Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Led 300w, 4x bílý Rus, 4x og kush
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Jana a Julca
Stálý Člen

Karma uživatele Jana a Julca - 91% PěstitelskáKarma uživatele Jana a Julca - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 32  

Obecné Led 300w, 4x bílý Rus, 4x og kush Příspěvek č. 1


Hojte všichni dobří lidé.
Po letech jsme se rozhodli s kámoškou zakoupit indoor box a zkusit si něco vypěstovat doma. Jelikož bydlíme s kámoškou ve společné domácnosti bez chlapů, tak budu ráda za každé info, které se bude hodit.
Já jsem pěstovala pár kol u mého bývalého přítele, tak mám nějaké zkušenosti, ale jen s HPS 600 w.
Chtěli jsme jít s dobou a po několika měsících co jsme tady a na jiných fórech sledovali co by bylo nejlepší, jsme se rozhodli pro ledkove osvětlení a box 90x90.
Hnojiva jibd urban x. Jelikož jsme trochu patriotky, tak raději budem podporovat české firmy a proto je světlo od české firmy a i hnojiva.
Box jsme si nechali poskládat :90x90, prima klima ctrl s možnosti regulace 420m3 a pachovy filtr taky kolem 500 m3.
Osádka je od našeho kamaráda 4x bílý Rus a 4x og kush.
Médium Plagron lightmix. 11L květinace.
Posílám fotku s 14 dne 18/12 a zároveň jsme dneska šli na 12/12, takže prepiname na květ.
U výrobce mi řekli, že mám ještě týden po změně času ještě svítit jen na růst a po týdnu pak světlo přepnout na květ.
P.S nejde mi přiložit foto.

Old Post 10-09-2017 v 17:45 PM
Jana a Julca je offline   Profil uživatele Jana a Julca   Find more posts by Jana a Julca   Foto galerie člena Jana a Julca   Click here to Send Jana a Julca a Private Message   Add Jana a Julca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 2

Cus, ta kytka v pravo v zadu ma.malo magnesia a ty predni sou prepaleny N mozna.
Svetlo muzes drzet klidne víš, kolem tech 60 cm .
U me nijak nevidim ze y kytky zraly jinak nez pod hps. Teda aspon u jedne odrudy, kvetinace vysychaji normalne , ale vzdy se rid kytkou ,ne navodem ,takze ty zadni kytky zkontroluj ph, popripade pohnoj,nebo jim jinak dodej magnesium.

Old Post 10-09-2017 v 19:45 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canabis.for.men
Stálý Člen

Karma uživatele canabis.for.men - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 55  

Re: Led 300w ledideal, 4x bílý Rus, 4x og kush Příspěvek č. 3

Ahoj nechci být nějaký rejpálek, ale snad jen překlep "posílám fotku z 14 dne 18/12" Vůbec netuším jak by kytky reagovali na takovouhle periodu

Old Post 11-09-2017 v 10:36 AM
canabis.for.men je offline   Profil uživatele canabis.for.men   Find more posts by canabis.for.men   Foto galerie člena canabis.for.men   Click here to Send canabis.for.men a Private Message   Add canabis.for.men to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 4

Hmm..2 kámošky, co spolu pestujou..vas bych rád poznal. odtud jste? :-D Jinak moje rady: Perioda rust je 18/6 a ne 18/12 jak pises. Vetsina lidi, ale spis jede periodu 20/4. Dalsi vec je nedostatecne vyplneny prostor. Naucit se ohybat, stipat...Jinak setup celkem fajn. Ja bych volil spis mensi odtah vzhledem k tomu ze Ledky netopi, ale na skodu to neni. Zatim ahooj holky ;-)

Thomas V.

Old Post 11-09-2017 v 10:40 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Bitir
Cus, ta kytka v pravo v zadu ma.malo magnesia a ty predni sou prepaleny N mozna.
Svetlo muzes drzet klidne víš, kolem tech 60 cm .
U me nijak nevidim ze y kytky zraly jinak nez pod hps. Teda aspon u jedne odrudy, kvetinace vysychaji normalne , ale vzdy se rid kytkou ,ne navodem ,takze ty zadni kytky zkontroluj ph, popripade pohnoj,nebo jim jinak dodej magnesium.

Z čeho tak usuzujes? Vždyť to roste rozlišení na prdel, já to tam teda nevidím a už vůbec ne ten dusík ,zbytečný strašení podle mě to vypadá úplně v klidu.
A jeje dvě buchty a pěstují a prvni vlaštovky v podobě naddrzenych jedinců se sletavaji vid vachy😂

Old Post 11-09-2017 v 13:13 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Vemenex

Z čeho tak usuzujes? Vždyť to roste rozlišení na prdel, já to tam teda nevidím a už vůbec ne ten dusík ,zbytečný strašení podle mě to vypadá úplně v klidu.
A jeje dvě buchty a pěstují a prvni vlaštovky v podobě naddrzenych jedinců se sletavaji vid vachy😂


No na ty zadni to vylozene sviti , bud je to magnesium ,nebo zinek.
S obojim sem mel.nejednou problemy a poznam to na 100m daleko.
Ten dusik nevim, psal sem dost mozna i vela N. Rozliseni bida ,to se pozna , ale ja taky rad strasim , je treba sirit trochu paniky at to tady zije.
Ale to mg tam proste vidim.
Edit. Uvidime jestli kamosky pridaji nejaky detailnejsi foto , dyztak zalezu do kouta a poridim si bryle

Old Post 11-09-2017 v 14:22 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 7

Prostor je dle mého vyplněny az moc, teprve nyní nastane raketový růst a s trochou snahy bude prostor zaplněny víc než dost. Udělal bych zastip a začal pěkně ohýbat. Nevím jak je to u tohoto panelu, ale u hps se ma dat při přepnutí plna palba, takže bych asi na nic nečekal a pustil jim to na plny koule.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 11-09-2017 v 15:03 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jana a Julca
Stálý Člen

Karma uživatele Jana a Julca - 91% PěstitelskáKarma uživatele Jana a Julca - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 8

Omlouvám se za překlep, ale doufám, že jste to všichni pochopily 18 hod světla 6 hodin tmy. Teď už 12 hodin světlo a 12 hodin tma.
Jináč jsme s Jižních Čech, tak v létě můžete přijet na vodu a vyzkoušet naše vzorky.
Nepestujem na kšeft, ale jen tak pro radost a v pátek po práci se dokážeme pořádne zmastit. Přes vapik je to dobrý, ale joshua jasně vede.
Jináč kytkám se daří a vypadají bez deficitu, krásně site zelené. Fotku detailu nahodim zítra. Máme dost blbou práci a ty dvanácti hodinové směny nás zabíjí.
Teď se tomu říká operátor výroby (asi sami víte o čem mluvím).
Děkuji všem za komentáře.

Old Post 11-09-2017 v 15:18 PM
Jana a Julca je offline   Profil uživatele Jana a Julca   Find more posts by Jana a Julca   Foto galerie člena Jana a Julca   Click here to Send Jana a Julca a Private Message   Add Jana a Julca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jana a Julca
Stálý Člen

Karma uživatele Jana a Julca - 91% PěstitelskáKarma uživatele Jana a Julca - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 9

L1st3r, jak jsem byla ještě s přítelem, tak dával ještě týden MH a pak až HPS. Psala jsem si s tím klucinou s ledideal a ten mi napsal, že mám nechat ještě 5-7 dní jet lampu na růst, prý kvůli lepšímu rozestupu mezi patry. Budu se řídit tímto doporučení, ale jináč dík.

Old Post 11-09-2017 v 15:26 PM
Jana a Julca je offline   Profil uživatele Jana a Julca   Find more posts by Jana a Julca   Foto galerie člena Jana a Julca   Click here to Send Jana a Julca a Private Message   Add Jana a Julca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 10

nerid se timto doporucenim šalamoun shit zrejme nezral jako nikdo z nas, naper tam plnou je to picovina potrebujes je poradne nakopnout na poradny bakule nerid se tim co ti rekne kazdej lofas mas zkusenosti rid se jima, pritel nechaval metlu max kvuli to mu ze to po prepnuti proste roste jak divy ,ale urcite nesnizoval vykon bych tipoval proste to vokedruj na plnej knedlik na kvet

Old Post 11-09-2017 v 15:51 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 11

Od prepnuti urcite plnou palbu , klicina z ledideal te mozna spatne pochopil , byvalej pritel sice nechaval mh, ale urcite ji poustel na 600w a pak nasadil 600w hps.
Sam jedu ledky , ty mas tusim 4000k rust a 2700k kvet a ta jejich cervena.
Mozna myslel ze kdyz nechas jen 4000k nepoleti to tak nahoru ,ale za me urcite plnou palbu 300w

Old Post 11-09-2017 v 15:55 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 12

Já bych to taky osolil hned po přepnutí.
tel číslo by nebylo?

Old Post 11-09-2017 v 18:07 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 13

Zdravím, kolegyně z jižních Čech 😁😁😁 a abych nebyl úplně OT, tak mě napadá jediná rada,a to ještě jen vyčtená, napadá, že prý se pod led jinak hnojí - více ??? Kluci LEDkaři určitě poradí 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 11-09-2017 v 18:15 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 14

To L1st3r - Stejně si myslim, že pokud to nejsou 100% sativy, tak by měl být na 14. den květu ten prostor už více méně zaplněn. Každopádně viděl jsem i hůř zaplněné prostory, takže je to jen menší mínus.
Jinak čeho jsem si ještě všiml je ofukový větrák. Dejte ho do úrovně vrchů a kolmo namířit na ně aby ten proud vzduchu lízal vrchy po celé šířce. Takhle to tam fouká odshora od odtahu zpět dolu a dělá to tam špatnej proud vzduchu ;-)
Jinak jsem taky z JČ a rozhodně nejsem nadržená vlaštovka .. já su orel ! ;-)

Thomas V.

Old Post 11-09-2017 v 18:15 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 15

Ahoj,
Tak v první řadě jsem taky od jihu Čech 😀..
No a pak bych chtěl doplnit že bych taky nesvítil na růst po přepnutí. Určitě hned plná květová a když už šetřit watty, tak konec je ideální. Víc fotek by bylo fajn, daly by jsme víc postřehů 😉

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 11-09-2017 v 18:47 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 16

Zdravím koběty z JČ...
1...Větrák dat níž a rovně aby foukal jakoby pod čočky jak říká Váchy 55
2...Prvních 14 dní 12/12 určitě do nich valit dusík(grow složku) a postupně pomalu přidávat bloom složku
3...Ohejbat kolínkama co to jde a vrchni větvě cpát dolů
4...Mezi 14 - 21 dnem 12/12 udělat první proplach(vzit do vany a pořadně sprchnout vlažnou vodou,nejlíp odstátou a dát tomu ten čas a hodně vody)zbavite se přebytečných solích a kořeny si budou chrochtat
5...nechávat pořadně proschnout květník podle vahy!(nepřelévat)
6...NESTRIHAT LISTY ZADNE!!!
7...jel bych plnou palbu W od přepnutí na 12/12 bude lepší výnos...
Snad se vám bude nějaká rada hodit.Přeji bezproblemovej pěst.

Naposledy upravil cvrca 12-09-2017 v 16:06 PM

Old Post 11-09-2017 v 19:10 PM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2440100 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív