Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400w Orange bud, Big bud, Snow bud by apple
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Obecné 400w Orange bud, Big bud, Snow bud by apple Příspěvek č. 1



Zdravím osazenstvo
Chtěl bych představit svuj první pořádný pokus o pěstování indoor. Semínka byly zasazeny před 11dny rovnou do hlíny bez předklíčení, zhruba po 3dnech všechna uspešně vylezla na svět . Abych se dostal k osazenstvu :

5x Orange bud DP
2x Big bud (semenakonopi) - nevim a zajímalo by mě jestli se jedná o jejich vlastní semena či nikoli.
2x Snow bud (semenakonopi)

Kytky jsou umístěny v boxu zn. Darkstreet 2 90*90*190 kde jako odtah slouží ventilátor TT125 přítah je pasivní. Jako slunce maji pro začátek 150w Osram powerball HCI pro pozdější fázi je připravená lampa 400w HPS jako stínidlo slouží cooltube. Hned ze začátku sem musel řešit vlhkost která se pohybovala kolem 28% nejjednoduší volbou pro mě bylo sjet do hornbachu a koupit tam zvhcovacku za 1000kč, je dost hobby ale myslím že stačí aktualní vlhkost se drží kolem 60-70% a teplota 24Stupnu. Jediné co nemám zatím vyřešeno a budu řešit v následujicích dnech je ofuk rostlin, jsou zatím bez ventilátoru snad je to moc nepoznamená. Hnojiva a další doplnky plánuji zakoupit na cannafestu už ted se těším . Přidávám pár aktualnich fotek v 11dnu růstu postupně budu aktualizovat.

____________________________________________________________________________

Old Post 10-11-2016 v 20:35 PM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Aktualizace Příspěvek č. 2





Tak přináším aktualizaci. Už sem konečně pořídil ventilátor pro ofuk kytek, na cannafestu sem pořidil sadu hnojiv viz. foto a dnes sem se pokusil o zastřižení technikou FIM.. Jak se to povedlo ukáže čas u některých si moc jistý nejsem dělal sem to prvně a docela narychlo . Jinak nějaký kytky vypadají skvěle ale pár kusů který sou momentalně přimo podlampou i na fotografii nevypadají tak jak bych si představoval... Těžko říct čím to může být , box je umístěn v kuchyni kde se kouří a větrá tudíž je tam občas kolísavá teplota tak jestli nemuže být problém to? Jinak holky za sebou mají první zálivku od avance hydroponic dle navodu na dávkování.

____________________________________________________________________________

Old Post 15-11-2016 v 16:17 PM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Aktualizace Příspěvek č. 3






Tak sem tu s další várkou fotek , holky už mají pres tyden vypnutou zvlhčovačku aby vysychali kvetinače jinak ofuk kytek je taky vypnutej přišel mi dost drastickej a i přes to všechno kytičky vypadají zdravě a hezky . Momentálně me nic netrápí tak snad to vydrží, mám jen jednu otazku na cannafestu sem vyhral co2 bag máte nekdo zkusenost? Povesil sem ho do boxu ale zda se mi ze to nic nedela .

Ps: par fotek po zastrizeni technikou FIM u 3 kytek se mi FiM nepovedlo :/ u ostatnich to vypada ze minimalne 4 vyhonky budou

____________________________________________________________________________

Old Post 22-11-2016 v 11:00 AM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 4


Ahoj jabko. Co se CO2 týče, tak to opravdu funguje, osobně jsem to zkoušel v mém boxu, když se mi zdálo, že kytky rostou pomalu. Obecně kytka spotřebovává CO2 když se svítí, když je noc, kytka dýchá kyslík a tak by se měl zdroj CO2 nějakým způsobem oddělit od kytek. Já to měl tak, že CO2 produkovaly kvasnice s vodou a cukrem v kýblu a hadičkou jsem vedl CO2 do ústí zvlhčovačky. Pro co nejefektivnější využití CO2 by se měla teplota s vlhkostí v boxu zvednout. (Ideálně jako v létě ve skleníku) Ještě bych dodal, že CO2 je těžší než vzduch a tak logicky klesá k zemi. Pro to jsem dal květináče k sobě, zatěsnil mezery mezi nimi a po obvodu jsem zapíchal špejle, na které jsem pak namotal potravinovou folii. Zvlhčovačku jsem pak namířil na kytky a VYPNUL OFUK! (fotka napoví) I za cenu toho, že bys musel dát světlo výše, protože jinak to nemá význam, ofuk by ti všechno CO2 rozprostřel po boxu a odtah ho odtáhl bez užitku. Nevím sice, jak ten CO2 bag vypadá, ale měl bys ho mít umístěný tak, aby vytvořené CO2 "padalo" ke kytkám. Hodně zdaru s pěstem, budu sledovat.

Old Post 22-11-2016 v 12:28 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Co2 Příspěvek č. 5



Zdary tvuj pěst právě taky sleduju a ty určite vidíš v kýblu nějakou reakci že? Ten pytel vypada viz.foto ja sem si svoji lamanou anglictinou (což možná bude kamen urazu) přeložil že do něj mam udelat par direk a povesit ho nad privod vzduchu do boxu což sem udělal a pak jestli sem správně pochopil by měl do 3 dnu produkovat co2 ale jde o to že než sem do toho udělal ty díry byl ten obsah sypkej jako píseček a ted v sobě má díry už týden a furt je stejně sypkej. Takže to podle mě nic nedělá...Takže byl bych vdecnej kdyby to četl někdo anglicky znalejší aby mi prosím řekl jestli do toho mam nalejt vodu nebo ne vim že se tam neco takovyho píše ale nedokazu to dostatečne preložit..

____________________________________________________________________________

Old Post 22-11-2016 v 23:21 PM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 6

Jo, v kýblu reakci vidím, dělaj se tam bublinky. A když jsem se pokusil nadechnout jen z té hadičky, málem jsem se udusil Máš tam udělat 3-6 děr nahoře šroubováčkem něbo něčím podobným a pro urychlení aktivace dírou dovnitř nalít 1-2ml čisté vody. Jo a nemáš to prej jíst.

Old Post 23-11-2016 v 11:21 AM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Aktualizace Příspěvek č. 7




Tak přišel čas pro další aktualizaci . Pytlik s Co2 sem zalil vodou takze v nem už probíhá jakási reakce tím pádem asi produkuje co2 😊 jinak je vše při starém kytky zalevám odstátou vodou se zalivkou od AH. Už by to chtělo vestší květníky snad to stihnu než přepnu na květ, přijde mi že se kytky celkem táhnou je na nich znát že jsou to sativy, za jak dlouho myslíte vy že bych měl přepnout? Mám strach aby to pak nepřerostlo..

____________________________________________________________________________

Old Post 29-11-2016 v 15:30 PM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 8

Jak vysoký je box a jak vysoké jsou kytky? Zaštipoval jsi je?

Old Post 29-11-2016 v 17:54 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 9

to ti odpovim za nej,je to totiz napsane v prispevcich, box 90/90/190 a zastipoval je,je to i na posledni fotce v prispevku c 3 !!!!

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 29-11-2016 v 18:16 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 10

Jo už sem to tu psal zastrizeny sou a box ma 190cm lampu muzu dat nahoru uz jen tak o 40-50cm chci mit ventilator uvnitr boxu

____________________________________________________________________________

Old Post 29-11-2016 v 19:08 PM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 11

Jede to docela dobře ale ještě bych to asi nepřepínal. K tomu se tu bude muset vyjádřit někdo jiný.

Old Post 30-11-2016 v 10:16 AM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Aktual Příspěvek č. 12



Tak sem se rozhodl že dnes je poslední den růstu zítra přepínám na květ tak je tady ještě pár fotek snad mi nebude moc mrzet že sem nestačil přesadit z toho mam strach :/

____________________________________________________________________________

Old Post 03-12-2016 v 08:44 AM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 13

Nechci prudit, ale mel bych vetsi strach z toho ze ti to preroste nez z kvetinace ;-) . nezapomen ze je to fifty fifty . a vetsinou rostou jeste treti tyden . na zahranicnim foru sem nasel jeden pest kde jel borec . svotil na to 12/12 od seminka , nakvitat to zaclo po mesici ,tam byla vysko kolem 45 cm a kdyz sklizel tak mel 180 cm velky kytky . samo ze to cely ohybal a lamal takze byl na 150 cm. Ty jsi sice zastipnul, ale nedivil bych se kdyby zyden po prepnuti mely 1 metr.

Old Post 03-12-2016 v 11:43 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 14

Myslim ten SB . aspon teda myslim ze sem se dival na nej na tom foru. Jeste dodam ze kluci tady mely problemy s hermenim od DP tak si na to davej bacha . a jinak to neni jejich selekce , jsou to prekupnici jako vsichni . ob je Dp. BB je senzi. A SB je taky DP .

Old Post 03-12-2016 v 12:17 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 15

No ono hlavně záleží na genetice. Já jedu OG Kush a po přepnutí vystřelil a má kolem 60cm. Když jsem je přepínal, měly 20-25, takže po přepnutí vyrostly o cca 35cm. Teď už nerostou díkybohu.

Old Post 03-12-2016 v 12:50 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 16

Me prave vyjel od prepnuti 15 prcek na 60 cm monstrum co ma na muj vkus patra az moc od sebe . A co sem videl ten snow bud tak bud meli zazracnou pudu ,nebo je to proste tak velka kytka . Ovsem to jde vselijak ohybat,nebo brzdit rust ,takze to uz je o zkusenosti a odhadu pestitele aby si to udrzel v norme.

Old Post 04-12-2016 v 01:02 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2004 - 600W BIO Orange Bud a Big Bud a New Nebula - 136 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5346960 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív