Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Zdravy zasady growu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
ovcisrst
Nový Člen

Karma uživatele ovcisrst - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 16  

Zdravy zasady growu Příspěvek č. 1

Zdar,

pri cteni groweru sem se zajimal o to co zvysuje riziko toho ze se o growu dozvi nekdo kdo se to nema dozvedet ale nenasel sem thread kde by to bylo pohromade s kvalitni diskusi na toto tema.

spatny zasady:

- elektrina na cerno
- spatne vztahy se sousedy
- vi tom velky okruh pratel (nekdo se prokecne pri pivu/ nasere se a uda vas)
- pesteni & dealovani v jednom miste
- hlucni nebo smradlavy pest
- okazaly zivotni styl nad legalnim prijmem
- profil "nepracujici hulic" (dredac sedi cele dny doma kde pestuje, nechodi do prace a cely cas huli -> huleni smrdi v baraku a sere sousedy)

"dobry" zasady:

- pracovat a mit legalni prijem
- kvalitni pachovy filtr
- kvalitni odhlucneni pestu
- prodavat pest v jedne varce
- nerikat to nikomu kto to nemusi vedet

Zajimali by me prihody jak na vas prisli i kdyz ste dodrzovali dobry zasady.
Napr. jeden uživatel (sorry nedohledal sem ho) rikal ze nanho prisli přes growshop: Policie zapisovala SPZ, na konci roku si dali od CEZu vypis elektriky kterou mel vysokou a uz mali duvod na prohlídku.

Velmi pekny prispevek ma na k tomuto tematu user outdoorista v tomhle tematu 2x 600W do 1+1??!

Old Post 03-07-2017 v 16:38 PM
ovcisrst je offline   Profil uživatele ovcisrst   Find more posts by ovcisrst   Foto galerie člena ovcisrst   Click here to Send ovcisrst a Private Message   Add ovcisrst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 2

Ten nedohledaný uživatel jsem byl já.

Takže to z vlastní zkušenosti rozšířím: Ńezaplétat se s lidmi (telefony, návštěvy), po kterých jde kriminálka. Bohužel je to něco, s čím stejně nic nenaděláte, protože nikdy nevíte, kdo z vaších známých v čem jede (vy to taky neříkáte všem) a co na koho momentálně mají a co se chystá. Já ty lidi, kvůli kterým jsem se dostal do problémů, naštěstí (bohužel) ani neznal jménem, nikdy jsme si nevolali a nikdy jsem s nima mimo nákupu věci na grow ani nic neřešil. Bohužel jsem se tam během roku vyskytl vícekrát, takže ze mě udělali ,,častého návštěvníka".

Příspěvek outdooristy není špatný, jenom bych se vyvaroval toho sdělování všeho majiteli, pokud chcete jet v pronájmu. To je podle mě rychlá cesta k výslechu. Stačí, když to bude nějaký idiot, budete mít jednou zpoždění s nájmem a už vás může vydírat, atd. Energie napsat na sebe a majitele neřešit. Dal bych si do smlouvy, že o případné prohlídce chcete vědět alespoň měsíc, dva předem. Důvod je třeba, že kvůli práci často cestujete.

Pokud je to možné, tak bych do toho nezasvěcoval ani přítelkyně. Ze současné může být brzy bývalá a pokud holky občas ,,točíte" tak to nebude trvat a nějaká bývalka se někde podřekne, třeba svému novému, protože jí to už bude jedno.

Ještě můžu doplnit: pokud máte nízký tarif na vytápění elektřinou, tak s ní doopravdy topit a bacha na úniky tepla z bytu / domu, termovize už je dnes standard. Určitě bych zvážil antidetekční fólii.

Snad tady to téma vydrží. Kvůli tomu, aby se prý nepodporovala paranoia, tu občas celé příspěvky i témata mizí... Nicméně je to ve správné rubrice a určitě je to důležitější téma, než jestli odrůdu xy přepnout za 2, nebo za 3 týdny...

Pokud už se do problémů dostanete, tak funkční postup je napsaný tady. Doporučuji přečíst v předstihu http://www.magazin-legalizace.cz/cs...trestnim-rizeni

Naposledy upravil Exceptional 07-07-2017 v 17:09 PM

Old Post 07-07-2017 v 16:58 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaMyska
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaMyska - 80% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaMyska - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 3

Chlapy díky za cenné info, hlavně Exceptionalovi za jeho sdílení reálného případu posílám karmu. Další věc co me napadla je nákup veškerého náčiní k pestu přes “bílého koně” který s ilegální činnosti nemá nic společného. Další věc, kterou jsem pro snížení rizika udělal je investice do LED světel. Tato investice se zároveň v čase vrátí nižší spotřebou, dlouhou životnosti a v létě nepotřebujete klimatizací. Dneska se led světla minimálně hpskam vyrovnají.

Myslím si ze bezpečnost je nejdůležitější aspekt pěstování a proto bych byl rad kdyby se to tu diskuze víc rozjela.

Pestu a svobodě zdar.

Old Post 26-02-2018 v 05:43 AM
ZelenaMyska je offline   Profil uživatele ZelenaMyska   Find more posts by ZelenaMyska   Foto galerie člena ZelenaMyska   Click here to Send ZelenaMyska a Private Message   Add ZelenaMyska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Re: Zdravy zasady growu Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od ovcisrst

"dobry" zasady:
...
- prodavat pest v jedne varce
[/url]


s dovolenim trochu opravim...

- NEPRODÁVAT!
a platit energie vcas

BTW. nejvetsi "strach" mam kdyz trimmuju (smrad vsude) nebo kdyz jedu pro novou hlinu a pak mam z auta tahat domu ty pytle, lidi sou vsimavy.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 26-02-2018 v 09:29 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 5

Zkus trimming zavřený ve stanu s puštěnou ventilací a pacháčem , do 120ky se vlezem dva , dvě židle , lampička , 20 kytek x)

Old Post 26-02-2018 v 10:19 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od crazyn
Zkus trimming zavřený ve stanu s puštěnou ventilací a pacháčem , do 120ky se vlezem dva , dvě židle , lampička , 20 kytek x)


kámo

dík za tip, ale mě by tam jeblo po 15ti minutách. Na to nemam...

vždycky se snažim přes noc, všude zavřít a utěsnit co de a nakonec rychle vyvětrat. Ten stan by byl bezpečnější co se pachu týče, ale trpim už jen při tý představě.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 26-02-2018 v 10:36 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 7

To přežiješ Dřív jsem to taky dělal jak ty , ale paranoja je paranoja , nehorázně to smrdí po celém bytě , něco se i dostane ven , přes stupačky , ani plastová okna nejsou dokonale těsnící , když mi jednou řekl kámoš , že to smrdí 30 metru od baráku tak jsem byl v šoku.. Už roky to dělám ve stanu ( pro muj klid ) , během dne před sklizní otrhám veškeré větší listy z kytek ( vše ve stanu , kladu velký důraz aby nebyl smrad ) , nahoru pod pacháč natáhnu špagáty z rohu do rohu, ustřihnu kytky a pověsím, pak pohlcovač zápachu ONA gel 1kg , nechám to otevřené pod oknem , květináče dám mimo stan , pak si tam šoupnu dvě židličky , lampičku a jdeme s ženou stříhat rychlovka za dvě hodinky hotovo... jsem takovej perfekcionalista , že si kupuju takové bilé oblečky s kapucí a rukavicema ať mi nesmrdí kůže a vlasy , většinou je to problém i umýt , vypadáme jak spermie v tom Jak je konec , tak ten obleček sundáme , vše uklidíme a dáme do pytle, který zalepím páskou ( to vše v zavřeném stanu ) Hotovo šmitec , nic nesmrdí , všechno v pohodě.

Old Post 26-02-2018 v 10:52 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maksix
Stálý Člen

Karma uživatele maksix - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 8

Určitě zajímavý informace člověk zjistí ale myslím si že když člověk kupuje přes net tak bych ani neměl nějak strach že by mě mohli třeba začít nějak sledovat nebo být ve hledáčku.Páč dneska je hromada lidí co si čas od času něco pěstují.A ve finále by tím asi nic neziskaly.Jo kdyby měl člověk celej hangar tak to je jiná😁😁

Old Post 26-02-2018 v 11:50 AM
maksix je offline   Profil uživatele maksix   Find more posts by maksix   Foto galerie člena maksix   Click here to Send maksix a Private Message   Add maksix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 9

citace:
bilé oblečky s kapucí a rukavicema

hned ma napadlo totok:
https://www.youtube.com/watch?v=anh0Kn9nGV4
sry za OT

Old Post 26-02-2018 v 12:58 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6427350 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív