Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » First-Time-Inbox-Grow; 150W; HYDRO-Drip; + PC automatizace <ZASAZENO>...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Hydroponie First-Time-Inbox-Grow; 150W; HYDRO-Drip; + PC automatizace <ZASAZENO>... Příspěvek č. 1

Tak jsem uz dostavel svuj prvni projekt... A nyni bych chtel publikovat svoji obrazovou dokumentaci, takze nejdrive tech. parametry:

Box: Stara lednicka - Electrolux, vnejsi rozmery 54[s]x46[h]x88[v]
Lampa: SHC - SON T PIA PLUS 150W, stinitko homemade nalakovane bilou barvou na auta...
Vetrani: -stinitka: uzavreny okruh s ohebnyma hadicema o prumeru 6cm a 2 vetrackama z PC zdroje... -boxu: privodni a odtahovy vetrak z PC zdoje... odtah pripraven pro pripojeni pachoveho filtru a nejspis EURO vetraku... ale PC vetrak je zatim akorat... Ofukovani stonku a pohyb vzduchu ve spodku boxu zajistuje pritah. vetrak... Pro lepsi pohyb vzduchu je pod sklem stinitka jeste jeden PC vetrak, ktery odfukuje od skla teply vzduch...
Hydro: Prestoze jsem absolutni indoor beginner zvolil jsem DRIP-system, ne protoze by se mi zdal jako nejsnadnejsi, puvodne jsem chtel delat bubblery, ale nakonec jsem z duvodu nedostatku mista "musel" udelat drip... Odtok z truhliku vede do jine nadoby nez z ktere se cerpa, takze se nejedna o drip s cirkulaci zivin, udelal jsem to tak, protoze jsem tady na G hodne cetl, ze je to lepsi z duvodu mereni PH a EC a vubec jsem si rekl ze cirkulaci muzu kdykoliv dodelat... V nadrzi na roztok mam vzduchovaci kamen, a pred kazdym zalevanim tak 5 min. bublam z duvodu okysliceni roztoku...

Po dokonceni jsem se dostal na max. vysku pestovane rostliny 55 cm... A tim myslim rostliny jako takove, tedy truhliky jsou uz odecteny....

Nasledovat bude pomala automatizace pomoci PC....

Uvitam jakekoliv pripominky a reakce, potrebuju vedet jestli nedelam nejaky zasadni chyby, takze me kdyztak upozornete...

A nyni jiz photosky...

First-Time-Inbox-Grow; 150W; HYDRO-Drip; + PC automatizace <ZASAZENO>...
Project GreenHouse => OUT 04 by Kernelerror

Sviť si pro radost, bude toho vždycky dost...

-------------------------
!!! ŠHOT ME DOWN !!!
-------------------------

Naposledy upravil kernelerror 24-04-2004 v 20:49 PM

Old Post 19-04-2004 v 20:22 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Pohodička Photos, photos, photos and photos again... Příspěvek č. 2




1) Takze toto je asi to nejdulezitejsi, ze??? Myslim ze to kazdy zna, ale pro jistotu z leva do prava: objimka, tlumivka, starter, shc lampa...
2) A tady to uz naskakalo do kdysi PC-zdroje...
3) A zde probiha utesnovani dveri boxu pomoci profilove gumy z automobiloveho prumyslu... 1 m/ 24 Kc...

Old Post 19-04-2004 v 20:45 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Pohodička Photos... Příspěvek č. 3






Omluvte kvalitu nekterych fotek... Obcas nevim co delam..

1) Takze tady je foto prototypu ovladani pomoci PC... Toto je hlavni deska, ktera je pripojena na port RS232, a muze ovladat az 8 vystupu... Pouzity cip - MOC4094...
2) Tak toto je prvni rozsviceni...Wooow...
3) No a takhle vypadalo stinitko pred slozenim, samozrejme na fotce nejsou vsechny dily...
4) Flexi roura na vzduch... Opet z automobiloveho prumyslu...
5) No a takhle vypadaji diry v horni stene boxu /ty jsou pro odvetrani stinitka/...

Naposledy upravil kernelerror 20-04-2004 v 18:03 PM

Old Post 19-04-2004 v 21:15 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Pohodička Dalsi varka... Příspěvek č. 4






1) A toto je pohled na vrsek stinitka, jak je upevneny atd...
2) Stinitko - pohled zespoda... Ty flexi roury jsem rozriz, ohnul a prilepil montaznim silikonem do 120 °C...
3) Tak takhle vypada vetrak s domaci redukci z PET lahve... Taktez prilepeno silikonem a pote oblepene izolackou...
4) Vrtani desky plosnych spoju... Je delana metodou osvitu...
5) Tak a takhle to vypada osazeny... A funkcni...

Na jakekoliv dotazy rad odpovim...

Old Post 21-04-2004 v 19:47 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 5

2 sufan: neboj taky budou... uz je zasazeno, ale nemam tolik casu abych mohl udelat celej thread naraz... jedine ze bych sem nahazel neupraveny 199 kB velky fotos, coz by se ti asi moc nezamlouvalo, nemam pravdu??? jinak kytizzzz dneska jedou svuj 4 den pod SHC, takze stejne neni cim se vytahovat... takze to zatim pojimam tak nejak vic technicky...

First-Time-Inbox-Grow; 150W; HYDRO-Drip; + PC automatizace <ZASAZENO>...
Project GreenHouse => OUT 04 by Kernelerror

Sviť si pro radost, bude toho vždycky dost...

-------------------------
!!! ŠHOT ME DOWN !!!
-------------------------

Old Post 21-04-2004 v 22:02 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Pohodička Next ultrapost... Příspěvek č. 6







A nyni vas chci seznamit s tim, jak jsem udelal "univerzalni" pruchodku pro odtahovy vetrak... Tu jsem potreboval docela velkou a nejakym zpusobem utesnitelnou a nastavitelnou, protoze pocitam s pridanim pachoveho filtru nebo odvetravanim mimo mistnost ve ktere se pestir-nicka nachazi... Takze:

1) Kouknul jsem po baraku a nasel jsem tuhle umelohmotnou rouru ... pozustatek po renovacich odpadu... No a vedel jsem ze je to presne ono...
2) Takhle krasne jsem ji urizl...
3) No a uplnou nahodou se tam takhle krasne vesel vetracek... Drzi vrutama za gumu ktera normalne tesni spoje trubek... Takze zadne prenaseni vibraci...
4) Nacrtnuto, vyvrtano...
5) Pestirnicka zezadu... Takhle odskoceny to tam je, protoze je ta lednicka otocena vzhuru nohama, a tohle byl prostor pro kompresor a ostatni balast, kterej tam mimochodem uz nebyl, takze uz jsem nemohl zachranit prirodu pred smrt(d)icimi plyny...
6) No a toto je pohled zevnitr...

Old Post 21-04-2004 v 22:08 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Pohodička Jedeme dal... Příspěvek č. 7







1) Pohled na dulezite elementy...
2) Tak tohle je 12 V cerpadlo na ostrikovace /Favorit /, opet tak trochu automobil. prumysl... Hodne lidi odradi jeho velka hlucnost, ale me to nevadi a hlavne se me naramne hodi, ze je na 12 V protoze ho budu moct f poho ovladat a napajet z PC...
3) No tak tohle jsem nasel, kdyz jsem se vratil po brcku domu, je to nekdy na zacatku tvorby dripu... Tak nejak me napadlo, ze bych to mel vyfotit - asi jako idealni Arbeitsplatz...
4) Kohoutek pro regulaci prutoku - pro zmenu na sani paliva z nadrzi u motorek... Hehe, ma to i prepnuti na rezervu...
5) A uz je zabudovano... Ta nadoba je vana od 5 l zmrzliny...
6) Hmmm... Tohle byla tezka etapa... Do vetsich rozvodnejch hadic jsem delal tyhle diry a do nich pak lepil kapilary... Kdyz jsem to poprve pustil tak jsem se divil, ze to vubec muze tak pekne fungovat...

Jinak vsem dekuju za K+, kterou me poslali...

Old Post 24-04-2004 v 11:47 AM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Pohodička ...photos... Příspěvek č. 8





1) Drip poprve pohromade...
2) A tady uz i s truhlikama a bodakama do substratu...
3) Strojovna v podpalubi... V pozadi je videt nadrz pro prebytecny roztok, ktery se nevsakne do substratu...
4) A tohle je truhlik jeste pred uriznutim... Bylo na nem napsany, ze ma 50cm, ale mel 49... Me se dovnitr vejde 48cm, takze jsem ho trochu upravoval, abych nahnal nejaky ty cm vysky rostlin, tak jsem ho snizil, a vyslo to nakonec presne akorat, ze se do dvou truhliku vejde presne jedna kostka kokosu...

Old Post 24-04-2004 v 19:10 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Obecné Konec mechanice - zacina kytizzz era... ;) Příspěvek č. 9







1) 8 vybranych seminek jde na 24 hod. do filmovky /H2O + 3%ni COO + praskovej korenovej stimulator/, aby si uvedomili start...
2) Po 24 hod. jsou uz venku miniklicky... Seminka se stehuji do vanicky s navlhcenyma kapesnikama, kam jsem vyprazdnil i obsah filmovky, a putuji do temna a tepla...
3) Tak tohle je moje ruka ponorena v jiz rozmoceny kokstce cocopressu... Jestli jste si mysleli, ze je to neco jinyho tak opravdu ne...
4) Keramzit jsem dal pod kokos jako drenaz, aby nehnily korinky a lepe odtekal prebytecny roztok... Nad odtokovy trubicky jsem jste silikonem prilepil takovy plastovy strisky, aby se nahodou neucpavali... Ty strisky jsem vytvoril z obalu od sekundoveho lepidla...
5) No a tady jsou uz truhliky plny...
6) Tahle fotka moc nevysla... Po sesti dnech kliceni uz to byli minirostlinky /tak 3cm/ a tak nastal cas vybrat z 8 rostlinek 6 favoritek a ty zasadit... Jednu peknou z tech 2 pebytecnych jsem si dal do skleniku, abych vedel jak se bude lisit rychlost rustu v in- a outdooru... Pri zasazovani jsem puvodne chtel rostlinky dat do RW kosticek a v tech do kokosu, ale jelikoz ty RW kostky nejak nevysli, tak jsem se rozhodl, ze je dam primo do kokosu... Uz ted jsem rad, ze se tak stalo, protoze kytizzz jdou krasne i primo kokosu a RW kostky by tak byli zbytecna prace navic... Jeste jsem nenapsal, ze pri sazeni do kokosu jsem korinky oplacal v praskovym korenovym stimulatoru, coz je videt na fotu... Do dripu jsem ze zacatku daval jenom upravenou vodu s COO a rosil jsem postrikem s 0,05% Wuxalu Super, pro udrzeni vlhkosti jsem kyti prikryl PET lahvema...

Old Post 24-04-2004 v 20:40 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Obecné Next extra super ultimativ ultraposting... :))) Příspěvek č. 10






1) No kytizzz v 2. dni rustu prikryte PET lahvema nejsou zrovna moc zajimave, co???
2) Ukazka bublani v nadrzi DRIPu...
3) Detail na kyti bez PET lahve /2. den rustu/...
4) A takhle to vypada pod moji pěstír-nickou...
5) Postupne snizuju vzdalenost lampy aby kytizzz nemeli nejakej shock... Tohle je 3. den rustu, celkovy pohled... Teplota v pestirne: 27-29 °C den, 20-22 °C noc...

Naposledy upravil kernelerror 24-04-2004 v 21:36 PM

Old Post 24-04-2004 v 21:15 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Upozornění Jak topi 150 W SHC slunicko??? Příspěvek č. 11

Protoze jsem si rikal, ze by se to treba mohlo hodit, zapisoval jsem si pri stavbe skrine stoupani teploty pri postupnym pridavani vetraku... Toto by mohli ocenit hlavne budouci groweri, kteri netusi jak SHC topi... V prispevku c. 1 v tomto threadu (zde) jsou popsany parametry mojeho boxu a vetrani, a zde jsou namerene hodnoty:

Stoupani teploty v boxu pred instalaci jakehokoliv vetrani /se zapnutym 150W sodikem/:

16:40 --- 21,5 °C
16:45 --- 23,0 °C
16:55 --- 29,6 °C
17:10 --- 33,7 °C

Stoupani teploty v boxu po instalaci homemade coolfanu stinitka /se zapnutym 150W sodikem/:

13:30 --- 24,0 °C
13:37 --- 27,3 °C
13:40 --- 28,5 °C
13:45 --- 29,8 °C
13:47 --- 30,7 °C
14:00 --- 33,8 °C
14:07 --- 34,1 °C

Stoupani teploty v boxu po instalaci homemade coolfanu stinitka a odvetravani skrine /se zapnutym 150W sodikem/:

21:10 --- 22,6 °C /jeste pred zapnutim lampy vetrani chvilku bezelo/
21:15 --- 23,7 °C
21:25 --- 27,0 °C
21:35 --- 28,5 °C
21:40 --- 29,2 °C
21:50 --- 30,2 °C
22:10 --- 30,8 °C /tady uz jsem to nevydrzel a zvetsil diru pro privodni vetrak, puvodne byl trosku priskrcenej/
22:20 --- 29,8 °C
00:32 --- 27,6 °C
00:40 --- 26,4 °C

Po zvetseni diry ve stene boxu u privodniho vetraku uz nemam problemy box vetrat tak jak potrebuju, vetrani me bude synchronizovat PC, tak ze presnou teplotu budu obstaravat vypinanim bud pritahu nebo odtahu vzduchu z boxu...

Ani po 18 hodinovem sviceni se stinitko nijak neprehrejva, s prehledem na plechu udrzim ruku, a vespodu na skle (5mm kremen) je primo pod vybojkou jen male mistecko kde je to opravdu horky... Myslim, ze s teplotou diky ofukovani skla vetrakem pod sklem nebude problem a budu moct lampu davat opravdu blizko k vrcholkum... To je k tomuto asi vse...

Postrehy z praxe:

- takze pri boxu plnym "biomasy" je prumerna dlouhodoba teplota v horni tretine kytizzz 24,6 °C...
- vetrani ktere mam nestaci dostatecne odvetravat pri plnem boxu, tesne pod lampou kytizz nezvladaj tepelnou zatez, ne ze by nerostly, ale evidentne maji moc teplo, vypadaj nezdrave, resit to budu az po teto urode, takze ma(m)ji smulu...

Naposledy upravil kernelerror 12-06-2004 v 23:21 PM

Old Post 24-04-2004 v 22:22 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fefl
Stálý Člen

Karma uživatele fefl - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 12

máš to celkem vychytaný...ty šedivý nádoby tam máš dvě, co?na odpad i nádrž...ňák mě to zmátlo. Na první box je to slušný k+

Ministerstvo zahrádkářství varuje: použití lamp na jakékoliv rostliny je padělání slunce a můžete za něj dostat až 6 let!


100W Hydro-polosuk-feferonky a papriky CO2 levnejc


Old Post 24-04-2004 v 23:29 PM
fefl je offline   Profil uživatele fefl   Find more posts by fefl   Foto galerie člena fefl   Click here to Send fefl a Private Message   Add fefl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

I need help!!! Příspěvek č. 13

2 fefl: diky za K+, ta sediva od zmrzliny je tam jenom jedna - na roztok kterym se zalejva, a druha je plastovy terarko pro krecky... ve dne boxu jsou vyvrtany diry a tema jsou prostrceny hadicky do nadrze na roztok kterej se neudrzi v kokosu... jinak je to dobre videt v postu c. 11 na predposlednim fotu....

2 all: uz mam prvni problem dneska jsem si po 7 dnech rustu vsiml, ze se mi zezhora na kokosu dela plisen... jinak kytizzz zakorenily a uz jedou jako blby... nechci aby se to po... tak ktej plisni:

1) jak proti ni bojovat kdyz uz ji mam???
2) jakou prevenci nasadit az ji zdolam???

mam takovy blby tuseni, ze to muze byt tim, ze na tom kokosu nic nemam a svitim primo na nej... chtel jsem dat keramzit, ale az pozdeji, protoze jeste nemam ozkouseny kolik zalejvat a tak potrebuju videt jak je ten kokos vlhkej, a myslel jsem ze igelit by byl jeste horsi...

nepomuze treba jenom peroxid vodiku???

???

Naposledy upravil kernelerror 25-04-2004 v 00:12 AM

Old Post 25-04-2004 v 00:04 AM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Obecné Photos: 8 den rustu... Příspěvek č. 14





Tak me Hugila na chatu poradil, ze mam pouzit hodne zredeny SAVO... ... i pres rozporny nazory na tuto techniku jsem dal na jeho HC radu, a nasel jsem doma dokonce special SAVO proti plisnim /proti tem co jsou na stenach ve starejch barakach/... naredil jsem a dneska aplikoval, tak uvidime, zatim to vypada dobre, a kytizzz to ani nepostrehli... samozrejme jsem to na ne nestrikal a ani na pudu v tesne blizkosti... A photos:

1) Pohled na ho... teda na "vsechno"...
2) Detail predni leve kyti...
3) Snaha vyfotit detail zadni leve nej kyti....
4) Celkovej pohled, pro odhad vzdalenosti lampy...

Old Post 25-04-2004 v 18:45 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Obecné 10 den rustu, PC zapojeno Příspěvek č. 15





Musim podekovat Hugilovi, protoze jeho HC SAVO metoda zabrala uplne vyborne, nejenom ze to plisen znicilo, ale zatim se ani neobjevila znova, kytizzz to ani nepostrehli... Takze proti povrchni plisni substratu doporucuju SAVO proti plisnim zredeny tak 1:15 s vodou...

A davka photos (10 den rustu):

1) Jen tak pro prehled, jak to vypada...
2) Macro pekne kyti...
3) Dalsi macro foto...
4) Tak tohle uz je zapojene ovladani pomoci PC na zkusebnim a zatim velice primitivnim chodu...

A nyni otazka na zkusenejsi growery: Potrebuju vyuzit co nejvice mista, myslite ze muzu zastipovat uz pri druhym patre??? Pocitam, ze bych je nechal udelat jeste patro a pak strihal, co vy na to???

Old Post 28-04-2004 v 21:50 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
QTH
Stálý Člen

Karma uživatele QTH - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 16

máš to hustý , karma ti bude oněco víc topit ; )
Pěkná čistá práce myslim : )
můžu pár dotazů ?
co máš za soft kterym to ovládáš ?
řídí ti to teplotu tim že spínáš větráky , čim tu teplotu měříš ?
řídíš tim i zálivku a spínaní lampy ?
Běží to pod windouzama nebo dosem ?
gdyžtak do pm, taky sem něco podobnýho vyvíjel tak můžem pohovořit ; )
čus

Old Post 29-04-2004 v 09:26 AM
QTH je offline   Profil uživatele QTH   Find more posts by QTH   Foto galerie člena QTH   Click here to Send QTH a Private Message   Add QTH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2602270 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív