Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Kokos 600W s pojezdem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 17

Takže dnes se potvrdilo, že padlí jsem přivezl s klonama. Stejnej problém má i kolega. Připadám si jako totální idiot, protože jsem mu tvrdil, že by si tady nikdo nedovolil prodávat mrdky, ale očividně jsem se zmýlil. Dnes mi došly semínka od zdejšího člena, tak se vrhnu na selekci, abych už nemusel řešit takové problémy. Psal jsem i matkáři co klony dodal, tak jsem zvědavej, jak se k tomu postaví.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 28-04-2017 v 10:38 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 18

Od koho mas klony mistre ? Klidne to zverejni at si lidi davaj bacha. Nebo to dej na cernou listinu kdyz se nebude vyjadrovat.

Old Post 28-04-2017 v 14:47 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konůpek
Stálý Člen

Karma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 19

hoď ho na black list


EDIT:tak pokud je to,tak jak si myslíš...tak ber můj blaf za OT Ať to roste

Konůpkovo 70W
250W PUNK z toho co zbylo
16xWARLOCK 400W/600W
400/600W PUNK - 4xSour Star 2xMK-Ultra 3xChem Dog 3xCataract Kush 4xPre 98 Bubba BX2
Další 400 watové bio potěšení
400w Bio II a III(nárazovka)
Konůpkovo panoptikum 2x400W + 250W - Black D.O.G. - White Widow - Pineapple Skunk

Naposledy upravil Konůpek 28-04-2017 v 19:35 PM

Old Post 28-04-2017 v 15:57 PM
Konůpek je offline   Profil uživatele Konůpek   Find more posts by Konůpek   Foto galerie člena Konůpek   Click here to Send Konůpek a Private Message   Add Konůpek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 20


7. den 18/6

Zatím veškeré příznaky zmizely a holkám se celkem daří.
Co se týče nákazy, ještě mě napadla jedna varianta. Minulé kolo jsem měl řezy od člena, který nyní skončil v černé listině, právě za padlí. Takže je možné, že jsem to na nynější řezy přenesl na sobě, během přestavby boxu. Nevím ovšem jak moc je to reálné a proč se to neprojevilo na minulém kole. Nynější matkář tvrdí, že má vše ošetřené a jsem pravděpodobně jediný kdo má s jeho řezy problém a já nemám důvod mu nevěřit. A pokud se neprokáže opak nebudu ho zveřejňovat, protože jinak jsou holky, pěkně vitální.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 28-04-2017 v 19:12 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 21

Kde je ta cerna listina vubec , jakoze vim o ni ale ani google mi to nenasel.
Date nekdo odkaz ? Dik

Old Post 28-04-2017 v 19:39 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 22

http://grower.cz/forum/showthread.p...6&pagenumber=43

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 28-04-2017 v 19:56 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 23

Tak to vypadá, že jsem se té srágory nezbavil. Dnes jsem tam objevil další napadené lístky, takže plán je jasný. Jdu namíchat tu chemku a znovu je pokropit, dnes bych udělal jeden a za 14 dní druhej a budu doufat, že to bude cajk. Poté už to bude na květu a do toho už chemii nechci používat, tak snad už to nebude třeba. Jinak došly mi semínka, takže začínám vlastní selekci, tak snad z toho něco vyjde. Jedná se o GrepfruitxBlueberry a Agent orangexF13, od každého cca.20 semen. Nahodím později, protože zatím probíhá klíčení a pufrování kostek, takže nic zajimavýho.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 30-04-2017 v 11:13 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hektorian
Nový Člen

Karma uživatele Hektorian - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 24

Zdravím, nechci Tě strašit, ale padlí je svinstvo , zkoušel jsem vše a zachránil jsem tak 30%..., Hodně štěstí.

Old Post 30-04-2017 v 14:55 PM
Hektorian je offline   Profil uživatele Hektorian   Find more posts by Hektorian   Foto galerie člena Hektorian   Click here to Send Hektorian a Private Message   Add Hektorian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OPTIMUS PRIME
Stálý Člen

Karma uživatele OPTIMUS PRIME - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 25

ahoj kup discus -da se sehnat uplne vsude a mam nekolikrat odzkouseno ,staci jeden postrik a padli je pryc :-),a holky byly krasny

At se daří!!!!!!

Old Post 30-04-2017 v 15:18 PM
OPTIMUS PRIME je offline   Profil uživatele OPTIMUS PRIME   Find more posts by OPTIMUS PRIME   Foto galerie člena OPTIMUS PRIME   Click here to Send OPTIMUS PRIME a Private Message   Add OPTIMUS PRIME to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 26

No já pevně doufám, ze toho zachranim víc. Použil jsem Zato 50 WG od Bayer garden. Snad to zabere, ani nevím proč jsem ten discus ne koupil, koukal jsem na něj.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 30-04-2017 v 17:34 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 27



11. den 18/6

Zatím to vypadá, že druhý postřik zabral. Co se zástřihu týče, zatím nevím jak zhodnotit, na většině je z toho takovej jakejsi chuchvalec, takže přehodnotím později. EC 1.9 Ph 5.8, dávkování jedu podle doporučení Bárta a vypadá to, že je to zatím bez problémů. Zálivka je 3x po 1minutě, vždy něco málo proteče a to jde do odpadu.
Reálně to vidím na 14 dní růstu a přepínám, zítra tam naběhnu s kolínkama a trochu jim poladím fazónu. S pojezdem zatím spokojenost, růst je stejnoměrný, pokud beru v potaz, že některé řezy byly již od začátku vitálnější.

Foto:
1. 9. den 18/6
2. aktuální stav

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 02-05-2017 v 21:51 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 28

Caf! Sledujem! Držím palce, aby si sa zbavil havede. Máš to pekne rozbehnuté. Preventívne postreky pri rozbehu a pred prepnutím považujem za absolutne samozrejmé. Som zvedavý na pest s pojazdom. Prajem bezporuchový chod a výsledky minimálne také, ako tu už boli prezentované úspechy pod "slunochodom"

Old Post 03-05-2017 v 07:12 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 29

Doteď jsem nikdy neměl problém s plísní a havěď pouze jednou a to jsem pořešil tabákovým výluhem. Bohužel jsem dospěl k názoru, že bude prevence asi nutná, už jen kvůli probíhající selekci.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 03-05-2017 v 12:49 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 30

Dneska opět super šok, vlezu do boxu a pojezd nejezdí. Absolutně bez reakce na dorazy. Vřelej jak sviňa a jenom bzučí. Samozřejmě doklad jsem nedohledal, tak jsem aspoň tu mrdku rozkuchal a zjistil jsem, že je spálená jedna z cívek v motoru. Takže pojezd v hajzlu a já jsem absolutně neschopnej cokoliv vymyslet. 5 litrů na novej bych asi dal do kupy, ale jak by se to dozvěděla žena, tak mě zabije. Fakt jsem bezradnej, koupit novej, kterej se vysere a budu ve stejný situaci, nebo koupit ještě jednu lampu, tu zase pro změnu neuchladím. Nejradší bych to zapálil . Pokud někoho něco napadne dejte mi vědět.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 04-05-2017 v 15:37 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 31

KKs, to tam nebola ani tepelná poistka? Myslím, že si mal dosť veľké šťastie, že sa tam niečo nechytilo! Do podkrovia by som na leto doporučil LED. Pokiaľ nemůžeš zainvestovať do LEd technologie, tak budeš musieť zmenšiť plochu growu a dotiahnuť to do konca, kým tam nezačne riadny hic.
Motor dať rýchlo previnúť, alebo vymeniť za niečo spolahlivejšie a inštalovať tepelnú poistku.
Žene nič nehovoriť, inak skončíš na noc na povale pri kytkách.

Naposledy upravil odo 04-05-2017 v 17:46 PM

Old Post 04-05-2017 v 16:23 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 32

Jako nejsem si jistej, že je to úplně ideální, ale vzhledem k tomu, že máš a-winga, tak se mrkni na tohle a tam píšou, že s 600W to dosvítíš docela dobře. http://www.adjustawings.com/ajw_layout_tips.htm Kdyby né úplně až na konec, tak holt ubereš jednu řadu kytek. (Aspoň budeš mít místo pro třeba stolní větráček nebo CO2 bag, to už je jedno. Osobně mám A-winga, ale large a mám tam taky jen 600W a myslím si, že je to horší, než kdybych měl medium, přece jen je to blíž výbojce a líp to odráží a teď mám relativně "tmu" mi přijde pod výbojkou, ale super nasvícení po stranách a zvládlo by to je ještě dál. (box mám 150x80). A nebo tam dát rovnou 1000W, ale už bys měl problém s chlazením stejně... Osobně bych to nechal, jen roztáhl křídla (pokud ještě nemáš) a ubral kraje.

btw: pěkný kurvy s tim pojezdem!

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 04-05-2017 v 16:27 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-04-2013 - 600W s pojezdem - 103 odpovědí
08-04-2011 - Kokos 600w - 212 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5590700 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív