foliák a vše se začalo pěkně rozjíždět.

Nová semínka byla

AK AUTO FEMINIZOVANÉ 3ks ...... byl to dárek navíc
Medical mass 1ks
BIG BUD XXL 2ks
Magnum auto 1ks
Purple Kush 1ks
White Widow Originál Auto 2ks
Chtěla jsem si pořádně nafotit průběh růstu, tak snad to k něčemu bude i vám.

PH jsem na začátku měřila jen měřícím setem na měření PH půdy z drogerie. Hlína - substrát zahradní + perlit. V některých květináčích i část kokosu. Začaly chybět květináče a u automatů jsem udělala chybu, že jsem je nedala rovnou do velkých nádob. To jsem se zde dočetla až později

Naposledy upravil blizna 23-09-2017 v 14:51 PM

Old Post 23-09-2017 v 02:05 AM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 3


Dostala jsem ještě o člena groweru řezy z "Remedy" která neobahuje prakticky THC a má vysoké CBD. K tomu mi přihodil 4 sazenice neznámé genetiky. A pak jsem ještě koupila pár levných semínek, které jsem chtěla dát někam ven do kukuřice. To se ovšem nestalo, vylezli z toho hermáči, většinu jsem vyškubala s pocitem, že jsou to samci a teprve později mi došlo, že jsou to hermáči. Poslední jsem si na pozorování nechala a použiju na výrobu masti.

Na fotce je myslím jeden ten podezřelý hermáč. Držím ho stranou, aby mi nezprznil ušlechtilejší kytky

Old Post 23-09-2017 v 12:00 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 4


Takže, nová semínka teprve klíčila, ve foliáku skoro nic nerostlo a já se bála, že se nic nestihne. Byla už polovina července a mé první rostliny vypadaly trapně malé. První řízky blueberry začínaly v květináčích nabírat na síle. Mé přání bylo, aby pěkně zarostly nový foliovník, který jsem koupila.
Rozměr foliáku je 2x3m. Na zahradu sice není moc vidět, ale dobré místo pro pěstování to zdaleka není. Takže pěstování bude trochu o nervy, aby to někdo nezhulil, když sama mám málo

Naposledy upravil blizna 23-09-2017 v 14:54 PM

Old Post 23-09-2017 v 12:05 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 5


Auta začaly sice růst normálně, ale v okamžiku kdy by se roztostly více, narazily asi na limit v květináči a nijak vzlášť nevyrostly. U těch malých odrůd se nedivím, to je OK, bylo to na zkoušku. Ale málo vyrostlo i magnum, navíc jsem ho hlupák zaštípla a tím jsem způsobila, že místo růstu se na chvíli kytka zaseknula a pak hned nastoupila na květ. Takže žádné krásné velké magnum. Nicméně se ukazuje, že kdybych to nezvorala, byl by to potom macek s pěknými palicemi. Na začátku to vypadalo takhle, nyní později takto.

Naposledy upravil blizna 23-09-2017 v 14:56 PM

Old Post 23-09-2017 v 12:13 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 6


Příště tedy vím, že s automaty musím jinak a co nejlépe připravit podmínky. Mám v plánu je příští rok vysadit a sklidit skoro vše před konem léta.
Zjistila jsem také, že z foliáku se line vůně docela daleko a to u mě nejde. Z technických důvodů budu muset pěstovat od jara do půlky srpna a pak indoor, když budu chtít fénixovy slzy v dostatečném množství pro mě a matku, která má alzhaimera a na která lék testuje se mnou.

Old Post 23-09-2017 v 12:20 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 7


Mangnum se vybarvuje fo fialova, to jsem nečekala. Ale shodou okolností se ukázalo, že jedna neznámá rostlina bude podobná. Stejně začala nakvétat, stejně se vybarvuje a stejný tvar palic atd. Jen je to všechno o něco menší.
Od začátku jedna rostlina vypadala divně, zmutované listy, podivné útvary místo květu, asi taky hermáč, ale pro mě to byla novinka. Zde je detail, jak to vypadalo a divně rostlo.

Old Post 23-09-2017 v 12:24 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 8


Ten růst byl hodně divný, oproti pěkně rostlým kytkám. Hromada stonků, semeníků, každý list jiný a většinou jen 3 na štopce. Prostě zmetek.

Old Post 23-09-2017 v 12:30 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 9


Udělala jsem také zkušenost, že semínka nemohu dát naklíčit ven a nechat pod igelitem. Do večera byly uvařené a to byly venku už všechny děložní lístky. Naštěstí jsem uvařila levná semena z internetu, šlo o údajné automaty, které jsem si chtěla ještě nahamounit. Škoda.

Začaly se také objevovat různé díry v listech. Protože se mezi listy objevuje docela dost různých druhů brouků. Včera ožírala THC i včela. Chtěla jsem jí vyhnat z foliáku, ale nechtěla vypadnout. Zde je další luxusní fotka s mouchou, značně velkou. Ta v mé pěstírně bydlí myslím doteď, nebo nějaká ségra.

Naposledy upravil blizna 23-09-2017 v 14:59 PM

Old Post 23-09-2017 v 12:36 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 10


Také se objevily různé záludnosti na listech. PH jsem občas u něčeho změřila, ale při tom množství postupně osázených květináčů, byla půdní směs pokaždé trochu jíná. Také zalévám někdy dešťovkou, jindy odraženou vodou ze sudu, která je z vodovodu a je dost tvrdá. Takže je docela pakárna nějaké PH stále kontrolovat, zejména mou metodou, která je také více než podezřelá a nejspíš vůbec ne přesná. Hnojila jsem raději méně, ale občas plná dávka.

Naposledy upravil blizna 23-09-2017 v 15:00 PM

Old Post 23-09-2017 v 12:41 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 11



Většina neduhů se objevila zničehonic na jedné rostlině, na jednom či dvou listech a zase to zmizelo. Dál jsem opatrně hnojila našimi hnojivy Krystalon start a pak jsem přidávala krystalon plod. U automatů jsem později používala kupované slepičince.
Pak se ale objevila i plíseň. Zde je jsou však další podezřelé listy.

Naposledy upravil blizna 23-09-2017 v 15:01 PM

Old Post 23-09-2017 v 12:47 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 12



Také se objevily divné skvrny na listu, okraje byly téměř do modra, nebo šedomodré. Na fotce je to pěkně vidět. No a pak zase na jiné rostlině byla plíseň, nebo padlí, nebo jinej hnus. To mě vyděsilo a začala jsem hledat postřik. Pořád jsem pročítala zdejší forum a nakonec se rozhodla pro to, co zde bylo doporučováno.

Naposledy upravil blizna 23-09-2017 v 15:02 PM

Old Post 23-09-2017 v 12:54 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 13



První flek s plísní mě vyděsil jako MOR. Nejdříve to vypadalo jako poprašek nebo spíš flek od namodralého hnojiva, kterým jsem zalévala. Ještě jsem doufala, že v konvi zůstalo hnojivo nerozpuštěné a na listech jsem vytvořila fleky díky kapkám zbytků hnojiva. Tím jsem se ale moc neuklidnila, druhý nebo třetí den jsem viděla další malé flíčky a provedla jsem postřik všech rostlin Ridomilem. Tedy všech rostlin, které ještě neměly palice a blizny atd. Na kvetoucí rostliny jsem použila nějaký ekologický BIO.... Fungicid proti plísňovým chorobám. Takže jsem postříkala kvetoucí trávu, rajčata i dýně a čekala, co se stane.

Zde je odkaz na ten postřik, kdyby to někoho zajímalo
https://www.bakterie-enzymy.cz/poly...NBoCGwAQAvD_BwE

Kromě hnusné plísně, která mě naštvala, kytky mě začaly potěšovat svou pryskyřicí. Mohly být ale větší a mít o hodně palic více. No snad jindy....

Naposledy upravil blizna 23-09-2017 v 15:04 PM

Old Post 23-09-2017 v 13:06 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 14



Plán je, vše ochutnat, roztřídit a pak vyrobit koktejl ze všech odrůd. Bohužel ty léčivé, začaly kvést až na začátku září. A něco začíná teprve nyní, když je takhle hnusně. Dnes je ovšem počasí OK. Zatím. Tedy u nás.

Zde je fotka mé skrýše. Plíseň začala v okamžiku, kdy ve foliáku bylo přes den opravdu velké vedro a v noci hodně chladno. Také jsem uvolnila boční igelity, aby ve foliáku pofukoval vítr. Elektriku s větrákem tam tahat nechci, zatím dám šanci přírodě.

Mimochodem velká úleva byla, když jsem zjistila, že ty slizký bestie ze Španělska, tedy plži, nechávají mé rostlinky v pohodě žít. Jinak mi tu žerou brambory, kytky, prostě skoro všechno. Už toho pěstuji velmi málo.

Naposledy upravil blizna 23-09-2017 v 13:48 PM

Old Post 23-09-2017 v 13:26 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 15



Rostliny menšího vzrůstu mám položené na staré železné posteli, která má pletivo místo desky pod matrací. Takže je to vzdušné i od spoda a já se nemusím ohýbat, když se chodím kochat. Větší rostliny jsou napravo, položené na zemi. Tyto fotky jsou starší, mezitím vše povyrostlo a první automaty jsem sklidila a zčásti už zmlsala.
Jediný automat s CBD byla white widow a opravdu hned po prvním špeku mě přestaly bolet záda. Nebo spíš 80% bolesti jsem najednou necítila a mohla jsem fungovat, což jinde moc nejde kvůli bolesti. To je super dobrý a nadějný výsledek.
O velkou zhulenost nestojím, chci prostě dobře fungovat. A chci, aby mi bylo příjemně a ráno jsem mohla vstát a léčilo to mé neduhy. ... K těm neduhům patří i úzkosti či panické ataky, ale o tom v dalších příspěvcích. Pěkně chronologicky.

Zde je fotka mých automatů, zklamaly mě trochu dvě " Akáčka" byly malé, palice řídké ale vyrostly a kvetly první, nebo stejně rychle jako "Micron auto"

Flek na igelitu není otisk fialové pryskyřice z kytí, jedná se asi o hovno od ptáka, který předtím sežral fialové bobule černého bezu. Doufám, že nežral mé fialové modely

Naposledy upravil blizna 23-09-2017 v 15:10 PM

Old Post 23-09-2017 v 13:32 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 16



Micron auto mi bylo nepříjemné kvůli smradu, jinak mi tráva fantasticky voní a někdy jsem si dala na noc pod polštář i listy. To jen z čisté zvědavosti a nadšení. Už to dále nedělám
Pěkné palice byly u "White widou" a také "Purple Kush" příjemně překvapilo. Rostlina sice moc nevyrostla, ale má dost materiálu v palicích. Také THC dobrý. Na pohled to tak nevypadá, mé rostliny nejsou moc obalené. Když se dívám na různé fotky na groweru, tak skoro závidím, ale přeji

Také bych chtěla umět vypěstovat pořádné mastodonty, které se třpytí a těžknou pod obalem z THC a CBD a dalších vynálezů od našich tvůrců.

Naposledy upravil blizna 23-09-2017 v 15:13 PM

Old Post 23-09-2017 v 13:42 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6314950 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív