Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » GarÁŽ
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
trias
Stálý Člen

Karma uživatele trias - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 30  

Dotaz GarÁŽ Příspěvek č. 1

Zdravím vás Groweři, mám na Vás takový dotaz.
Už nemůžu pěstit doma, a nedávno se mi naskytl pronájem prostor v jednom objektu, kde je v místnosti asi 160 m2 dostupný el. proud, voda i topení za dobrý peníze.
Jak jsem se zeptal pána který toto zprostředkovává na zálohy na elektřinu kvůli možnému malinko většímu odběru, v zimě přitápění místností přenosným přímotopem (tvrdil mi že tam to topení topí ale nic moc) v létě klimoška, tak mi řekl že je to jedno, žádné hodiny k té místnosti nejsou je to prý paušálně, to samé platí u vody. V tomto objektu je více firem a v jedná z nich se vyrábí hotové jídla, hned vedle je rozvodna el energie atd. objekt se nachází nebo je dokonce součásti u jedné nefungující fabriky kde je také pár různých firem. Teť k problému, chtěl bych tam s kámošem prcnout stan 2 x 600W, max! 2 KOLA ročně!!! už i kvůli času a starostí, úrodu si podělíme napůl, ale máme strach aby nás nevychytali na spotřebu. Nemáte někdo, nebo Vaši známí s pěstěním v takových prostorách a pronájmem takových místností zkušeností.
Moc Vám děkuji za odpovědi.

Old Post 21-03-2017 v 18:46 PM
trias je offline   Profil uživatele trias   Find more posts by trias   Foto galerie člena trias   Click here to Send trias a Private Message   Add trias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 2

Hodne zalezi kdo tu elektriku plati a vyuctovava (na koho jsou hodiny) .. ten se bude narustem zabyvat.. Kdyby nezabyval nekdo by se sam okradal (viz treba tezba bitcoinu).

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 21-03-2017 v 18:51 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trias
Stálý Člen

Karma uživatele trias - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 3

Asi máš pravdu, já jsem si myslel že to funguje něco jako u mobilních operátoru protože je to větší objekt a ten odběr bude větší, prostě máš paušál a je jedno kolik (v uvozovkách) kdysi jsem dělal v jedné velké fabrice a tam mi jeden elektrikář říkal že má fabrika domluvený nějaký odběr a ten by měla odebrat.
Jen jsem si myslel že bych se s tím mým odběrem max. 2 sklizně, s 2 šestikilama ztratil. Jak jsem psal je to větší objekt, a v tomto objektu je více firem vaření hotových jídel atd.

Old Post 22-03-2017 v 16:54 PM
trias je offline   Profil uživatele trias   Find more posts by trias   Foto galerie člena trias   Click here to Send trias a Private Message   Add trias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trias
Stálý Člen

Karma uživatele trias - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 4

Dobrá, kašlu na to. Díky za odpověďi.

Old Post 27-04-2022 v 12:10 PM
trias je offline   Profil uživatele trias   Find more posts by trias   Foto galerie člena trias   Click here to Send trias a Private Message   Add trias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5761150 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív