Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » MoŽnÉ OdhalenÍ
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
trias
Stálý Člen

Karma uživatele trias - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 30  

MoŽnÉ OdhalenÍ Příspěvek č. 1

Zdravím Vás groweři,
Mám takový problém, poté co nám někdo jiný fouknul garáž o které jsem psal v minulém tématu, našel jsem si jiné prostory ale menší v podobném objektu, budu mluvit se správcem ale nevím co mu mám říct, jak se mě bude ptát na co, nebo co tam budu dělat. Nic mě nenapadá co mu nakecat a jak vysvětlit větší odběr. Budu tam mít 1x 600W, a vymlouvat se na přímotopy by neprošlo( je tam topení ) a na klimatizaci se vymlouvat je taky blbost protože se tam moc nebudu zdržovat. Nemáte nějaký nápad jak vysvětlit větší spotřebu.
Moc dík za rady.

Old Post 26-03-2017 v 13:16 PM
trias je offline   Profil uživatele trias   Find more posts by trias   Foto galerie člena trias   Click here to Send trias a Private Message   Add trias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 2

Vis o tom ze podobnej spravce objektu ma klice od garaze a muze ti tam klidne prijit na kontrolu kdyz se mu neco nebude zdat ? Podle me je to docela bkbost pestovat v pronajatym prostoru a jeste k tomu 600w. Pokud dobre chapu, tak jste dva a ani jeden nemate misto 1m2 na par kytek ?

Old Post 26-03-2017 v 21:48 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 3

Souhlasím s kolegou, toto smrdí akorát tak průserem. Vymyslete něco chytřejšího. Jestli jde o hulení jen pro vás, zkuste nějakej mikro pěst pod ledkama, je hromada jiných, mnohem méně rizikových způsobů. Pokud na tom trváš, zkusil bych tam mrsknout nějaký starý kompy, jako že tam chodíte pařit a pěst vymyslet tak, aby když tam kdokoliv vleze, aby ho to neplesklo do xichtu. Falešná stěna, skříně (zamčený) nebo něco podobnýho. Ale i tak mě to připadne jako špatnej nápad. Good luck

Old Post 26-03-2017 v 22:23 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trias
Stálý Člen

Karma uživatele trias - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 4

Jak jsem se s ním bavil, tak není problém vyměnit vložku v zámku, ať mi tam nikdo neleze. O tom jsem mu říkal
Není to kancelář ale spíše taková garáž bez vrat, jenom s vchodovýma dveřmi, a je tam více takových podobných prostor
je tam více nájemníku a firem a hodiny k té moji místnosti tam nejsou. Nato jsem se ho ptal jak a kolik budu platit el.

Old Post 27-03-2017 v 12:08 PM
trias je offline   Profil uživatele trias   Find more posts by trias   Foto galerie člena trias   Click here to Send trias a Private Message   Add trias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clinic
Stálý Člen

Karma uživatele clinic - 72% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 5

PODLE MĚ KDYŽ TAM DÁŠ NĚJAKÝ LED PANEL 450W (PROSTOR 1,5 X 1,5M) A JAK PÍŠEŠ ŽE NEJSOU HODINY JEN PRO TVOJI MÍSTNOST NENÍ ŠANCE NĚCO POZNAT..(ZÁLEŽÍ KOLIK MŮŽEŠ INVESTOVAT)

1

Old Post 27-03-2017 v 12:18 PM
clinic je offline   Profil uživatele clinic   Find more posts by clinic   Foto galerie člena clinic   Click here to Send clinic a Private Message   Add clinic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele clinic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 6

Tak to je jina pokid sou to prostory bez hodin. Bude tam asi dana nejaka taxa a doplatek se rozpocita mezi najemniky. Otazka je kolik lidi se kolem toho bude motat , musis mit perfektne odhlucnenej ventilator . I prez pasivni pritah slysim jak to trochu funi . Kazdopadne drzim palce , ale i tak bych do toho radej nesel. Pokud se tam motaji lidi tak to nikdy dobrotu nedelalo.

Old Post 27-03-2017 v 12:28 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panpanvicka
Stálý Člen

Karma uživatele panpanvicka - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 7

V lepší případě ti to někdo vykrade v horším lidi nasereš, že se zvedají nepchopitelně poplatky a to vede k hledání příčiny.... Tak jako tak raději bych volil variantu nedělat to.

Old Post 05-01-2018 v 14:06 PM
panpanvicka je offline   Profil uživatele panpanvicka   Find more posts by panpanvicka   Foto galerie člena panpanvicka   Click here to Send panpanvicka a Private Message   Add panpanvicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Mamboo - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 8

Je to nebezpecny, hned se jim zvysi elektrika treba na kazdyho o 300kc mesicne, lidi v tom zacnou stourat, on to tam bude chtit videt a co ty udelas, budes to stehovat nez ptijde ? Jak poresis odtah ? Vzdy i kdyz je udelanej dobre tak v kvetu, nebo pri trimovani je vse cejtit... V pronajatym prostoru kde se elektrina resi rozpoctem, jet 600w... Nevim je to blbost podle me, bejt to aspon byt.. Nevim, je to na tobe. Podle me celkem risk zbytecnej. Kdyby ti to pronajimal kamos a vedel co tam bude, tak ok.. Ale cizi clovek.. Ja osobne bych se do toho nepoustel.

Old Post 22-01-2018 v 17:45 PM
Mamboo je offline   Profil uživatele Mamboo   Find more posts by Mamboo   Foto galerie člena Mamboo   Click here to Send Mamboo a Private Message   Add Mamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3093880 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív