Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Zdravy zasady growu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
ovcisrst
Nový Člen

Karma uživatele ovcisrst - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 16  

Zdravy zasady growu Příspěvek č. 1

Zdar,

pri cteni groweru sem se zajimal o to co zvysuje riziko toho ze se o growu dozvi nekdo kdo se to nema dozvedet ale nenasel sem thread kde by to bylo pohromade s kvalitni diskusi na toto tema.

spatny zasady:

- elektrina na cerno
- spatne vztahy se sousedy
- vi tom velky okruh pratel (nekdo se prokecne pri pivu/ nasere se a uda vas)
- pesteni & dealovani v jednom miste
- hlucni nebo smradlavy pest
- okazaly zivotni styl nad legalnim prijmem
- profil "nepracujici hulic" (dredac sedi cele dny doma kde pestuje, nechodi do prace a cely cas huli -> huleni smrdi v baraku a sere sousedy)

"dobry" zasady:

- pracovat a mit legalni prijem
- kvalitni pachovy filtr
- kvalitni odhlucneni pestu
- prodavat pest v jedne varce
- nerikat to nikomu kto to nemusi vedet

Zajimali by me prihody jak na vas prisli i kdyz ste dodrzovali dobry zasady.
Napr. jeden uživatel (sorry nedohledal sem ho) rikal ze nanho prisli přes growshop: Policie zapisovala SPZ, na konci roku si dali od CEZu vypis elektriky kterou mel vysokou a uz mali duvod na prohlídku.

Velmi pekny prispevek ma na k tomuto tematu user outdoorista v tomhle tematu 2x 600W do 1+1??!

Old Post 03-07-2017 v 16:38 PM
ovcisrst je offline   Profil uživatele ovcisrst   Find more posts by ovcisrst   Foto galerie člena ovcisrst   Click here to Send ovcisrst a Private Message   Add ovcisrst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 241 

Příspěvek č. 2

Ten nedohledaný uživatel jsem byl já.

Takže to z vlastní zkušenosti rozšířím: Ńezaplétat se s lidmi (telefony, návštěvy), po kterých jde kriminálka. Bohužel je to něco, s čím stejně nic nenaděláte, protože nikdy nevíte, kdo z vaších známých v čem jede (vy to taky neříkáte všem) a co na koho momentálně mají a co se chystá. Já ty lidi, kvůli kterým jsem se dostal do problémů, naštěstí (bohužel) ani neznal jménem, nikdy jsme si nevolali a nikdy jsem s nima mimo nákupu věci na grow ani nic neřešil. Bohužel jsem se tam během roku vyskytl vícekrát, takže ze mě udělali ,,častého návštěvníka".

Příspěvek outdooristy není špatný, jenom bych se vyvaroval toho sdělování všeho majiteli, pokud chcete jet v pronájmu. To je podle mě rychlá cesta k výslechu. Stačí, když to bude nějaký idiot, budete mít jednou zpoždění s nájmem a už vás může vydírat, atd. Energie napsat na sebe a majitele neřešit. Dal bych si do smlouvy, že o případné prohlídce chcete vědět alespoň měsíc, dva předem. Důvod je třeba, že kvůli práci často cestujete.

Pokud je to možné, tak bych do toho nezasvěcoval ani přítelkyně. Ze současné může být brzy bývalá a pokud holky občas ,,točíte" tak to nebude trvat a nějaká bývalka se někde podřekne, třeba svému novému, protože jí to už bude jedno.

Ještě můžu doplnit: pokud máte nízký tarif na vytápění elektřinou, tak s ní doopravdy topit a bacha na úniky tepla z bytu / domu, termovize už je dnes standard. Určitě bych zvážil antidetekční fólii.

Snad tady to téma vydrží. Kvůli tomu, aby se prý nepodporovala paranoia, tu občas celé příspěvky i témata mizí... Nicméně je to ve správné rubrice a určitě je to důležitější téma, než jestli odrůdu xy přepnout za 2, nebo za 3 týdny...

Pokud už se do problémů dostanete, tak funkční postup je napsaný tady. Doporučuji přečíst v předstihu http://www.magazin-legalizace.cz/cs...trestnim-rizeni

Naposledy upravil Exceptional 07-07-2017 v 17:09 PM

Old Post 07-07-2017 v 16:58 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2761180 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív