Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1.indoor 400W- automaty OG KUSH, MAZAR, THINKDIFFERENT
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
jauvajs
Nový Člen

Karma uživatele jauvajs - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 17  

1.indoor 400W- automaty OG KUSH, MAZAR, THINKDIFFERENT Příspěvek č. 1





Zdravím všechny greenheads,

představuji svůj první indoor a budu Vám moc vděčný, pokud mi jako indoor panicovi budete radit co a jak. Mám několikaleté zkušenosti s outdoorem a další info čerpám z groweru, knihy od Mr.Josého a známých. Vím že automaty nejsou ideální pro indoor, ale jedu to poprvé a ani neznám řezníka, co by měl řízky .

KYTKY

7x auto MAZAR - DUTCH PASSION
6x auto THINKDIFFERENT- DUTCH PASSION
3x auto OG KUSH - HUMBOLD

STAN

-zakoupeno od jugoslávské mafie , zde jsme udělal první chybu a koupil použité zboží - vše bylo už trošku jetý.

rozměry: 1x1x2m
výbojka: OSRAM Plantastar 400W HPS -nová
stínidlo, předřadník a odtah: typ netuším, ale pravděpodobně zakoupeno jako set z growshopu.
klipsový ventilátor: CLIPFAN, průměr 15cm
zvhlčovač: Hyundai HUM 282, výkon 100-315ml/hod

16x květináč 6,5l
hlína: PLAGRON Growmix 50L, s perlitem

hnojivo:
HESI ROOT Complex
HESI TNT Coplex -růst
Plagron Alga Bloom - květ

Sázel jsem 22.2. do vaty a po naklíčení rovnou do zeminy. Po 36 hodinách všechny semena naklíčili, ale po přesazení, se jedno semínko zastavilo ( Mazar).
Holkám svítím od přesazení 18/6 a chci to jet až do konce. Snažím se přes den držet teplotu 28°C a vlhkost 70-80%, ale mám trošku problém se zvlhčovačem, neb sem koupil asi moc malý a nestíhám ho doplňovat.

Naposledy upravil jauvajs 01-03-2017 v 13:45 PM

Old Post 01-03-2017 v 11:28 AM
jauvajs je offline   Profil uživatele jauvajs   Find more posts by jauvajs   Foto galerie člena jauvajs   Click here to Send jauvajs a Private Message   Add jauvajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lomidrevo
Stálý Člen

Karma uživatele Lomidrevo - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 2

nazdar.ked ti mozem poradit daj automaty na 20 svetlo 4 tma.na diferent som zvedavy jak to pojde.vela stastia.budem sledovat

Old Post 01-03-2017 v 17:24 PM
Lomidrevo je offline   Profil uživatele Lomidrevo   Find more posts by Lomidrevo   Foto galerie člena Lomidrevo   Click here to Send Lomidrevo a Private Message   Add Lomidrevo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 3

Až uvidíš první chloupky tak poprvé zahnoj TNT 50ml do té doby jen 50ml root a jak začnou kvict tak každou zálivku Bloom nehnoj při růstu automaty líp kvetou v growmixu ten je víc přehnojení tak by jim nic neměli chybět v růstu jo ještě si primum phospor plus a boost oboje hesi když jim dáš sucho v květů tak se máš na co těšit ještě žalovat až vyschnre květináč tříd vše ať se dar

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 01-03-2017 v 20:58 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jauvajs
Nový Člen

Karma uživatele jauvajs - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 4

Díky za tipy..určité vyzkousim...
Otázka 1.: Jak vysoko umístit lampu, když jsou kytky takhle male?ted mám 110cm a kytky se trošku vytahujou
Otazka 2: kdy zapojit odtah? Zatím mám pustrnej jen vetrak
Diky

Old Post 02-03-2017 v 21:07 PM
jauvajs je offline   Profil uživatele jauvajs   Find more posts by jauvajs   Foto galerie člena jauvajs   Click here to Send jauvajs a Private Message   Add jauvajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 5

Metr je ideál postupem času snižovat v květů co nejnižší ruku u vrcholku bys měl vydržet minutu bez pálení odtah hned i malé kostky potřebují vyměnit ikysliik dodat co 2 PS to je dobře že se tahají za světlem aspoň budou veci

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 02-03-2017 v 22:29 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od jauvajs
Díky za tipy..určité vyzkousim...
Otázka 1.: Jak vysoko umístit lampu, když jsou kytky takhle male?ted mám 110cm a kytky se trošku vytahujou
Otazka 2: kdy zapojit odtah? Zatím mám pustrnej jen vetrak
Diky


1) 30cm max nad vršky

2) odtah mám zaplý v době růstu i květu. Jen na růstu na noc vypínám a na květu jede nonstop jen když zhasne lampa ze 400m3/hod přepnu na 220m3/hod

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 02-03-2017 v 22:29 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krtekskrtkem
Stálý Člen

Karma uživatele krtekskrtkem - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 7

Ahoj

Dej to klidně níž, 40 - 50 cm, něčím bych je zakril třeba urizni dno s pet lahve tak 15 20 cm a udělej jakoby pařniček, jen nezapomeň občas vyvetrat,. Jinak jedu taky automaty, tak držím palec ať se ti to podaří dotáhnout do zdarneho konce GL.

„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si
poradí sám a hlupák stejně
neposlechne.“
– Mark Twain

Old Post 02-03-2017 v 22:56 PM
krtekskrtkem je offline   Profil uživatele krtekskrtkem   Find more posts by krtekskrtkem   Foto galerie člena krtekskrtkem   Click here to Send krtekskrtkem a Private Message   Add krtekskrtkem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krtekskrtkem
Stálý Člen

Karma uživatele krtekskrtkem - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 8

Jo k tomu odtahu,, já zapinam zhruba po 14 dnech od vykliceni, ale záleží jaké mám teploty, podzim, zima, jaro, to de ze začátku bez odtahu , léto nikoli. U toho tvyho 4kila by to chtělo termostat s regulací, třebas tohle. http://www.hobbygrow.cz/p/gse-digit...ru-a-hystereze/ a máš vystarano.

„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si
poradí sám a hlupák stejně
neposlechne.“
– Mark Twain

Old Post 02-03-2017 v 23:06 PM
krtekskrtkem je offline   Profil uživatele krtekskrtkem   Find more posts by krtekskrtkem   Foto galerie člena krtekskrtkem   Click here to Send krtekskrtkem a Private Message   Add krtekskrtkem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 9

To GSE mám nové nevyužité za 1900Kč kdybys chtěl je to i na growbazaru

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 03-03-2017 v 10:51 AM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 10

Odtah sem v rustu vypl kvuli vlhkosti, ze by nerostli sem si ted nevsiml.to same pacháč dávam az v kvetu, jinak o zabalim do igelitu aby neporochazel vzduch, takze si myslim ze vydrzi delsi dobu.

Old Post 03-03-2017 v 17:39 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jauvajs
Nový Člen

Karma uživatele jauvajs - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 11



tak po 14 dnech se daří kytkám fakt dobře a nabíraj postupně sílu. Světlo sem snížil na 0,5m a hnojím pouze HESI root complex. Už začínaj i trošku smrdět, takže do týdne zapínám pacháč.

Old Post 05-03-2017 v 12:01 PM
jauvajs je offline   Profil uživatele jauvajs   Find more posts by jauvajs   Foto galerie člena jauvajs   Click here to Send jauvajs a Private Message   Add jauvajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jauvajs
Nový Člen

Karma uživatele jauvajs - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 12





Poprosím o radu,
na listech několika kytek, se dělají takové světlé tečky, takže holkám asi něco chybí nebo že by popálení či přehnojení ??Hnojím jen kořenákem a ničím jiným - nevíte, co to může být a případně jak to řešit?

Snažím se držet stálou teplotu a vlhkost mezi 70-80%

Napadlo mě, jestli to neni nedostatek živin z toho substrátu. Kupoval sem ho někde 4/2016 a měl ho skoro rok v garáži.

Díky za rady

Old Post 08-03-2017 v 10:36 AM
jauvajs je offline   Profil uživatele jauvajs   Find more posts by jauvajs   Foto galerie člena jauvajs   Click here to Send jauvajs a Private Message   Add jauvajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lara & Jack
Stálý Člen

Karma uživatele Lara & Jack - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 13

Vypadá to na málo draslíku? Měl jsem to samé... a jak máš vysoko lampu?

Old Post 08-03-2017 v 12:06 PM
Lara & Jack je offline   Profil uživatele Lara & Jack   Find more posts by Lara & Jack   Foto galerie člena Lara & Jack   Click here to Send Lara & Jack a Private Message   Add Lara & Jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jauvajs
Nový Člen

Karma uživatele jauvajs - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 14

taky si myslim, že málo draslíku - čim se to dá zvednout????
Světlo mám 50cm od kytek

Old Post 08-03-2017 v 12:36 PM
jauvajs je offline   Profil uživatele jauvajs   Find more posts by jauvajs   Foto galerie člena jauvajs   Click here to Send jauvajs a Private Message   Add jauvajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 15

Nejdřív radši změř pH než budeš dohánět draslík. A udělej jednu fotku bez světla.

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 08-03-2017 v 13:01 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lomidrevo
Stálý Člen

Karma uživatele Lomidrevo - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 16

postriekaj tie listy vita race-om od plagronu.to by ti malo pomoct

Old Post 08-03-2017 v 15:08 PM
Lomidrevo je offline   Profil uživatele Lomidrevo   Find more posts by Lomidrevo   Foto galerie člena Lomidrevo   Click here to Send Lomidrevo a Private Message   Add Lomidrevo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-03-2017 - 1.indoor 400W- automaty OG KUSH, MAZAR, THINKDIFFERENT - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9546780 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív