Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Kokos 600W s pojezdem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 33

Tak jsem se vyklidnil, díky za rady a odkaz je zajímavej, ale šel jsem do toho s tím, že chci vědět co se dá pod pojezdem vytvořit a i za cenu toho, že se možná budu muset jít pást, jedu ráno pro novej. Jsem idiot, že jsem jim tady ten neomlátil o hlavu hned jak mi došel. Už od pohledu byl jakejsi jetej a dnes jak jsem ho sundal tak jsem koukal, že byla poškozená plomba, takže se v něm asi někdo už vrtal. No nic, za blbost se platí a doufám, že druhý pokus už bude v pořádku. Tentokrát doklad řádně založím a zboží si pořádně prohlídnu, než to zacvakám. Dnes to hold musej holky vydržet bez pojezdu a zítra najedu na 12/12 s novým slunochodem. Asi zbytečně jsem to sem ventiloval, ale v tu chvíly jsem byl fakt bezradnej a musel jsem si ulevit.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 04-05-2017 v 17:03 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 34

Tak to je jasný, když děláš něco, co tě baví a naplňuje, těšíš se na to a ze svý práce máš radost. Taky bych byl zklamanej a nasranej zároveň. Já osobně bych jim ty hlavy o ten pojezd rozbil ale stejně, doklad si můžou dohledat ve svym účetnictví a tolik jich zase neprodaj, aby si tě nepamatovali. Sice to je prd platný, ale ulevíš si na tom nejlepšim možnym místě

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 04-05-2017 v 17:19 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 35


Tak jsem tam teďkom byl a jsem na rozpacích. Musel jsem zvednout světlo cca 50-60cm, ale plocha je krásně osvícená. Musím říct, že mnohem líp než když byla plocha poloviční a na stěnách diamantovka. Takže mám dilema, jestli to testnout bez toho pojezdu, ovšem budu limitovanej výškou, protože jsem schopen jít ještě tak max 30cm. Na jednu stranu nezjistím jak by to vypadalo s pojezdem, ale na druhou stranu ušetřím pětku a ukáže se co dokáže wing na takové ploše. Vzhledem k okolnoste jsem přepl na květ, s tím že ještě dokrmím tři dny růstovou zálivkou a poté vyčistím nádrž a hodím květovou. Ony holky stejně za poslední tři dny tak poskočily, že jsem stejně možná zaváhal a budu mít problémy s výškou, aspoň co jsem viděl v některých vláknech co děla powerplant. Omlouvám se tedy těm co čekali na výsledky pojezdem. Příští kolo do něj 100% půjdu a bude možné aspoň zhruba porovnat, zda se vyplatí.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 04-05-2017 v 18:00 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 36

Klidně. Hlavně 600W je cca těch 50cm nad vrcholkama nejideálnějš, jak může být!!

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 04-05-2017 v 18:32 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 37

Rovnou jsem jim tam napalil 600SL

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 04-05-2017 v 18:43 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 38



2. den 12/12

Vzhledem k tomu, že jsem přemisťoval do matkárny přesazený prcky, udělal jsem foto bez lampy. Ve finále to asi s pojezdem bude, snad během příštího týdne ho budu mít doma.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 06-05-2017 v 12:11 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 39



6. den 12/12

Holky pěkně rostou, krom dvou nehod, kdy jsem amputoval při ohýbání 2 vršky, se jim daří. Musím říct, že kombinace vody z kohoutku a RO (po smíchání EC 0,4), se neobjevují žádné deficity. Dokonce je to poprvé co se mi povedlo holky drobet předusit, věřím že to není vůbec na škodu, obvzláště nyní, kdy probíhá masivní růst. Předevčírem jsem jim už namíchal květový poměr A10-M20-B30ml/10l EC 1,9 PH 5,9 a doufám, že se nerozhodnou přerůst. Na toto kolo jsem dokoupil kolínka (celkem 110ks), ale zatím jsem nikdy nepoužil víc jak půlku. Každá z holek má na sobě v průměru 8 perpektivních větví což napovídá celkem slušné porci pálek, cirka 224ks. Jsem moc zvědavej jak to dopadne. Koncem týdne má dojít pojez, ale stále nejsem rozhodnutej, zda jej použiju. Tak nějak mi připadne nasvícení fakt v pohodě a ani na holkách není vidět, že by se některá tahala.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 10-05-2017 v 19:56 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 40

Cau. Ja by som to nechal tak. Bez pojazdu. Sledujem. Nech to rastie

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 12-05-2017 v 18:59 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 41

Taky to tak vidím, dnes jsem koukal že už nasazujou na paličky, takže uvidím jak to bude kynout. V případě, že by světlo nešlo už zvednout a nebyla pokryta plocha tak bych jej zapojil, zatím jsem ho tam jen nainstaloval. Nějak mě připadne, že mě začínají zase kvést nějak moc brzo, už nyní 8. den jsou náznaky paliček. Nevadí, aspoň mě to nepřeroste, plocha je vyplněná zatím asi nejlíp ze všech kol a zatím se mě daří jakž takž držet holky v rovině.
V neděli plánuju, že tam naběhnu a oholím spodky. Říkal jsem si, že toho využiju a nadělám si z nich prcky na další kolo. Litrových květníčků mám ještě dost a hodil bych je zatím do fóliáku, vím že to není úplně košér, ale co už .

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 12-05-2017 v 19:46 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 42




9. den 12/12

Tak jsem to zase blejsk bez světla, jak už jsem psal začínají se tvořit paličky, takže jsme skoro ukonce s nějakým dalším extra růstem. Nyní mají holky něco přes 50cm, finiš vidím tak okolo 70cm, což by znamenalo, že to světlo pokryje i bez pojezdu. Vzhledem k tomu, že jsou zde pohromadě tři druhy, není nikde žádnej extra rozdíl, výška, barva, nákvět vše na pohled stejné.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 13-05-2017 v 19:12 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 43

Mne sa to moc páči. 1 ako 2. Pekne rovnaké a vôbec nevidno rozdiel v genetikách. Pravdepodobne sa to prejaví neskôr. Aj robíš občas nejaké zaliatie, prípadne preplach čistou vodou?

Old Post 13-05-2017 v 21:35 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 44

Tak nějak jsem hledal a našel jsem návod od Barta na JidB a ten proplachy nedělá. Toto kolo ani nemerim výtok, minulé kolo jsem to měřil a stejně to bylo prd platný, i pres to ze vše nasvědčovalo tomu ze to je OK, měly porad nějaké problémy. Dnes nemerim výtok a zatím jsem proplach nedělal a pokud budou nadále vypadat zdrave ani jej dělat nebudu. Snažím se, aby během zalivani vždy něco vyteklo, údajně by to melo pomáhat proti zasolování. Samozřejmě flush proběhne minimálně 14 dni.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 14-05-2017 v 00:07 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konůpek
Stálý Člen

Karma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od L1st3r
Tak nějak jsem hledal a našel jsem návod od Barta na JidB a ten proplachy nedělá. Toto kolo ani nemerim výtok, minulé kolo jsem to měřil a stejně to bylo prd platný, i pres to ze vše nasvědčovalo tomu ze to je OK, měly porad nějaké problémy. Dnes nemerim výtok a zatím jsem proplach nedělal a pokud budou nadále vypadat zdrave ani jej dělat nebudu. Snažím se, aby během zalivani vždy něco vyteklo, údajně by to melo pomáhat proti zasolování. Samozřejmě flush proběhne minimálně 14 dni.


Ahoj.jedu v kokosu a průplach mě přijde zbytečný..já jsem se taky řídil podle Barta a spokojenost. Finální flush 14 dní mě přijde zbytečně moc. Podle mě stačí 7 dní. I kdyby jsi to prolil jen 2x, tak si myslím, že rozdíl v chuti bude minimální
P.S. doufám, že ti to nepřeletí jako mě.

Konůpkovo 70W
250W PUNK z toho co zbylo
16xWARLOCK 400W/600W
400/600W PUNK - 4xSour Star 2xMK-Ultra 3xChem Dog 3xCataract Kush 4xPre 98 Bubba BX2
Další 400 watové bio potěšení
400w Bio II a III(nárazovka)
Konůpkovo panoptikum 2x400W + 250W - Black D.O.G. - White Widow - Pineapple Skunk

Old Post 14-05-2017 v 00:55 AM
Konůpek je offline   Profil uživatele Konůpek   Find more posts by Konůpek   Foto galerie člena Konůpek   Click here to Send Konůpek a Private Message   Add Konůpek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 46



Jak jsem již zvěstoval, dnes proběhla údržba fazóny. Ošmikal jsem veškerý spodky, na kterých by stejně nic nebylo a jen by zbytečně žraly živiny a energii hlavním větvím. V ramci toho jsem se rozhodl nasekat z těch spodků pár řízečků, pokud to vyjde odjel bych s nima další kolo. Díky tomu si vyzkouším jak bude fungovat mini boxík na řízky. Nakonec se mě povedlo udělat z každýho 10 kousků, zda přežijí ukáže čas. Použil jsem malé RW kostky, těch jsem koupil plato 100ks a asi naposled, jsou to takový fakt malý mrzáci, je mě líto to vyhodit, tak snad na řízky budou stačit. Škoda, že jsem se k tomu řezání nedostal dřív, protože už jsou celkem dost nakvetlý. Přikládám fotky prcků a homemade boxíku, velikost š45xv40xh40cm, vyloženo diamantovkou, odtah PC venťas a osvětlení se stará 2x Philips úsporka 6500k 14W cca 850lm.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 14-05-2017 v 22:17 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 47



13. den 12/12

Po osekání spodků se prostor nad květníky pěkně provzdušnil, během údržby jsem měl možnost všechny pěkně prohlídnout a nenašel jsem už žádné známky plísní, či nějaké deficity. Po přeskládání kytiček jsem trochu rozhodil původní pěkné zarovnání, tak se to ještě snažím trochu doladit kolínkama, nebude to asi dokonale srovnané, ale zatím jsem celkově spokojenej jak to vypadá. Se světlem jsem na maximu a jsem moc zvědavej jak se s takovým prostorem to šestikilo popere. Bohužel opět i toto kolo dělám kopance. Jeden den jsem šteloval spínačky a přepl jsem je tak, že světlo nezhaslo a svítilo tak o 5 hodin déle, než jsem na to náhodou přišel a dnes jsem zjistil, že jsem pro změnu nechal zaplou úsporku co mám jako nouzové osvětlení a nejsem si jistej jak dlouho jim tam svítila, možná den dva. Doufám, že to nebude mít na nic vliv, jsem prostě hovado a musím si dat zákaz hulit, když tam lezu .
Prcci co jsem našmikal se mají k světu a nevykazují žádné problémy, tož kéž by to všechno vydrželo.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 17-05-2017 v 19:23 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 48

Stáva sa aj v iných rodínách...
Celkom by ma zaujímalo, že aké tam máš teploty a vlhkosť. Dnes už slušne pražilo.

Old Post 17-05-2017 v 23:12 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-04-2013 - 600W s pojezdem - 103 odpovědí
08-04-2011 - Kokos 600w - 212 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9214440 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív