Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » indoor+outdoor s THC i CBD pro léčení a radost
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 17



Po postřiku se špatně hledá plíseň, protože listy jsou flekaté od tekutiny béžové barvy. Zdá se však, že plíseň se opravdu nevrátila a rostliny jedou dál. Všechno kromě sklizených automatů začíná kvést. Bojím se, že to nestihne dozrát, ale zatím snad mrznout nebude.
Provedla jsem druhý postřik, tentokrát pouze BIO verzí, která by měla být nejméně problematická. Zelenina jde údajně konzumovat i po aplikaci onoho vynálezu. Zde něco barevnějšího pro zpestření

Old Post 23-09-2017 v 13:55 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 18


Letos na našich zahradách nebyla ani plíseň, která likviduje rajčata. Zatím tedy nechápu proč letos ne a jindy jo. U nás nebylo moc hezky, dost zima, občas zapršelo ale zádné kýble. Prostě žádné extrémy a léto jak za mého dětství. Dnešní mladá generace to nezná, ale léto většinou vypadalo takhle. Vedro na koupání bylo jen někdy a deště bývaly třeba i týden nebo dva v kuse. Ale to je pravěk, tedy z dnešního pohledu
Letos je snad nejstudenější podzim, co pamatuji. Doufám, že za týden nebude padat sníh.

Naposledy upravil blizna 23-09-2017 v 18:25 PM

Old Post 23-09-2017 v 14:11 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 19



Pokračovat budu až večer, jdu zase něco dělat. Jakmile skončím s popisem mého venkovního pěstu, začnu zde řešit přípravu na můj indoor. Už mám skoro všechno nakoupené. Také mě zajímá vše o CBD, léčivosti, potenci atd. Budu vděčná za všechny informace a podněty k tématu, je to pro mě velmi důležité a nejpíš to pomůže i dalším čtenářům v pátrání " CO A JAK?"

První fotka je moje... fascinující rostlina....
Druhá fotka je z internetu, vždycky mě ten obrázek pobaví. No není to paráda?

Naposledy upravil blizna 23-09-2017 v 15:15 PM

Old Post 23-09-2017 v 14:21 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 20


Hurá, že by změna k lepšímu?

Old Post 23-09-2017 v 15:18 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 21


Mám jednoho samce "Tao auto" a snažím se opylit pár kytek". Potřebovala bych ovšem vědět, jak je to vlastně s dominantními a recesivními geny. Když chci zachovat přítomnost vyššího procenta CBD a zároveň chci vyšlechtit kytku, která roste rychle, není příliš vysoká a je nadupaná palicema.... Jak to udělat, aby se při zkřížení nestalo právě to, co třeba nechci?
Například. Vyrostly mi dvě rostliny BIG BUDS XXL. Nejsou košaté, jsou to cca metrové tyče, které budou porostlé palicema tak akorát. To by bylo zajímavé třeba do kukuřice. Co když ji zkřížím s CBD bohatou rostlinou, která je velmi košatá? Co se stane, co vyhraje? A co se stane s THC a CBD? Bude po matce, nebo otci? Co je dominantní, co se předá? Zatím jsem se to zde nedočetla, ale je toho na čtení ještě moc a já musím pěstovat už nyní

Old Post 23-09-2017 v 18:45 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 22



Většina rostlin má stejnou barvu, ale mám asi pět kusů, které jsou podivně světlé. Myslím si však, že jsem je hnojila stejně a v substrátu by také nemusel být velký rozdíl. Ale nevím.
Některé jsou pěkně tmavé, krásně husté a zdravé a ty bledé mě malinko znervozňují. Kromě barvy vypadají dobře a normálně rostou.

Old Post 23-09-2017 v 19:34 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 23


Dočetla jsem se, že když rostliny tvoří už ony JEŽKY z blizen, že v tu chvlíli kvetou už dva týdny. Takže bych měla všechny rostliny stihnout vypěstovat do konce října. Jaké s tím máte zkušenosti? Dnes jsem ještě hnojila, ale v říjnu to už asi nechám plavat.

Old Post 23-09-2017 v 19:39 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 24



Na indoor jsem koupila spoustu vybavení zde na groweru. Chci koupit automaty white widow s CBD přímo od seedbanky. Nikde jsem nemohla sehnat regulary, jen tam. Předpokládám tedy podzimní pěst ve skříni, ale začnu s tím až bude pod střechou všechno z foliáku.
Budu mít 14 semen regular, doufám, že půlka budou samice. Nečekám, že hodně vyrostou, takže jestli uvažuji správně, musím si přikoupit něco, co bude podobně velké a bude to trvat cca 70 dní, stejně jako white widow.
Na jaro budu mít semena i pro ven, nebo doufám, že to bude možné použít i venku.

Rozměr skříně by měl být cca 2m výška, možná o něco více, prostor tam ještě je. Šířka 150cm, hloubka 90cm.Pojedu hlínu, možná se pak nechám zlákat na něco složitějšího.
Jedná se o chladnou nepoužívanou větší místnost, mírně vlhkou. Nevím, co se bude dít, když uvnitř bude skříň a furt tam budu chodit, odtah povede ven. Možná se to i vysuší. Nyní jsou tam zavařovačky a pavouci...

Naposledy upravil blizna 23-09-2017 v 20:05 PM

Old Post 23-09-2017 v 19:47 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 25



Nyní k léčbě.

Potřebuji pro jednu starou osobu FS na alzhaimera. Protože jsem nechtěla na nic čekat, koupila jsem fénixe na netu. Otestovala na sobě a zhuloval tak, jak jsem si pamatovala z dřívějška. V pohodě. Upekla jsem sušenky a na ně jsem nakapala FS rozředěné s olejem. Nevím ale, jestli ve spojení s olejem nedochází k rychlejší zkáze a snížení účinku.

Koupila jsem i mast zde na groweru a funguje. Po pár dnech se vyhojila suchá hrubá kůže na loktech. Takhle nepomáhalo nic.

Užívám denně cca zrnko rýže fénixe. Mám menší bolesti zad, dobře spím. Hulohlad není tak hrozný, spíše se mi lépe daří stravovat se rozumně. Dočelta jsem se, že užívání FS upravuje váhu. Že tlusný hubne a obráceně. Mohu to potvrdit, zdá se, že celkem bez námahy jde váha dolů. Pomalu, ale jde to. Je snadnější jíst méně, Někdy ale přijde hulohlad. Pociťuji od začátku užívání, že dochází k jakési optimalizaci systému. Měním se i já a docela zajímavě.

Bolí mě méně klouby.

A co je podstatné, přestala jsem cítit úzkosti, které občas mívám. Nemám je dokonce ani v autě a to je pro mě důležité. S úzkostmi mám hluboké a letité zkušenosti, takže jsem ráda, že i tento problém se zlepšuje.

Naposledy upravil blizna 23-09-2017 v 21:07 PM

Old Post 23-09-2017 v 20:54 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 26

Ke světlejšim - Každá kytka může mít jiný nároky... sou dvě možnosti. Buď jim to nestačí a nebo díky špatný hlíně (ph) maj zablokovanej příjem dusíku a tak blednou. Jestli maj ale stejnou hlínu a výživu jako zbytek co je ok... nejspíš to bude jen hladový, tak bych zkusil treochu přidat u těch bledejch na hnojivu.

K tomu dozrávání... hodně bude záležet na počasí. Tejden slunka udělá víc než 14 dní chladnýho počasí pod mrakem. Venku je to vždy loterie...

Podezření na hermáče z levných semínek - jasnej samec, nikde ani bliznička. A docela pěknej.

Podezřelej bílej flek s okraji do modra - vypadá na padlí (foliáky a skleníky trpí na plísně a houby, neuděláš už moc nic v květu... napadený listy odstranit a větrat ať se moc nešíří, ikdyž čtu že byl aplikován nějakej postřik... na ty opatrně v květu)

A někde sem tam zahlíd i zajímavýho mutanta (ten podivně rozvětvenej kus)

indoor mistnost, pokud je tam hodne vlhko a nevetralo se, bych poradne vycistil a nacisto vymaloval ikdyby tam mely prijit odrazovy folie. Plisne sou svine... staci aby se uchytily nejaky zarodky a je zadelano na pruser... zpocatku ji sice svetlem asi vysusis, ale az kytky povyrostou dokazou sami zvednot vlhkost vyrazne.

Jinak nádherný fotky... čím to prosímtě fotíš?

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 23-09-2017 v 22:21 PM

Old Post 23-09-2017 v 22:02 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 27



Ahoj crazyben a díky za reakci. Fotím panasonikem DMC FZ 45. Před šesti lety stál 8000. Dnes netuším. Fotí dobře, ale také hodně fotek nevyjde. Když jsem fotila obyč. automatem, vycházely všechny fotky, ale zase neměly takovou hloubku. A to s tím foťákem moc neumím. Nesžila jsem se s ním. Jsem amatér ale fotit mě baví.

Možná že jsem u těch bledých rostlin použila více popela a PH je moc vysoké. Možné to je, budu jim pridávat tedy ocet do vody. Už jsem to dnes udělala.

No a některý kytky jsou fakt divný Ale aspoň je to zábava. Ve skříni bych ale raději klid a pěkný průběh. No uvidíme. Počasí má být pár dní pěkný, zrovna když palice začnou bobtnat. SUPER

Old Post 23-09-2017 v 22:18 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 28

Diky

ocet nedavej...nejlepe kys. citronovou.

Do skrine bych doporucil bud rezy... nebo feminizovany semena (rezy s vyssim podilem CBD moc k sehnani nejsou). Usetris si starosti od samcu a bude toho pak vic. Na FS si myslim ze bude spotreba velka. Drzim palce a tesim se na dalsi pekny fotky.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 23-09-2017 v 22:27 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 29

Plísně se v té pěstební místnosti také bojím. Nepomohlo by nechat tam vykouřit nějaké ty sirné svíce? Jednou jsem to zkoušela na plesnivé chatě a málem jsem jí podpálila. Dost zuřivá svíčka

Díky za radu, ocet hned vyměním za kyselinu. Nikoho na klony nemám. Ledaže by se někdo ozval

Old Post 23-09-2017 v 22:30 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 30

No takhle... jestli se tam vlhkost drzela jen protoze se tam nechodilo a nevetralo... tak bude stacit poradne vyvetrat, vycistit a vymalovat.

Pokud sou vlhky (a nedej boze uz plesnivy) zdi tak je to pruser... Vysanovat. A nebo na prasaka necim poradne oblozit, cimz ale uskodis baraku (zdi by mely "dejchat" dnes se spousta lidi divi ze maj problemy, potom co na stoletym baraku udelaly zatepleni a osadily to plastovyma oknama).

Nejlepsi je ani nedat moznost aby se plisen usadila, takze poradnej ofuk... jen at to s kytkama hejbe

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 23-09-2017 v 22:42 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 31

hm. to je blbý. Je to kamennej starej barák, spodní kameny z opuky jsou vlhké po celém obvodu. Asi to přímo neplesniví. Musela bych to celé vyklidit, vzít třeba vápnem. Sanace nepřipadá v úvahu, nezastavila to ani v jiných místnostech. Máme také krásné sklepy, ale tam bude určitě vlhkost ještě vyšší a chladno. Na půdě zase strašný vedro od jara do září.
Větrák už mám koupený. Budu muset ofukovat nonstop?

Old Post 23-09-2017 v 23:00 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 32

Na prasáka to také asi neobložím. V domě nesmí být nábytek u vnějších zdí, jinak to hned zatuchne. Když ale zeď dýchá a nic tam není, je to jenom navlhlé. S tím se dá ještě fungovat. Co udělá teplo ze skříně nedokážu odhadnout.
Je mi líto toho tepla, co se bude vyfukovat ven. Nejraději bych udělala u domu skleník a pouštěla to do skleníku. V létě pojedu jen outdoor.
Slyšela jsem o člověku, který měl skledník napojený na chlívek a skleník vytápěl prasetem Bezva nápad, ale prase nechci.

Old Post 23-09-2017 v 23:09 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2332220 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív