Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » LSD, první outdoor, listy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
TheGiver
Nový Člen

Karma uživatele TheGiver - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 6  

LSD, první outdoor, listy Příspěvek č. 1

Ahoj všem,

Prosím vás, chlapi, ženy, zkušení groweři, můžete mi prosím poradit, kde je chyba?
Asi tak tři týdny zpět mi 3 kytky z pěti začali světlat od krajů do středu listu, jako na první fotce.


- Model LSD v samozavlažovacích květináčích v substrátu Plagron GrowMix.
- Používám hnojky JiDB outdoor 1
- Na konci dubna zasazeny semínka
- Na konci května šli ven do květináčů

Zkontroloval jsem tedy PH které bylo 5,9 při EC 1,5 a upravil ho jedlou sodou na 6,4.
Poté jsem jel na dovolenou a kytky měl na starost záskok. Hnojeno stále stejným poměrem (EC 1,5, PH 6,2-6,5).

Po dvou týdnech jsem přijel a jedna z kytek extrémně zežloutla viz foto č.2 a č3.

Další dvě kytky zežloutly o něco více, než to vylo před odjezdem viz foto č.4

Dvě kytky stejné odrůdy s uplně stejnými podmínkami vypadají, že jsou tímto problémem netknuté.

Četl jsem o dusíku, fosforu a draslíku, nicméně ani tak nevím, jak to vyřešit.

Zalívám 2x denně živným roztokem do toho spodního patra květináče, ze kterého se nasákává substrát.

Dá se to ještě nějak zachránit? Před třemi týdny to byly krásné kytičky a myslím, že na první grow jsem mohl být více než spokojen.

http://imgur.com/a/3s2Zm

http://imgur.com/a/r0q3E

http://imgur.com/a/rkDzk

http://imgur.com/a/fhvQS

Naposledy upravil TheGiver 06-08-2017 v 21:11 PM

Old Post 06-08-2017 v 20:34 PM
TheGiver je offline   Profil uživatele TheGiver   Find more posts by TheGiver   Foto galerie člena TheGiver   Click here to Send TheGiver a Private Message   Add TheGiver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jankok
Nový Člen

Karma uživatele jankok - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 2

Dle mého je to nedostatek draslíku. A taky bych nejspíš hnojil vrchem přímo na substrat. Jako zalévat normálně do té díry ale hnojivo bych lil navrch.

Old Post 07-08-2017 v 06:28 AM
jankok je offline   Profil uživatele jankok   Find more posts by jankok   Foto galerie člena jankok   Click here to Send jankok a Private Message   Add jankok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheGiver
Nový Člen

Karma uživatele TheGiver - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 3

Nemůže to být ještě třeba přelité? Ikdyž tato teorie by mi byla podezřelá, když si substrát bere jen vodu, kterou potřebuje.

Jak jsem psal, je to můj první pěst, ale myslím, že když naliji hnojivo přímo do substrátu (tedy 35ml) do 20 litrového květináče, tak se to vůbec nedostane všude a ta koncentrace kytku totálně spálí. Jestli se pletu, opravte mne

Old Post 07-08-2017 v 20:49 PM
TheGiver je offline   Profil uživatele TheGiver   Find more posts by TheGiver   Foto galerie člena TheGiver   Click here to Send TheGiver a Private Message   Add TheGiver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-09-2012 - Můj první outdoor - 86 odpovědí
13-09-2009 - Lupiho první outdoorek 09 - 47 odpovědí
20-09-2008 - Můj první outdor - 53 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7365700 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív