Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 10+(2)x Agent Orange, 2x 250W, poprvý box
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Hlína 10+(2)x Agent Orange, 2x 250W, poprvý box Příspěvek č. 1





Ahoj,
tak po několika punkových indoorů jsem se dokopal a koupil si box. Jsem zvědavý, jak to v něm pojede, nemám s ním žádné zkušenosti, takže ocením rady a připomínky. (Jen upozorňuju, že pěstuju pro radost, nejsem chemik, takže hodnoty PH, EC apod na mě pls nezkoušejte, to jen v případě, kdyby se něco podělávalo a já nevěděl,co to je).

Box: 150x80x200
Odtah: 180m3/h
Větráky: 2x 20cm, 2 stupňový
Světla: 2x250W, růst HQI, pak sodík
Stínidla: obyč Hammer
Květníky: teď 13x13 (1,5l), pak 24x24 (11l)

A teď konečně to zajímavý
Médium: substrát ATAMI KILOMIX, byl pěkně mastnej, tak snad bude dobrej, složení se mi líbí
Hnojiva: Plagron terra grow, terra bloom, enzymes, PK 13-14, ATAMI Bloombastic (vůbec poprvý jedu kupovaný hnojky, doteď jsem dával domádo koncentrát ze slepičinců a kopřiv )
Osazenstvo: řezy, 12x Agent Orange (Orange Velvet x Jack The Ripper) 50/50, tuto odrůdu jedu taky poprvý, tak uvidíme.

1. foto BOX
2. foto Substrát
3. foto profilovka Agent Orange, ke který bych se chtěl aspoň vzdáleně přiblížit
4. foto Takhle zatím holky vypadají 1 den po přesazení (dostal jsem fakt klacky jako prase, poměrně i vytažený, ale tenhle model se prý táhne...)

Ty 2 vpravo jsou v malym květníku jen pro sichr, kdyby se nějaká ve velkym pokazila nebo byla výrazně pozadu. Chtěl jsem 8 řezů, mám jen 10 velkých květináčů a dostal jsem 12 řezů...
Nejsem si jistý, že dokážu ukočírovat 10 kytek, natož 12 v takovym prostoru a tak se dvou zbavim a i tak budu mít hoňku si myslim. Zelená zahrada tu jede 2x 400W HPS, 10x PP a má to nádherný, ale to je profík, takže to bude výzva.

Fotky jsou ze včera, dneska je už začnu ohýbat. Síť nemám a ani to sní neumím, takže pojedu klasicky ohýbačku, vytáhnu do stejný výšky několik vrcholků, pak přepnu a oholím spodky. K tomuhle se klidně vyjádřete, nechám si poradit s kočírováním, jak píšu jedu to takhle v uzavřenym prostoru prvně.

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Naposledy upravil Legy 28-09-2016 v 13:29 PM

Old Post 28-09-2016 v 13:19 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 2

S hnojenim opatrně,kilo mix je celkem solidně nahnojeny,takze si myslim ze urcite tyden - dva nemusis hnojit nebo spis podle potreby jak budou potrebovat..Kazdopadne s ohybanim bych pockal , ja ohybam tesne pred tim nez prepnu na kvet a pak v období nez kytky prestanou rust , cca 14 dni po prepnuti

Old Post 28-09-2016 v 14:30 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 3

Nazdárek. koukám SEtUP máš solidní a myslím, že pokud půjde vše hladce dosáhneš krásnýho výsledku. Co psal crazyn S tím hnojením souhlasím já osobně nehnojím na jakoukoli hlínu dřív než v 10, dnu růstu a to max 25% dávky. A to co píše o tom ohýbání tak s tím naprosto nesouhlasím a spousta lidí co valí SCROG a podobné mě dá za pravdu. Já ohýbal celý cyklus od 20. dne růstu do cca 20. dne květu ohýbal jsem denně a pořád dokola dokud nedostanou požadovaný tvar to si musíš určit sám. Prostě si je tvaruj do prostoru ale přemýšlej si dopředu jakým směrem ty větve pošleš ať se ti nesejdou dvě větve v jednom směru ať si nestíní. pěkně to nasekej vedle sebe a budeš mít paldu vedle paldy. Nebýt mých hermáčů u PP tak to mám úplně stejně.
Ať se daří

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 28-09-2016 v 18:27 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 4

S tím hnojením dávám za pravdu a už se zdržuju dalšího hnojení, i když jedna zálivka mi s hnojkou unikla. Je pravda, že teď toho ještě není tolik k ohýbaní, kytky se teprve zabydlují v novym médiu, musí pořádně prokořenit a až pak začnou házet patra, se kterýma si budu hrát. Pokusím se o něco mezi SOG a SCROG i s tím vědomím, že sem tam ustřihnu vrcholek nebo větvičku. Chtěl bych se aspoň trochu přiblížit výsledkům Bohéma pod 250W. Vím, že jedu tu největší klasiku, hlínu, kterou růčo zalejvám a on hydro, nicméně i tak bych byl rád za náznak podobnosti Za pár dnů dám zase UP. Díky za reakce
btw: sleduju tvoje vlákno a těch hermáčů je škoda, tak snad z toho vytřískáš i tak solidní výsledek

Old Post 28-09-2016 v 18:43 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 5

No uvidíme jak se zadaří každopádně moje vlákno už pro mě není to co jsem měl v plánu. Každopádně dej si pozor na výšku a projeď si na netu efektivní vzdálenosti daného světla U 250w je to tuším 60cm nevím jistě tak si to pořádně naplánuj Jo a ještě když budeš poctivě ohýbat tak ti stonky zesílí natolik, že síť ani nebude třeba max nějaký lanko na největší granáty

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 28-09-2016 v 18:58 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 6

No a tie tienidlá otoč na dĺžku boxu, rozhodne to bude efektívnejšie osvetlené. Inak na prvé 2týždne, než sa rozbehnú, stačí aj jedno svetlo= nižšia teplota, vyššia vlhkosť a teda lepšie podmienky na rozbeh.


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 28-09-2016 v 19:05 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 7

Možná sem to špatně vysvětlil to ohýbání , chtěl jsem přesneji říct , at trošku počká , přece nebude ohybat tak male prcky,nech je trosku chytit vytalitu a pak si snema hraj , + - taky začínám ohýbat kolem 3tího tydne rustu , každy si to musí vychytat podle sebe.Hlavně bud nežný,když mi pomahá stará s ohybanim tak nemá cit a všechno mi poláme Jinak to vypadá dobře.Přeju hodně uspechu a žadné problemy.

Old Post 28-09-2016 v 19:14 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 8





UP po prvních 6. dnech v hlíně.
Ty 2 klony navíc jsem nakonec přesadil do stejnýho květináče jako zbytek a když se rozhodnu, tak si je nechám až do konce.
Toho lepšího, který má 2 hlavní větve určitě klidně i záměnou za jiný řízek. Ten druhý je malý a ani kořenový bal ještě zdaleka nebyl ani takový jako u toho dvojitýho, ale vyhazovat je je mi líto.
Ještě tak 3-4 dny v těhlech květníkách (u těch velkých jsou už vidět lezoucí špičky kořínků z květináče), pak je přesadím a pustim se do nich s ohýbáním, začínají pěkně házet patra a úměrně tomu se táhnou, zatím jsem moc spokojený s genetikou.

Mezitím dorazily hnojky a s nima i dotaz. Jak na holky koukám, nepřijde mi, že by zatím potřebovaly hnojit, jedou fakt pěkně i bez toho, tak si říkám, jestli ten grow vůbec využiju... Nicméně s enzymy bych mohl pomalu začít, aby kytky lépe absorbovaly živiny ze substrátu, hm? A taky nevím, jestli můžu kombinovat PK s bloombasticem, abych je nepřehnojil. Do květu daleko, vím, ale jen tak se ptám.

Už ze začátku a možná i lehčím mým přičiněním měly asi 3 holky horší listy, měly světlé okraje. Teď už je to lepší, ale na některých listech to ještě pořád je. Usuzuji, že je to z důsledku přehnojení...? Lepší se to jak zalívám jen vodou, takže nejspíš jo.

1. foto celkový pohled
2. foto nálož hnojek
3. a 4. foto detail nemocných holek

Old Post 02-10-2016 v 18:53 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 9

Ahoj. Tak nějak postupně ti odpovím Ty listy mají spálený špičky jako kdyby od zasoleného média a ty fleky vypadají na světelný stres. To je jen můj názor ne stoprocentní pravda ale podle symptomů které jsou dostupně na netu by to odpovídalo.
Co se týká enzymů a hnojení už jsem ti psal jak to dělám já bych jim po 10. dnu začal pomalu dávat ale nezapomeň na slabší dávky. No a PK + Bloombastic osobně používám každé kolo a super, začínám ho používat okolo 20.-25. dne a přidávám to k hnojivu. Když si namíchám poloviční dávku hnojení na hlínu jak předepisují výrobci dám i poloviční dávku bloombasticu. To platí pro moje hnojky AH jak je to u plagronu nemám vyzkoušeno. Ale nebál bych se v malém měřítku vyzkoušet a podle vzhledu případně přidávat.

Držím ti palce a snad jsem alespoň trochu pomohl

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 02-10-2016 v 19:41 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 10

Jojo, souhlasim. Budu hnojit až déle a to s postupně se zvyšujícíma dávkama.
Jedeš grow hnojivo až do toho cca 20. dne květu a pak jedeš to květový (bloom, bloombastik a PK)? Nebo s grow hnojivem končíš chvíli po přepnutí a pak jen květový? Co jsem četl, tak ty stimulátory a boostry jako PK a bloombastik je lepší dávat až třeba v druhý polovině květu. Jinak samozřejmě děkuju za tipy a názor Doufám, že v tom kilomixu nebylo nic "slanýho" a světelná perioda je v pořádku, možná jen ten prvotní šok pro řízky... Už se to ale lepší
Škoda, že to roste tak pomalu, mazlil bych se s nima nejradši pořád, ale člověk musí čekat, než narostou

Old Post 02-10-2016 v 21:30 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 11

Do toho 20. hnojím růstovým poměrem, pak je trochu propláchnu a nasadím květový kterým zaliju 1x -2x a na 3 už pomalu přidávám bloombastic s každou zálivkou zvyšuju prvně dám jen 1ml pak 2ml a pak už 5ml (na 5L zálivky) a ke konci pak ubírám zase trochu asi špatně ale když dávám plnou dávku hnojek tak před průplachem dám polovinu NPK ale bloombastic pořád 5ml pak s další zálivkou úplně odeberu NPK a nechám jen 5ml bloombastic a pak už jen čistá voda.

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 02-10-2016 v 22:02 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 12






Zdárec,
aktualizace 9. dne růstu.

Holkám se daří, neduhy zatím žádný nevidim, tak snad to tak bude pokračovat i nadále. Dneska jsem je přesadil do finálních květináčů, baly byly už docela pěkný a květníky hezky vysychaly, jak kořínky vycucávaly vodu. Narazil jsem na problém, který jsem nečekal, nějak jsem se přepočítal a zjistil, že ty 2 navíc tam nedostanu. Už jsem byl připravený je vyhodit, ale bylo mi jich líto, dělám to s pečlivostí, baví mě to a je mi jich líto.

Na druhou stranu jsem puntičkář a nesnesu v boxu jiný rozměr květináče nebo jejich nerovnoměrný uspořádání (z hlediska "funkčnosti" jsem to taky nechtěl, protože bych jinak květináče musel rozházet a namačkat na rohy a nebylo by rovnoměrnýho světla pro všechny.
Takže jsem z jedný dvojitý udělal jednu-uřízl jednu z těch dvou velkých polovin a tu druhou, lehce oholenou strčil otvorem ve stanu pro přítah nebo kabely a pod... Je to trochu punk a květináč je o dost menší, než ty, co jsou ve stanu, ale větší jsem tam nedostal...
Co s tou druhou kytkou zatim nevim, na druhou stranu do otvoru jako tahle se mi nevejde, nemám kam dát květináč :/

Holky dostaly dneska cca 20% dávku grow a 40% dávku enzymů.
Taky jsem dneska zastříhl u každý kytičky TOP. Chtěl jsem i ohýbat, ale zatím není moc jak, a patra jsou hezky u sebe, nemám skoro ani kam dát kolínko. Počkám, až se to po zastřihnutí začne tahat zespoda a pak uvidíme

1.foto pohled do vnitř
2.foto celkový pohled do stanu (a již uklizené, ustřížené vrcholky)
3.foto detail asi nejnižší a nejkošatější kytky
4.foto punk
5.foto květináč mimo box

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 05-10-2016 v 20:30 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 13





Up, 13. den růstu

Poslední holku v malym květináči jsem nakonec taky přesadil a nacpal jí do boxu, takže teď už je to regulerních 12 kytek. Jsem zvědavej, jak je ukočíruju.
Dneska šla zálivka 35ml grow a 7ml enzymů / 12litrů vody. Zhruba 50% dávky. Zvyšovat zatím nehodlám holky si vedou skvěle.

Taky jsem se jim dneska trochu pověnoval a naohýbal je. U některých to byl docela záhul a 2 z těch řízků měly tak silný stonek, že jsem tam málem nenacpal ani kolínko
Roztáhnu je trochu do prostoru (respektive myslím, že už moc ohýbání mít nebudu), nechám je se vzpamatovat, narovnat, donaohýbám neduhy a cca za 14 dní to vidím na přepnutí. Tenhle model se prej hodně vytáhne od přepnutí až o 2 dosavadní délky, nerad bych prokaučoval prostor..

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 09-10-2016 v 18:45 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 14

Moc pěkný ale podle mě by bylo lepší ohnout tu kytku celou než jen její větvičky, ale to se mělo udělat dřív protože ted už jsou kytky hodně vysoký a stonek by se asi zlomil.

Old Post 09-10-2016 v 21:48 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 15

Už bych to přepnul na 12/12

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Old Post 10-10-2016 v 00:04 AM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 16

Asi by se nezlomil, ale na to je už pozdě. Neměl jsem to ani v plánu ohýbat celou kytku, možná příští kolo, když pořídím síť
Na přepnutí to ještě nevidim, ale holky rostou jako z vody, nakonec z těch 14 dnů do přepnutí bude tak týden. Mám fakt strach z toho, jak se to může vytáhnout, i když místa je zatím dost...

Old Post 10-10-2016 v 20:04 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-09-2016 - 10+(2)x Agent Orange, 2x 250W, poprvý box - 0 odpovědí
28-09-2016 - 10+(2)x Agent Orange, 2x 250W, poprvý box - 0 odpovědí
18-11-2012 - 16x Agent Orange, 450-660W HPS - 50 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1002420 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív