Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První kolo 250W skříň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Obecné První kolo 250W skříň Příspěvek č. 1






Ahoj všem, tak dneska jsem konečně asi po měsíci příprav a stavbě pěstírny zasadil předklíčené děvčata

1x Grandaddy Purple
3x Critical VIP
1x Strawberry Blue

Semínka jsem sehnal na Cannafestu v Praze který mi přišel akorát vhod po tom co jsem se pustil do stavby.. Dále jsem si přivezl různé vzorky hnojek ve kterých se moc nevyznám viz. foto.. Jinak jsem si koupil hnojky na tohle kolo co jsou na fotce nalevo + Ph down.. Ph meter atd..

Ve skříni mám 250W výbojku, s ELT předřadníkem a obyč. stínidlem.. pěkně se to tam ohřívá takže interní větráček mám namířený na stínidlo aby mi to trochu chladil... Jinak přívod a odvod větráčky jsem mohl asi trochu více předimenzovat z tohohle důvodu.. Podle návodu tam mám vyrobený zápacháč který mi ten odvod docela brzdí :/ Zároveň jsem na zem vyskládal pro zatím misky s vodou abych zvýšil vlhkost která se ještě pár dní bude držet níže a budu se modlit aby to holkám tolik nevadilo než přijdou peníze na zvlhčovač..

Semínka byli nejdříve den ve vodě, pak den na vatičce.. a dneska jsem je strčil do válečků.. a 2-4 dny budou nonstop pod světlem

Takže zatím vypadá vše ok Jsem ráno zvědaví na teplotu.. a vlhkost které jsou zatím moje jediné obavy.. Ale bez větráčku nastaveného na výbojku tam bylo max 30-31 stupňů.. takže takhle se mi tam těch 28 snad udrží.. a vlhkost které pomáhám jak můžu rozprašováním vody.. a miskami s vodou

Budu se snažit sem dávat co nejvíce příspěvků jak pokračuji, pro inspiraci a pro nějaké ty rady od zkušenějších které mi pomůžou.. a snad nebude moc problémů které budu muset řešit ) Tak mi držte palce a snad tohle téma bude přínosem )

Old Post 06-12-2016 v 20:21 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 2

Čauko

Semínko potřebuju tmu na dobré vyklíčení... Sviť jim maximálně 18/6 kdyby ses bál o prošvihnutí až vylezou na horu první lístky. Ale fakt je neměj furt pod světlem

Old Post 06-12-2016 v 21:42 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od BRooT
Čauko

Semínko potřebuju tmu na dobré vyklíčení... Sviť jim maximálně 18/6 kdyby ses bál o prošvihnutí až vylezou na horu první lístky. Ale fakt je neměj furt pod světlem


Ahoj,

já ty semínka už měl vyklíčené každé centimetrový klíček, a tuhle metodu jsem vyčetl jak tady na fóru, tak hlavně z knihy ''Jak pěstovat ''INDOOR'''' Kde se přímo píše o tomhle. A to, že non-stop svícení má výhodu v tom že rostliny neporostou tak rychle a budou mít silnější stonky a kořeny.. ovšem je to doporučené 2-4 dny.. Díky tomu vypěstuješ z klíčků semenáčky které pak můžeš přesadit ze skleníčku do květináčů a pak až najet na 18/6..

Old Post 06-12-2016 v 23:02 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 4

Taky jsem o tom četl, ale nikde jsem to nezkoušel, kamarád ano, ale neviděl jsem moc rozdíl

Každopádně budu sledovat threat a uvidí se samo, aspoň budu o něco chytřejší Díky

Old Post 07-12-2016 v 09:30 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 5



Tak ještě včera přišla první modifikace abych zvedl vlhkost.. Ručník namočený ve vodě a je hned vedle přívodního větráčku, který to pomáhá odpařovat.. Sem tam ho namočím celý, a ráno jsem dolil vodu.. Teplota je kolem těch 30+/- a vlhkost jsem zvedl ze slabých 35 na 55+/-.. A holky se nám klubou na svět ještě s čepičkama

Old Post 07-12-2016 v 13:47 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 6

Ahoj, ta teplota nic moc... lepší by bylo držet to pod 27°C. Teď na odtahu ten pacháč nepotřebuješ, tak ho sundej, určitě to pomůže.

Old Post 07-12-2016 v 14:10 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 7

Jo joo.. asi máš pravdu.. teď mám tu teplotu zvýšenou hlavně taky kvůli tomu, že mám ve svém pokoji tepleji, odkud to tam ten vzduch čerpá jinak ráno tam těch 27 bylo.. Takže si pro zatím zkusím vyvětrat.. a jestli to neklesne tak ho asi pro začátek vyndám.. Jelikož jsem tam ten zápacháč celkem nešikovně zapěnil a bude to celkem pracné..

Old Post 07-12-2016 v 14:15 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 8


Tak stačilo přiotevřít okno a už se to zase rovná )

Old Post 07-12-2016 v 14:20 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 9

Máš asi 250W Dual Spectrum viď ?

Old Post 08-12-2016 v 09:03 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 10

Hele killere, jak máš vlastně řešený přítah a odtah? Já nejspíš, stejně jako ty nemám možnost přítahu nebo odtahu z jiné místnosti a uchladit tak tu 400W sviňu tak, aby tam bylo pod 29°C nešlo. Vyřešil jsem to ale dost jednoduše a myslím si, že by to tady mohlo praktikovat i více lidí. Jelikož mám box v ložnici, nemohu si dovolit tam celý den větrat.... to by tam bylo 16°C. Normálně nechám zaplé topení a z boxu jsem na přítah vytáhl aluflex 125 až k oknu a ústí jsem dal těsně k oknu. Druhý konec jsem strčil do boxu a zatěsnil. K oknu jsem dal zarážku, aby se okno jen nepatrně odlepilo od gumy a to bohatě stačí. Zatažené závěsy drží chladný vzduch u okna, takže se to nešíří po celé místnosti. V ložnici je tak 22-23°C a v boxu ta samá teplota. Když jsem to takhle neměl, tak v místnosti bylo 23°C a v boxu i 32°C. Snad tě to dotlačí k nějakému nápadu.

Old Post 08-12-2016 v 11:28 AM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od BRooT
Máš asi 250W Dual Spectrum viď ?


Výbojku mám pouze tuhle Elektrox Super Bloom HPS 250W která je na květ.. Bohužel v místním growshopu neměl ani Dual Spectrum a ani 250W na růst který se mimochodem asi moc nedělají když jsem je tak hledal.. No podle toho co jsem tady různě vyčetl a zjišťoval.. tak by i ta na květ měla stačit a dost lidí to tak nechává, i když na příští kola.. nebo jestli to stihnu dost brzy tak ještě dokoupím růstovou nebo tu Dualku.. Byl jsem prostě nedočkavej, těšil se až budu moct začít, tak se mi nechtělo čekat než mi přijde v netu..

Old Post 08-12-2016 v 12:10 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 12


Tak k tomu odtahu.. Úplně stejným způsobem bych to taky mohl řešit, a dokonce by mi k tomu stačilo možná tak půl metru aluflexu Ale zatím z důvodů nějaké diskrétnosti vzhledem k umístění to nechci takhle řešit dokud to nebude opravdu nutné.. Každopádně teď mi stačí přiotevřít okno v pokoji a ono se to tam dostane.. Jen včera mi to vystoupalo výše protože jsem měl špatně nastavené topení v pokoji zatím co jsem byl v práci teď to hlídám a vypadá to ok

Old Post 08-12-2016 v 12:30 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 13


A tímhle tam tahám a odtahuji vzduch.. Přítah na jedné straně dole, odtah na druhé straně nahoře, tak aby se vzduch šířil celou skříní.. Byla to ta nejlevnější volba, a zatím to vypadá dostačujíce Jen ten větší na odtah později asi neprotlačí zápacháč co jsem si vyrobil.. Takže bude potřeba to nějak vyřešit

Old Post 08-12-2016 v 12:34 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 14

Zatím to bude ok, mám VKO 125 tuším. Tahá to uplně v klidu. V místnosti mám 21 stupňů furt a v boxu max 28,4...

Nicméně s pacháčem to bude pak problém, box se ti bude nafukovat, to určitě vem něco silnějšího... Doporučuji TT 125, tichý a silný

Old Post 08-12-2016 v 13:08 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 15

S tou tichostí bych byl opatrnější. Nedavno jsem TT125 pořizoval. Musel jsem udělat odhlučněný box pro ten ventilátor a určitě udělá dobře, když koupí aluflex s tlumením, protože jinak se to šíří fakt dost a rozhodně se v tom hluku nedá spát i kdyby to jelo na první výkonový stupeň.

Old Post 08-12-2016 v 15:51 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 16

Koukam že ti litá teplota tak pozor ať tam nemá 30 a během pár minut skok na 25 a pak postupně zase zvedání k té 30... To jim taky nedělá dobře to měj rádci furt 30

Old Post 08-12-2016 v 17:20 PM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2019 - První pěst 250w - 21 odpovědí
28-12-2015 - První indoor,250W HPS - 44 odpovědí
16-06-2013 - První kokos 600w, 16 kusů - 31 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4952870 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív