Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2*600w, autopot, biotabs
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
konomut
Nový Člen

Karma uživatele konomut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 20 

Obecné 2*600w, autopot, biotabs Příspěvek č. 1






Zdravim groweri,
Rad bych se s vami podelil o svuj vicemene prvni poradnej pokus neco vypestovat a doufam, ze se od vas dozvim nejake poznatky co zlepsit
Muj setup: darkroom 240*120*200
Odtah: primaklima 800m3/h
Svetlo: 2*600w gib extreme pure bloom
System: autopoty(v jedny pulce 12 normalnich s 15 l kvetinacema a vdruhy pulce 12*autopot easy2grow s 8l kvetinacema)
Hnojky: biotabs
Osazenstvo: 24*rez Cheese od znameho
Holky byly cca 3 tydny na rustu po prevzeti pod MH a LED
aktualni fotky jsou 4. den po prepnuti
Zamerne v prvni casti jsem nechal holky narust vic pres prepnutim a v druhe casti(s mensimi kvetinaci) jsem prepinal kdyz byli mensi,abych zjistil, co jim bude vice vyhovovat
1.foto prvni pulka(s vetsima AP)
2.foto taky prvni pulka
3.foto druha pulka
4.foto taky druha pulka
5.foto - na par kytkach se na jednom max 2 listech ovjevilo tohle...nevite cim to muze byt prosim?

Naposledy upravil konomut 19-09-2017 v 11:01 AM

Old Post 18-09-2017 v 17:30 PM
konomut je offline   Profil uživatele konomut   Find more posts by konomut   Foto galerie člena konomut   Click here to Send konomut a Private Message   Add konomut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konomut
Nový Člen

Karma uživatele konomut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 2

Omlouvam se ale fotky jeste dodam ted mam dost na spech bohuzel a jeste moc nevim jak na to

Old Post 18-09-2017 v 17:31 PM
konomut je offline   Profil uživatele konomut   Find more posts by konomut   Foto galerie člena konomut   Click here to Send konomut a Private Message   Add konomut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 3

Biotabs planujem na buduci rok. Mas uz s nimi skusenosti?

Old Post 18-09-2017 v 18:27 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konomut
Nový Člen

Karma uživatele konomut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 4

S biotabs jsem uz odjel par kol a musim rict, ze jsem byl spokojenej, jen vynos negativne ovlivnily pokazdy naky moje chyby(svilusky, plisne), takze jsem se zatim nedostal prez 400g na sestikouli, ale celkove chut a kvalita byla lepsi nez uz jakejchkoliv jinejch organickejch nebo mineralnich hnojiv, co jsem zkousel predtim...aspon mi prislo teda(ale byl to nazor vice lidi ne jen muj) hlavne se nestaras celkem o nic jen zalivas odstatou vodou.
Akorat je dobry na kvet jeste prikoupit pk compost tea primo od biotabs ten tomu dost taky dost pomaha mi prijde bez nej byly vysledky jeste slabsi bych rek..

Old Post 19-09-2017 v 07:08 AM
konomut je offline   Profil uživatele konomut   Find more posts by konomut   Foto galerie člena konomut   Click here to Send konomut a Private Message   Add konomut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konomut
Nový Člen

Karma uživatele konomut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 5


Tak krome tech par divnejch listu(viz obrazek vis)(taky jich par pribylo se mi zda) zacali v pravy casti 2 kytky uplne vadnout. Vubec nevim cim to muze byt. Neco podobnyho se mi stalo, kdyz byl predradnik moc blizko autopotu a prehrala se voda, ktera tam byla a v podstate se uvarili koreny. Ted ale je predradnik uz daleko a horko tam taky o nic vetsi neni. Nejvetsi zahadou mi je, ze se to deje jen temhle dvema a pritom maji vsechny uplne stejny podminky.
Nevite prosim nekdo co s tim? Budu moc vdevnej za jakykoliv napady. Predem dekuju

Old Post 19-09-2017 v 14:32 PM
konomut je offline   Profil uživatele konomut   Find more posts by konomut   Foto galerie člena konomut   Click here to Send konomut a Private Message   Add konomut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cervenakarkulka
Stálý Člen

Karma uživatele cervenakarkulka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 6

Mohu se zeptat, proč byli kytky tak dlouho na růstu?

Old Post 19-09-2017 v 16:25 PM
cervenakarkulka je offline   Profil uživatele cervenakarkulka   Find more posts by cervenakarkulka   Foto galerie člena cervenakarkulka   Click here to Send cervenakarkulka a Private Message   Add cervenakarkulka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 7

prelite???

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 19-09-2017 v 16:45 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konomut
Nový Člen

Karma uživatele konomut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od cervenakarkulka
Mohu se zeptat, proč byli kytky tak dlouho na růstu?

Byli nejaky zabrzdeny a tak ty 3 tydny byli akorat, aby vyplnili smysluplne prostor.

Old Post 19-09-2017 v 17:15 PM
konomut je offline   Profil uživatele konomut   Find more posts by konomut   Foto galerie člena konomut   Click here to Send konomut a Private Message   Add konomut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konomut
Nový Člen

Karma uživatele konomut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Anarchom
prelite???

Na pohled mi to taky prislo, ale jsou zasazene v autopotech a vsechny kytky tudiz dostavaji uplne stejny mnozstvi vody a navic jsou tam i mensi, ktery pijou urcite min a ty jsou v pohode...
Jsem z toho blazen uplne

Old Post 19-09-2017 v 17:18 PM
konomut je offline   Profil uživatele konomut   Find more posts by konomut   Foto galerie člena konomut   Click here to Send konomut a Private Message   Add konomut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 10

me prijdou na 3 tydny rustu porad male silene,muzes napsat vice info?? Kolik si svitil?? Teplota,vlhkost,ph???

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 19-09-2017 v 17:21 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konomut
Nový Člen

Karma uživatele konomut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 11

V rustu meli 17h svetla, cca 28 stupnu prez den a 23 prez noc. Vlhkost kolem 60%. Ph jsem nemeril. U biotabs udajne neni pozreba merit. Hlavne co byly na rustu, tak vypadali celou dobu vitalne(bohuzel nemam fotky), ale problemy zacali az od prepnuti v podstate
Po ctyrech tydnech od zasazeni do substratu s namichanymi biotabs se ma jeste zalit smesi orgatrexu+bactrexu(organicke hnojivo a bakzerie pro rozklad casti v substratu obohacene jeste o trichodermu), coz jsem udelal vcera a skoro mi prijde, ze se to jeste zhorsilo

Jeste bych jen dodal, ze v levy casti jsem je nechal zamerne narust vic pred prepnutim, nez v ty pravy(ktera to nezvlada), abych posoudil co bude tomuhle genu vic vyhovovat..

Naposledy upravil konomut 19-09-2017 v 18:04 PM

Old Post 19-09-2017 v 17:46 PM
konomut je offline   Profil uživatele konomut   Find more posts by konomut   Foto galerie člena konomut   Click here to Send konomut a Private Message   Add konomut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 12

No ono se prave vetsinou vesmes vsechny problemy objevi az po prepnuti,nechcu radit,ty povadle kytky vypadaj jako prelite,zkus potezkat kvetnik,jestli to nemas prechcane vodou,co se tyce biotabs,zkus napsat uzivateli Dirty86 on to jede a podle me dost uspesne,treba bude vedet v cem delas chybu ci v cem je problem.....

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 19-09-2017 v 18:05 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konomut
Nový Člen

Karma uživatele konomut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 13

Kvetinace jsem vyndal z trayu a ted uz teda nemaj pristup k vode a necham to proschnout. Na potezkani mi ale rozhodne prelity nepripadali, ale uvidime kazdopadne moc dekuju za rady

Old Post 19-09-2017 v 18:09 PM
konomut je offline   Profil uživatele konomut   Find more posts by konomut   Foto galerie člena konomut   Click here to Send konomut a Private Message   Add konomut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lomidrevo
Stálý Člen

Karma uživatele Lomidrevo - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 14

nazdar.co sa tyka toho orgatrexu a bactrexu.orgatrex sa ma davat az od 3 tyzdna kvetu.bactrex sa dava hned na zaciatku ked zasadis rastlinky do kvetinacov.mozno vtom bude problem

Old Post 19-09-2017 v 22:30 PM
Lomidrevo je offline   Profil uživatele Lomidrevo   Find more posts by Lomidrevo   Foto galerie člena Lomidrevo   Click here to Send Lomidrevo a Private Message   Add Lomidrevo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 15

Pk booster od biotabs sem koupil i ja a testuju ho poprve , sice nejedu biotabs ,ale mam namichanej substrat s zivinama .
Kazdopad e znamej jede pk boost kompost tee a tech 15g je zbytecne moc. Doporucil mi davat 7 az 10g biotabs, 5ml orgatrex, 1-3g wermikompostu na 1l vody a mycotrex, staci trocha ,tusim ze 2g na 10l . Staci trocha ty houby se tam.pak rozjedou .
Ja to udelal stejne jen bez toho mycotrexu a prislo mi to jeste silny , priste prvni tee dostanou 5g pk boost a postupne budu zvysovat. Za celou dobu max 3x a 10g/l az v dobe kdy se tvori kvet , kolem 35 dne.
Sem na to zvedavej ,budu sledovat

Old Post 19-09-2017 v 23:47 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konomut
Nový Člen

Karma uživatele konomut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Lomidrevo
nazdar.co sa tyka toho orgatrexu a bactrexu.orgatrex sa ma davat az od 3 tyzdna kvetu.bactrex sa dava hned na zaciatku ked zasadis rastlinky do kvetinacov.mozno vtom bude problem

Vyrobce uvadi, ze se ma zalit smesi bactrexu a orgatrexu hned po zasazeni do substratu s namichanymi biotabs a pak znova po ctyrech tydnech(jen trochu v jinem pomeru)
Vzdycky jsem to takle delal a nikdy s tim nebyl problem..

Old Post 20-09-2017 v 07:17 AM
konomut je offline   Profil uživatele konomut   Find more posts by konomut   Foto galerie člena konomut   Click here to Send konomut a Private Message   Add konomut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-09-2017 - 2*600w, 24*autopot, biotabs - 0 odpovědí
18-09-2017 - 2*600w, 24*autopot, biotabs - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2209740 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív